XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.09.2013 18:00 Junior - Vojvodina 30:40
2 21.09.2013 19:00 Vojvodina - BMS Milenijum 23:39
3 02.10.2013 17:30 Crvena Zvezda - Vojvodina 32:27
4 06.10.2013 20:00 Vojvodina - Železničar 25:25
5 06.11.2013 19:00 Jagodina - Vojvodina 46:27
6 20.10.2013 20:00 Max Sport - Vojvodina 24:25
7 02.11.2013 19:00 Vojvodina - Kikinda 26:26
8 09.11.2013 19:00 Radnički (S) - Vojvodina 22:25
9 18.01.2014 19:00 Vojvodina - Naisa 28:35
10 25.01.2014 18:00 Radnički (KG) - Vojvodina 33:27
11 01.02.2014 19:00 Vojvodina - Knjaz Miloš 30:28
12 08.02.2014 20:15 Vojvodina - Junior 36:28
13 15.02.2014 18:30 BMS Milenijum - Vojvodina 30:26
14 22.02.2014 19:00 Vojvodina - Crvena Zvezda 33:20
15 01.03.2014 19:00 Železničar - Vojvodina 30:28
16 08.03.2014 19:00 Vojvodina - Jagodina 20:38
17 19.03.2014 19:30 Vojvodina - Max Sport 39:25
18 05.04.2014 18:00 Kikinda - Vojvodina 29:21
19 23.04.2014 20:00 Vojvodina - Radnički (S) 36:33
20 27.04.2014 18:30 Naisa - Vojvodina 33:32
21 03.05.2014 19:00 Vojvodina - Radnički (KG) 26:37
22 09.05.2014 19:30 Knjaz Miloš - Vojvodina 32:29
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Radnički (KG) 22 20 0 2 40
2 Jagodina 22 19 0 3 38
3 BMS Milenijum 22 16 1 5 33
4 Naisa 22 13 2 7 28
5 Knjaz Miloš 22 12 1 9 25
6 Crvena Zvezda 22 10 0 12 20
7 Radnički (S) 22 8 2 12 18
8 Vojvodina 22 8 2 12 18
9 Kikinda 22 6 1 15 13
10 Železničar 22 5 3 14 13
11 Junior 22 5 1 16 11
12 Max Sport 22 3 1 18 7
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu