30.10
16:00
RadniÄki (N)
Mladost
2
0
|
30.10.2021 16:00 | 2 : 0 |
30.10
13:30
OFK BeÄej 1918
Dinamo 1945
2
1
|
30.10.2021 13:30 | 2 : 1 | |||||||
30.10
13:30
OFK Stari Grad
Tisa
5
1
|
30.10.2021 13:30 | 5 : 1 | |||||||
30.10
13:30
Jedinstvo (SP)
OFK VrŔac
1
1
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 1 | |||||||
30.10
13:30
OFK Kikinda
Tekstilac
1
1
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 1 | |||||||
30.10
13:30
Hajduk 1912
RadniÄki 1912
1
2
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 2 | |||||||
30.10
13:30
Omladinac
1. Maj Ruma
3
0
|
30.10.2021 13:30 | 3 : 0 |
30.10
13:30
Sloga (P)
Real
3
0
|
30.10.2021 13:30 | 3 : 0 | |||||||
30.10
13:30
Mladi radnik 1926
Sloga (K)
1
1
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 1 | |||||||
30.10
13:30
Borac 1926
Smederevo 1924
1
2
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 2 | |||||||
30.10
13:30
TrepÄa
MaÄva 1929
1
1
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 1 | |||||||
30.10
13:30
Sloga (BB)
RSK
1
1
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 1 | |||||||
30.10
13:30
Takovo
RaÄevac
0
0
|
30.10.2021 13:30 | 0 : 0 | |||||||
30.10
17:00
GFK Sloboda
BuduÄnost (A)
1
0
|
30.10.2021 17:00 | 1 : 0 |
30.10
14:00
BASK
Jedinstvo
0
1
|
30.10.2021 14:00 | 0 : 1 | |||||||
30.10
11:00
Prva iskra
Studentski grad
2
0
|
30.10.2021 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
30.10
11:00
Teleoptik
UÅ”Äe Novi Beograd
1
0
|
30.10.2021 11:00 | 1 : 0 | |||||||
30.10
14:00
OFK Beograd
RadniÄki (O)
4
1
|
30.10.2021 14:00 | 4 : 1 | |||||||
30.10
14:00
Zemun
BSK BorÄa
1
0
|
30.10.2021 14:00 | 1 : 0 |
30.10
13:30
MeŔevo
Hajduk Veljko
2
1
|
30.10.2021 13:30 | 2 : 1 | |||||||
30.10
13:30
Trayal
Sloga (L)
4
1
|
30.10.2021 13:30 | 4 : 1 | |||||||
30.10
13:30
PÄinja
Vlasina
1
0
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 0 |
30.10
13:30
Sloga
Kozara
1
1
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
30.10
13:30
Crvena zvezda (VS)
Crvena zvezda (RS)
0
0
|
30.10.2021 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
30.10
13:30
BAK
Polet
1
0
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
30.10
13:30
Jedinstvo (V)
Proleter
2
1
|
30.10.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
30.10
13:30
Sloboda
Mladost
0
0
|
30.10.2021 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
30.10
13:30
Begej
Naftagas
1
0
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 0 |
30.10
13:30
Jedinstvo
Cement
1
0
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 0 | |||||||
30.10
13:30
RadniÄki (Å )
RFK Novi Sad 1921
1
0
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
30.10
13:30
Sloga (T)
Veternik
1
0
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
30.10
13:30
Senta
BaÄka 1901
1
2
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 2 | |||||||
30.10
13:30
OFK Mladost APA
Sloga
5
0
|
30.10.2021 13:30 | 5 : 0 |
30.10
14:00
OFK Mladenovac
Napredak
0
0
|
30.10.2021 14:00 | 0 : 0 | |||||||
30.10
10:00
SinÄeliÄ
GSP Polet DorÄol
0
1
|
30.10.2021 10:00 | 0 : 1 |
|
30.10
13:00
Gruža
BuduÄnost
4
1
|
30.10.2021 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
30.10
13:00
Å umadija 1903
Å umadija (T)
4
0
|
30.10.2021 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
30.10
13:00
KaraÄorÄe
GoÄ
2
0
|
30.10.2021 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
30.10
13:00
Sloboda
Tutin
0
7
|
30.10.2021 13:00 | 0 : 7 |
30.10
13:30
FAP
Omladinac
2
2
|
30.10.2021 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
30.10
13:30
Sevojno
Savinac
4
1
|
30.10.2021 13:30 | 4 : 1 |
|
30.10
13:30
Jedinstvo Vladimirci 1924
Mladost
0
3
|
30.10.2021 13:30 | 0 : 3 |
|
||||||
30.10
13:30
RadniÄki (V)
ŽelezniÄar
2
0
|
30.10.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
30.10
13:30
Ribnica
Strmovo 1968
1
0
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
30.10
13:30
Sloga 33
Äerdap
1
2
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
30.10
13:30
KaraÄorÄe
OFK Napredak
2
0
|
30.10.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
30.10
13:30
Morava
Å umadija
2
0
|
30.10.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
30.10
13:30
Rudar 2001
Sloboda
1
0
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
30.10
13:30
Pukovac
Mladost (B)
4
1
|
30.10.2021 13:30 | 4 : 1 |
30.10
13:30
Pusta Reka
Plantaža
3
0
|
30.10.2021 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
30.10
13:30
Nebeski Andjeli
Svetlost
2
0
|
30.10.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
30.10
13:30
SFK Morava
OFK TopliÄanin
0
1
|
30.10.2021 13:30 | 0 : 1 |
|
30.10
13:30
Sloga (D)
LevaÄ
3
0
|
30.10.2021 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
30.10
13:30
Orlovi
Jedinstvo 1936
1
2
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 2 | |||||||
30.10
13:30
Morava 1918
Sloga (M)
3
1
|
30.10.2021 13:30 | 3 : 1 |
|
30.10
13:30
Balkanski
BSK
5
0
|
30.10.2021 13:30 | 5 : 0 | |||||||
30.10
13:30
Ozren
Brodoremont
2
0
|
30.10.2021 13:30 | 2 : 0 | |||||||
30.10
13:30
Dunav
Sloga
5
2
|
30.10.2021 13:30 | 5 : 2 |
|
||||||
30.10
13:30
Äerdap
Lužnica
4
0
|
30.10.2021 13:30 | 4 : 0 |
|
||||||
30.10
13:30
Zvezda
Tanasko RajiÄ
1
6
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 6 |
|
||||||
30.10
13:30
OFK Knjaz
OFK 019
0
1
|
30.10.2021 13:30 | 0 : 1 |
|
30.10
14:00
RadniÄki (S)
Lipar
0
5
|
30.10.2021 14:00 | 0 : 5 | |||||||
30.10
14:00
ŽAK
Vojvodina
4
0
|
30.10.2021 14:00 | 4 : 0 | |||||||
30.10
14:00
Bratstvo 2019
RadniÄki 1918
3
0
|
30.10.2021 14:00 | 3 : 0 |
30.10
14:00
OFK Futog
Tatra
1
5
|
30.10.2021 14:00 | 1 : 5 |
|
||||||
30.10
14:00
FruŔkogorski partizan
Petrovaradin
0
1
|
30.10.2021 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
30.10
14:00
Borac
Å ajkaÅ” 1908
0
1
|
30.10.2021 14:00 | 0 : 1 |
|
30.10
14:30
Jedinstvo SteviÄ
Jugoslavija
5
0
|
30.10.2021 14:30 | 5 : 0 | |||||||
30.10
14:30
Partizan (U)
Potporanj
1
0
|
30.10.2021 14:30 | 1 : 0 |
30.10
13:30
GFK Sloven
Jadran
1
1
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
||||||
30.10
13:30
Partizan
Sremac (DeÄ)
2
4
|
30.10.2021 13:30 | 2 : 4 |
|
30.10
14:30
Jadran
OFK Vrbas
3
5
|
30.10.2021 14:30 | 3 : 5 | |||||||
30.10
14:30
AFK
Proleter
1
0
|
30.10.2021 14:30 | 1 : 0 | |||||||
30.10
14:30
ObiliÄ (NK)
Napredak
1
5
|
30.10.2021 14:30 | 1 : 5 | |||||||
30.10
14:30
TornjoÅ”
BaÄka
0
0
|
30.10.2021 14:30 | 0 : 0 |
30.10
13:30
Jasenica 2017
Jedinstvo
1
0
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
30.10
13:30
PoreÄ
Zlot
1
2
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 2 | |||||||
30.10
13:30
Rudna Glava
RadniÄki (K)
2
0
|
30.10.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
30.10
13:30
Jedinstvo (G)
ZloÄudovo
1
1
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
30.10
13:30
Svrljig
Naisus 1977
0
3
|
30.10.2021 13:30 | 0 : 3 | |||||||
30.10
13:30
RadniÄki 1924
Zemljoradnik
1
0
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 0 |
30.10
14:00
Rudar VrÅ”ka Äuka
OsniÄ
1
0
|
30.10.2021 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
30.10
14:00
Å ljivar
Rtanj
0
4
|
30.10.2021 14:00 | 0 : 4 | |||||||
30.10
14:30
Midžor
Sloga
3
1
|
30.10.2021 14:30 | 3 : 1 |
|
30.10
19:30
Rubin
Sloga (D)
1
3
|
30.10.2021 19:30 | 1 : 3 |
30.10
13:30
Mladi Borac
Morava
6
1
|
30.10.2021 13:30 | 6 : 1 |
|
||||||
30.10
13:30
Rudar (St)
Sloga
2
0
|
30.10.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
30.10
13:30
Rudar (SR)
Dragocvet
3
1
|
30.10.2021 13:30 | 3 : 1 |
|
30.10
14:00
Zvižd
Sloga (L)
4
0
|
30.10.2021 14:00 | 4 : 0 |
30.10
13:30
Zadrugar
Napredak
2
1
|
30.10.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
30.10
13:30
Senjak
Spartak
3
2
|
30.10.2021 13:30 | 3 : 2 |
|
||||||
30.10
13:30
Vladimir DurkoviÄ
Sloboda
1
2
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 2 |
|
30.10
14:00
Barajevo
Å umadija
3
0
|
30.10.2021 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
30.10
10:00
Turbina
Strelac
0
3
|
30.10.2021 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
30.10
14:00
Dimitrije TucoviÄ
OFK BuduÄnost
2
0
|
30.10.2021 14:00 | 2 : 0 |
|
30.10
14:00
Milutinac
Siti Sport Klub
1
3
|
30.10.2021 14:00 | 1 : 3 |
|
||||||
30.10
10:30
Rakovica
Posavac TiŔma
4
1
|
30.10.2021 10:30 | 4 : 1 |
|
30.10
14:00
Sloga (D)
Bratstvo 1975
5
2
|
30.10.2021 14:00 | 5 : 2 |
|
||||||
30.10
14:00
Jedinstvo
Å umadija 1934
0
3
|
30.10.2021 14:00 | 0 : 3 |
|
30.10
14:00
OFK BrÄanac
Mladost (D)
2
1
|
30.10.2021 14:00 | 2 : 1 |
|
30.10
13:30
RadniÄki 2020
Palilulac
0
1
|
30.10.2021 13:30 | 0 : 1 |
|
30.10
14:00
OvÄar
Prilike
2
1
|
30.10.2021 14:00 | 2 : 1 | |||||||
30.10
14:00
Slatina
Spartak 1976
0
5
|
30.10.2021 14:00 | 0 : 5 |
30.10
14:00
Mladost (V)
BuduÄnost
3
2
|
30.10.2021 14:00 | 3 : 2 |
|
30.10
13:00
Mladost (S)
BSK Bujanovac
2
7
|
30.10.2021 13:00 | 2 : 7 |
30.10
13:30
Jezero 2017
Poljoprivrednik
2
1
|
30.10.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
30.10
14:00
Crvena Jabuka
OFK Paljuvi
0
1
|
30.10.2021 14:00 | 0 : 1 |
|
30.10
13:30
Rudar
ÄSK Äortanovci
2
2
|
30.10.2021 13:30 | 2 : 2 |
|
30.10
13:30
Zadrugar
OFK Klek
4
2
|
30.10.2021 13:30 | 4 : 2 |
|
30.10
13:30
Rudar 1973
Navalin
3
0
|
30.10.2021 13:30 | 3 : 0 | |||||||
30.10
13:30
Å umadija
RadniÄki (P)
1
0
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
30.10
13:30
Marjan MB
Gradac
2
2
|
30.10.2021 13:30 | 2 : 2 |
|
30.10
14:00
Luk
Mladost (DB)
2
0
|
30.10.2021 14:00 | 2 : 0 |
30.10
13:30
Pobednik
OFK Zabrežje
3
1
|
30.10.2021 13:30 | 3 : 1 |
30.10
12:30
Dedinje
Å umadinac
5
1
|
30.10.2021 12:30 | 5 : 1 |
|
30.10
Jedinstvo
Mladost (P)
3
0
|
30.10.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
30.10
Mladost (R)
Borac
4
1
|
30.10.2021 | 4 : 1 |
|
||||||
30.10
14:00
Partizan
KaraÄorÄe
6
1
|
30.10.2021 14:00 | 6 : 1 |
|
||||||
30.10
BSK
Å umadija
6
0
|
30.10.2021 | 6 : 0 |
|
30.10
13:30
GFK StreliŔte
Bratstvo
2
1
|
30.10.2021 13:30 | 2 : 1 | |||||||
30.10
13:30
Kupinovac
Vinogradar
2
1
|
30.10.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
30.10
13:30
Mladost (D)
VinoraÄa
5
2
|
30.10.2021 13:30 | 5 : 2 |
|
30.10
14:00
Mlada krila
MiloÄajac
3
2
|
30.10.2021 14:00 | 3 : 2 |
|
30.10
15:00
ÄaÄak 94
BuduÄnost
1
2
|
30.10.2021 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
30.10
14:00
Remont
MrŔinci
4
0
|
30.10.2021 14:00 | 4 : 0 |
|
30.10
14:00
Polet (V)
Napredak 1934
4
2
|
30.10.2021 14:00 | 4 : 2 |
|
30.10
14:00
TrgovaÄki
Napredak (S)
3
0
|
30.10.2021 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
30.10
14:00
Jasenovac
Rade MiloÅ”eviÄ
4
3
|
30.10.2021 14:00 | 4 : 3 |
|
30.10
13:30
Borac
Sloga
0
3
|
30.10.2021 13:30 | 0 : 3 | |||||||
30.10
13:30
Rongo Siti
NiŔavac
1
3
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 3 |
|
30.10
13:30
Tempo
OFK Sloga
2
2
|
30.10.2021 13:30 | 2 : 2 | |||||||
30.10
13:30
Napredak 2012
Borac
6
0
|
30.10.2021 13:30 | 6 : 0 |
30.10
13:30
Bjelica
DeviÄi
2
3
|
30.10.2021 13:30 | 2 : 3 |
|
30.10
14:30
HorgoÅ” 1911
Äoka
3
1
|
30.10.2021 14:30 | 3 : 1 |
|
30.10
DobriÄ 1974
Koprijan
3
0
|
30.10.2021 | 3 : 0 | |||||||
30.10
JugoviÄi 1976
Balajnac 2019
6
0
|
30.10.2021 | 6 : 0 |
30.10
14:00
10. februar
Oko sokolovo
1
0
|
30.10.2021 14:00 | 1 : 0 |
30.10
13:30
MakreŔane
Dedina
3
3
|
30.10.2021 13:30 | 3 : 3 |
|
||||||
30.10
13:30
Zmajevac
Padež
1
2
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 2 |
|
30.10
14:00
MiletiÄ
Moskva
2
1
|
30.10.2021 14:00 | 2 : 1 |
|
30.10
14:00
Borba
Bukorovac
0
0
|
30.10.2021 14:00 | 0 : 0 |
|
30.10
14:00
Morava (M)
Mladost 1925
1
0
|
30.10.2021 14:00 | 1 : 0 |
|
30.10
14:00
BuduÄnost
Borac (A)
1
4
|
30.10.2021 14:00 | 1 : 4 |
|
30.10
Mladost 1977
Gradac
5
0
|
30.10.2021 | 5 : 0 |
|
||||||
30.10
00:00
Parcane
Mladost (MD)
1
2
|
30.10.2021 00:00 | 1 : 2 |
30.10
14:00
Sport
Jedinstvo LemeÅ”
6
1
|
30.10.2021 14:00 | 6 : 1 |
|
30.10
13:30
Dražmirovac
DomaÄin
4
1
|
30.10.2021 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
30.10
13:30
Mladi radnik
Omladinac
3
1
|
30.10.2021 13:30 | 3 : 1 |
|
30.10
14:00
Radnik
ŽelezniÄar
2
0
|
30.10.2021 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
30.10
14:00
Borac 1950
Mladost
5
0
|
30.10.2021 14:00 | 5 : 0 |
|
30.10
14:00
BuduÄnost
Heroj
3
2
|
30.10.2021 14:00 | 3 : 2 |
|
30.10
13:30
Sloboda
Sloga
3
0
|
30.10.2021 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
30.10
13:30
Mladi borac
Mladost
1
1
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
30.10
13:30
Strmovo
Proleter
0
0
|
30.10.2021 13:30 | 0 : 0 |
|
||||||
30.10
13:30
Mladi radnik
Mladost
2
2
|
30.10.2021 13:30 | 2 : 2 |
|
30.10
14:00
Tamnava
Trnjaci 2021
4
3
|
30.10.2021 14:00 | 4 : 3 |
30.10
Å FU Derbi 2016
Moravac
3
2
|
30.10.2021 | 3 : 2 |
|
30.10
11:00
Rubribreza
IzviÄaÄ
3
1
|
30.10.2021 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
30.10
14:00
Napredak
Borac
3
1
|
30.10.2021 14:00 | 3 : 1 |
|
30.10
14:00
Vrelo
Osanica
0
3
|
30.10.2021 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
30.10
14:00
Homoljac
Vukovac 98
4
1
|
30.10.2021 14:00 | 4 : 1 |
|
||||||
30.10
14:00
Polet (SD)
SeliŔte
5
1
|
30.10.2021 14:00 | 5 : 1 |
|
30.10
14:00
Napredak
Crni Vitez
1
5
|
30.10.2021 14:00 | 1 : 5 |
|
30.10
13:30
Mladost
JanoŔik
1
3
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 3 | |||||||
30.10
13:30
NaŔa Krajina
Vojvodina
1
3
|
30.10.2021 13:30 | 1 : 3 |
30.10
14:00
BuduÄnost MI
Junkovac
1
2
|
30.10.2021 14:00 | 1 : 2 |
|
30.10
14:30
Metaloplastika 2006
Partizan
1
1
|
30.10.2021 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
30.10
14:30
Roma - Odžino selo
Zadrugar
0
0
|
30.10.2021 14:30 | 0 : 0 |
|
30.10
14:30
Rankovac
MetliÄ
1
0
|
30.10.2021 14:30 | 1 : 0 |
|
30.10
14:00
Grivac
Bare
2
2
|
30.10.2021 14:00 | 2 : 2 |
|
||||||
30.10
14:00
Kotlenik
Mladi radnik
3
1
|
30.10.2021 14:00 | 3 : 1 |
|
30.10
13:30
Jadar 07
Granit
5
1
|
30.10.2021 13:30 | 5 : 1 |
30.10
14:30
Polet
Sloga
1
3
|
30.10.2021 14:30 | 1 : 3 |
|
30.10
13:30
Resavski Despoti
Resava
8
0
|
30.10.2021 13:30 | 8 : 0 |
30.10
17:00
Sarajevo
Rudar Prijedor
1
1
|
30.10.2021 17:00 | 1 : 1 |
30.10
14:00
Drina
Zvijezda 09
2
0
|
30.10.2021 14:00 | 2 : 0 | |||||||
30.10
14:00
Sloga
Tekstilac
2
0
|
30.10.2021 14:00 | 2 : 0 | |||||||
30.10
16:00
Sutjeska
Krupa
1
0
|
30.10.2021 16:00 | 1 : 0 | |||||||
30.10
14:00
Podrinje
Slavija
1
0
|
30.10.2021 14:00 | 1 : 0 | |||||||
30.10
14:00
Borac
ModriÄa
0
0
|
30.10.2021 14:00 | 0 : 0 |
30.10
14:30
Zvijezda
GOÅ K
1
1
|
30.10.2021 14:30 | 1 : 1 | |||||||
30.10
14:30
Bratstvo
Travnik
2
1
|
30.10.2021 14:30 | 2 : 1 | |||||||
30.10
14:30
BuduÄnost
Goražde
2
0
|
30.10.2021 14:30 | 2 : 0 | |||||||
30.10
14:30
Simm Bau
Mladost
0
1
|
30.10.2021 14:30 | 0 : 1 | |||||||
30.10
14:30
Rudar
Gradina
1
0
|
30.10.2021 14:30 | 1 : 0 | |||||||
30.10
14:30
OraŔje
Radnik
0
0
|
30.10.2021 14:30 | 0 : 0 | |||||||
30.10
14:30
Jedinstvo
Tomislav
3
1
|
30.10.2021 14:30 | 3 : 1 |
30.10
14:00
Gusinje
Polimlje
1
4
|
30.10.2021 14:00 | 1 : 4 |
|
30.10
16:00
Burnley
Brentford
3
1
|
30.10.2021 16:00 | 3 : 1 | |||||||
30.10
13:30
Leicester City
Arsenal
0
2
|
30.10.2021 13:30 | 0 : 2 | |||||||
30.10
16:00
Liverpool
Brighton & Hove Albion
2
2
|
30.10.2021 16:00 | 2 : 2 | |||||||
30.10
16:00
Manchester City
Crystal Palace
0
2
|
30.10.2021 16:00 | 0 : 2 | |||||||
30.10
16:00
Newcastle United
Chelsea
0
3
|
30.10.2021 16:00 | 0 : 3 | |||||||
30.10
18:30
Tottenham Hotspur
Manchester United
0
3
|
30.10.2021 18:30 | 0 : 3 | |||||||
30.10
16:00
Watford
Southampton
0
1
|
30.10.2021 16:00 | 0 : 1 |
30.10
16:00
Hull City
Coventry City
0
1
|
30.10.2021 16:00 | 0 : 1 | |||||||
30.10
13:30
Fulham
West Bromwich Albion
3
0
|
30.10.2021 13:30 | 3 : 0 | |||||||
30.10
16:00
Bristol City
Barnsley
2
1
|
30.10.2021 16:00 | 2 : 1 | |||||||
30.10
16:00
Huddersfield Town
Millwall
1
0
|
30.10.2021 16:00 | 1 : 0 | |||||||
30.10
16:00
Middlesbrough
Birmingham City
0
2
|
30.10.2021 16:00 | 0 : 2 | |||||||
30.10
16:00
Preston North End
Luton Town
2
0
|
30.10.2021 16:00 | 2 : 0 | |||||||
30.10
21:00
Reading
AFC Bournemouth
0
2
|
30.10.2021 21:00 | 0 : 2 | |||||||
30.10
16:00
Sheffield United
Blackpool
0
1
|
30.10.2021 16:00 | 0 : 1 | |||||||
30.10
16:00
Stoke City
Cardiff City
3
3
|
30.10.2021 16:00 | 3 : 3 | |||||||
30.10
16:00
Swansea City
Peterborough United
3
0
|
30.10.2021 16:00 | 3 : 0 | |||||||
30.10
16:00
Derby County
Blackburn Rovers
1
2
|
30.10.2021 16:00 | 1 : 2 |
30.10
21:00
Barcelona
Alaves
1
1
|
30.10.2021 21:00 | 1 : 1 | |||||||
30.10
16:15
Sevilla
Osasuna
2
0
|
30.10.2021 16:15 | 2 : 0 | |||||||
30.10
18:30
Valencia
Villarreal
2
0
|
30.10.2021 18:30 | 2 : 0 | |||||||
30.10
14:00
Elche
Real Madrid
1
2
|
30.10.2021 14:00 | 1 : 2 |
30.10
15:30
Borussia Dortmund
Kƶln
2
0
|
30.10.2021 15:30 | 2 : 0 | |||||||
30.10
18:30
Eintracht
RB Leipzig
1
1
|
30.10.2021 18:30 | 1 : 1 | |||||||
30.10
15:30
Bayer 04 Leverkusen
Wolfsburg
0
2
|
30.10.2021 15:30 | 0 : 2 | |||||||
30.10
15:30
Union Berlin
Bayern
2
5
|
30.10.2021 15:30 | 2 : 5 | |||||||
30.10
15:30
Freiburg
Greuther FĆ¼rth
3
1
|
30.10.2021 15:30 | 3 : 1 | |||||||
30.10
15:30
Arminia
Mainz 05
1
2
|
30.10.2021 15:30 | 1 : 2 |
30.10
15:00
Atalanta
Lazio
2
2
|
30.10.2021 15:00 | 2 : 2 | |||||||
30.10
18:00
Hellas Verona
Juventus
2
1
|
30.10.2021 18:00 | 2 : 1 | |||||||
30.10
20:45
Torino
Sampdoria
3
0
|
30.10.2021 20:45 | 3 : 0 |
30.10
21:00
Olympique Lyonnais
Lens
2
1
|
30.10.2021 21:00 | 2 : 1 | |||||||
30.10
17:00
Metz
Saint-Ćtienne
1
1
|
30.10.2021 17:00 | 1 : 1 |
30.10
16:00
Sloga
Požarevac
11
0
|
30.10.2021 16:00 | 11 : 0 |
30.10
10:00
RadniÄki 1923
Zemun
5
3
|
30.10.2021 10:00 | 5 : 3 | |||||||
30.10
14:00
Napredak Junior 2018
Kolubara
0
5
|
30.10.2021 14:00 | 0 : 5 |
30.10
14:00
Majdanpek
RadniÄki 2012
3
0
|
30.10.2021 14:00 | 3 : 0 |
|
30.10
Bor 1919
OFK Slatina
2
2
|
30.10.2021 | 2 : 2 |
|
30.10
GFK DuboÄica
RadniÄki (P)
4
2
|
30.10.2021 | 4 : 2 |
|
||||||
30.10
Kopernikus ŽeležniÄar
OFK TopliÄanin
0
0
|
30.10.2021 | 0 : 0 |
|
||||||
30.10
Real
Radnik
6
2
|
30.10.2021 | 6 : 2 |
|
||||||
30.10
OFK RadniÄki
RadniÄki (N)
1
3
|
30.10.2021 | 1 : 3 |
30.10
10:00
Spartak ŽK
RadniÄki 1912
0
2
|
30.10.2021 10:00 | 0 : 2 | |||||||
30.10
08:30
OFK BaÄka
Hajduk 1912
3
0
|
30.10.2021 08:30 | 3 : 0 | |||||||
30.10
10:00
Kabel
Tisa NjerÅ”
6
0
|
30.10.2021 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
30.10
10:00
Vojvodina
Index
0
2
|
30.10.2021 10:00 | 0 : 2 |
30.10
10:00
RadniÄki (NP)
InÄija
1
0
|
30.10.2021 10:00 | 1 : 0 |
|
30.10
11:00
Internacional
IM Rakovica
5
0
|
30.10.2021 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
30.10
15:00
Bežanija
IMT 2
2
1
|
30.10.2021 15:00 | 2 : 1 | |||||||
30.10
14:00
SinÄeliÄ
Kolubara
3
1
|
30.10.2021 14:00 | 3 : 1 |
|
30.10
10:00
Grizzly ML
Napredak
0
0
|
30.10.2021 10:00 | 0 : 0 | |||||||
30.10
10:00
KoriÄani
Smederevo 1924
1
5
|
30.10.2021 10:00 | 1 : 5 |
|
||||||
30.10
10:00
OFK AranÄelovac 1979
Sloga (B)
1
3
|
30.10.2021 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
30.10
10:00
Å umadija (A)
KaraÄorÄe
6
1
|
30.10.2021 10:00 | 6 : 1 |
|
30.10
15:00
Hajduk
Feniks 1995
4
0
|
30.10.2021 15:00 | 4 : 0 |
30.10
00:00
Siti Sport Klub
RadniÄki
1
3
|
30.10.2021 00:00 | 1 : 3 |
|
||||||
30.10
00:00
BuduÄnost
BSK 1925
0
2
|
30.10.2021 00:00 | 0 : 2 |
|
||||||
30.10
00:00
Beograd Karaburma
Dunav (VS)
|
30.10.2021 00:00 |
|
|||||||
30.10
00:00
GSP Polet
DIF
1
2
|
30.10.2021 00:00 | 1 : 2 |
|
||||||
30.10
00:00
OFK Balkan
Rojkovac
5
2
|
30.10.2021 00:00 | 5 : 2 |
|
30.10
Dolovo
Mladost
2
0
|
30.10.2021 | 2 : 0 |
|
||||||
30.10
Strela
Borac
3
4
|
30.10.2021 | 3 : 4 |
|
||||||
30.10
Jedinstvo
Partizan
9
0
|
30.10.2021 | 9 : 0 |
|
30.10
Jedinstvo SteviÄ
RadniÄki
3
1
|
30.10.2021 | 3 : 1 |
|
30.10
00:00
Radnicki
Crvena zvezda
|
30.10.2021 00:00 |
|
|||||||
30.10
00:00
Heroj Polet
Dunav
|
30.10.2021 00:00 | : |
30.10
Borac
Kabel
|
30.10.2021 | : | |||||||
30.10
BaÄka
Jedinstvo
1
1
|
30.10.2021 | 1 : 1 |
|
||||||
30.10
Proleter
TSK
|
30.10.2021 | : |
30.10
13:30
Voždovac
OFK Beograd
2
3
|
30.10.2021 13:30 | 2 : 3 | |||||||
30.10
13:00
Brodarac
TSC
2
0
|
30.10.2021 13:00 | 2 : 0 | |||||||
30.10
13:00
RadniÄki 1923
Rad
0
0
|
30.10.2021 13:00 | 0 : 0 | |||||||
30.10
14:00
Partizan
Zemun
4
1
|
30.10.2021 14:00 | 4 : 1 |
30.10
09:00
Lokomotiva
SinÄeliÄ
1
0
|
30.10.2021 09:00 | 1 : 0 |
|
||||||
30.10
20:15
RFK GrafiÄar
OLE
2
0
|
30.10.2021 20:15 | 2 : 0 |
|
||||||
30.10
Crvena zvezda
Partizan
|
30.10.2021 | : |
30.10
12:00
BoleÄ
Rakovica
0
2
|
30.10.2021 12:00 | 0 : 2 |
|
||||||
30.10
14:00
KovaÄevac
Zmaj 1953
1
0
|
30.10.2021 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
30.10
12:30
RadniÄki (NB) 2
Borac
8
0
|
30.10.2021 12:30 | 8 : 0 |
|
30.10
13:30
Javor
Metalac (GM)
2
1
|
30.10.2021 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
30.10
12:30
Novi Pazar
RadniÄki (V)
6
0
|
30.10.2021 12:30 | 6 : 0 |
|
||||||
30.10
11:00
Apolon 2018
Apolon 4
1
2
|
30.10.2021 11:00 | 1 : 2 |
|
30.10
RadniÄki 2
Radnik
3
1
|
30.10.2021 | 3 : 1 |
|
||||||
30.10
00:00
Trayal
Mineralac
3
0
|
30.10.2021 00:00 | 3 : 0 |
|
||||||
30.10
SFS Borac
GFK DuboÄica
5
3
|
30.10.2021 | 5 : 3 |
|
30.10
12:00
Spartak ŽK
RadniÄki 1912
2
0
|
30.10.2021 12:00 | 2 : 0 |
|
||||||
30.10
10:30
OFK BaÄka
Hajduk 1912
2
3
|
30.10.2021 10:30 | 2 : 3 |
|
||||||
30.10
12:00
Kabel
Tisa NjerÅ”
0
1
|
30.10.2021 12:00 | 0 : 1 |
|
||||||
30.10
12:00
Vojvodina
Index
5
0
|
30.10.2021 12:00 | 5 : 0 |
|
||||||
30.10
10:00
TSC
Proleter (NS)
2
0
|
30.10.2021 10:00 | 2 : 0 |
30.10
09:30
IMT
Lokomotiva
0
2
|
30.10.2021 09:30 | 0 : 2 |
|
||||||
30.10
09:30
RadniÄki (NB)
SinÄeliÄ
1
2
|
30.10.2021 09:30 | 1 : 2 |
|
||||||
30.10
00:00
Rakovica
Internacional
3
0
|
30.10.2021 00:00 | 3 : 0 |
|
30.10
11:00
Jedinstvo 2017
KaraÄorÄe
1
0
|
30.10.2021 11:00 | 1 : 0 |
|
30.10
10:00
Borac (Å )
OFK Vrbas
0
1
|
30.10.2021 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
30.10
10:00
OFK Kikinda
Arena Su
1
0
|
30.10.2021 10:00 | 1 : 0 |
|
30.10
11:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
OFK Senjak
2
0
|
30.10.2021 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
30.10
13:00
MaÄva (Å )
Vrelo Sport
5
0
|
30.10.2021 13:00 | 5 : 0 |
|
||||||
30.10
10:00
RaÄevac
MaÄva 1929
1
4
|
30.10.2021 10:00 | 1 : 4 |
|
30.10
00:00
BuduÄnost
Beograd
|
30.10.2021 00:00 |
|
|||||||
30.10
00:00
Lestane
Zvezdara
1
3
|
30.10.2021 00:00 | 1 : 3 |
|
||||||
30.10
10:00
DIF
OFK Balkan
0
1
|
30.10.2021 10:00 | 0 : 1 | |||||||
30.10
00:00
RadniÄki (O)
VinÄa
3
0
|
30.10.2021 00:00 | 3 : 0 | |||||||
30.10
00:00
BSK 1925
Palilulac
4
0
|
30.10.2021 00:00 | 4 : 0 | |||||||
30.10
00:00
Bežanija
Prva Iskra
0
2
|
30.10.2021 00:00 | 0 : 2 | |||||||
30.10
09:30
BASK
OFK Žarkovo
5
2
|
30.10.2021 09:30 | 5 : 2 |
30.10
Proleter
Å evac
7
0
|
30.10.2021 | 7 : 0 |
|
||||||
30.10
Partizan
Banat
8
0
|
30.10.2021 | 8 : 0 |
|
||||||
30.10
Banat
BuduÄnost
0
3
|
30.10.2021 | 0 : 3 |
|
||||||
30.10
HajduÄica
Crvena zvezda
5
4
|
30.10.2021 | 5 : 4 |
|
||||||
30.10
00:00
Invictus 2020
Sloga
7
0
|
30.10.2021 00:00 | 7 : 0 |
30.10
Jedinstvo 1924
Hajduk Stanko
8
2
|
30.10.2021 | 8 : 2 |
|
||||||
30.10
Sloga
POFK Savacium
1
3
|
30.10.2021 | 1 : 3 |
|
30.10
11:00
TSC
BajŔa
0
11
|
30.10.2021 11:00 | 0 : 11 |
|
||||||
30.10
11:00
ÄurÄin
BaÄka
2
2
|
30.10.2021 11:00 | 2 : 2 | |||||||
30.10
11:00
ObiliÄ
Vojvodina
10
3
|
30.10.2021 11:00 | 10 : 3 |
30.10
Kabel
RFK Novi Sad 1921
6
1
|
30.10.2021 | 6 : 1 |
|
||||||
30.10
Jedinstvo
Armija SK
|
30.10.2021 | : |
30.10
11:00
ÄukariÄki
Vojvodina
1
1
|
30.10.2021 11:00 | 1 : 1 | |||||||
30.10
18:15
Ada
Partizan
0
5
|
30.10.2021 18:15 | 0 : 5 |
30.10
09:00
Voždovac
OFK Beograd
0
3
|
30.10.2021 09:00 | 0 : 3 |
|
||||||
30.10
08:00
Teleoptik
Zemun
3
2
|
30.10.2021 08:00 | 3 : 2 |
|
||||||
30.10
16:30
011
Crvena zvezda
1
4
|
30.10.2021 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
30.10
14:30
IMT
ÄukariÄki
0
8
|
30.10.2021 14:30 | 0 : 8 |
|
||||||
30.10
12:30
OLE
Milutinac
4
0
|
30.10.2021 12:30 | 4 : 0 |
|
30.10
08:30
Rakovica
Brodarac 2
4
0
|
30.10.2021 08:30 | 4 : 0 |
|
||||||
30.10
09:30
Kolubara
BSK 1925
3
0
|
30.10.2021 09:30 | 3 : 0 |
|
||||||
30.10
10:30
Rad 2
RFK GrafiÄar
0
3
|
30.10.2021 10:30 | 0 : 3 |
|
||||||
30.10
15:00
RadniÄki (NB) 2
Å umadinac
7
0
|
30.10.2021 15:00 | 7 : 0 |
|
||||||
30.10
10:00
BSK BorÄa
SinÄeliÄ 2
5
0
|
30.10.2021 10:00 | 5 : 0 |
|
30.10
00:00
Mladenovac
Å umadija 1962
2
3
|
30.10.2021 00:00 | 2 : 3 |
|
||||||
30.10
00:00
SremÄica
Crvena zvezda
0
3
|
30.10.2021 00:00 | 0 : 3 |
|
||||||
30.10
00:00
Borac
Zemun 3
3
2
|
30.10.2021 00:00 | 3 : 2 |
|
||||||
30.10
00:00
Dunavac
Resnik
1
0
|
30.10.2021 00:00 | 1 : 0 |
|
30.10
10:00
SuŔica
RadniÄki 1923
0
3
|
30.10.2021 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
30.10
10:00
Kosmet
Sloga (K)
2
0
|
30.10.2021 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
30.10
10:00
Apolon 2018
Apolon 4
4
1
|
30.10.2021 10:00 | 4 : 1 | |||||||
30.10
10:00
Kiker
AF AS Novi Pazar
0
0
|
30.10.2021 10:00 | 0 : 0 |
30.10
Trio
Å ampion 2014
0
2
|
30.10.2021 | 0 : 2 |
|
||||||
30.10
RadniÄki (N)
OFK RadniÄki
1
0
|
30.10.2021 | 1 : 0 |
|
||||||
30.10
Vlasina
Trayal Knez Lazar
2
1
|
30.10.2021 | 2 : 1 |
|
||||||
30.10
RadniÄki (P)
Car Konstantin
2
3
|
30.10.2021 | 2 : 3 |
|
||||||
30.10
Duel Juniors
Real
2
1
|
30.10.2021 | 2 : 1 |
|
||||||
30.10
GFK Jagodina
Lider MGM
2
0
|
30.10.2021 | 2 : 0 |
|
||||||
30.10
Napredak
SFS Borac
0
0
|
30.10.2021 | 0 : 0 |
|
30.10
10:00
RFK NS 1921
Vojvodina
0
7
|
30.10.2021 10:00 | 0 : 7 | |||||||
30.10
10:00
OFK Kikinda 1909
RadniÄki 1912
0
3
|
30.10.2021 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
30.10
10:00
Petar PuaÄa
OFK BaÄka
2
4
|
30.10.2021 10:00 | 2 : 4 |
30.10
11:00
OFK VrŔac
Derby 2015
2
0
|
30.10.2021 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
30.10
11:00
InÄija
RadniÄki (Zr)
2
3
|
30.10.2021 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
30.10
11:00
Jedinstvo (SP)
Proleter 2006
6
0
|
30.10.2021 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
30.10
10:00
GFK Sloven
Sporto 023
1
2
|
30.10.2021 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
30.10
11:00
ŽelezniÄar
ODR
4
1
|
30.10.2021 11:00 | 4 : 1 | |||||||
30.10
10:00
Omladinac
RadniÄki (Å )
2
4
|
30.10.2021 10:00 | 2 : 4 |
30.10
15:30
Brodarac
OFK Beograd
1
2
|
30.10.2021 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
30.10
Teleoptik
Ada
7
0
|
30.10.2021 | 7 : 0 |
|
||||||
30.10
16:30
011
Zemun
4
2
|
30.10.2021 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
30.10
12:00
RFK GrafiÄar
RadniÄki (NB)
2
3
|
30.10.2021 12:00 | 2 : 3 |
|
||||||
30.10
OLE
ÄukariÄki
0
5
|
30.10.2021 | 0 : 5 |
|
||||||
30.10
12:30
Rad
Crvena zvezda
1
2
|
30.10.2021 12:30 | 1 : 2 | |||||||
30.10
Voždovac
Partizan
0
2
|
30.10.2021 | 0 : 2 |
|
30.10
10:00
Senjak
Savacium
2
1
|
30.10.2021 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
30.10
10:00
MaÄva (Å )
Ribnica
20
0
|
30.10.2021 10:00 | 20 : 0 |
|
||||||
30.10
11:00
Loznica
Respekt
0
2
|
30.10.2021 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
30.10
10:00
Jedinstvo (Ub)
Sun Rise
2
3
|
30.10.2021 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
30.10
14:00
Drina
MaÄva 1929
3
0
|
30.10.2021 14:00 | 3 : 0 | |||||||
30.10
10:00
Fenix
RaÄevac
1
6
|
30.10.2021 10:00 | 1 : 6 |
|
30.10
12:00
VuÄje
BuduÄnost
0
4
|
30.10.2021 12:00 | 0 : 4 |
|
||||||
30.10
12:00
Trnovac
Kopernikus ŽelezniÄar 2
6
0
|
30.10.2021 12:00 | 6 : 0 |
|
||||||
30.10
12:00
Mineralac
Dinamo
3
2
|
30.10.2021 12:00 | 3 : 2 |
|
||||||
30.10
13:00
BSK
Radnik
0
6
|
30.10.2021 13:00 | 0 : 6 |
|
30.10
00:00
IMT
SinÄeliÄ
3
0
|
30.10.2021 00:00 | 3 : 0 |
|
||||||
30.10
00:00
BSK
BSK 1925
3
0
|
30.10.2021 00:00 | 3 : 0 |
|
||||||
30.10
00:00
Karioke
RadniÄki (O)
1
6
|
30.10.2021 00:00 | 1 : 6 |
|
||||||
30.10
00:00
Kolubara
Balkan
7
2
|
30.10.2021 00:00 | 7 : 2 |
|
30.10
00:00
Vukovi
OFK Bratstvo
3
3
|
30.10.2021 00:00 | 3 : 3 |
|
||||||
30.10
00:00
Duel Juniors 2
GFK Jagodina 2
4
2
|
30.10.2021 00:00 | 4 : 2 |
|
||||||
30.10
00:00
TimoÄanin
MeŔevo
7
0
|
30.10.2021 00:00 | 7 : 0 |
|
||||||
30.10
00:00
RadniÄki (S)
Car Lazar 2015
3
1
|
30.10.2021 00:00 | 3 : 1 |
|
||||||
30.10
00:00
Finale 2013
Jedinstvo
7
0
|
30.10.2021 00:00 | 7 : 0 |
|
||||||
30.10
00:00
Župa
Junior
7
1
|
30.10.2021 00:00 | 7 : 1 |
|
||||||
30.10
00:00
Trstenik PTT
Morava 1918
1
0
|
30.10.2021 00:00 | 1 : 0 |
|
30.10
11:00
BajŔa
AFK
2
2
|
30.10.2021 11:00 | 2 : 2 |
|
30.10
Unirea
Dolina
1
2
|
30.10.2021 | 1 : 2 |
|
||||||
30.10
Stari TamiÅ”
Sloga
2
1
|
30.10.2021 | 2 : 1 |
|
||||||
30.10
Pobeda
Polet
3
2
|
30.10.2021 | 3 : 2 |
|
||||||
30.10
BSK
Borac
2
3
|
30.10.2021 | 2 : 3 |
|
30.10
Dinamo 1945
RadniÄki
9
0
|
30.10.2021 | 9 : 0 |
|
||||||
30.10
00:00
Voja GaÄiÄ
Mundial
2
0
|
30.10.2021 00:00 | 2 : 0 | |||||||
30.10
OFK VrŔac
Borac
5
1
|
30.10.2021 | 5 : 1 |
|
30.10
00:00
BuduÄnost
Bežanija
1
2
|
30.10.2021 00:00 | 1 : 2 |
|
||||||
30.10
00:00
Omladinac
Obrenovac 1905
9
1
|
30.10.2021 00:00 | 9 : 1 |
|
30.10
00:00
BoleÄ
Kosmaj
4
2
|
30.10.2021 00:00 | 4 : 2 |
|
||||||
30.10
00:00
OFK Mladenovac
Hajduk
7
0
|
30.10.2021 00:00 | 7 : 0 |
|
30.10
KoŔtam Polje
Jedinstvo 2017
1
2
|
30.10.2021 | 1 : 2 |
|
||||||
30.10
Novi Pazar
OFK Vlada DimitrijeviÄ
7
0
|
30.10.2021 | 7 : 0 |
|
||||||
30.10
OFK Ras
JoŔanica
3
0
|
30.10.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
30.10
Pazar Juniors
AL AHLI
4
1
|
30.10.2021 | 4 : 1 |
|
||||||
30.10
OFK National AG
Sport Klub 99
2
7
|
30.10.2021 | 2 : 7 |
|
30.10
10:00
Real
Proleter
2
2
|
30.10.2021 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
30.10
10:00
Sloga
GoÄ
1
2
|
30.10.2021 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
30.10
10:00
Radnik
Vrnjci
2
0
|
30.10.2021 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
30.10
10:00
KaraÄorÄe
Kiker
2
4
|
30.10.2021 10:00 | 2 : 4 |
30.10
11:00
BuduÄnost
Iskra
0
5
|
30.10.2021 11:00 | 0 : 5 |
|
||||||
30.10
11:00
Sutjeska
Mladost
10
1
|
30.10.2021 11:00 | 10 : 1 |
|
||||||
30.10
11:00
Proleter
Jadran
5
0
|
30.10.2021 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
30.10
11:00
Napredak
EÄÅ”eg
1
1
|
30.10.2021 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
30.10
11:00
ObiliÄ
NjegoÅ”
5
0
|
30.10.2021 11:00 | 5 : 0 |
|
30.10
09:00
Å umadija 1903
Pobeda
3
0
|
30.10.2021 09:00 | 3 : 0 |
|
||||||
30.10
09:00
Marjan
Slavija
4
2
|
30.10.2021 09:00 | 4 : 2 |
|
||||||
30.10
09:00
Morava
VaŔariŔte
6
1
|
30.10.2021 09:00 | 6 : 1 |
|
||||||
30.10
09:00
Sloga 1924
SuŔica
2
4
|
30.10.2021 09:00 | 2 : 4 |
|
||||||
30.10
09:00
RadniÄki 1923
KaraÄorÄe
2
1
|
30.10.2021 09:00 | 2 : 1 |
30.10
00:00
Partizan
Rakovica
4
1
|
30.10.2021 00:00 | 4 : 1 |
|
||||||
30.10
00:00
BSK BorÄa
Crvena zvezda
|
30.10.2021 00:00 | : | |||||||
30.10
00:00
OFK Crvenka
Zemun
7
0
|
30.10.2021 00:00 | 7 : 0 |
|
||||||
30.10
00:00
Bežanija
ÄukariÄki
1
6
|
30.10.2021 00:00 | 1 : 6 |
|
||||||
30.10
00:00
DIF
Rad
4
2
|
30.10.2021 00:00 | 4 : 2 |
|
30.10
00:00
VraniÄ
Banja
3
0
|
30.10.2021 00:00 | 3 : 0 | |||||||
30.10
00:00
Prva Iskra
PFK Žarkovo 2000
1
1
|
30.10.2021 00:00 | 1 : 1 |
|
||||||
30.10
00:00
Borac (O)
Kolubara
0
2
|
30.10.2021 00:00 | 0 : 2 |
|
||||||
30.10
00:00
Lokomotiva
Borac (L)
|
30.10.2021 00:00 |
|
|||||||
30.10
00:00
OFK Žarkovo
Jedinstvo
3
1
|
30.10.2021 00:00 | 3 : 1 |
|
30.10
00:00
PKB
Trudbenik
0
1
|
30.10.2021 00:00 | 0 : 1 |
|
||||||
30.10
00:00
Palilulac
OFK Prima Fortuna
4
3
|
30.10.2021 00:00 | 4 : 3 |
|
||||||
30.10
00:00
VrÄin
IMT
0
5
|
30.10.2021 00:00 | 0 : 5 |
|
||||||
30.10
00:00
ObiliÄ 1924
SinÄeliÄ
2
3
|
30.10.2021 00:00 | 2 : 3 |
|
||||||
30.10
00:00
Dunavac
Institut
3
0
|
30.10.2021 00:00 | 3 : 0 | |||||||
30.10
00:00
LeŔtane
Zvezdara
6
0
|
30.10.2021 00:00 | 6 : 0 |
|
30.10
Lavice DuboÄica
Kolibri
4
0
|
30.10.2021 | 4 : 0 |
|
||||||
30.10
Dinamo
Jedinstvo 2014
3
1
|
30.10.2021 | 3 : 1 |
|
||||||
30.10
RadniÄki 2012
Majdanpek
10
0
|
30.10.2021 | 10 : 0 |
|
||||||
30.10
00:00
Jagodina
Fudbol per femra
5
2
|
30.10.2021 00:00 | 5 : 2 |
|
||||||
30.10
VuÄice
Rosulja 2014
17
0
|
30.10.2021 | 17 : 0 |
|
||||||
30.10
Ozren
LevaÄ
1
3
|
30.10.2021 | 1 : 3 |
|
30.10
13:00
Požega
KaraÄorÄe
4
0
|
30.10.2021 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
30.10
13:00
Požarevac
Plana
0
1
|
30.10.2021 13:00 | 0 : 1 |
|
||||||
30.10
13:00
MaÄva
Jedinstvo
4
1
|
30.10.2021 13:00 | 4 : 1 |
|
||||||
30.10
13:00
Loznica
Kraljica Marija
6
0
|
30.10.2021 13:00 | 6 : 0 |
|
30.10
14:00
Moskva
VoŔa AS
2
1
|
30.10.2021 14:00 | 2 : 1 |
30.10
00:00
Banat
Vojvodina
0
4
|
30.10.2021 00:00 | 0 : 4 |
|
||||||
30.10
00:00
Spartak d.o.o.
Proleter
3
1
|
30.10.2021 00:00 | 3 : 1 |
|
||||||
30.10
00:00
ModoÅ”
Nova Kolonija
1
2
|
30.10.2021 00:00 | 1 : 2 |
|
30.10
12:30
TSC '10
Spartak ŽK '10
3
0
|
30.10.2021 12:30 | 3 : 0 |
|
||||||
30.10
10:00
Tisa NjerÅ”
Subotica
2
0
|
30.10.2021 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
30.10
10:00
SuTeam Akademija
ObiliÄ
2
0
|
30.10.2021 10:00 | 2 : 0 |
|
30.10
10:00
ÄankoviÄ
Å umadinac
9
0
|
30.10.2021 10:00 | 9 : 0 |
|
||||||
30.10
09:00
Jedinstvo
Bežanija
1
0
|
30.10.2021 09:00 | 1 : 0 | |||||||
30.10
12:00
IMT
SinÄeliÄ
11
2
|
30.10.2021 12:00 | 11 : 2 |
|
||||||
30.10
15:00
Borac
Zemun
0
6
|
30.10.2021 15:00 | 0 : 6 |
|
||||||
30.10
09:00
BuduÄnost
Milutinac
3
0
|
30.10.2021 09:00 | 3 : 0 |
30.10
18:00
Borac (L)
BuduÄnost (D)
1
3
|
30.10.2021 18:00 | 1 : 3 |
|
30.10
00:00
OFK Beograd
Beograd 1929
1
0
|
30.10.2021 00:00 | 1 : 0 |
|
||||||
30.10
00:00
LeŔtane
PetliÄ
2
5
|
30.10.2021 00:00 | 2 : 5 |
|
||||||
30.10
00:00
Sopot
Obilic 1924
1
5
|
30.10.2021 00:00 | 1 : 5 |
|
30.10
00:00
Lokomotiva
Komgrap
4
0
|
30.10.2021 00:00 | 4 : 0 |
|
||||||
30.10
00:00
Kolubara
Sremcica
2
0
|
30.10.2021 00:00 | 2 : 0 |
|
||||||
30.10
00:00
OFK Žarkovo
Velika MoŔtanica
5
0
|
30.10.2021 00:00 | 5 : 0 |
|
||||||
30.10
00:00
DIF
Žarkovo 2000
0
2
|
30.10.2021 00:00 | 0 : 2 |
|
||||||
30.10
00:00
Akademija fudbala
Seceranac Ada
4
0
|
30.10.2021 00:00 | 4 : 0 |
|
30.10
00:00
Beograd 1929
Palilulac
1
0
|
30.10.2021 00:00 | 1 : 0 |
|
||||||
30.10
00:00
Milano Stars
Trudbenik
2
0
|
30.10.2021 00:00 | 2 : 0 |
|
||||||
30.10
00:00
Balkan Mirijevo
RFK GrafiÄar
2
1
|
30.10.2021 00:00 | 2 : 1 |
|
||||||
30.10
00:00
BSK BorÄa
Zvezdara
4
1
|
30.10.2021 00:00 | 4 : 1 |
|
||||||
30.10
00:00
DIV
OFK Crvenka
1
1
|
30.10.2021 00:00 | 1 : 1 |
|
||||||
30.10
00:00
PKB
Banja
4
0
|
30.10.2021 00:00 | 4 : 0 |
|
30.10
11:00
SFU Gornjak
Mladi Radnik 1926
0
3
|
30.10.2021 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
30.10
10:00
OPK Rudar 1933
Pomoravlje 1946
4
0
|
30.10.2021 10:00 | 4 : 0 |
|
30.10
00:00
Duel Juniors
Real NiÅ”
3
1
|
30.10.2021 00:00 | 3 : 1 |
|
||||||
30.10
00:00
Napredak
OFK ParaÄin
4
4
|
30.10.2021 00:00 | 4 : 4 |
|
||||||
30.10
00:00
RadniÄki
Nacional
3
0
|
30.10.2021 00:00 | 3 : 0 |
|
||||||
30.10
00:00
Vlasina
Trajal - Prosoker
3
0
|
30.10.2021 00:00 | 3 : 0 |
|
||||||
30.10
00:00
GFK Jagodina
Lider MGM
3
1
|
30.10.2021 00:00 | 3 : 1 |
|
||||||
30.10
00:00
RadniÄki
RadniÄki 2
6
0
|
30.10.2021 00:00 | 6 : 0 |
|
||||||
30.10
00:00
Trio
OFK Å ampion
2
2
|
30.10.2021 00:00 | 2 : 2 |
|
||||||
30.10
00:00
Kopernikus ŽelezniÄar
Timok 1919
2
1
|
30.10.2021 00:00 | 2 : 1 |
|
30.10
12:00
Župa
Junior
2
4
|
30.10.2021 12:00 | 2 : 4 |
|
||||||
30.10
13:00
RadniÄki (S)
OFK Morava 2012
1
6
|
30.10.2021 13:00 | 1 : 6 |
|
||||||
30.10
15:00
Finale 2013
OFK ParaÄin
5
4
|
30.10.2021 15:00 | 5 : 4 |
|
30.10
00:00
VuÄje
BuduÄnost
0
11
|
30.10.2021 00:00 | 0 : 11 |
|
||||||
30.10
00:00
Trnovac
Kopernikus ŽelezniÄar 2
4
0
|
30.10.2021 00:00 | 4 : 0 |
|
||||||
30.10
00:00
Mineralac
Dinamo
3
1
|
30.10.2021 00:00 | 3 : 1 |
|
||||||
30.10
00:00
BSK
Radnik
2
2
|
30.10.2021 00:00 | 2 : 2 |
|
||||||
30.10
00:00
OFK TopliÄanin
Real NiÅ” 2
1
3
|
30.10.2021 00:00 | 1 : 3 |
|
||||||
30.10
00:00
Sloga
GFK DuboÄica
0
7
|
30.10.2021 00:00 | 0 : 7 |
|
||||||
30.10
00:00
Filip FilipoviÄ
OFK BuduÄnost 2020
0
3
|
30.10.2021 00:00 | 0 : 3 |
|
30.10
11:30
Drina
Savinac 1933
7
0
|
30.10.2021 11:30 | 7 : 0 |
|
30.10
21:00
Krka
SC Derby
87
70
|
30.10.2021 21:00 | 87 : 70 | |||||||
30.10
19:00
Borac
Partizan NIS
68
86
|
30.10.2021 19:00 | 68 : 86 | |||||||
30.10
17:00
Igokea m:tel
Cedevita Olimpija
83
101
|
30.10.2021 17:00 | 83 : 101 |
30.10
19:30
Kolubara LA 2003
Zlatibor
100
96
|
30.10.2021 19:30 | 100 : 96 | |||||||
30.10
19:00
Metalac
Dunav
74
64
|
30.10.2021 19:00 | 74 : 64 | |||||||
30.10
16:00
Slodes SoccerBet
Sloboda
81
100
|
30.10.2021 16:00 | 81 : 100 | |||||||
30.10
19:30
SPD RadniÄki
OKK Beograd
85
101
|
30.10.2021 19:30 | 85 : 101 |
30.10
14:00
Konstantin
ŽelezniÄar
87
91
|
30.10.2021 14:00 | 87 : 91 | |||||||
30.10
19:00
Hercegovac
Borac
80
66
|
30.10.2021 19:00 | 80 : 66 | |||||||
30.10
18:00
Klik
Napredak Metalka Majur
96
90
|
30.10.2021 18:00 | 96 : 90 |
30.10
16:00
Proleter Naftagas
Beovuk 72
62
57
|
30.10.2021 16:00 | 62 : 57 | |||||||
30.10
18:00
Pirot
Žitko Basket
81
69
|
30.10.2021 18:00 | 81 : 69 | |||||||
30.10
18:00
Napredak Junior
Mladost
72
71
|
30.10.2021 18:00 | 72 : 71 |
30.10
15:00
Zemun
Barajevo
78
64
|
30.10.2021 15:00 | 78 : 64 | |||||||
30.10
20:00
Žarkovo
Astra
84
85
|
30.10.2021 20:00 | 84 : 85 | |||||||
30.10
20:45
BKK RadniÄki
Mladenovac
97
41
|
30.10.2021 20:45 | 97 : 41 |
30.10
16:30
Jagodina
Požarevac
78
76
|
30.10.2021 16:30 | 78 : 76 | |||||||
30.10
18:00
Plana
ParaÄin
97
88
|
30.10.2021 18:00 | 97 : 88 |
30.10
16:00
Zlatar
Crnokosa
89
70
|
30.10.2021 16:00 | 89 : 70 | |||||||
30.10
17:00
Loznica
M015
64
71
|
30.10.2021 17:00 | 64 : 71 | |||||||
30.10
18:00
Ivanjica
Student BB
84
73
|
30.10.2021 18:00 | 84 : 73 |
30.10
19:00
TopliÄanin
OKK Vlasotince
82
71
|
30.10.2021 19:00 | 82 : 71 |
30.10
18:00
NiÅ”
Actavis Academy
63
108
|
30.10.2021 18:00 | 63 : 108 | |||||||
30.10
17:00
Panteri
Ratnici Target Sport
84
58
|
30.10.2021 17:00 | 84 : 58 |
30.10
19:00
Hajduk
Podrinje
88
59
|
30.10.2021 19:00 | 88 : 59 | |||||||
30.10
17:00
Joker
Futog
105
59
|
30.10.2021 17:00 | 105 : 59 | |||||||
30.10
17:00
Nova Pazova
Sloven
86
82
|
30.10.2021 17:00 | 86 : 82 | |||||||
30.10
19:30
Sveti ÄorÄe
Topola
81
69
|
30.10.2021 19:30 | 81 : 69 |
30.10
20:00
Srem
Jedinstvo
73
57
|
30.10.2021 20:00 | 73 : 57 | |||||||
30.10
17:30
ŽelezniÄar
Stara Pazova
69
67
|
30.10.2021 17:30 | 69 : 67 | |||||||
30.10
20:00
Velika Kikinda
Vrbas
65
83
|
30.10.2021 20:00 | 65 : 83 |
30.10
17:00
Umka Džez
Mondo Basket
85
80
|
30.10.2021 17:00 | 85 : 80 |
30.10
20:00
RadniÄki
ApaÄ
92
84
|
30.10.2021 20:00 | 92 : 84 | |||||||
30.10
16:00
OseÄina
ŽelezniÄar
74
63
|
30.10.2021 16:00 | 74 : 63 |
30.10
13:00
Sloga
Play off
72
75
|
30.10.2021 13:00 | 72 : 75 | |||||||
30.10
18:00
Morava
BabajiÄ
78
54
|
30.10.2021 18:00 | 78 : 54 |
30.10
17:30
Futog 1276
Sivac
90
69
|
30.10.2021 17:30 | 90 : 69 | |||||||
30.10
19:00
Marina
Apatin
80
91
|
30.10.2021 19:00 | 80 : 91 |
30.10
14:30
Sport's World
Veternik 1998
89
31
|
30.10.2021 14:30 | 89 : 31 | |||||||
30.10
12:30
Basketball Stars
Akademik
47
91
|
30.10.2021 12:30 | 47 : 91 |
30.10
18:30
Vojka
Opovo 99
59
73
|
30.10.2021 18:30 | 59 : 73 | |||||||
30.10
18:00
Ru koÅ”
Jadran
61
92
|
30.10.2021 18:00 | 61 : 92 | |||||||
30.10
16:30
Partizan
RadniÄki
71
78
|
30.10.2021 16:30 | 71 : 78 | |||||||
30.10
15:00
Dinamo
Agrobanat
72
67
|
30.10.2021 15:00 | 72 : 67 | |||||||
30.10
19:00
Jedinstvo
Å imanovci
106
82
|
30.10.2021 19:00 | 106 : 82 |
30.10
17:00
KurŔumlija
OKK Sokobanja
89
62
|
30.10.2021 17:00 | 89 : 62 | |||||||
30.10
17:30
Svrljig
Trijumf
72
78
|
30.10.2021 17:30 | 72 : 78 |
30.10
12:20
KruŔevac
GoÄ
73
77
|
30.10.2021 12:20 | 73 : 77 | |||||||
30.10
16:00
KoÅ” 020
TrepÄa
78
100
|
30.10.2021 16:00 | 78 : 100 |
30.10
19:30
Zicer 2014
Sloga (PM)
81
79
|
30.10.2021 19:30 | 81 : 79 |
30.10
15:30
ZveÄan
MKA 2017
55
77
|
30.10.2021 15:30 | 55 : 77 | |||||||
30.10
12:30
Užice
Javor
45
86
|
30.10.2021 12:30 | 45 : 86 |
30.10
00:00
Hajduk Veljko
Trstenik
0
20
|
30.10.2021 00:00 | 0 : 20 | |||||||
30.10
14:30
Svrljig
Palanka 2021
73
54
|
30.10.2021 14:30 | 73 : 54 | |||||||
30.10
12:00
Hisar
Student 2
64
58
|
30.10.2021 12:00 | 64 : 58 |
30.10
16:00
Äelarevo
Proleter
43
101
|
30.10.2021 16:00 | 43 : 101 | |||||||
30.10
14:00
SO ŽKK
BorÄa
59
51
|
30.10.2021 14:00 | 59 : 51 | |||||||
30.10
12:20
Mondo Basket
KaraÄorÄevo
82
48
|
30.10.2021 12:20 | 82 : 48 |
30.10
16:15
RadniÄki
Sivac
88
58
|
30.10.2021 16:15 | 88 : 58 | |||||||
30.10
17:00
Titel
Jedinstvo
91
41
|
30.10.2021 17:00 | 91 : 41 |
30.10
16:30
Kraljevo
Proleter 023
75
60
|
30.10.2021 16:30 | 75 : 60 | |||||||
30.10
17:00
VrŔac
SPD RadniÄki
71
84
|
30.10.2021 17:00 | 71 : 84 | |||||||
30.10
16:00
Student
Radivoj KoraÄ
80
94
|
30.10.2021 16:00 | 80 : 94 | |||||||
30.10
16:30
Vrbas Medela
Partizan 1953
74
76
|
30.10.2021 16:30 | 74 : 76 |
30.10
17:00
Ljubovija
Spartak
65
63
|
30.10.2021 17:00 | 65 : 63 | |||||||
30.10
18:00
Stara Pazova
Srbobran
72
73
|
30.10.2021 18:00 | 72 : 73 |
30.10
15:00
Mega Mozzart
SPD RadniÄki
100
66
|
30.10.2021 15:00 | 100 : 66 | |||||||
30.10
17:00
Dynamic VIP PAY
Sloga
97
79
|
30.10.2021 17:00 | 97 : 79 | |||||||
30.10
13:00
Borac
Star
77
52
|
30.10.2021 13:00 | 77 : 52 | |||||||
30.10
13:30
Partizan NIS
Sloboda
74
59
|
30.10.2021 13:30 | 74 : 59 | |||||||
30.10
15:00
Spartak Office shoes
Crvena zvezda MTS
58
85
|
30.10.2021 15:00 | 58 : 85 |
30.10
17:00
Hajduk Veljko Spajic D.O.O.
Sistem 2000
55
64
|
30.10.2021 17:00 | 55 : 64 | |||||||
30.10
15:30
SPD RadniÄki
Radivoj KoraÄ
65
99
|
30.10.2021 15:30 | 65 : 99 | |||||||
30.10
16:00
Crvena zvezda MTS
ÄA Basket
94
36
|
30.10.2021 16:00 | 94 : 36 | |||||||
30.10
12:30
Art Basket
Vojvodina 021
76
58
|
30.10.2021 12:30 | 76 : 58 |
30.10
17:00
Lucky Star
RadniÄki 2
3
1
|
30.10.2021 17:00 | 3 : 1 | |||||||
30.10
15:00
Rudar
Partizan 2
3
2
|
30.10.2021 15:00 | 3 : 2 | |||||||
30.10
20:30
Crnjanski
Mladi radnik 2
0
3
|
30.10.2021 20:30 | 0 : 3 |
30.10
18:00
Partizan
BavaniŔte
3
0
|
30.10.2021 18:00 | 3 : 0 | |||||||
30.10
14:00
Vojvodina 3
Stražilovo
3
1
|
30.10.2021 14:00 | 3 : 1 | |||||||
30.10
17:00
Srem Iton
Mladost
1
3
|
30.10.2021 17:00 | 1 : 3 |
30.10
17:30
Pin
Timok
1
3
|
30.10.2021 17:30 | 1 : 3 | |||||||
30.10
14:00
Kladovo
Ozren
3
1
|
30.10.2021 14:00 | 3 : 1 | |||||||
30.10
14:00
Hajduk Veljko 2
Volejbor-tim
2
3
|
30.10.2021 14:00 | 2 : 3 |
30.10
Stražilovo 2
Botafogo
3
1
|
30.10.2021 | 3 : 1 |
|
||||||
30.10
BaÄka Palanka
Sloven
3
2
|
30.10.2021 | 3 : 2 |
|
||||||
30.10
Novi Sad 2
Dunav Voley 2
3
0
|
30.10.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
30.10
Mladost
Klek SrbijaŔume 2
3
1
|
30.10.2021 | 3 : 1 |
|
||||||
30.10
Vrbas
MagliÄ 1953
3
1
|
30.10.2021 | 3 : 1 |
|
30.10
19:00
RadniÄki
Crvena zvezda
1
3
|
30.10.2021 19:00 | 1 : 3 | |||||||
30.10
19:00
Metalac Takovo
Mladi radnik
3
2
|
30.10.2021 19:00 | 3 : 2 | |||||||
30.10
17:30
Vojvodina NS Seme
NiÅ”
3
1
|
30.10.2021 17:30 | 3 : 1 |
30.10
19:00
Smederevo Carina
Borac (P)
1
3
|
30.10.2021 19:00 | 1 : 3 | |||||||
30.10
19:00
KaraÄorÄe
Novi Pazar
3
0
|
30.10.2021 19:00 | 3 : 0 | |||||||
30.10
20:00
Novi Sad
VGSK
3
2
|
30.10.2021 20:00 | 3 : 2 | |||||||
30.10
19:00
Jedinstvo
Klek SrbijaŔume
3
0
|
30.10.2021 19:00 | 3 : 0 | |||||||
30.10
20:30
DuboÄica
VA 014
3
0
|
30.10.2021 20:30 | 3 : 0 |
30.10
18:00
Kulpin
Banat
3
2
|
30.10.2021 18:00 | 3 : 2 | |||||||
30.10
20:00
Futog
Užice
1
3
|
30.10.2021 20:00 | 1 : 3 |
30.10
19:30
Desetka
Panda
3
1
|
30.10.2021 19:30 | 3 : 1 | |||||||
30.10
17:00
Morava
Majdanpek FBC
3
2
|
30.10.2021 17:00 | 3 : 2 |
30.10
19:15
Kosovska Mitrovica
Volej Stars Junior
3
0
|
30.10.2021 19:15 | 3 : 0 | |||||||
30.10
15:00
ŽOK Napredak 037
Tara
3
1
|
30.10.2021 15:00 | 3 : 1 |
30.10
13:30
Odbojka 013
Futog
3
0
|
30.10.2021 13:30 | 3 : 0 | |||||||
30.10
18:45
Å trand Volej
NS Volej Team
0
3
|
30.10.2021 18:45 | 0 : 3 | |||||||
30.10
15:00
Futog West
Volley Stars
0
3
|
30.10.2021 15:00 | 0 : 3 |
30.10
13:00
Äerdap
Ozren
0
3
|
30.10.2021 13:00 | 0 : 3 | |||||||
30.10
16:00
Hajduk Veljko
Volejbor-Tim
1
3
|
30.10.2021 16:00 | 1 : 3 |
30.10
13:30
Antena 08
Sportisimo
3
0
|
30.10.2021 13:30 | 3 : 0 | |||||||
30.10
17:00
Trstenik
Stopanja
3
0
|
30.10.2021 17:00 | 3 : 0 |
30.10
19:00
BagljaÅ” 023
VrŔac
0
3
|
30.10.2021 19:00 | 0 : 3 | |||||||
30.10
12:00
KrajiŔnik
Proleter
1
3
|
30.10.2021 12:00 | 1 : 3 |
|
30.10
FOK 2
Å trand Volej 2
0
3
|
30.10.2021 | 0 : 3 |
|
||||||
30.10
Mladost
Partizan
0
3
|
30.10.2021 | 0 : 3 |
|
||||||
30.10
InÄija 2
BeoÄin
1
3
|
30.10.2021 | 1 : 3 |
|
||||||
30.10
Omladinac 2
Dunav Volej
3
1
|
30.10.2021 | 3 : 1 |
|
30.10
Desetka
Student 2
3
0
|
30.10.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
30.10
PIN
Stampedo 2
1
3
|
30.10.2021 | 1 : 3 |
|
||||||
30.10
Milenijum
Pirot
0
3
|
30.10.2021 | 0 : 3 |
|
30.10
17:00
Sloboda S -2
Prilike
3
0
|
30.10.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
30.10
17:00
Stars
Zlatar
1
3
|
30.10.2021 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
30.10
17:00
BuduÄnost Nec
Sloga 031
1
3
|
30.10.2021 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
30.10
17:00
Priboj
Putevi Trendteks
0
3
|
30.10.2021 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
30.10
17:00
Forma
Sjenica
3
0
|
30.10.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
30.10
Elbraco Technoland CVS
Apatin
1
3
|
30.10.2021 | 1 : 3 |
|
||||||
30.10
Vrbas
Spartak 2
3
0
|
30.10.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
30.10
Goks IN
Hajduk
0
3
|
30.10.2021 | 0 : 3 |
|
||||||
30.10
BeÄej
Win Volley
2
3
|
30.10.2021 | 2 : 3 |
|
30.10
Elan Volej
Voriors
3
2
|
30.10.2021 | 3 : 2 |
|
||||||
30.10
GrbiÄ
Lavovi 07
0
3
|
30.10.2021 | 0 : 3 |
|
||||||
30.10
SK Volej
Star
3
1
|
30.10.2021 | 3 : 1 |
|
||||||
30.10
Merkur
Respekt
3
0
|
30.10.2021 | 3 : 0 |
|
30.10
ObiliÄ
Roda 2
3
0
|
30.10.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
30.10
Kolubara
Volleyland
3
0
|
30.10.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
30.10
AS
ŽelezniÄar
3
2
|
30.10.2021 | 3 : 2 |
|
30.10
17:00
Partizan Soccerbet
InÄija
1
3
|
30.10.2021 17:00 | 1 : 3 |
30.10
16:00
Smederevo
Takovo Zvezda Helios
2
3
|
30.10.2021 16:00 | 2 : 3 | |||||||
30.10
16:30
Beograd
Novi Sad
0
3
|
30.10.2021 16:30 | 0 : 3 |
30.10
20:00
Leskovac 98
Zlatibor
3
0
|
30.10.2021 20:00 | 3 : 0 | |||||||
30.10
18:00
SmeÄ 5
TENT 2
2
3
|
30.10.2021 18:00 | 2 : 3 | |||||||
30.10
15:00
Ivanjica
Vranje
0
3
|
30.10.2021 15:00 | 0 : 3 |
30.10
19:00
ObiliÄ
Metaloplastika
20
32
|
30.10.2021 19:00 | 20 : 32 |
30.10
19:00
Rudar
Mokra Gora
36
21
|
30.10.2021 19:00 | 36 : 21 | |||||||
30.10
19:00
Å amot 65
DuboÄica 54
21
26
|
30.10.2021 19:00 | 21 : 26 | |||||||
30.10
18:30
Proleter
Partizan
29
29
|
30.10.2021 18:30 | 29 : 29 |
30.10
19:00
Jastrebac
KurŔumlija
24
31
|
30.10.2021 19:00 | 24 : 31 | |||||||
30.10
19:00
Župa 54
Vlasotince
25
26
|
30.10.2021 19:00 | 25 : 26 | |||||||
30.10
19:30
Zlatar
Priboj
30
32
|
30.10.2021 19:30 | 30 : 32 | |||||||
30.10
19:00
Bela Palanka
Hajduk Veljko
23
30
|
30.10.2021 19:00 | 23 : 30 |
30.10
18:00
Crvenka
Vrbas
32
34
|
30.10.2021 18:00 | 32 : 34 | |||||||
30.10
20:00
InÄija
Sportski Centar Voždovac 2012
39
27
|
30.10.2021 20:00 | 39 : 27 | |||||||
30.10
19:00
Sivac 69
Kikinda
21
31
|
30.10.2021 19:00 | 21 : 31 | |||||||
30.10
15:00
Kolubara
Ub
25
28
|
30.10.2021 15:00 | 25 : 28 |
30.10
19:00
RadniÄki 1958
Hercegovina
38
24
|
30.10.2021 19:00 | 38 : 24 | |||||||
30.10
20:00
Mladost TSK
Hercegovac
27
34
|
30.10.2021 20:00 | 27 : 34 | |||||||
30.10
19:00
Banatski Karlovac
Jabuka
40
33
|
30.10.2021 19:00 | 40 : 33 | |||||||
30.10
19:30
Jedinstvo
Vojvoda Stepa
24
20
|
30.10.2021 19:30 | 24 : 20 |
30.10
20:00
Užice
Metalac
30
39
|
30.10.2021 20:00 | 30 : 39 |
|
||||||
30.10
19:30
Loznica
Arilje
44
15
|
30.10.2021 19:30 | 44 : 15 |
30.10
19:00
Mladost
Lokomotiva
24
20
|
30.10.2021 19:00 | 24 : 20 | |||||||
30.10
18:30
Jagodina 2
RadniÄki
26
38
|
30.10.2021 18:30 | 26 : 38 |
30.10
12:00
Majdanpek
Rudar 2
25
26
|
30.10.2021 12:00 | 25 : 26 | |||||||
30.10
19:00
Äerdap
Osipaonica
34
35
|
30.10.2021 19:00 | 34 : 35 |
30.10
20:30
Pirot
BSK Heba
33
35
|
30.10.2021 20:30 | 33 : 35 | |||||||
30.10
18:00
ŽitoraÄa
Mladost
24
23
|
30.10.2021 18:00 | 24 : 23 | |||||||
30.10
18:00
Rtanj
Knjaz 1957
34
30
|
30.10.2021 18:00 | 34 : 30 |
30.10
17:00
ŽSK 1955
RadniÄki
38
27
|
30.10.2021 17:00 | 38 : 27 | |||||||
30.10
20:30
Dalmatinac
Crvena zvezda
50
24
|
30.10.2021 20:30 | 50 : 24 |
30.10
19:30
Titel
JugoviÄ 2
20
35
|
30.10.2021 19:30 | 20 : 35 |
30.10
18:00
Temerin
Proleter
29
16
|
30.10.2021 18:00 | 29 : 16 | |||||||
30.10
12:00
Jabuka
Jadran
22
18
|
30.10.2021 12:00 | 22 : 18 | |||||||
30.10
15:30
Mladost
Ruma
24
28
|
30.10.2021 15:30 | 24 : 28 | |||||||
30.10
19:00
Spartak
Sloven
36
30
|
30.10.2021 19:00 | 36 : 30 |
30.10
15:00
Pazar 2003
Bekament BB - 2
20
31
|
30.10.2021 15:00 | 20 : 31 |
30.10
13:00
Vranje
Vlasotince
11
20
|
30.10.2021 13:00 | 11 : 20 | |||||||
30.10
15:00
Mladost
Radan
31
19
|
30.10.2021 15:00 | 31 : 19 |
30.10
19:30
Hajduk Veljko
NemanjiÄ
32
25
|
30.10.2021 19:30 | 32 : 25 | |||||||
30.10
19:30
Požarevac
Rtanj
38
21
|
30.10.2021 19:30 | 38 : 21 |
30.10
17:30
BeoÄin 1959
RadniÄki
26
34
|
30.10.2021 17:30 | 26 : 34 | |||||||
30.10
20:00
Trijumf
Halas Jožef 2
24
27
|
30.10.2021 20:00 | 24 : 27 |
30.10
18:30
Naisa
ŽelezniÄar
24
26
|
30.10.2021 18:30 | 24 : 26 | |||||||
30.10
14:00
Medicinar
Jagodina
17
27
|
30.10.2021 14:00 | 17 : 27 | |||||||
30.10
19:00
Vrbas
Bekament BB
24
37
|
30.10.2021 19:00 | 24 : 37 |
30.10
18:00
Halas Jožef
Srem
24
21
|
30.10.2021 18:00 | 24 : 21 | |||||||
30.10
17:30
Kikinda
Prijepolje
34
22
|
30.10.2021 17:30 | 34 : 22 |
30.10
20:00
BVK Crvena zvezda
SPD RadniÄki
8
10
|
30.10.2021 20:00 | 8 : 10 | |||||||
30.10
19:00
Partizan
Novi Beograd
6
20
|
30.10.2021 19:00 | 6 : 20 | |||||||
30.10
21:00
Valis
Zemun
13
9
|
30.10.2021 21:00 | 13 : 9 | |||||||
30.10
19:00
Å abac
Vojvodina
15
10
|
30.10.2021 19:00 | 15 : 10 |
30.10
19:30
Full Feel
ŽAK Junior
5
8
|
30.10.2021 19:30 | 5 : 8 |
|
30.10
18:30
Bajina BaŔta
Požarevac
4
2
|
30.10.2021 18:30 | 4 : 2 |
|
30.10
19:00
Lindoret
Ozren
1
2
|
30.10.2021 19:00 | 1 : 2 |
|
||||||
30.10
18:00
Pirot
Zufo
3
4
|
30.10.2021 18:00 | 3 : 4 |
|
30.10
14:30
Ares
92
7
2
|
30.10.2021 14:30 | 7 : 2 |
30.10
20:30
Jagodina
TemniÄ
10
1
|
30.10.2021 20:30 | 10 : 1 |
|
30.10
17:30
As
Zadrugar 2017
6
8
|
30.10.2021 17:30 | 6 : 8 |
|
30.10
20:00
BeÄej 2003
KalÄa
9
0
|
30.10.2021 20:00 | 9 : 0 | |||||||
30.10
20:00
Winter sport
Vranje
2
3
|
30.10.2021 20:00 | 2 : 3 |
30.10
15:00
SBB Beograd Vukovi
Kikinda Mammoths
56
0
|
30.10.2021 15:00 | 56 : 0 |
|
||||||
30.10
15:00
Jagodina Black Hornets
Kragujevac Wild Boars
8
28
|
30.10.2021 15:00 | 8 : 28 |
|
30.10
19:00
Bled
Slavija Junior
4
8
|
30.10.2021 19:00 | 4 : 8 | |||||||
30.10
19:15
Triglav
SŽ Olimpija
3
2
|
30.10.2021 19:15 | E 3 : 2 | |||||||
30.10
18:00
Maribor
Hidria Jesenice
2
5
|
30.10.2021 18:00 | 2 : 5 |
30.10
16:15
Crvena zvezda
MedveÅ”Äak Mladi
9
3
|
30.10.2021 16:15 | 9 : 3 |
30.10
11:45
NS Stars
Vukovi
6
3
|
30.10.2021 11:45 | 6 : 3 |
|