Potporanj
Hajdučica
Sloga (BNS)
Kačarevci ubedljivi u komšijskom derbiju

U komšijskom derbiju starih rivala Kačarevci su pokazali da imaju bolju i spremniju ekipu i sa pet golova u mreži ispratili su goste iz Jabuke. Prvu priliku na meču imao je Balnožan kada je sa nekih deset metara šutirao i pogodio prečku golmana Vasilevskog. Nekoliko minuta kasnije posle brze akcije Tanasković je uspeo da savlada golmana gostiju, a posle dva minuta Šarenac je udvostručio prednost domaćina kada je bio presizan pred golom Jabučana.

Trener domaćeg tima Nebojša Petrović-Maradona može biti zadovoljan igrom svojih fudbalera u nastavku meča kada su postigli još tri pogotka. Prvo je Slobodan Spaskovski zatresao mrežu za 3:0, da bi Bojan Ilić sa dva pogotka doprineo visokoj pobedi domaćina. Golman Lazović uspeo je da odbrani penal gostujućem kapitenu Dakiću.

Jedinstvo Stević - Jugoslavija 5:0 (2:0)

Kačarevo. Gledalaca: 150. Sudija: Vukašin Marković (Pančevo) 7,5. Strelci: Tanasković u 25, Šarenac u 27, Spaskovski u 61, Ilić u 71. i 80. minuti. Igrač utakmice: Ilić.

Jedinstvo Stević: Lazović 7,5 (Dodevski -), A.Sanader 7, Živaljević 7, I.Pešovski 7,5, Kljajić 7 (B.Ilić 7,5), Atanasov 7,5, Spaskovski 7,5 (Angelovski 7), Tanasković 7,5, Balnožan 7 (S.Pešovski 7), Šarenac 7,5 (Mladenović 7), Sefkerinac 7.

Jugoslavija: Vasilevski 6,5, Radenković 5,5, Naumovski 5,5, Okuka 6 (Stojčevski 5,5), Dakić 6,5, Milošević - (Janačković 5,5), Angelovski 6,5, Koleski 6,5 (Moskić 5,5), Dimovski 5,5 (Dimovski 5,5), D.Čižik 5,5.