XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 01.10.2015 17:00 Zadar - Cibona 62:53
2 04.10.2015 19:00 Cibona - Tajfun 71:69
3 06.10.2015 19:00 Cedevita - Cibona 83:65
4 09.10.2015 19:00 Cibona - Olimpija 75:79
5 12.10.2015 21:00 Metalac Farmakom - Cibona 77:61
6 17.10.2015 17:00 Cibona - Partizan NIS 63:57
7 25.10.2015 17:00 MZT Skopje Aerodrom - Cibona 69:68
8 01.11.2015 17:00 Cibona - Igokea 86:72
9 07.11.2015 19:00 Sutjeska - Cibona 68:80
10 14.11.2015 19:00 Mega Leks - Cibona 76:72
11 21.11.2015 19:00 Krka - Cibona 90:86
12 30.11.2015 21:00 Crvena zvezda Telekom - Cibona 75:58
13 05.12.2015 21:00 Cibona - Budućnost VOLI 69:91
14 13.12.2015 17:00 Cibona - Zadar 74:65
15 19.12.2015 19:00 Tajfun - Cibona 52:74
16 22.12.2015 19:00 Cibona - Cedevita 69:81
17 30.12.2015 19:00 Olimpija - Cibona 67:68
18 03.01.2016 19:00 Cibona - Metalac Farmakom 77:73
19 10.01.2016 19:00 Partizan NIS - Cibona 85:82
20 16.01.2016 17:00 Cibona - MZT Skopje Aerodrom 68:62
21 24.01.2016 17:00 Igokea - Cibona 68:57
22 31.01.2016 17:00 Cibona - Sutjeska 93:76
23 07.02.2016 19:00 Cibona - Mega Leks 82:89
24 13.02.2016 21:00 Cibona - Krka 85:78
25 29.02.2016 18:00 Cibona - Crvena zvezda Telekom 83:94
26 07.03.2016 21:00 Budućnost VOLI - Cibona 78:68
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) ABA Liga - Play off Budućnost VOLI 26 23 3 49
2 Doigravanje (Play Off) ABA Liga - Play off Crvena zvezda Telekom 26 20 6 46
3 Doigravanje (Play Off) ABA Liga - Play off Cedevita 26 19 7 45
4 Doigravanje (Play Off) ABA Liga - Play off Mega Leks 26 17 9 43
5 Partizan NIS 26 12 14 38
6 Zadar 26 12 14 38
7 Olimpija 26 11 15 37
8 Cibona 26 11 15 37
9 Igokea 26 11 15 37
10 MZT Skopje Aerodrom 26 10 16 36
11 Metalac Farmakom 26 10 16 36
12 Krka 26 10 16 36
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Sutjeska 26 9 17 35
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Tajfun 26 7 19 33
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu