31.10
18:30
Partizan
ÄukariÄki
2
0
|
31.10.2021 18:30 | 2 : 0 | |||||||
31.10
17:00
Voždovac
TSC
1
1
|
31.10.2021 17:00 | 1 : 1 | |||||||
31.10
13:30
RadniÄki 1923
Crvena zvezda
0
3
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 3 |
31.10
13:00
Timok 1919
OFK BaÄka
2
2
|
31.10.2021 13:00 | 2 : 2 | |||||||
31.10
13:00
IMT
RFK GrafiÄar
3
0
|
31.10.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
31.10
13:00
Kabel
Javor Matis
1
2
|
31.10.2021 13:00 | 1 : 2 |
31.10
13:30
Borac (Å )
RadniÄki (Zr)
1
1
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 1 | |||||||
31.10
13:30
Borac (S)
Feniks 1995
1
1
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 1 |
31.10
13:30
SuŔica
Jedinstvo
2
0
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 0 |
31.10
10:00
Borac
Brodarac
0
5
|
31.10.2021 10:00 | 0 : 5 |
|
31.10
13:30
RadniÄki (S)
RadniÄki (P)
2
0
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 0 | |||||||
31.10
13:30
BuduÄnost (P)
OFK Brzi Brod
3
0
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 0 | |||||||
31.10
13:30
GFK DuboÄica
Jedinstvo (P)
0
0
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 0 | |||||||
31.10
13:30
GFK Jagodina
Rembas
1
1
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 1 |
31.10
13:30
Borac
Jedinstvo (BK)
0
1
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 1 | |||||||
31.10
13:30
Omladinac FAM
Vojvodina 1928
5
3
|
31.10.2021 13:30 | 5 : 3 |
|
31.10
13:30
BuduÄnost
Mladost
3
0
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
Sloboda
RadniÄki (NP)
2
0
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
Hajduk
Sloga (E)
1
1
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 1 | |||||||
31.10
13:30
Podunavac
Donji Srem 2015
2
0
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 0 | |||||||
31.10
13:30
Dunav
Index
0
3
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 3 |
|
31.10
13:30
Mladost (BP)
ÄSK Pivara
2
0
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 0 | |||||||
31.10
13:30
Mladost (T)
Hercegovac
2
1
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 1 | |||||||
31.10
13:30
BaÄka (P)
NjegoÅ”
1
1
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 1 | |||||||
31.10
13:30
Tavankut
Preporod
0
1
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 1 | |||||||
31.10
13:30
Vojvodina (BG)
BajŔa
0
2
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 2 | |||||||
31.10
13:30
StaniÅ”iÄ
Krila Krajine
3
0
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 0 |
31.10
14:00
Komgrap
Crvena zvezda (MML)
0
0
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
BSK 1925
Lokomotiva
0
0
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 0 | |||||||
31.10
14:00
Zuce 2019
Torlak
2
1
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 1 | |||||||
31.10
11:00
PKB
Zvezda
5
1
|
31.10.2021 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
PoŔtar Zvezdara
SremÄica
1
4
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 4 |
|
||||||
31.10
14:00
Kosmaj
VinÄa
0
0
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 0 |
|
31.10
13:00
JoŔanica
Bane 1931
1
0
|
31.10.2021 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
31.10
13:00
KoriÄani
Polet
2
1
|
31.10.2021 13:00 | 2 : 1 |
31.10
11:00
Polet (LJ)
Polimlje
5
0
|
31.10.2021 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
Jasen
Sloboda
1
3
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
31.10
13:30
Parmenac
Prijevor
1
2
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Zlatar
Jedinstvo Putevi
2
4
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 4 |
|
||||||
31.10
13:30
Polet (T)
Jedinstvo (K)
5
3
|
31.10.2021 13:30 | 5 : 3 |
|
31.10
13:30
Drina
Cer
1
1
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Zadrugar
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
2
2
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 2 | |||||||
31.10
13:30
Vrelo Sport
Borac
1
0
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 0 |
31.10
13:30
Sloga (B)
OFK Mihajlovac
0
1
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Rudar (S)
Mladi borac
2
1
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Pomoravlje 1946
VGSK
4
2
|
31.10.2021 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
OFK AranÄelovac 1979
Grizli ML
1
1
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
31.10
13:30
Jedinstvo (GM)
Orljane
2
3
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 3 |
|
||||||
31.10
13:30
NaŔa krila 1936
MaloŔiŔte
1
3
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
31.10
13:30
Morava
Rudar
6
0
|
31.10.2021 13:30 | 6 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
OFK NiÅ”
Aluminijum
2
1
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
11:00
Car Konstantin
Bukovik
3
2
|
31.10.2021 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Mladost (M)
OFK SinÄeliÄ
0
2
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Delijski Vis
OFK Napredak 1929
0
0
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 0 |
|
31.10
13:30
Jablanica
Äekmin
3
1
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Trnovac
ŽitoraÄa
0
0
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
Jedinstvo
OFK Alakince
4
4
|
31.10.2021 13:30 | 4 : 4 |
|
31.10
13:30
Župa
Trstenik PPT
1
1
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Gradina
OFK Lugomir
1
3
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 3 | |||||||
31.10
13:30
Juhor
Jedinstvo (M)
3
2
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
31.10
11:00
SFS Borac
Blagotin
5
0
|
31.10.2021 11:00 | 5 : 0 |
31.10
11:00
Jedinstvo (P)
Bor 1919
2
0
|
31.10.2021 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
Rajko MitiÄ
OFK Slatina
2
0
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
31.10
14:00
BuduÄnost (M)
Crvenka
3
2
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 2 | |||||||
31.10
14:00
NaŔa Zvezda
Borac (BG)
4
0
|
31.10.2021 14:00 | 4 : 0 | |||||||
31.10
14:00
Kordun
Borac 46
4
0
|
31.10.2021 14:00 | 4 : 0 | |||||||
31.10
14:00
BuduÄnost (P)
Rusin
2
1
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 1 | |||||||
31.10
14:00
BuduÄnost (G)
Polet
0
5
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 5 |
31.10
14:00
BaÄka 1923
Slavija
0
3
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
31.10
14:00
TSK
Crvena Zvezda
3
0
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Dinamo
ŽSK
1
1
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
FruŔkogorac
JugoviÄ
7
2
|
31.10.2021 14:00 | 7 : 2 |
|
||||||
31.10
14:00
Jedinstvo
Omladinac
1
0
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 0 |
|
31.10
13:30
Partizan (G)
Spartak 1911
4
1
|
31.10.2021 13:30 | 4 : 1 | |||||||
31.10
13:30
Vulturul
Sloga (BNS)
6
2
|
31.10.2021 13:30 | 6 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Crvena zvezda
Stari TamiÅ”
3
1
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Dolina
RadniÄki (K)
2
1
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 1 | |||||||
31.10
13:30
Dolovo
BuduÄnost (A)
3
1
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 1 |
31.10
13:30
Sremac (D)
Podrinje
1
0
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
Ljukovo
Borac (K)
2
1
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Borac (M)
Hajduk
3
0
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
FruŔkogorac
Sremac (V)
2
1
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 1 | |||||||
31.10
13:30
RadniÄki
ŽelezniÄar
1
4
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 4 |
|
||||||
31.10
13:30
Sloga
Napredak
2
1
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 1 |
31.10
13:30
Sutjeska
ObiliÄ (Z)
2
7
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 7 | |||||||
31.10
13:30
Srbobran
Sloga
3
0
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 0 | |||||||
31.10
13:30
BuduÄnost
RadniÄki 1905
2
1
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 1 | |||||||
31.10
13:30
Iskra
ÄurÄin
2
4
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 4 |
31.10
13:30
BaÄinac
Polet
3
1
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Borac 1932
Mladi radnik 1940
1
1
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Podunavac
Mladost 1948
4
2
|
31.10.2021 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
GlavaÅ”
ŽelezniÄar Kusadak
1
2
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Sloga
SASK
1
0
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 0 | |||||||
31.10
13:30
Radnik
Osipaonica
7
0
|
31.10.2021 13:30 | 7 : 0 |
|
31.10
14:00
Mladi rudar 1954
VinÄa
1
6
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 6 |
|
||||||
31.10
14:00
Badnjevac
Sloga (M)
2
0
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
BSK
Marjan
5
3
|
31.10.2021 14:00 | 5 : 3 |
|
||||||
31.10
14:00
Å umadinac 1913
Banja 1957
5
1
|
31.10.2021 14:00 | 5 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
Lokomotiva
Omladinac (D.R.)
3
1
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
ŽSK
Jasenica
3
1
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
Trnava
Prvi srpski ustanak
3
0
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 0 |
|
31.10
13:30
Urovica
Å arbanovac
3
0
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
Nemetali
Mala Vrbica
1
0
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
Branik
MiloŔevo
5
2
|
31.10.2021 13:30 | 5 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Brestovac
Blizna
3
1
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
31.10
11:00
KljuÄ
BSK
2
1
|
31.10.2021 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Polom
Polet
3
0
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 0 |
|
31.10
13:30
Donja Lomnica
VuÄje
3
1
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Polet
Mladost
2
2
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 2 | |||||||
31.10
13:30
Bratstvo
Jedinstvo (Å )
3
0
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 0 | |||||||
31.10
13:30
Umac
BuduÄnost
3
6
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 6 |
|
||||||
31.10
13:30
OFK Brza
Kumarevo 65
2
0
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
31.10
13:30
BSK
BobiŔte
2
1
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Veliko Trnjane
Real
1
0
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
Milanovo
Jedinstvo (B)
0
1
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Sloboda
ŽelezniÄar
0
2
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Mladost 1959
Moravac
6
1
|
31.10.2021 13:30 | 6 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Mladi borac
Sloga
1
4
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 4 |
|
31.10
13:30
RadniÄki 1947
Borac
1
1
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 1 | |||||||
31.10
13:30
TaskoviÄi
BaliÄevac
8
2
|
31.10.2021 13:30 | 8 : 2 | |||||||
31.10
13:30
Polet
Toplica
0
4
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 4 | |||||||
31.10
13:30
Pobeda
Moravac
2
0
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
Jastrebac
Palilula
3
3
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 3 |
|
31.10
14:30
Kosovo
Velika Jasikova
3
0
|
31.10.2021 14:30 | 3 : 0 | |||||||
31.10
14:30
TrebiÄ
RadniÄki 1946
2
3
|
31.10.2021 14:30 | 2 : 3 |
|
||||||
31.10
14:30
GraniÄar
Hajduk
3
0
|
31.10.2021 14:30 | 3 : 0 | |||||||
31.10
14:30
Rudar (P)
FSU Kraljevica
1
5
|
31.10.2021 14:30 | 1 : 5 |
|
||||||
31.10
14:30
OFK Rtanj
Omladinac
1
3
|
31.10.2021 14:30 | 1 : 3 |
|
31.10
13:30
Sloga (Ä)
Vinogradar
3
0
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
TemniÄ 1924
SebeÄevac
2
0
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
Äitluk
13. April
4
2
|
31.10.2021 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Mladost (T)
Jastrebac (VÅ )
3
2
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Parunovac
FUD
2
1
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Trudbenik
Sloga (L)
3
2
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
MaÄkovac
BoŔnjane
2
1
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Kupci
Gornji StepoÅ”
1
0
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
31.10
13:30
Vojvodina (NM)
Delija
3
4
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 4 |
|
||||||
31.10
13:30
ASK
Borac
5
3
|
31.10.2021 13:30 | 5 : 3 |
|
||||||
31.10
13:30
Polet
BuduÄnost
4
0
|
31.10.2021 13:30 | 4 : 0 | |||||||
31.10
13:30
Mladost (L)
ŽAK
2
6
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 6 | |||||||
31.10
13:30
Napredak
Krajina
5
1
|
31.10.2021 13:30 | 5 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Mladost (BD)
ŽFK Banat
0
1
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Rusanda
Vojvodina (B)
4
0
|
31.10.2021 13:30 | 4 : 0 |
31.10
13:30
Kolare
GFK Tabane
1
3
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
31.10
13:30
Napredak
OFK Juhor 2016
0
0
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
Moravac 2015
Juhor (G)
0
1
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Mladost
Javor
3
2
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 2 | |||||||
31.10
13:30
Partizan (M)
Partizan (G)
4
2
|
31.10.2021 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
BuduÄnost (M)
BuduÄnost (Ä)
1
0
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
31.10
14:00
Borac (Ž)
Rudar (Kr)
5
0
|
31.10.2021 14:00 | 5 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
ŽelezniÄar
Omladinac (Å )
2
1
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
Mladost (R)
Å apine
3
0
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Vihor
Žitkovica 2017
3
0
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
ObiliÄ
BuduÄnost (V)
2
0
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Borac (K)
Sirakovo
17
1
|
31.10.2021 14:00 | 17 : 1 |
|
31.10
13:30
Pobeda
ŽeljuŔa
3
4
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 4 |
|
||||||
31.10
13:30
DragoÅ”
Gnjilan
0
5
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 5 |
|
31.10
10:00
RadniÄki (R)
Mladost
3
3
|
31.10.2021 10:00 | 3 : 3 |
|
||||||
31.10
14:00
BuduÄnost (Z)
LisoviÄ 1977
0
2
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 2 |
|
||||||
31.10
14:00
Beljina
Omladinac
1
3
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 3 |
|
||||||
31.10
14:00
Krtinska
BSK 1926
1
4
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 4 |
|
31.10
11:00
KaluÄerica 1969
VrÄin
3
0
|
31.10.2021 11:00 | 3 : 0 | |||||||
31.10
14:00
Dunavac
Podunavac
4
1
|
31.10.2021 14:00 | 4 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
SUF KovaÄevac 1956
Rabrovac
1
3
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 3 |
|
||||||
31.10
13:00
Napredak
Å umadija 1962
1
2
|
31.10.2021 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
31.10
14:00
ZaklopaÄa
Pudarci
0
1
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
SUF Dubona
BoleÄ
1
2
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 2 |
31.10
14:00
PKB Kovilovo
Balkan Mirijevo
0
1
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
31.10
18:00
Å eÄeranac Ada
Srem
3
2
|
31.10.2021 18:00 | 3 : 2 | |||||||
31.10
14:00
Dunav
Borac (O)
3
0
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Umka
Hajduk
2
1
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
Beograd Karaburma
Heroj Polet
3
0
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 0 |
|
31.10
14:00
KoŔutnjak
Zastava
3
0
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Kolonija
Kutlovo
2
0
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
MarÅ”iÄ
Pobeda 1926
1
1
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
Srbija
Å umadinac
7
1
|
31.10.2021 14:00 | 7 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
Mladost (P)
Borac (D)
2
1
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 1 |
|
31.10
11:00
Proleter
ZSK
4
0
|
31.10.2021 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
OFK OseÄina
Banjani
3
0
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 0 | |||||||
31.10
14:00
Žabari
KaÄer
3
1
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 1 | |||||||
31.10
14:00
Iskra
Spartak 1924
3
0
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
TrliÄ
Radnik
1
1
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
OFK Senjak
Dimitrije TucoviÄ
3
0
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
11:00
Toplica
OFK JabuÄje
3
0
|
31.10.2021 11:00 | 3 : 0 |
31.10
13:30
Mladost
Crvena zastava
4
3
|
31.10.2021 13:30 | 4 : 3 |
|
||||||
31.10
13:30
Omladinac
Sloboda
3
0
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
Proleter
Äegar 1946
2
1
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Planinac 1933
Morava
3
0
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 0 | |||||||
31.10
13:30
RadniÄki 1936
Vulkan 1963
1
4
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 4 |
|
31.10
14:00
VoÄar
DragaÄevo
1
5
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 5 |
|
||||||
31.10
14:00
Kej
GoruŔica
3
0
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Jedinstvo
Morava
3
1
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 1 |
|
31.10
14:00
Rudar
Orlovac 1932
2
0
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Ozrem
Donja Vrbava
1
0
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Napredak
Zadrugar
3
1
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
Mladost
Rakova
4
0
|
31.10.2021 14:00 | 4 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Å umadija
Jedinstvo (GG)
1
1
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 1 |
|
31.10
14:00
Tavnik
Napredak
1
0
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Mataruge
Jedinstvo 2017
2
2
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 2 |
|
||||||
31.10
14:00
OFK Ras
Ibar
1
0
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Radnik
KoŔtampolje
0
0
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Ribnica
Rudar
1
0
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
31.10
11:00
OFK Progorelica
Proleter
4
3
|
31.10.2021 11:00 | 4 : 3 |
|
||||||
31.10
14:00
Zvezda
Omladinac (NS)
1
1
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 1 |
|
31.10
14:00
RadniÄki (Ko)
Jedinstvo (MZ)
2
1
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 1 | |||||||
31.10
14:00
Podrinje
Milan OrliÄ
3
0
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 0 | |||||||
31.10
14:00
Lipolist
Vidojevica
3
0
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 0 | |||||||
31.10
14:00
Majur
RadniÄki (Kl)
1
1
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 1 | |||||||
31.10
14:00
KaraÄorÄe
Jedinstvo (Å )
4
2
|
31.10.2021 14:00 | 4 : 2 | |||||||
31.10
14:00
GuÄevo 1929
Sloga
3
1
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
Drina
Rudar
1
1
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 1 | |||||||
31.10
14:00
Cer
Hajduk Stanko
0
3
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 3 |
31.10
13:30
Ježevica
Bakionica
3
1
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 1 | |||||||
31.10
13:30
Polet
OFK Kotroman
7
2
|
31.10.2021 13:30 | 7 : 2 | |||||||
31.10
13:30
Jedinstvo
SeÄica
5
1
|
31.10.2021 13:30 | 5 : 1 | |||||||
31.10
13:30
Plavi Tok
Omladinac
4
4
|
31.10.2021 13:30 | 4 : 4 |
31.10
11:00
Tara
Crnokosa
0
3
|
31.10.2021 11:00 | 0 : 3 | |||||||
31.10
13:30
ViŔesava
Lazarica
0
1
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 1 | |||||||
31.10
13:30
Sloga
PeruÄac
3
1
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 1 |
|
31.10
13:00
Lugina
Vihor
5
0
|
31.10.2021 13:00 | 5 : 0 |
|
||||||
31.10
13:00
Mineralac
Pavlovac
1
0
|
31.10.2021 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
31.10
13:00
Mladost (B)
RadniÄki 2021
6
1
|
31.10.2021 13:00 | 6 : 1 |
|
||||||
31.10
13:00
Äelik
FSU Južna pruga
5
3
|
31.10.2021 13:00 | 5 : 3 |
|
31.10
00:00
OFK Kosanica
Kosovac
4
0
|
31.10.2021 00:00 | 4 : 0 | |||||||
31.10
00:00
Borac
Jug Bogdan
2
3
|
31.10.2021 00:00 | 2 : 3 | |||||||
31.10
Partizanski put
Polet
1
4
|
31.10.2021 | 1 : 4 |
|
||||||
31.10
Jastrebac
Akademija 10
6
1
|
31.10.2021 | 6 : 1 |
|
31.10
14:00
Mineralac
Moravac
5
3
|
31.10.2021 14:00 | 5 : 3 | |||||||
31.10
12:00
Morava
Rudar
3
0
|
31.10.2021 12:00 | 3 : 0 | |||||||
31.10
13:30
Oskar
Ropotovo
6
3
|
31.10.2021 13:30 | 6 : 3 |
|
31.10
11:00
Kolubara 2
DraÄiÄ 2018
5
1
|
31.10.2021 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
31.10
10:00
TeŔnjar
Junior Novo Naselje
3
3
|
31.10.2021 10:00 | 3 : 3 |
|
||||||
31.10
11:00
Polet
KoteŔica
4
2
|
31.10.2021 11:00 | 4 : 2 |
|
||||||
31.10
11:00
OFK Povlen
Rajac
2
8
|
31.10.2021 11:00 | 2 : 8 |
|
||||||
31.10
11:00
Stari drugari
PopadiÄ
1
2
|
31.10.2021 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
31.10
11:00
Lukavac
Mali korak
1
1
|
31.10.2021 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
11:00
Jadar 2013
Milenko PavloviÄ
0
1
|
31.10.2021 11:00 | 0 : 1 |
|
31.10
14:00
Kula
GraniÄar
5
0
|
31.10.2021 14:00 | 5 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Dinamo 1923
TerekveÅ”
2
1
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 1 | |||||||
31.10
14:00
OFK Odžaci
Omladinac (D)
2
2
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 2 |
|
||||||
31.10
14:00
Zadrugar
Aleksa Å antiÄ
0
9
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 9 |
|
||||||
31.10
14:00
BSK
Polet
1
0
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Hajduk
Mladost
8
1
|
31.10.2021 14:00 | 8 : 1 |
|
31.10
13:30
Župski biseri
Mladost
1
2
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Ribnik
Polet 57
0
6
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 6 |
|
31.10
13:30
Pobeda
Glogonj
0
4
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 4 |
|
||||||
31.10
13:30
Mundial
RadniÄki (B)
2
5
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 5 |
|
||||||
31.10
13:30
Mladost (V)
BSK BavaniŔte
1
2
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Unirea
Omladinac (D)
3
2
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Omladinac 1927
Proleter (M)
2
4
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 4 |
|
31.10
14:00
Polet (T)
Å arbane
0
2
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 2 | |||||||
31.10
14:00
Pambukovica
NepriÄava
1
0
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
31.10
11:00
Omladinac (K)
Jedinstvo (M)
1
0
|
31.10.2021 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Polet (DL)
Sovljak
0
1
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
Pepeljevac
Ratkovac
2
0
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Mladost (V)
Tvrdojevac
1
2
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
31.10
14:00
JoŔeva
ÄuÄuge
0
3
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 3 |
31.10
13:30
Srem
PSK Putinci
8
1
|
31.10.2021 13:30 | 8 : 1 | |||||||
31.10
13:30
Polet
Mladost
4
1
|
31.10.2021 13:30 | 4 : 1 | |||||||
31.10
13:30
KruŔedol
Å umar
2
3
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 3 |
|
||||||
31.10
13:30
GraniÄar (O)
Hajduk 1932
2
0
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
Jedinstvo
Napredak
0
3
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 3 |
|
31.10
13:30
Tisa 1933
Potisje
1
1
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
TamiÅ”
OFK StajiÄevo
0
6
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 6 |
|
||||||
31.10
13:30
BileÄanin
OFK Gradnulica
1
1
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Partizan
RadniÄki 1911
1
4
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 4 |
|
||||||
31.10
13:30
Lehel
Naftagas
2
0
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
Mladost
MSK
1
5
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 5 |
|
31.10
14:00
7. Juli
Studenac
0
2
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 2 | |||||||
31.10
14:00
Jadar 1961
Prva Iskra
2
1
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
Sloga
SinÄeliÄ
2
1
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
Antimon
Jelav
4
0
|
31.10.2021 14:00 | 4 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Velika Reka
Jedinstvo
5
3
|
31.10.2021 14:00 | 5 : 3 |
|
31.10
13:30
Rojkovac
Borac
3
2
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 2 | |||||||
31.10
13:30
Skela
Polet
2
0
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 0 | |||||||
31.10
13:30
Partizan
Rvati
2
0
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 0 | |||||||
31.10
13:30
Posavina
Duboko
2
0
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 0 | |||||||
31.10
13:30
Jedinstvo
Munja
2
1
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 1 |
31.10
13:30
15. Avgust 1950
Omladinac
2
0
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 0 | |||||||
31.10
13:30
Donja Mutnica
SinÄeliÄ
2
0
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 0 | |||||||
31.10
13:30
RadniÄki
Planinac
5
1
|
31.10.2021 13:30 | 5 : 1 | |||||||
31.10
13:30
Rudar
Å umadija
3
0
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 0 |
31.10
10:00
Železnik 1930
Busije
1
3
|
31.10.2021 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
31.10
14:00
SinÄeliÄ 2012
Rekreativo 011
4
0
|
31.10.2021 14:00 | 4 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Borac
Miljakovac
2
0
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Novi Beograd
Zmaj Novi grad
1
1
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
Velika MoŔtanica
Bežanija
3
1
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
BUSK
13. maj
5
1
|
31.10.2021 14:00 | 5 : 1 |
|
31.10
14:00
Palilulac
Bratstvo
2
0
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
10:00
OFK Lug 2020
Pinosava
0
2
|
31.10.2021 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
31.10
14:00
Resnik
Mladi proleter
2
1
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
OFK Crvenka
Sveti Stefan
3
1
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
LepuŔnica
Minel
0
4
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 4 |
|
||||||
31.10
14:00
Pionir
Avala 1939
0
1
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 1 |
|
31.10
14:00
Divostin
Jadran
1
0
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
DobraÄa
Stanovo 1941
1
9
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 9 |
|
||||||
31.10
14:00
Äava
Seljak
4
1
|
31.10.2021 14:00 | 4 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
OFK Žeželj
21. oktobar
4
4
|
31.10.2021 14:00 | 4 : 4 |
|
||||||
31.10
14:00
OFK Bagremar
Kragujevac
0
4
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 4 |
|
31.10
10:00
Feniks
KruŔevica 1980
2
0
|
31.10.2021 10:00 | 2 : 0 |
|
31.10
13:30
Ursule
Å umadinac
2
1
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Å antarovac
Mladost (T)
2
3
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 3 | |||||||
31.10
13:30
Morava
Osaonica
2
1
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 1 | |||||||
31.10
13:30
Mladost (K)
Trnava
4
0
|
31.10.2021 13:30 | 4 : 0 |
31.10
14:00
Borac
Kalipolje
1
2
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 2 | |||||||
31.10
14:00
Kopljari
Mladost (R)
1
0
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Mladost (J)
B 2000
2
1
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
Å umadinac
Tulež
6
0
|
31.10.2021 14:00 | 6 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Å amot
Gorski Car
4
0
|
31.10.2021 14:00 | 4 : 0 |
|
||||||
31.10
11:00
TreŔnjevica
VenÄani
1
0
|
31.10.2021 11:00 | 1 : 0 |
|
31.10
13:30
Slavija (B)
Slavija (P)
0
5
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 5 |
|
||||||
31.10
13:30
Borac
NeŔtin
0
3
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 3 |
|
||||||
31.10
13:30
Orlovi
Krivanj
5
1
|
31.10.2021 13:30 | 5 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
BaÄki Hajduk
MagliÄ
1
2
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Kulpin
Soko
0
1
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 1 | |||||||
31.10
13:30
BaÄka (D)
Mladost
6
2
|
31.10.2021 13:30 | 6 : 2 |
|
31.10
14:00
Mladost
Sloga
3
1
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 1 | |||||||
31.10
14:00
Stojan Lazarac
Torpedo
1
1
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
Sloboda
Omladinac
6
1
|
31.10.2021 14:00 | 6 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
BuduÄnost (PD)
Napredak
0
0
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
DuŔko
Mladi borac
0
0
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
PetlovaÄa
Milicionar
1
3
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 3 | |||||||
31.10
14:00
Gorki
BuduÄnost (Z)
4
1
|
31.10.2021 14:00 | 4 : 1 |
|
31.10
14:00
Gruža
Kraljevo Hajduk
2
0
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Jovo Kursula
Lazac
1
0
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
PopoviÄi Vrnjci
Studen Vitez
1
2
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
31.10
14:00
Jedinstvo (D)
Apolon 2018
4
6
|
31.10.2021 14:00 | 4 : 6 |
|
||||||
31.10
14:00
Granit
Mineral 2015
0
3
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
31.10
14:00
Borac
Jedinstvo (G)
2
1
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 1 |
|
31.10
14:00
VlaÅ”iÄ
Å ipurske livade
1
0
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Mrovska
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
2
1
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
Mladost (PP)
TreŔnjevka
1
3
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 3 | |||||||
31.10
14:00
Sloga (K)
Dobrava Žabar 2020
3
2
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 2 |
|
||||||
31.10
14:00
Dobrava
PriÄinoviÄ
1
2
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
31.10
14:00
Jevremovac
Sloga (M)
8
0
|
31.10.2021 14:00 | 8 : 0 | |||||||
31.10
14:00
OFK Letnjikovac 1983
DumaÄa
2
0
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 0 |
|
31.10
13:30
Spartak
Novoselac
1
2
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Supovac
Standard 2021
6
3
|
31.10.2021 13:30 | 6 : 3 |
|
||||||
31.10
13:30
Jasenovik 2018
Mramor
0
3
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 3 | |||||||
31.10
13:30
Sloga (DT)
Real NiÅ”
3
0
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 0 | |||||||
31.10
13:30
Sloga 1948
Mezgraja
3
0
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 0 | |||||||
31.10
13:30
Mladost
VrtiŔte
3
2
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 2 |
31.10
13:30
Omladinac
Jedinstvo (NB)
1
4
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 4 |
|
||||||
31.10
13:30
1. Oktobar
SU PodgrmeÄ
2
1
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Napredak
Roham
3
1
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
2. Oktobar
Proleter
4
0
|
31.10.2021 13:30 | 4 : 0 |
|
31.10
14:00
Planinac
Vujan
3
1
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 1 | |||||||
31.10
11:00
Gladijator
Prijatelji
|
31.10.2021 11:00 |
|
|||||||
31.10
14:00
Morava
Malba
5
3
|
31.10.2021 14:00 | 5 : 3 |
|
||||||
31.10
14:00
GauÄosi
Tigrovi Mija Gold
0
1
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
Gavrilo Princip
Lugovi
2
5
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 5 |
|
31.10
14:00
LjubiÄevo
OFK BraniÄevo
1
1
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
Mlava (B)
Beli Orao
1
0
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
BariÄ
BSK 1931
3
1
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
Napredak (B)
Mladi Borac
0
1
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
Stig 1955
Dizel
3
3
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 3 |
|
31.10
14:00
Soko
Sloga 1945
0
3
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
31.10
14:00
Pobeda 1953
Bata BuliÄ
3
0
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Manastirica
Mladost (K)
4
0
|
31.10.2021 14:00 | 4 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Zadrugar 1947
Jedinstvo (S)
3
0
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Mlava (ML)
Integral
3
0
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 0 |
|
31.10
13:30
Mladost (PR)
Lokomotiva
1
0
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
Temac
Veliki Suvodol
5
0
|
31.10.2021 13:30 | 5 : 0 |
|
||||||
31.10
11:00
Padež
BuduÄnost
0
2
|
31.10.2021 11:00 | 0 : 2 |
31.10
10:00
Sloga
Crvena zvezda
4
1
|
31.10.2021 10:00 | 4 : 1 | |||||||
31.10
13:30
Jedinstvo
Ratar
5
0
|
31.10.2021 13:30 | 5 : 0 | |||||||
31.10
10:00
Å kriljac
Polet
1
0
|
31.10.2021 10:00 | 1 : 0 | |||||||
31.10
10:00
Rutevac
Rudar 2016
0
3
|
31.10.2021 10:00 | 0 : 3 |
31.10
13:30
Skobalj
Badljevica
5
1
|
31.10.2021 13:30 | 5 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Crvena zvezda
Stari Hrast 2018
3
0
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
Vožd 2020
Jezava
3
4
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 4 |
|
||||||
31.10
13:30
Proleter 1947
BuduÄnost
2
1
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Lunjevac
Godomin
0
2
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 2 |
|
31.10
13:30
Jelica
Gradina
6
2
|
31.10.2021 13:30 | 6 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Brezova
Sloga
3
0
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
RadniÄki
Bratstvo
3
3
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 3 |
|
31.10
14:30
Jedinstvo (SK)
TromeÄa
12
0
|
31.10.2021 14:30 | 12 : 0 |
|
||||||
31.10
14:30
Slavija
Jadran
0
4
|
31.10.2021 14:30 | 0 : 4 |
|
||||||
31.10
14:30
GraniÄar
Tisa
0
2
|
31.10.2021 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
31.10
14:30
Jedinstvo (M)
Potisje
0
3
|
31.10.2021 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
31.10
14:30
Hajduk
Å ampion
3
0
|
31.10.2021 14:30 | 3 : 0 |
|
31.10
13:30
OFK BikiÄ
OFK BaÄinci
4
2
|
31.10.2021 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Hajduk
BSK
10
1
|
31.10.2021 13:30 | 10 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Srem
GraniÄar (A)
1
0
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
LSK LaÄarak
GraniÄar (K)
0
3
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 3 |
|
||||||
31.10
13:30
Erdevik 2017
Jedinstvo
0
3
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 3 |
|
||||||
31.10
13:30
ObiliÄ 1993
OFK Zeka BuljubaŔa
4
1
|
31.10.2021 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Zmaj
FruŔka Gora
4
0
|
31.10.2021 13:30 | 4 : 0 |
|
31.10
13:30
Backovac Junajted
Majdan
2
0
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
VelereÄ 94
Semedraž
2
1
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
FC Stella Rossa
Brezak
0
1
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 1 | |||||||
31.10
13:30
Omladinac
Å ilopaj
1
5
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 5 |
|
||||||
31.10
13:30
Ozremica
Takovski Ustanak
3
0
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 0 | |||||||
31.10
13:30
Jablanica
Lunjevica
3
1
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 1 |
|
31.10
Arbanasce
Lepaja 2018
3
1
|
31.10.2021 | 3 : 1 | |||||||
31.10
Sloga 1980
Jastrebac 1979
5
0
|
31.10.2021 | 5 : 0 |
31.10
14:00
Hajduk 1950
Bikovo
2
6
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 6 |
|
||||||
31.10
14:00
PaliÄ
Lokomotiva
1
1
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
OFK Mala Bosna 2015
Udarnik ViŔnjevac
1
2
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
31.10
14:00
Äantavir
Vinogradar
0
3
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
31.10
14:00
Elektrovojvodina
Solid
3
1
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
Žednik
SFU GraniÄar 024
0
0
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 0 |
|
31.10
13:30
Dunav
Banat (D)
1
1
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Partizan
Omladinac
5
3
|
31.10.2021 13:30 | 5 : 3 |
|
||||||
31.10
13:30
KaraÅ” (J)
Banat (I)
2
1
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Polet
GraniÄar
3
1
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Å evac
Sloga (M)
4
1
|
31.10.2021 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Ratar
KaraÅ” (K)
0
0
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
Borac (VS)
Vitorul
5
0
|
31.10.2021 13:30 | 5 : 0 |
|
31.10
13:30
Beli Orlovi
BuduÄnost 1948
0
0
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
31.10
12:00
Selevac 1919
Pobeda
0
3
|
31.10.2021 12:00 | 0 : 3 |
|
||||||
31.10
13:30
Bukovac
Cerovac 2013
1
0
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
31.10
14:00
Moravac
Marina Kutina
2
2
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 2 | |||||||
31.10
11:00
Grkinja
MekiÅ”
1
4
|
31.10.2021 11:00 | 1 : 4 |
|
31.10
13:30
Slavija
EÄÅ”eg
2
2
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
31.10
14:30
Solunac N&Ä JerkoviÄ KaraÄorÄevo
Pobeda
3
0
|
31.10.2021 14:30 | 3 : 0 | |||||||
31.10
14:30
Sloboda
Proleter
1
4
|
31.10.2021 14:30 | 1 : 4 |
|
||||||
31.10
13:30
Tomislavci
Jedinstvo
3
2
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 2 |
|
31.10
14:00
Krivelj
OFK Sikole
3
1
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 1 |
31.10
13:30
Omladinac
Egeta
0
1
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Rtkovo
KladuŔnica
0
1
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 1 |
|
31.10
11:00
GlumaÄ
DuŔkovci
7
3
|
31.10.2021 11:00 | 7 : 3 | |||||||
31.10
14:00
TreŔnjica
Dobrinjac
1
3
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 3 |
|
||||||
31.10
11:00
Napredak
Gorobilje
0
1
|
31.10.2021 11:00 | 0 : 1 |
|
31.10
11:00
Gaglovo
Konjuh
1
1
|
31.10.2021 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Kapidžija
Mudrakovac
0
1
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Rasina
Borac
2
2
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Žabare
Bukovica
3
0
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
11:00
Polet
Naupare
1
1
|
31.10.2021 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
11:00
Modrica
Pepeljevac 1947
2
2
|
31.10.2021 11:00 | 2 : 2 |
|
31.10
14:00
ObiliÄ
ŽelezniÄar
1
3
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 3 |
|
||||||
31.10
14:00
Titel
Hajduk (Ä)
2
2
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 2 | |||||||
31.10
14:00
Hajduk (G)
OFK Sirig
0
3
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
31.10
14:00
Proleter
Susek
3
2
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 2 |
|
||||||
31.10
14:00
BaÄka
OFK Hajduk
3
0
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Äenej
Borac
6
0
|
31.10.2021 14:00 | 6 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Vinogradar
Sloga
4
1
|
31.10.2021 14:00 | 4 : 1 |
|
31.10
13:30
Jedinstvo 2014
Borac
1
4
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 4 |
|
||||||
31.10
13:30
Sloga
KSK Konak 1926
8
1
|
31.10.2021 13:30 | 8 : 1 |
|
||||||
31.10
13:30
Zlatica
Proleter
8
2
|
31.10.2021 13:30 | 8 : 2 |
|
31.10
10:00
Provo 2015
Torpedo
2
0
|
31.10.2021 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
Polet
Jedinstvo 2014
6
1
|
31.10.2021 13:30 | 6 : 1 |
|
||||||
31.10
10:00
Hajduk
Belpos
5
0
|
31.10.2021 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
Petrovac 74
Verko
2
2
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Mladost (Z)
Skupljen 2013
5
0
|
31.10.2021 13:30 | 5 : 0 |
|
31.10
14:00
OFK Boždarevac
OFK Borac
1
1
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
VraniÄ
RuŔanj
1
1
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 1 |
|
31.10
14:00
Jovanovac
Hajduk 1936
0
0
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Kremenac
Azbest
0
3
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 3 |
31.10
14:00
Å umadija
Milakovac 2018
1
0
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Stubal
ZgodaÄica
4
1
|
31.10.2021 14:00 | 4 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
Sloga Obrva
Morava (S)
5
0
|
31.10.2021 14:00 | 5 : 0 |
|
31.10
11:00
Stara ÄarÅ”ija
Mladi radnik 1925
3
2
|
31.10.2021 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
31.10
11:00
Biljanovac
Magnohrom
1
1
|
31.10.2021 11:00 | 1 : 1 |
|
31.10
Omladinac (V)
Å ampion 2013
2
1
|
31.10.2021 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
OFK OraŔje 1960
Ratajac
6
2
|
31.10.2021 | 6 : 2 |
|
||||||
31.10
00:00
Borjak 2013
Stara ÄarÅ”ija
0
1
|
31.10.2021 00:00 | 0 : 1 |
|
||||||
31.10
00:00
Velika Morava
Beli Orlovi
0
4
|
31.10.2021 00:00 | 0 : 4 |
|
31.10
14:00
Jedinstvo
Polet
0
3
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
31.10
14:00
Hrtkovci
Borac
5
0
|
31.10.2021 14:00 | 5 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
FruŔkogorac
Donji Petrovci
3
2
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 2 |
|
31.10
14:00
Dinamo
Polet
1
3
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 3 | |||||||
31.10
14:00
PIK
Jedinstvo (R)
4
0
|
31.10.2021 14:00 | 4 : 0 |
|
31.10
13:30
Napredak
Belica
3
0
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 0 | |||||||
31.10
13:30
OFK DragoŔevac
Jedinstvo
0
2
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 2 | |||||||
31.10
13:30
Mladost
Sloboda
0
2
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 2 | |||||||
31.10
13:30
Dobra Voda
Kolonija
0
1
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 1 |
31.10
11:00
Brezovica
Strelac 001
1
1
|
31.10.2021 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
11:00
Dokmir
Gunjevac
0
2
|
31.10.2021 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
31.10
11:00
Tulari
Vrelo
2
0
|
31.10.2021 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
11:00
OFK Takovo
Zvizdar 2012
0
1
|
31.10.2021 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
31.10
11:00
BuduÄnost 1995
Vukona
1
2
|
31.10.2021 11:00 | 1 : 2 |
31.10
14:00
OFK Bingula
Napredak
0
4
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 4 |
|
31.10
14:00
Polet
Popovac
0
3
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 3 | |||||||
31.10
14:00
ISK Izvor
Istok 63
1
1
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 1 | |||||||
31.10
14:00
Napredak (St)
BSK
4
0
|
31.10.2021 14:00 | 4 : 0 |
|
31.10
14:00
Razvitak
Sloboda
5
1
|
31.10.2021 14:00 | 5 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
Hajduk
Napredak (Sv)
4
0
|
31.10.2021 14:00 | 4 : 0 |
|
||||||
31.10
10:00
PotoÄac
Zemljoradnik
2
1
|
31.10.2021 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
Moravac
Jedinstvo
5
1
|
31.10.2021 14:00 | 5 : 1 |
31.10
13:30
OFK RadniÄki
Petka
2
0
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
31.10
13:30
Å umadinac
OFK Borac
3
2
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
OFK Polet
20. Oktobar
0
1
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 1 |
|
31.10
13:30
Kumane
Pek
6
0
|
31.10.2021 13:30 | 6 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
RadniÄki
Mirko TomiÄ
2
2
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Mladost 1970
Ram
4
2
|
31.10.2021 13:30 | 4 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
BaŔtovan 2015
Žika MarkoviÄ - UÄa
0
3
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 3 |
|
||||||
31.10
13:30
Dunavac 1929
Borac 2016
1
1
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 1 |
31.10
11:00
Brgule
Rudar 1945
0
5
|
31.10.2021 11:00 | 0 : 5 |
|
||||||
31.10
11:00
OFK Stublenica
Kolubara (LP)
6
1
|
31.10.2021 11:00 | 6 : 1 |
|
||||||
31.10
11:00
Sloga (V)
MurgaÅ” 2012
0
1
|
31.10.2021 11:00 | 0 : 1 |
|
31.10
11:00
Mladost (DB)
Napredak
3
0
|
31.10.2021 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
11:00
Gornje Sinkovce
Morava
1
4
|
31.10.2021 11:00 | 1 : 4 |
|
31.10
11:00
Stepanje
Mladost
4
1
|
31.10.2021 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
Proleter
BabajiÄ
1
5
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 5 |
|
31.10
10:00
Sloga (J)
Laznica
4
0
|
31.10.2021 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
31.10
10:00
Zvezda
BuduÄnost (M)
1
2
|
31.10.2021 10:00 | 1 : 2 |
|
31.10
11:00
Stig (MC)
BSK 1924
1
2
|
31.10.2021 11:00 | 1 : 2 |
|
31.10
13:30
Vladimirovac
Dobrica
1
0
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 0 | |||||||
31.10
13:30
Banatul
Solunac
3
0
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 0 | |||||||
31.10
13:30
Crvena zvezda
Rapid
3
1
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 1 |
|
31.10
10:00
Radoje DomanoviÄ
Proleter 1936
2
1
|
31.10.2021 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
10:00
Jarmenovci
KrÄevac 04
1
4
|
31.10.2021 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
31.10
10:00
Maskar
Gornja Trnava 1938
1
1
|
31.10.2021 10:00 | 1 : 1 |
|
31.10
10:00
Proleter
Varna
0
3
|
31.10.2021 10:00 | 0 : 3 |
|
31.10
10:00
Jedinstvo
Sava
3
3
|
31.10.2021 10:00 | 3 : 3 |
|
||||||
31.10
10:00
Mladost Svileuva
Borac BTG
4
2
|
31.10.2021 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
31.10
10:00
Korman
ZablaÄe
4
0
|
31.10.2021 10:00 | 4 : 0 | |||||||
31.10
10:00
BojiÄ
MiŔar
0
4
|
31.10.2021 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
31.10
10:00
Galeb
Mladost Slatina
0
3
|
31.10.2021 10:00 | 0 : 3 |
|
31.10
14:00
Proleter 1932
Zemljoradnik 1932
1
1
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
Sloga (D)
Pobeda
2
3
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 3 |
|
||||||
31.10
14:00
Metalac
Sloga Vitez
1
1
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 1 |
|
31.10
14:00
Mip Majdan
Napredak
0
5
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 5 |
|
||||||
31.10
14:00
Morava 1932
Dunavac
0
3
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
31.10
14:00
Sopot
Dunav
1
3
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 3 |
|
||||||
31.10
14:00
Moravac 1933
Margum
1
6
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 6 |
|
31.10
10:30
GradiliŔte
Stolice
0
4
|
31.10.2021 10:30 | 0 : 4 | |||||||
31.10
10:30
14. Oktobar
Vuk
3
2
|
31.10.2021 10:30 | 3 : 2 |
|
||||||
31.10
10:30
Borac
Paskovac
0
6
|
31.10.2021 10:30 | 0 : 6 | |||||||
31.10
10:30
Hajduk
Sloga
5
1
|
31.10.2021 10:30 | 5 : 1 |
|
||||||
31.10
10:30
Mladost GradiliŔte
Jadar
7
1
|
31.10.2021 10:30 | 7 : 1 |
|
||||||
31.10
10:30
Mladost (B)
KrajiŔnici
3
1
|
31.10.2021 10:30 | 3 : 1 |
|
31.10
14:30
BuduÄnost
Jedinstvo
1
2
|
31.10.2021 14:30 | 1 : 2 | |||||||
31.10
14:30
Udarnik
BSK
4
0
|
31.10.2021 14:30 | 4 : 0 | |||||||
31.10
14:30
Proleter
Mladost
1
4
|
31.10.2021 14:30 | 1 : 4 |
|
31.10
10:00
Grabovica
Azbukovica
4
8
|
31.10.2021 10:00 | 4 : 8 | |||||||
31.10
12:00
Selanac
CrnÄa
3
0
|
31.10.2021 12:00 | 3 : 0 |
31.10
13:30
Napredak
SinÄeliÄ
2
2
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 2 |
31.10
13:30
Drugovac
Kolarac
3
1
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 1 | |||||||
31.10
13:30
ŽelezniÄar
Zeppelin 026
0
3
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 3 |
|
||||||
31.10
13:30
Vrbovac
VuÄak
3
3
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 3 | |||||||
31.10
13:30
Ravni Gaj
OFK Slavija
9
0
|
31.10.2021 13:30 | 9 : 0 |
31.10
10:00
SFK Glogovac
Lipar
3
1
|
31.10.2021 10:00 | 3 : 1 |
31.10
13:00
Tuzla City
Leotar
4
0
|
31.10.2021 13:00 | 4 : 0 | |||||||
31.10
17:00
Borac
PosuŔje
3
0
|
31.10.2021 17:00 | 3 : 0 | |||||||
31.10
15:00
Velež
Radnik
1
2
|
31.10.2021 15:00 | 1 : 2 | |||||||
31.10
19:00
Å iroki Brijeg
Sloboda
0
0
|
31.10.2021 19:00 | 0 : 0 |
31.10
14:00
Omarska
Sloboda
2
1
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 1 | |||||||
31.10
14:00
LjubiÄ
Kozara
0
0
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 0 |
31.10
13:30
Igman
TOÅ K
1
0
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
31.10
16:00
Podgorica
BuduÄnost
1
2
|
31.10.2021 16:00 | 1 : 2 | |||||||
31.10
16:00
Mornar
Zeta
2
2
|
31.10.2021 16:00 | 2 : 2 | |||||||
31.10
16:00
OFK Petrovac
Jezero
2
0
|
31.10.2021 16:00 | 2 : 0 | |||||||
31.10
14:00
Sutjeska
Rudar
2
1
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 1 | |||||||
31.10
13:00
DeÄiÄ
Iskra
1
1
|
31.10.2021 13:00 | 1 : 1 |
31.10
13:30
Grbalj
Mladost
0
0
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 0 | |||||||
31.10
13:30
Cetinje
Jedinstvo
0
4
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 4 | |||||||
31.10
13:30
Berane
Bokelj
0
2
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 2 | |||||||
31.10
13:30
Kom
Igalo
0
1
|
31.10.2021 13:30 | 0 : 1 | |||||||
31.10
13:30
Arsenal
OFK Titograd
5
2
|
31.10.2021 13:30 | 5 : 2 |
31.10
14:00
Komovi
Ibar
3
3
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 3 |
|
||||||
31.10
14:00
Brskovo
OFK Borac
1
0
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 0 |
|
31.10
10:00
Sloga (SB)
Orjen
1
0
|
31.10.2021 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
31.10
09:30
LovÄen
Sloga (R)
3
2
|
31.10.2021 09:30 | 3 : 2 |
|
31.10
14:00
Ilarion 2
Iskra 2
1
2
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
31.10
14:00
Drezga
Crvena stijena
0
2
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 2 |
|
||||||
31.10
14:00
Internacional
Karioke
2
0
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
14:00
Ilarion
Polet Stars
0
1
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
31.10
14:00
Zora
Olympico
13
3
|
31.10.2021 14:00 | 13 : 3 |
|
||||||
31.10
14:00
Adria
Ribnica
2
0
|
31.10.2021 14:00 | 2 : 0 |
|
31.10
17:30
Aston Villa
West Ham United
1
4
|
31.10.2021 17:30 | 1 : 4 | |||||||
31.10
15:00
Norwich City
Leeds United
1
2
|
31.10.2021 15:00 | 1 : 2 |
31.10
16:15
Atletico Madrid
Real Betis
3
0
|
31.10.2021 16:15 | 3 : 0 | |||||||
31.10
18:30
Getafe
Espanyol
2
1
|
31.10.2021 18:30 | 2 : 1 | |||||||
31.10
14:00
Cadiz
Mallorca
1
1
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 1 | |||||||
31.10
21:00
Real Sociedad
Athletic Bilbao
1
1
|
31.10.2021 21:00 | 1 : 1 |
31.10
17:30
Borussia M'gladbach
Bochum
2
1
|
31.10.2021 17:30 | 2 : 1 | |||||||
31.10
15:30
Augsburg
Stuttgart
4
1
|
31.10.2021 15:30 | 4 : 1 |
31.10
15:00
Fiorentina
Spezia
3
0
|
31.10.2021 15:00 | 3 : 0 | |||||||
31.10
15:00
Genoa
Venezia
0
0
|
31.10.2021 15:00 | 0 : 0 | |||||||
31.10
12:30
Inter
Udinese
2
0
|
31.10.2021 12:30 | 2 : 0 | |||||||
31.10
20:45
Roma
Milan
1
2
|
31.10.2021 20:45 | 1 : 2 | |||||||
31.10
18:00
Salernitana
Napoli
0
1
|
31.10.2021 18:00 | 0 : 1 | |||||||
31.10
15:00
Sassuolo
Empoli
1
2
|
31.10.2021 15:00 | 1 : 2 |
31.10
13:00
Angers
Nice
1
2
|
31.10.2021 13:00 | 1 : 2 | |||||||
31.10
15:00
Bordeaux
Reims
3
2
|
31.10.2021 15:00 | 3 : 2 | |||||||
31.10
17:00
Brest
Monaco
2
0
|
31.10.2021 17:00 | 2 : 0 | |||||||
31.10
20:45
Clermont
Olympique Marseille
0
1
|
31.10.2021 20:45 | 0 : 1 | |||||||
31.10
15:00
Montpellier
Nantes
2
0
|
31.10.2021 15:00 | 2 : 0 | |||||||
31.10
15:00
Strasbourg
Lorient
4
0
|
31.10.2021 15:00 | 4 : 0 | |||||||
31.10
15:00
Troyes
Rennes
2
2
|
31.10.2021 15:00 | 2 : 2 |
31.10
14:00
MaŔinac
TSC
1
1
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 1 | |||||||
31.10
12:30
Vojvodina
ŽFU Zvezda B 2018
3
2
|
31.10.2021 12:30 | 3 : 2 |
31.10
14:00
ŽGFK Lavice DuboÄica
LevaÄ
1
0
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 0 | |||||||
31.10
11:30
Spartak DOO
MaÄva
18
1
|
31.10.2021 11:30 | 18 : 1 | |||||||
31.10
14:00
Jedinstvo 2014
KaraÄorÄe
5
0
|
31.10.2021 14:00 | 5 : 0 |
31.10
14:00
Moskva
VoŔa AS
13
3
|
31.10.2021 14:00 | 13 : 3 |
31.10
13:30
Å umadija 1903
Sloga (P)
1
0
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 0 | |||||||
31.10
13:30
Javor
Metalac (GM)
3
2
|
31.10.2021 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Sloga (K)
Loznica
1
1
|
31.10.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
11:00
Borac 1926
Jedinstvo
2
0
|
31.10.2021 11:00 | 2 : 0 | |||||||
31.10
13:30
Novi Pazar
RadniÄki (V)
6
0
|
31.10.2021 13:30 | 6 : 0 |
|
||||||
31.10
13:30
GFK Sloboda
Zlatibor
7
2
|
31.10.2021 13:30 | 7 : 2 |
|
||||||
31.10
13:30
Mladost (L)
Sunrise Å abac
6
0
|
31.10.2021 13:30 | 6 : 0 |
|
31.10
00:00
Napredak
Timok 1919
3
0
|
31.10.2021 00:00 | 3 : 0 |
31.10
Dinamo
BuduÄnost
1
5
|
31.10.2021 | 1 : 5 |
|
31.10
10:00
RFK Novi Sad 1921
Prof. Bolesnikov
4
2
|
31.10.2021 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
31.10
10:30
Mladost (NS)
Proleter
0
8
|
31.10.2021 10:30 | 0 : 8 |
|
31.10
10:00
RadniÄki (Å )
GFK Sloven
0
9
|
31.10.2021 10:00 | 0 : 9 |
|
||||||
31.10
10:00
Dinamo 1945
OFK VrŔac
1
3
|
31.10.2021 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
31.10
11:00
Petrika
Omladinac
1
0
|
31.10.2021 11:00 | 1 : 0 | |||||||
31.10
10:00
RadniÄki (SM)
RadniÄki (Zr)
2
1
|
31.10.2021 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
12:00
ŽelezniÄar
Petar PuaÄa
0
1
|
31.10.2021 12:00 | 0 : 1 |
|
31.10
14:00
Brodarac 2
Ada
1
1
|
31.10.2021 14:00 | 1 : 1 | |||||||
31.10
10:00
RadniÄki
BASK
3
0
|
31.10.2021 10:00 | 3 : 0 | |||||||
31.10
13:00
BSK BorÄa
Lokomotiva
1
3
|
31.10.2021 13:00 | 1 : 3 |
|
31.10
00:00
OFK Kikinda
Sofeks
2
0
|
31.10.2021 00:00 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
00:00
RadniÄki (K)
1. Maj
12
2
|
31.10.2021 00:00 | 12 : 2 |
|
||||||
31.10
00:00
Jedinstvo (SP)
Veternik
2
1
|
31.10.2021 00:00 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
00:00
Borac (Å )
Mladost (BJ)
6
1
|
31.10.2021 00:00 | 6 : 1 |
|
31.10
10:00
Novi Pazar
RadniÄki (K)
4
1
|
31.10.2021 10:00 | 4 : 1 | |||||||
31.10
10:00
Crnokosa
OFK Senjak
1
4
|
31.10.2021 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
31.10
10:00
Takovo
KaraÄorÄe
1
3
|
31.10.2021 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
31.10
10:00
Jedinstvo Putevi
BuduÄnost (A)
4
0
|
31.10.2021 10:00 | 4 : 0 |
|
31.10
Skobalj
Badljevica
3
0
|
31.10.2021 | 3 : 0 | |||||||
31.10
Crvena Zvezda Suvodol
Stari Hrast 2018
3
0
|
31.10.2021 | 3 : 0 |
31.10
14:00
Spartak ŽK
ÄukariÄki
0
1
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 1 | |||||||
31.10
14:00
Mladost (L)
RFK GrafiÄar
4
0
|
31.10.2021 14:00 | 4 : 0 |
31.10
13:30
Zemun
Studentski grad
6
0
|
31.10.2021 13:30 | 6 : 0 |
31.10
14:30
OFK Beograd 2
VinÄa
2
3
|
31.10.2021 14:30 | 2 : 3 |
|
31.10
13:30
Å umadija 1903
Savacijum
2
1
|
31.10.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
11:00
Sloga (K)
Loznica
5
1
|
31.10.2021 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
31.10
12:30
Borac 1926
Jedinstvo
1
0
|
31.10.2021 12:30 | 1 : 0 |
|
||||||
31.10
11:00
GFK Sloboda
MaÄva
1
0
|
31.10.2021 11:00 | 1 : 0 |
31.10
00:00
TimoÄanin
RadniÄki (P)
7
2
|
31.10.2021 00:00 | 7 : 2 |
|
||||||
31.10
00:00
Real NiÅ”
Dinamo
4
1
|
31.10.2021 00:00 | 4 : 1 |
|
||||||
31.10
00:00
OFK RadniÄki
BuduÄnost
1
3
|
31.10.2021 00:00 | 1 : 3 |
31.10
12:00
RFK NS 1921
Prof. Bolesnikov
4
1
|
31.10.2021 12:00 | 4 : 1 |
31.10
12:00
Podrinje
ODR
1
3
|
31.10.2021 12:00 | 1 : 3 |
|
||||||
31.10
12:00
Dinamo 1945
OFK VrŔac
1
10
|
31.10.2021 12:00 | 1 : 10 |
|
||||||
31.10
10:00
Petrika
Omladinac
3
0
|
31.10.2021 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
12:00
RadniÄki (SM)
RadniÄki (Zr)
3
2
|
31.10.2021 12:00 | 3 : 2 |
|
||||||
31.10
12:00
Proleter 2006
InÄija
1
2
|
31.10.2021 12:00 | 1 : 2 | |||||||
31.10
14:00
ŽelezniÄar
Petar PuaÄa
3
1
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 1 |
|
31.10
10:00
Kolubara
RFK GrafiÄar
2
1
|
31.10.2021 10:00 | 2 : 1 | |||||||
31.10
11:45
OFK Beograd
011
0
3
|
31.10.2021 11:45 | 0 : 3 |
|
31.10
11:00
Tutin
TrepÄa
0
2
|
31.10.2021 11:00 | 0 : 2 |
|
31.10
14:30
Derby 2015
Petrika
3
6
|
31.10.2021 14:30 | 3 : 6 |
|
||||||
31.10
10:00
OFK JugoviÄ
Mladost (L)
2
4
|
31.10.2021 10:00 | 2 : 4 |
|
31.10
11:00
GFK Sloven
Voja GaÄiÄ
3
2
|
31.10.2021 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
31.10
12:00
RadniÄki (Å )
ODR
1
1
|
31.10.2021 12:00 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
12:00
Podunavac
Jedinstvo (SP)
1
4
|
31.10.2021 12:00 | 1 : 4 |
|
||||||
31.10
10:00
Dunav
Cement
3
2
|
31.10.2021 10:00 | 3 : 2 |
|
31.10
10:00
VGSK
Jasenica 2017
4
0
|
31.10.2021 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
31.10
10:00
ŽelezniÄar
Å umadija (A)
|
31.10.2021 10:00 | : | |||||||
31.10
10:00
OPK Rudar 1933
Arsenal
4
0
|
31.10.2021 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
31.10
10:00
Äerdap
Mladi radnik 1926
0
2
|
31.10.2021 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
31.10
10:00
Smederevo 1924
SuŔica
5
0
|
31.10.2021 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
31.10
10:00
Rudar (S)
RadniÄki 1923
1
4
|
31.10.2021 10:00 | 1 : 4 |
|
31.10
11:00
Jedinstvo Putevi
FAP
1
1
|
31.10.2021 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
10:00
Spartak 1976
Sloga (BB)
2
0
|
31.10.2021 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
10:00
Sloboda (Ä)
Takovo
2
1
|
31.10.2021 10:00 | 2 : 1 |
|
31.10
10:00
BaÄka 1901
RadniÄki 1905
6
0
|
31.10.2021 10:00 | 6 : 0 |
|
31.10
10:00
Hajduk Stanko
Jedinstvo 1924
1
0
|
31.10.2021 10:00 | 1 : 0 |
31.10
Mladost GAT
FruŔkogorac
1
1
|
31.10.2021 | 1 : 1 |
|
31.10
11:30
Mladost (L)
Napredak
2
1
|
31.10.2021 11:30 | 2 : 1 | |||||||
31.10
14:00
RFK GrafiÄar
Kiker
0
0
|
31.10.2021 14:00 | 0 : 0 | |||||||
31.10
12:00
Crvena zvezda
Spartak ŽK
5
2
|
31.10.2021 12:00 | 5 : 2 | |||||||
31.10
16:00
Zemun
Sloga (P)
1
0
|
31.10.2021 16:00 | 1 : 0 | |||||||
31.10
10:30
Rad
Brodarac
2
1
|
31.10.2021 10:30 | 2 : 1 | |||||||
31.10
14:30
RadniÄki (N)
Teleoptik
0
2
|
31.10.2021 14:30 | 0 : 2 |
31.10
11:30
Brodarac
RadniÄki (NB)
2
2
|
31.10.2021 11:30 | 2 : 2 |
|
||||||
31.10
12:30
Rad
RFK GrafiÄar
1
1
|
31.10.2021 12:30 | 1 : 1 |
|
||||||
31.10
12:00
SinÄeliÄ
ADA
1
2
|
31.10.2021 12:00 | 1 : 2 |
|
||||||
31.10
11:00
Lokomotiva
Partizan
0
5
|
31.10.2021 11:00 | 0 : 5 |
|
31.10
09:00
OFK Beograd 2
Zemun 2
1
7
|
31.10.2021 09:00 | 1 : 7 |
|
31.10
10:00
Å umadija 1903
Pazar Juniors
0
1
|
31.10.2021 10:00 | 0 : 1 | |||||||
31.10
10:00
Bubamara
Bane 1931
4
1
|
31.10.2021 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
31.10
12:30
Novi Pazar
Rudar (KM)
3
1
|
31.10.2021 12:30 | 3 : 1 |
|
31.10
10:00
Polimlje
Spartak 1976
8
1
|
31.10.2021 10:00 | 8 : 1 |
|
||||||
31.10
10:00
Javor Matis
Mladost (L)
0
4
|
31.10.2021 10:00 | 0 : 4 |
|
||||||
31.10
10:00
GFK Sloboda
Jedinstvo Putevi
0
5
|
31.10.2021 10:00 | 0 : 5 | |||||||
31.10
10:00
Sloboda (Ä)
Borac 1926
2
0
|
31.10.2021 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
10:00
Sloga (P)
Ares 2015
3
1
|
31.10.2021 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
31.10
10:00
Metalac
Sloga (BB)
3
1
|
31.10.2021 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
31.10
10:00
Zlatibor
GauÄosi
1
1
|
31.10.2021 10:00 | 1 : 1 |
|
31.10
10:00
Arena Su
TSC
0
5
|
31.10.2021 10:00 | 0 : 5 | |||||||
31.10
10:00
Krila Krajine
Kabel
2
3
|
31.10.2021 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
31.10
10:00
Hajduk 1912
CFK
1
5
|
31.10.2021 10:00 | 1 : 5 |
31.10
14:00
Petrika
RadniÄki (SM)
3
0
|
31.10.2021 14:00 | 3 : 0 |
|
31.10
10:00
Omladinac 2014
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
2
1
|
31.10.2021 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
10:00
ŽelezniÄar
RadniÄki (V)
0
5
|
31.10.2021 10:00 | 0 : 5 |
|
31.10
10:00
Jasenica 2017
Zvižd
3
0
|
31.10.2021 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
31.10
10:00
ŽelezniÄar
Cepelin 026
2
0
|
31.10.2021 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
31.10
10:00
RSK
PetliÄ SD 2006
13
1
|
31.10.2021 10:00 | 13 : 1 |
|
||||||
31.10
10:00
AF Duljaj
Smederevo 1924
2
1
|
31.10.2021 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
10:00
Soko 2015
Sloga 33
1
3
|
31.10.2021 10:00 | 1 : 3 | |||||||
31.10
10:00
Mladi radnik 1926
OPK Rudar 1933
1
2
|
31.10.2021 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
31.10
10:00
Å umadija
Plana
2
1
|
31.10.2021 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
10:00
AF ÄokiÄ
VGSK
0
2
|
31.10.2021 10:00 | 0 : 2 |
|
31.10
10:00
OFK TopliÄanin
Real NiÅ”
1
7
|
31.10.2021 10:00 | 1 : 7 |
|
||||||
31.10
12:00
Filip FilipoviÄ
OFK BuduÄnost 2020
6
3
|
31.10.2021 12:00 | 6 : 3 |
|
||||||
31.10
10:00
Äekmin
GFK DuboÄica
2
7
|
31.10.2021 10:00 | 2 : 7 |
|
||||||
31.10
10:00
Lugina
SFK Morava
3
0
|
31.10.2021 10:00 | 3 : 0 |
|
31.10
10:00
POFK Savacium
MaÄva
0
1
|
31.10.2021 10:00 | 0 : 1 |
31.10
00:00
Kolubara
Rad
0
2
|
31.10.2021 00:00 | 0 : 2 |
|
||||||
31.10
00:00
Sloga
ŽFK BoleÄ
8
0
|
31.10.2021 00:00 | 8 : 0 |
|
||||||
31.10
00:00
Zvezda B
Crvena zvezda
4
3
|
31.10.2021 00:00 | 4 : 3 |
|
||||||
31.10
00:00
Zemun
VinÄa
3
0
|
31.10.2021 00:00 | 3 : 0 |
31.10
10:00
Spartak ŽK '09
TSC '09
2
0
|
31.10.2021 10:00 | 2 : 0 |
|
31.10
11:00
Mladost (C)
Kolubara 1
0
5
|
31.10.2021 11:00 | 0 : 5 |
|
||||||
31.10
10:00
Kolubara 2
RadniÄki (R)
3
1
|
31.10.2021 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
31.10
12:00
Lazarevac
UÅ”Äe Novi Beograd
9
1
|
31.10.2021 12:00 | 9 : 1 |
|
||||||
31.10
10:00
Å F IvanÄa
TEK Sloga
6
0
|
31.10.2021 10:00 | 6 : 0 |
|
31.10
10:00
Fenix 1
Tika taka 1
5
1
|
31.10.2021 10:00 | 5 : 1 |
31.10
10:00
Vojvode
OFK OseÄina
3
4
|
31.10.2021 10:00 | 3 : 4 |
|
||||||
31.10
10:00
Jedinstvo (Ub)
OFK Senjak
0
0
|
31.10.2021 10:00 | 0 : 0 | |||||||
31.10
10:00
Pambukovica
Zadrugar
2
0
|
31.10.2021 10:00 | 2 : 0 | |||||||
31.10
10:00
POFK ŽelezniÄar
BuduÄnost KruÅ”ik 014
3
3
|
31.10.2021 10:00 | 3 : 3 |
|
||||||
31.10
10:00
RadniÄki (V)
Ribnica
0
0
|
31.10.2021 10:00 | 0 : 0 | |||||||
31.10
10:00
OFK Divci
Omladinac
0
4
|
31.10.2021 10:00 | 0 : 4 |
|
31.10
11:00
RSK
ŽelezniÄar
0
3
|
31.10.2021 11:00 | 0 : 3 |
|
31.10
12:00
Vukovi
OFK Bratstvo
6
0
|
31.10.2021 12:00 | 6 : 0 |
|
||||||
31.10
12:00
Trstenik PPT
Morava 1918
5
4
|
31.10.2021 12:00 | 5 : 4 |
|
||||||
31.10
12:00
TimoÄanin
OFK Knez Lazar
1
0
|
31.10.2021 12:00 | 1 : 0 |
|
31.10
09:00
BuduÄnost
GFK Sloboda
2
1
|
31.10.2021 09:00 | 2 : 1 |
|
||||||
31.10
10:00
Sloga (BB)
Sloga (P)
0
2
|
31.10.2021 10:00 | 0 : 2 |
|
31.10
19:00
Split
Cibona
77
76
|
31.10.2021 19:00 | 77 : 76 | |||||||
31.10
12:00
FMP Meridian
Zadar
83
76
|
31.10.2021 12:00 | 83 : 76 | |||||||
31.10
17:00
BuduÄnost VOLI
Mornar Barsko zlato
85
69
|
31.10.2021 17:00 | 85 : 69 |
31.10
17:30
Zdravlje Leskovac
TamiÅ”
94
81
|
31.10.2021 17:30 | 94 : 81 | |||||||
31.10
13:00
Mladost MaxBet
Dynamic VIP PAY
84
89
|
31.10.2021 13:00 | 84 : 89 |
31.10
19:00
ÄaÄak 94
Spartak Office Shoes
82
76
|
31.10.2021 19:00 | 82 : 76 |
31.10
16:00
Flash
Borac
73
92
|
31.10.2021 16:00 | 73 : 92 |
31.10
15:00
Sloga Elite
Zekas 75
90
85
|
31.10.2021 15:00 | 90 : 85 |
31.10
16:30
Bor RTB
OKK Junior
102
63
|
31.10.2021 16:30 | 102 : 63 |
31.10
17:00
Rtanj
Dimitrovgrad
48
78
|
31.10.2021 17:00 | 48 : 78 | |||||||
31.10
18:00
Jablanica
Marinos
67
95
|
31.10.2021 18:00 | 67 : 95 |
31.10
12:00
Real
ABBA
85
92
|
31.10.2021 12:00 | 85 : 92 |
31.10
19:10
Barajevo
Mladost 2009
90
76
|
31.10.2021 19:10 | 90 : 76 | |||||||
31.10
20:30
Veba Basket
Gro-Basket
94
72
|
31.10.2021 20:30 | 94 : 72 |
31.10
17:00
Mix
Mladost 2014
85
84
|
31.10.2021 17:00 | 85 : 84 | |||||||
31.10
16:00
MVP 3x3
Å abac
59
79
|
31.10.2021 16:00 | 59 : 79 |
31.10
20:00
Student 014
Sevojno
80
72
|
31.10.2021 20:00 | 80 : 72 | |||||||
31.10
16:30
Mladost
Užice
92
77
|
31.10.2021 16:30 | 92 : 77 |
31.10
17:00
BagljaÅ”
Spartak
84
81
|
31.10.2021 17:00 | 84 : 81 |
31.10
15:00
Radan
Hisar
78
43
|
31.10.2021 15:00 | 78 : 43 | |||||||
31.10
18:00
Pusta Reka
Bin
68
81
|
31.10.2021 18:00 | 68 : 81 |
31.10
14:00
Zicer
Prva Petoletka
70
94
|
31.10.2021 14:00 | 70 : 94 |
31.10
16:00
Sloga (D)
Smederevo 1953
81
63
|
31.10.2021 16:00 | 81 : 63 | |||||||
31.10
19:00
Å umadija 2017
Sloga (B)
64
102
|
31.10.2021 19:00 | 64 : 102 |
31.10
18:00
Play Off
Å abac
30
57
|
31.10.2021 18:00 | 30 : 57 |
31.10
18:00
ParaÄin
RadniÄki SPD 2
91
54
|
31.10.2021 18:00 | 91 : 54 | |||||||
31.10
13:00
Bagdala
Smederevo
69
46
|
31.10.2021 13:00 | 69 : 46 |
31.10
15:00
Girl Basket
Vizura
41
56
|
31.10.2021 15:00 | 41 : 56 | |||||||
31.10
18:00
Srem
Delfin
74
45
|
31.10.2021 18:00 | 74 : 45 |
31.10
18:30
Duga
Crvena zvezda
56
69
|
31.10.2021 18:30 | 56 : 69 | |||||||
31.10
17:00
Vojvodina 021
Art Basket
66
86
|
31.10.2021 17:00 | 66 : 86 |
31.10
18:00
Gimnazijalac
K
74
63
|
31.10.2021 18:00 | 74 : 63 | |||||||
31.10
14:30
MileŔevka
Sloga
71
78
|
31.10.2021 14:30 | 71 : 78 | |||||||
31.10
19:30
RadniÄki
TopolÄanka
57
69
|
31.10.2021 19:30 | 57 : 69 | |||||||
31.10
18:00
Novosadska ŽKA
Rudar 1903
108
45
|
31.10.2021 18:00 | 108 : 45 |
31.10
15:30
RadniÄki 1950
Vojvodina
98
100
|
31.10.2021 15:30 | 98 : 100 | |||||||
31.10
18:00
Crvena zvezda mts
Konstantin
103
52
|
31.10.2021 18:00 | 103 : 52 | |||||||
31.10
14:00
Sloboda
Partizan NIS
71
58
|
31.10.2021 14:00 | 71 : 58 | |||||||
31.10
19:30
Star
Borac
76
84
|
31.10.2021 19:30 | 76 : 84 | |||||||
31.10
14:15
Actavis Academy
Dynamic VIP PAY
79
64
|
31.10.2021 14:15 | 79 : 64 | |||||||
31.10
18:30
Novi Pazar
Mega Mozzart
62
114
|
31.10.2021 18:30 | 62 : 114 |
31.10
15:00
Srbobran
Ras
47
82
|
31.10.2021 15:00 | 47 : 82 |
31.10
17:00
Sloga 2015
Crvena zvezda 2
0
3
|
31.10.2021 17:00 | 0 : 3 |
31.10
19:00
Hajduk
Kikinda
1
3
|
31.10.2021 19:00 | 1 : 3 | |||||||
31.10
15:30
Dunav Volley
Mladost
3
0
|
31.10.2021 15:30 | 3 : 0 |
31.10
17:00
Partizan Soccerbet
Spartak (S)
1
3
|
31.10.2021 17:00 | 1 : 3 |
31.10
19:00
Å umadija
Ribnica 2
3
1
|
31.10.2021 19:00 | 3 : 1 | |||||||
31.10
20:00
MOK TopliÄanin 97
Vojvodina 2
3
1
|
31.10.2021 20:00 | 3 : 1 | |||||||
31.10
15:00
Loznica
Kosovska Mitrovica
1
3
|
31.10.2021 15:00 | 1 : 3 |
31.10
18:00
KurŔumlija
Knjaževac
3
1
|
31.10.2021 18:00 | 3 : 1 | |||||||
31.10
13:00
Jagodina
TopliÄanin
3
0
|
31.10.2021 13:00 | 3 : 0 | |||||||
31.10
17:30
Student
Stampedo
3
1
|
31.10.2021 17:30 | 3 : 1 |
31.10
15:00
Novi Pazar
Lotus
3
0
|
31.10.2021 15:00 | 3 : 0 | |||||||
31.10
16:00
RaŔka
Sloboda S
0
3
|
31.10.2021 16:00 | 0 : 3 | |||||||
31.10
12:00
Mokra Gora
TehniÄar
1
3
|
31.10.2021 12:00 | 1 : 3 |
31.10
13:00
Novi Sad 2
Ruma
2
3
|
31.10.2021 13:00 | 2 : 3 | |||||||
31.10
19:00
Mladost 1979
Srem 2
3
2
|
31.10.2021 19:00 | 3 : 2 | |||||||
31.10
16:00
Kikinda 0230
FOK
3
0
|
31.10.2021 16:00 | 3 : 0 |
31.10
15:00
Timok
ZajeÄar
2
3
|
31.10.2021 15:00 | 2 : 3 |
31.10
13:00
Vrba 2019
Tutin
0
3
|
31.10.2021 13:00 | 0 : 3 |
31.10
21:00
Borac
Ravno
3
0
|
31.10.2021 21:00 | 3 : 0 | |||||||
31.10
11:00
SmeÄ 5 2
ParaÄin
3
1
|
31.10.2021 11:00 | 3 : 1 |
31.10
16:00
BavaniŔte
Hercegovina
3
2
|
31.10.2021 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
31.10
15:00
Banat
Volley stars
3
0
|
31.10.2021 15:00 | 3 : 0 |
|
31.10
18:00
ŽelezniÄar
TENT
3
1
|
31.10.2021 18:00 | 3 : 1 |
31.10
17:00
RadniÄki Blasters
Srbijanka 014
3
0
|
31.10.2021 17:00 | 3 : 0 | |||||||
31.10
18:00
Omladinac
AS Batajnica
3
2
|
31.10.2021 18:00 | 3 : 2 | |||||||
31.10
15:00
Spartak
Crno Bele 011
0
3
|
31.10.2021 15:00 | 0 : 3 |
31.10
20:00
Panonija
RadniÄki
0
3
|
31.10.2021 20:00 | 0 : 3 | |||||||
31.10
17:00
Valjevo
Gimnazijalac
3
1
|
31.10.2021 17:00 | 3 : 1 |
31.10
16:30
RadniÄki
JugoviÄ
31
27
|
31.10.2021 16:30 | 31 : 27 |
31.10
18:00
Spartak
ŽelezniÄar 1949
44
29
|
31.10.2021 18:00 | 44 : 29 |
31.10
19:00
Metalac
Vranje 1957
23
24
|
31.10.2021 19:00 | 23 : 24 | |||||||
31.10
17:00
Jagodina
TopliÄanin
22
23
|
31.10.2021 17:00 | 22 : 23 |
31.10
16:00
Ub 2
Beli anÄeo
33
29
|
31.10.2021 16:00 | 33 : 29 | |||||||
31.10
13:30
Å amot 65 2
MaÄva
27
30
|
31.10.2021 13:30 | 27 : 30 |
31.10
15:00
Sloga
Bane
31
19
|
31.10.2021 15:00 | 31 : 19 | |||||||
31.10
20:00
KruŔevac
TrepÄa
24
42
|
31.10.2021 20:00 | 24 : 42 |
31.10
17:00
Udarnik
Mladi radnik
17
39
|
31.10.2021 17:00 | 17 : 39 | |||||||
31.10
19:30
Jedinstvo 1974
ORK Bor
35
27
|
31.10.2021 19:30 | 35 : 27 |
31.10
19:00
Aleksinac
NiŔka Banja
36
32
|
31.10.2021 19:00 | 36 : 32 | |||||||
31.10
12:00
DuboÄica 54 - 2
Progres
36
29
|
31.10.2021 12:00 | 36 : 29 |
31.10
18:30
Metalac
Zrenjanin
30
27
|
31.10.2021 18:30 | 30 : 27 | |||||||
31.10
20:00
BuduÄnost
GraniÄar
27
24
|
31.10.2021 20:00 | 27 : 24 | |||||||
31.10
17:30
Ruma
Senta
40
31
|
31.10.2021 17:30 | 40 : 31 |
31.10
15:30
Unirea
Vladimirovac
35
30
|
31.10.2021 15:30 | 35 : 30 | |||||||
31.10
16:00
Jedinstvo
Naftagas
32
22
|
31.10.2021 16:00 | 32 : 22 | |||||||
31.10
18:00
Mladost
RadniÄki
18
17
|
31.10.2021 18:00 | 18 : 17 |
31.10
17:00
Rusin
Borac
28
32
|
31.10.2021 17:00 | 28 : 32 |
31.10
15:30
Putinci
Srem (SM)
27
29
|
31.10.2021 15:30 | 27 : 29 |
31.10
18:00
Mokrin
Krule
27
28
|
31.10.2021 18:00 | 27 : 28 | |||||||
31.10
19:00
Ravangrad
Laki
33
21
|
31.10.2021 19:00 | 33 : 21 |
31.10
14:30
Metalac 2015
KoŔutnjak
43
11
|
31.10.2021 14:30 | 43 : 11 |
31.10
17:00
Metalac
RadniÄki (S)
31
30
|
31.10.2021 17:00 | 31 : 30 |
31.10
16:00
Aleksinac
RSU Feniks
17
28
|
31.10.2021 16:00 | 17 : 28 |
31.10
12:00
Bor - RTB 2
Rudar
28
16
|
31.10.2021 12:00 | 28 : 16 |
31.10
14:30
ŽelezniÄar 2
Apatin
53
15
|
31.10.2021 14:30 | 53 : 15 |
31.10
18:00
Mladost (NP)
SPD RadniÄki
23
30
|
31.10.2021 18:00 | 23 : 30 | |||||||
31.10
19:00
Bor RTB
Vojvodina
26
24
|
31.10.2021 19:00 | 26 : 24 |
31.10
16:00
Mladi radnik
PanÄevo
26
35
|
31.10.2021 16:00 | 26 : 35 | |||||||
31.10
16:00
TopliÄanin
Pirot
30
28
|
31.10.2021 16:00 | 30 : 28 |
31.10
16:15
Ekonomist
Solunac
3
1
|
31.10.2021 16:15 | 3 : 1 |
|
31.10
20:00
Kikinda
Indians 2013
1
4
|
31.10.2021 20:00 | 1 : 4 |
31.10
20:15
Kragujevac Wild Boars
Partenon
3
1
|
31.10.2021 20:15 | 3 : 1 |
|
31.10
20:30
Leskovac
Jastrebac
0
3
|
31.10.2021 20:30 | 0 : 3 | |||||||
31.10
18:30
Student
Palež
1
2
|
31.10.2021 18:30 | 1 : 2 | |||||||
31.10
19:00
Ekonomac
Gvozdeni puk
8
0
|
31.10.2021 19:00 | 8 : 0 |
31.10
14:00
Partizan
Vojvodina
126
5
|
31.10.2021 14:00 | 126 : 5 |
31.10
13:00
Vojvodina
Crvena zvezda
1
3
|
31.10.2021 13:00 | 1 : 3 |
31.10
11:45
Vojvodina
Vukovi
3
6
|
31.10.2021 11:45 | 3 : 6 |
|