17.04
18:00
Vojvodina
Napredak
2
0
|
17.04.2022 18:00 | 2 : 0 |
17.04
14:00
Spartak ŽK
Novi Pazar
1
3
|
17.04.2022 14:00 | 1 : 3 | |||||||
17.04
16:00
Kolubara
Metalac
2
0
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 0 |
17.04
18:00
Javor Matis
ŽelezniÄar
1
1
|
17.04.2022 18:00 | 1 : 1 |
17.04
16:30
Borac (S)
Hajduk 1912
3
1
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 1 | |||||||
17.04
16:30
Borac (Å )
1. Maj Ruma
0
0
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 0 |
17.04
10:00
BASK
OFK Beograd
2
1
|
17.04.2022 10:00 | 2 : 1 | |||||||
17.04
16:00
Jedinstvo
RadniÄki (O)
0
0
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
LeŔtane
Zvezdara
0
0
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
Studentski grad
UÅ”Äe Novi Beograd
1
2
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 2 |
|
17.04
16:30
RadniÄki (S)
TimoÄanin
1
1
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 1 | |||||||
17.04
16:30
Hajduk Veljko
Jedinstvo (P)
1
0
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 0 | |||||||
17.04
16:30
RadniÄki (P)
OFK Brzi Brod
3
1
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 1 |
17.04
16:30
Borac
Omladinac FAM
3
1
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 1 | |||||||
17.04
16:30
Crvena zvezda (RS)
Polet
1
1
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 1 |
|
17.04
16:30
BuduÄnost
Podunavac
0
1
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
Hajduk
Sloga (T)
3
1
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 1 | |||||||
17.04
16:30
Sloboda
Veternik
2
3
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
17.04
16:30
Jedinstvo
Index
3
0
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 0 |
17.04
16:30
Tavankut
Vojvodina (BG)
1
2
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 2 | |||||||
17.04
16:30
BaÄka (P)
StaniÅ”iÄ
5
4
|
17.04.2022 16:30 | 5 : 4 | |||||||
17.04
16:30
Mladost (T)
Krila Krajine
1
0
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 0 | |||||||
17.04
16:30
Mladost (BP)
BajŔa
2
1
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 1 | |||||||
17.04
16:30
Hercegovac
NjegoÅ”
3
1
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 1 |
17.04
16:00
Komgrap
PoŔtar Zvezdara
2
2
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 2 | |||||||
17.04
16:00
PKB
Kosmaj
2
0
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 0 | |||||||
17.04
16:00
Zuce 2019
SinÄeliÄ
0
1
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 1 | |||||||
17.04
16:00
BSK 1925
VinÄa
2
1
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.04
16:00
Crvena zvezda (MML)
SremÄica
0
4
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 4 |
|
17.04
16:00
BuduÄnost
Bane 1931
2
3
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
17.04
16:00
Polet
Gruža
1
0
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
KoriÄani
Å umadija 1903
0
1
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 1 | |||||||
17.04
16:00
Sloboda
KaraÄorÄe
2
0
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
Mokra Gora
JoŔanica
0
3
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 3 |
|
17.04
16:00
Polimlje
Omladinac
3
2
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 2 | |||||||
17.04
16:00
Savinac
Prijevor
0
3
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
17.04
11:00
Jedinstvo Putevi
Sloboda
1
2
|
17.04.2022 11:00 | 1 : 2 | |||||||
17.04
16:00
Jedinstvo (K)
Polet (LJ)
2
4
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
17.04
16:00
Polet (T)
Jasen
2
0
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
Zlatar
Parmenac
3
1
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 1 |
|
17.04
16:00
OFK Divci
ŽelezniÄar
3
1
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 1 | |||||||
17.04
16:00
Vrelo Sport
Jedinstvo Vladimirci 1924
1
3
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
17.04
16:00
Zadrugar
RadniÄki (V)
2
2
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 2 |
17.04
16:00
OFK Napredak
Mladi borac
7
3
|
17.04.2022 16:00 | 7 : 3 | |||||||
17.04
16:00
Grizli ML
OFK Mihajlovac
0
6
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 6 |
|
||||||
17.04
16:00
OFK AranÄelovac 1979
Pomoravlje 1946
2
0
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
17.04
16:30
Jedinstvo (GM)
Car Konstantin
0
2
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
17.04
16:30
OFK NiÅ”
Mladost (M)
3
0
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
17.04
16:30
Pukovac
Delijski Vis
2
1
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
Morava
OFK Napredak 1929
0
1
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
NaŔa krila 1936
OFK SinÄeliÄ
1
4
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
17.04
16:30
Orljane
Bukovik
2
3
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
17.04
16:30
MaloŔiŔte
Aluminijum
5
1
|
17.04.2022 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
Rudar
Mladost (B)
1
2
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 2 |
|
17.04
16:30
Radan
OFK Alakince
1
1
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
Jablanica
OFK TopliÄanin
1
3
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 3 | |||||||
17.04
16:30
Plantaža
ŽitoraÄa
0
5
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 5 |
|
||||||
17.04
16:30
Äekmin
Svetlost
0
0
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 0 |
|
17.04
16:30
Župa
KuŔiljevo
3
3
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 3 |
|
||||||
17.04
16:30
Juhor
Morava 1918
1
4
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 4 |
|
||||||
17.04
16:30
Orlovi
SFS Borac
1
6
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 6 |
|
||||||
17.04
16:30
Gradina
Sloga (M)
2
2
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
17.04
16:30
OFK Lugomir
Jedinstvo (M)
2
1
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
LevaÄ
Jedinstvo 1936
1
1
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 1 |
|
17.04
14:30
Jedinstvo (P)
Äerdap
1
3
|
17.04.2022 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
17.04
16:30
Rajko MitiÄ
Zvezda
7
2
|
17.04.2022 16:30 | 7 : 2 | |||||||
17.04
16:30
Ozren
OFK 019
3
4
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 4 |
|
17.04
16:30
NaŔa Zvezda
BuduÄnost (P)
1
1
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 1 | |||||||
17.04
16:30
BuduÄnost (M)
Polet
2
1
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 1 | |||||||
17.04
16:30
Lipar
Borac 46
2
0
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 0 |
17.04
17:00
BaÄka 1923
Jedinstvo
3
2
|
17.04.2022 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
17.04
17:00
FruŔkogorac
OFK Futog
2
0
|
17.04.2022 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.04
17:00
Dinamo
FruŔkogorski partizan
1
4
|
17.04.2022 17:00 | 1 : 4 | |||||||
17.04
17:00
TSK
Borac
2
1
|
17.04.2022 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.04
17:00
ŽSK
Tatra
0
2
|
17.04.2022 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
17.04
17:00
JugoviÄ
Omladinac
0
2
|
17.04.2022 17:00 | 0 : 2 |
|
17.04
16:30
Partizan (G)
Crvena zvezda
2
1
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 1 | |||||||
17.04
16:30
Vulturul
Dolina
2
2
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 2 | |||||||
17.04
16:30
Spartak 1911
Stari TamiÅ”
0
1
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 1 | |||||||
17.04
16:30
Jugoslavija
Sloga (BNS)
0
1
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 1 | |||||||
17.04
16:30
Potporanj
HajduÄica
0
0
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 0 |
17.04
16:00
Sremac (D)
FruŔkogorac
1
2
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
17.04
16:00
Partizan
RadniÄki
2
1
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.04
16:00
Borac (M)
Sloga
2
0
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
Ljukovo
ŽelezniÄar
0
2
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
17.04
16:00
Borac (K)
Sremac (DeÄ)
3
0
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
Jadran
Hajduk
4
2
|
17.04.2022 16:00 | 4 : 2 |
|
17.04
16:30
BuduÄnost
TornjoÅ”
0
3
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 3 | |||||||
17.04
16:30
Sutjeska
BaÄka
5
1
|
17.04.2022 16:30 | 5 : 1 | |||||||
17.04
16:30
ObiliÄ (Z)
RadniÄki 1905
2
1
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 1 |
17.04
16:00
Jedinstvo
BaÄinac
2
1
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.04
16:00
SASK
Polet
3
4
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 4 |
|
||||||
17.04
16:00
Osipaonica
PetliÄ SD 026
2
0
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
Radnik
Borac 1932
0
1
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
17.04
16:00
Sloga
Jasenica 2017
2
2
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
17.04
16:00
GlavaÅ”
Podunavac
2
1
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
17.04
16:00
Marjan
Mladi rudar 1954
3
1
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 1 | |||||||
17.04
16:00
Banja 1957
Sloga (M)
0
1
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
17.04
16:00
Jasenica
VinÄa
1
2
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
17.04
16:00
Prvi srpski ustanak
Plaskovac
3
0
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
Trnava
Badnjevac
3
1
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
17.04
16:00
ŽSK
BSK
0
1
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
17.04
16:00
Lokomotiva
Å umadinac 1913
1
4
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 4 |
|
17.04
16:30
Brestovac
Zlot
2
0
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
17.04
16:30
Branik
KljuÄ
1
0
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
17.04
16:30
Nemetali
Polet
5
3
|
17.04.2022 16:30 | 5 : 3 |
|
||||||
17.04
16:30
Urovica
BSK
3
1
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
17.04
11:00
Mala Vrbica
RadniÄki (K)
2
0
|
17.04.2022 11:00 | 2 : 0 |
|
17.04
16:30
Bratstvo
Jedinstvo (G)
2
1
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
Polet
OFK Brza
1
1
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
17.04
11:00
Donja Lomnica
Kumarevo 65
5
0
|
17.04.2022 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
17.04
16:30
Progres
ZloÄudovo
2
1
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
VuÄje
BuduÄnost
0
0
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
17.04
16:30
Mladost
Jedinstvo (Å )
2
1
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 1 |
|
17.04
16:30
Milanovo
Mladost 1959
4
4
|
17.04.2022 16:30 | 4 : 4 |
|
||||||
17.04
16:30
Veliko Trnjane
Mladi borac
5
1
|
17.04.2022 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
BSK
Sloga
4
4
|
17.04.2022 16:30 | 4 : 4 |
|
||||||
17.04
16:30
OFK Morava
Moravac
4
0
|
17.04.2022 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
17.04
16:30
BobiŔte
ŽelezniÄar
2
0
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
17.04
16:30
Real
Jedinstvo (B)
2
4
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 4 |
|
17.04
16:30
RadniÄki 1924
Jastrebac
0
0
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 0 | |||||||
17.04
16:30
RadniÄki 1947
Moravac
5
1
|
17.04.2022 16:30 | 5 : 1 | |||||||
17.04
16:30
Naisus 1977
Zemljoradnik
3
0
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 0 | |||||||
17.04
16:30
BaliÄevac
Toplica
3
1
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 1 |
17.04
GraniÄar
OsniÄ
3
0
|
17.04.2022 | 3 : 0 |
|
||||||
17.04
TrebiÄ
Rudar (P)
4
1
|
17.04.2022 | 4 : 1 |
|
||||||
17.04
00:00
Kosovo
OFK Rtanj
3
2
|
17.04.2022 00:00 | 3 : 2 |
|
||||||
17.04
00:00
Å ljivar
FSU Kraljevica
1
7
|
17.04.2022 00:00 | 1 : 7 | |||||||
17.04
Sloga
Velika Jasikova
3
0
|
17.04.2022 | 3 : 0 |
17.04
16:30
Trudbenik
Vinogradar
0
3
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 3 | |||||||
17.04
16:30
Parunovac
MaÄkovac
2
0
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 0 |
|
||||||
17.04
16:30
Mladost (T)
Kupci
0
5
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 5 |
|
||||||
17.04
16:30
Äitluk
BoŔnjane
5
1
|
17.04.2022 16:30 | 5 : 1 | |||||||
17.04
16:30
TemniÄ 1924
Sloga (L)
3
1
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 1 | |||||||
17.04
16:30
Sloga (Ä)
FUD
4
0
|
17.04.2022 16:30 | 4 : 0 | |||||||
17.04
16:30
SebeÄevac
Jastrebac (VÅ )
2
4
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 4 |
|
||||||
17.04
16:30
13. April
Sloga (D)
3
2
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 2 |
|
17.04
16:00
Vojvodina (NM)
Napredak
2
2
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 2 | |||||||
17.04
16:00
Mladost (L)
Mladost (BD)
2
1
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 1 | |||||||
17.04
16:00
Polet
Rusanda
3
1
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 1 | |||||||
17.04
16:00
ASK
ŽFK Banat
0
1
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 1 | |||||||
17.04
16:00
Borac
ŽAK
1
2
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
17.04
16:00
Banat
BuduÄnost
1
0
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 0 |
17.04
16:30
Kolare
Moravac 2015
1
1
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 1 | |||||||
17.04
16:30
Rudar (St)
Partizan (M)
3
1
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 1 | |||||||
17.04
16:30
Napredak
BuduÄnost (Ä)
0
2
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 2 | |||||||
17.04
16:30
GFK Tabane
Partizan (G)
2
1
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 1 | |||||||
17.04
16:30
OFK Juhor 2016
Javor
2
1
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
Sloga
Dragocvet
2
0
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 0 |
17.04
16:00
Mladost (R)
Borac (K)
3
0
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
ŽelezniÄar
Sirakovo
5
1
|
17.04.2022 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
17.04
16:00
Borac (Ž)
BuduÄnost (V)
6
3
|
17.04.2022 16:00 | 6 : 3 |
|
||||||
17.04
16:00
KrilaÅ”
Žitkovica 2017
6
0
|
17.04.2022 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
Rudar (Kr)
Sloga (L)
5
4
|
17.04.2022 16:00 | 5 : 4 |
|
17.04
16:00
DragoÅ”
ŽeljuŔa
1
4
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
17.04
16:00
Pobeda
Vladimir DurkoviÄ
2
3
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 3 | |||||||
17.04
16:00
Gnjilan
Spartak
0
1
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 1 |
|
17.04
16:00
Beljina
Mladost
6
0
|
17.04.2022 16:00 | 6 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
BuduÄnost (Z)
Krtinska
2
2
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 2 | |||||||
17.04
16:00
Turbina
Dimitrije TucoviÄ
1
0
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
17.04
10:00
RadniÄki (R)
BSK 1926
3
1
|
17.04.2022 10:00 | 3 : 1 | |||||||
17.04
16:00
Å umadija
Omladinac
10
2
|
17.04.2022 16:00 | 10 : 2 |
|
||||||
17.04
16:00
Strelac
LisoviÄ 1977
5
2
|
17.04.2022 16:00 | 5 : 2 |
|
17.04
16:00
Pudarci
Å umadija 1962
2
0
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
Napredak
Rabrovac
1
2
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
17.04
16:00
BoleÄ
VrÄin
3
1
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
17.04
11:00
KaluÄerica 1969
Velika Krsna
3
0
|
17.04.2022 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
SUF Dubona
Dunavac
1
4
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
17.04
16:00
ZaklopaÄa
Podunavac
2
0
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
17.04
16:00
Dunav
Siti Sport Klub
1
1
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.04
18:00
Å eÄeranac Ada
Beograd Karaburma
2
5
|
17.04.2022 18:00 | 2 : 5 | |||||||
17.04
16:00
PKB Kovilovo
Heroj Polet
0
1
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
17.04
16:00
Balkan Mirijevo
Borac (O)
2
0
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
Srem
Posavac TiŔma
1
2
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 2 |
|
17.04
16:00
MarÅ”iÄ
Srbija
1
2
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
17.04
16:00
Kolonija
Mladost (P)
4
2
|
17.04.2022 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
17.04
16:00
Slavija
Å umadija 1934
2
2
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
17.04
16:00
Zastava
Pobeda 1926
4
2
|
17.04.2022 16:00 | 4 : 2 |
|
17.04
15:30
ZSK
Spartak 1924
1
3
|
17.04.2022 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
17.04
15:30
Mladost (D)
KaÄer
1
1
|
17.04.2022 15:30 | 1 : 1 | |||||||
17.04
15:30
Dimitrije TucoviÄ
Proleter
1
1
|
17.04.2022 15:30 | 1 : 1 | |||||||
17.04
15:30
Toplica
Žabari
2
2
|
17.04.2022 15:30 | 2 : 2 | |||||||
17.04
15:30
TrliÄ
OFK BrÄanac
1
0
|
17.04.2022 15:30 | 1 : 0 |
|
17.04
16:30
Mladost
RadniÄki 2020
1
3
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
17.04
11:00
Proleter
Planinac 1933
0
2
|
17.04.2022 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
17.04
16:30
Omladinac
RadniÄki 1936
8
0
|
17.04.2022 16:30 | 8 : 0 |
|
||||||
17.04
16:30
Crvena zastava
Morava
1
2
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
17.04
16:30
Stevan NeŔticki
Palilulac
0
3
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 3 | |||||||
17.04
16:30
Sloboda
Äegar 1946
0
0
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 0 |
|
17.04
16:00
Prilike
Slatina
3
1
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 1 | |||||||
17.04
16:00
Kej
VoÄar
3
1
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
17.04
16:00
GoruŔica
Jedinstvo
3
0
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 0 |
17.04
16:00
Ozrem
Å umadija
4
0
|
17.04.2022 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
Mladost
Jedinstvo (GG)
1
2
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 2 | |||||||
17.04
16:00
Zadrugar
Rakova
3
2
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 2 | |||||||
17.04
16:00
Rudar
Donja Vrbava
3
3
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
17.04
16:00
Napredak
Orlovac 1932
2
0
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 0 |
17.04
16:30
Ibar
Tavnik
3
1
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
KoŔtampolje
BuduÄnost
1
2
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
17.04
11:00
Proleter
Napredak
0
3
|
17.04.2022 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
17.04
16:30
Omladinac (NS)
Mataruge
1
1
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
Zvezda
Mladost (V)
1
0
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
17.04
16:30
OFK Progorelica
OFK Ras
0
3
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 3 |
|
||||||
17.04
16:30
Ribnica
Radnik
3
1
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 1 |
|
17.04
16:30
Jedinstvo (MZ)
Vidojevica
2
1
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 1 | |||||||
17.04
16:30
RadniÄki (Kl)
Milan OrliÄ
4
0
|
17.04.2022 16:30 | 4 : 0 | |||||||
17.04
16:30
Jedinstvo (Å )
RadniÄki (Ko)
3
0
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 0 | |||||||
17.04
16:30
Sloga
Podrinje
4
0
|
17.04.2022 16:30 | 4 : 0 | |||||||
17.04
16:30
Hajduk Stanko
Majur
2
0
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 0 | |||||||
17.04
16:30
Drina
GuÄevo 1929
2
0
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 0 |
17.04
16:00
Polet
AvijatiÄar Vranjani
0
2
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
17.04
16:00
Lazarica
ViŔesava
4
1
|
17.04.2022 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
17.04
16:00
Ježevica
Crnokosa
1
1
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.04
16:00
Omladinac
Äajetina
0
2
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 2 |
|
17.04
16:00
PeruÄac
SeÄica
4
1
|
17.04.2022 16:00 | 4 : 1 |
|
||||||
17.04
16:00
Bakionica
Tara
2
3
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
17.04
16:00
Sloga
Plavi Tok
3
0
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 0 | |||||||
17.04
16:00
Jedinstvo
Prvi partizan
2
1
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.04
14:30
Rampa
OFK Kotroman
1
2
|
17.04.2022 14:30 | 1 : 2 |
17.04
16:00
Lugina
Mladost (B)
2
0
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
Levosoje
Äelik
3
0
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 0 | |||||||
17.04
16:00
Mineralac
FSU Južna pruga
2
0
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
BSK Bujanovac
Pavlovac
3
2
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 2 |
17.04
11:00
DraÄiÄ 2018
Rajac
1
5
|
17.04.2022 11:00 | 1 : 5 |
|
||||||
17.04
11:00
Rakac Stave
KoteŔica
1
0
|
17.04.2022 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
17.04
11:00
PopadiÄ
Junior Novo Naselje
2
0
|
17.04.2022 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.04
11:00
Mali korak
Kolubara 2
1
4
|
17.04.2022 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
17.04
11:00
Milenko PavloviÄ
TeŔnjar
1
1
|
17.04.2022 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.04
11:00
Jadar 2013
Polet
3
2
|
17.04.2022 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
17.04
11:00
Lukavac
OFK Povlen
0
4
|
17.04.2022 11:00 | 0 : 4 |
|
17.04
16:30
Zadrugar
GraniÄar
3
0
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 0 | |||||||
17.04
16:30
Omladinac (B)
BSK
0
2
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
17.04
16:30
OFK Odžaci
Hajduk
0
2
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
17.04
16:30
Dinamo 1923
Mladost
3
5
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 5 |
|
||||||
17.04
16:30
Kula
Polet
1
0
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
17.04
16:30
TerekveÅ”
Aleksa Å antiÄ
2
0
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 0 |
|
17.04
Župski biseri
Ribnik
4
1
|
17.04.2022 | 4 : 1 |
|
||||||
17.04
Donji Kopaonik
Jezero 2017
4
5
|
17.04.2022 | 4 : 5 |
|
||||||
17.04
Mladost
Polet 57
1
2
|
17.04.2022 | 1 : 2 | |||||||
17.04
16:30
Stari Trstenik
Velika Drenova
1
3
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 3 |
17.04
16:30
Glogonj
Pobeda
8
0
|
17.04.2022 16:30 | 8 : 0 |
|
||||||
17.04
16:30
Unirea
Omladinac 1927
4
2
|
17.04.2022 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
17.04
16:30
Omladinac (D)
Mundial
2
1
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
RadniÄki (B)
Mladost (V)
2
0
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 0 |
|
17.04
15:30
Å arbane
Sovljak
0
0
|
17.04.2022 15:30 | 0 : 0 | |||||||
17.04
15:30
Ratkovac
Jedinstvo (M)
0
1
|
17.04.2022 15:30 | 0 : 1 | |||||||
17.04
15:30
Tvrdojevac
NepriÄava
3
1
|
17.04.2022 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
17.04
15:30
OFK Paljuvi
Polet (T)
5
1
|
17.04.2022 15:30 | 5 : 1 |
|
||||||
17.04
15:30
ÄuÄuge
Pambukovica
5
1
|
17.04.2022 15:30 | 5 : 1 | |||||||
17.04
15:30
JoŔeva
Omladinac (K)
3
2
|
17.04.2022 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
17.04
15:30
Mladost (V)
Pepeljevac
1
5
|
17.04.2022 15:30 | 1 : 5 |
|
17.04
16:00
GraniÄar (O)
PSK Putinci
5
1
|
17.04.2022 16:00 | 5 : 1 | |||||||
17.04
16:00
KruŔedol
Jedinstvo
2
0
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
Srem
Napredak
7
0
|
17.04.2022 16:00 | 7 : 0 | |||||||
17.04
16:00
Mladost
Hajduk 1932
2
4
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
17.04
16:00
ÄSK Äortanovci
Å umar
0
2
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 2 |
17.04
16:30
Partizan
Potisje
4
3
|
17.04.2022 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
17.04
16:30
BileÄanin
Mladost
5
3
|
17.04.2022 16:30 | 5 : 3 | |||||||
17.04
16:30
TamiÅ”
MSK
0
7
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 7 |
|
||||||
17.04
16:30
Tisa 1933
Naftagas
0
6
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 6 |
|
||||||
17.04
16:30
OFK StajiÄevo
RadniÄki 1911
1
3
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
17.04
16:30
OFK Gradnulica
OFK Klek
4
2
|
17.04.2022 16:30 | 4 : 2 |
|
17.04
11:00
Gradac
JaŔunja
6
0
|
17.04.2022 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
17.04
11:00
Marjan MB
Rudar 1973
0
2
|
17.04.2022 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
17.04
11:00
Å umadija
Lemind 1953
1
1
|
17.04.2022 11:00 | 1 : 1 |
|
17.04
16:30
Prva Iskra
Luk
6
1
|
17.04.2022 16:30 | 6 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
Jelav
7. Juli
0
1
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
Jedinstvo
Jadar 1961
1
1
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
Velika Reka
Sloga
6
0
|
17.04.2022 16:30 | 6 : 0 |
|
||||||
17.04
16:30
Antimon
TE GuÄevo
4
0
|
17.04.2022 16:30 | 4 : 0 |
|
17.04
16:00
Vojvoda
Crvena zvezda
2
1
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.04
16:00
Sopot
Mali Požarevac
0
1
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
17.04
16:00
NemenikuÄe
Vis
4
2
|
17.04.2022 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
17.04
16:00
PopoviÄ
Sibnica
2
3
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
17.04
16:00
Mladost (G)
OFK Slatina
6
2
|
17.04.2022 16:00 | 6 : 2 |
|
||||||
17.04
16:00
Stojnik
OFK RogaÄa
1
10
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 10 |
|
17.04
17:00
Rojkovac
Partizan
3
0
|
17.04.2022 17:00 | 3 : 0 | |||||||
17.04
17:00
Skela
Jedinstvo
5
3
|
17.04.2022 17:00 | 5 : 3 | |||||||
17.04
17:00
Borac
Munja
3
1
|
17.04.2022 17:00 | 3 : 1 | |||||||
17.04
11:00
Polet
Duboko
3
1
|
17.04.2022 11:00 | 3 : 1 | |||||||
17.04
11:00
OFK Zabrežje
Rvati
5
0
|
17.04.2022 11:00 | 5 : 0 |
17.04
16:30
Omladinac
Planinac
2
1
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
Pomoravlje
Beljanica
4
3
|
17.04.2022 16:30 | 4 : 3 |
|
||||||
17.04
16:30
Å umadija
SinÄeliÄ
1
0
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
17.04
16:30
Sloga
15. Avgust 1950
3
2
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
17.04
16:30
Rudar
OFK Batinac
2
0
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 0 |
17.04
16:00
Velika MoŔtanica
Busije
2
1
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.04
16:00
Novi Beograd
Dedinje
3
1
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
17.04
16:00
Borac
BUSK
1
1
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.04
16:00
SinÄeliÄ 2012
13. maj
1
2
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
17.04
10:00
Železnik 1930
Å umadinac
0
0
|
17.04.2022 10:00 | 0 : 0 | |||||||
17.04
12:00
Rekreativo 011
Bežanija
1
4
|
17.04.2022 12:00 | 1 : 4 |
|
17.04
16:00
OFK Crvenka
Pionir
1
0
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
Resnik
KFK Ravna gora
2
4
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
17.04
16:00
Palilulac
Avala 1939
0
3
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
17.04
16:00
Pinosava
Minel
0
1
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
17.04
11:00
Mladi proleter
Sveti Stefan
1
3
|
17.04.2022 11:00 | 1 : 3 |
17.04
16:00
Äava
Divostin
3
4
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 4 |
|
||||||
17.04
16:00
OFK Žeželj
DobraÄa
7
0
|
17.04.2022 16:00 | 7 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
OFK Bagremar
Jadran
1
5
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 5 |
|
||||||
17.04
11:00
Kragujevac
Stanovo 1941
2
3
|
17.04.2022 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
17.04
16:00
21. oktobar
Seljak
3
1
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 1 |
|
17.04
16:00
Jedinstvo
Mladost (R)
2
0
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.04
10:00
Feniks
Partizan
2
0
|
17.04.2022 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.04
11:00
KaraÄorÄe
Å umadija
2
0
|
17.04.2022 11:00 | 2 : 0 |
|
17.04
16:30
Mladost (T)
GFK StreliŔte
3
1
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
Osaonica
Å umadinac
3
0
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 0 |
|
||||||
17.04
16:30
VinoraÄa
Bratstvo
3
0
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 0 | |||||||
17.04
16:30
Mladost (G)
Kupinovac
3
1
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
Mladost (K)
Morava
2
0
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 0 |
|
17.04
16:00
Kopljari
Å umadinac
2
2
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
17.04
11:00
Kalipolje
Å amot
2
0
|
17.04.2022 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
Mladost (R)
TreŔnjevica
0
2
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
17.04
11:00
B 2000
VenÄani
2
0
|
17.04.2022 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
Tulež
Gorski Car
1
0
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
17.04
16:30
BaÄki Hajduk
Slavija (P)
0
5
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 5 |
|
||||||
17.04
16:30
Orlovi
Kulpin
4
2
|
17.04.2022 16:30 | 4 : 2 | |||||||
17.04
16:30
Borac
Mladost
2
1
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
Slavija (B)
Soko
1
5
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 5 | |||||||
17.04
16:30
NeŔtin
MagliÄ
2
6
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 6 |
|
17.04
16:00
Omladinac
Mladost
2
4
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 4 | |||||||
17.04
16:00
Napredak
Torpedo
1
2
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
17.04
16:00
Mladi borac
Sloga
5
0
|
17.04.2022 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
Milicionar
Stojan Lazarac
1
0
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 0 | |||||||
17.04
16:00
BuduÄnost (Z)
Sloboda
1
4
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
17.04
16:00
Gorki
BuduÄnost (PD)
1
1
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.04
16:00
PetlovaÄa
DuŔko
1
1
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 1 |
17.04
11:00
Studen Vitez
Gruža
3
1
|
17.04.2022 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
Apolon 2018
Lazac
4
0
|
17.04.2022 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
17.04
16:30
Omladinac
MiloÄajac
0
4
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
17.04
11:00
Mineral 2015
Kraljevo Hajduk
2
2
|
17.04.2022 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
17.04
16:30
Jedinstvo (G)
Mlada krila
3
2
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
17.04
16:30
Borac
Jovo Kursula
3
1
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
Granit
PopoviÄi Vrnjci
3
1
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 1 |
|
17.04
16:00
TreŔnjevka
VlaÅ”iÄ
5
0
|
17.04.2022 16:00 | 5 : 0 | |||||||
17.04
16:00
Dobrava Žabar 2020
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
2
3
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
17.04
16:00
PriÄinoviÄ
Å ipurske livade
2
4
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 4 | |||||||
17.04
16:00
Sloga (M)
Mrovska
1
2
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
17.04
16:00
DumaÄa
Mladost (PP)
2
0
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 0 | |||||||
17.04
16:00
OFK Letnjikovac 1983
Sloga (K)
2
1
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 1 | |||||||
17.04
16:00
Jevremovac
Dobrava
7
0
|
17.04.2022 16:00 | 7 : 0 |
17.04
16:30
Novoselac
Real NiÅ”
5
2
|
17.04.2022 16:30 | 5 : 2 | |||||||
17.04
16:30
Mezgraja
Mramor
0
4
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
17.04
16:30
VrtiŔte
Standard 2021
0
3
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 3 | |||||||
17.04
16:30
Mladost
Spartak
3
2
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
17.04
16:30
Sloga 1948
Supovac
8
0
|
17.04.2022 16:30 | 8 : 0 |
|
||||||
17.04
11:00
Sloga (DT)
Jasenovik 2018
2
3
|
17.04.2022 11:00 | 2 : 3 |
|
17.04
16:00
TerekveÅ”
1. Oktobar
5
1
|
17.04.2022 16:00 | 5 : 1 |
|
||||||
17.04
16:00
Roham
Proleter
4
0
|
17.04.2022 16:00 | 4 : 0 |
|
17.04
15:30
Malba
Planinac
1
0
|
17.04.2022 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
17.04
15:30
Lugovi
Prijatelji
|
17.04.2022 15:30 |
|
|||||||
17.04
15:30
MrŔinci
Vujan
0
2
|
17.04.2022 15:30 | 0 : 2 | |||||||
17.04
15:30
Remont
Gladijator
6
1
|
17.04.2022 15:30 | 6 : 1 |
|
||||||
17.04
15:30
Gavrilo Princip
ÄaÄak 94
0
9
|
17.04.2022 15:30 | 0 : 9 |
|
||||||
17.04
15:30
GauÄosi
Morava
3
1
|
17.04.2022 15:30 | 3 : 1 |
17.04
16:00
BariÄ
Napredak (B)
1
1
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.04
16:00
Mlava (B)
Stig 1955
3
2
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 2 |
|
||||||
17.04
16:00
LjubiÄevo
Dizel
1
7
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 7 |
|
||||||
17.04
16:00
Batovac
Mladi Borac
4
0
|
17.04.2022 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
OFK BraniÄevo
Napredak 1934
1
0
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
Beli Orao
BSK 1931
0
5
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 5 |
|
17.04
16:00
Soko
Jasenovac
0
3
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
17.04
16:00
Manastirica
Zadrugar 1947
5
2
|
17.04.2022 16:00 | 5 : 2 |
|
||||||
17.04
16:00
Pobeda 1953
Integral
1
0
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
Sloga 1945
Jedinstvo (S)
3
0
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
Napredak (S)
Mladost (K)
2
1
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 1 |
17.04
16:00
Sloga
Padež
10
1
|
17.04.2022 16:00 | 10 : 1 | |||||||
17.04
16:00
Lokomotiva
Veliki Suvodol
7
0
|
17.04.2022 16:00 | 7 : 0 |
|
17.04
16:00
Tempo
Jedinstvo
0
2
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 2 | |||||||
17.04
11:00
Sloga
Å kriljac
1
3
|
17.04.2022 11:00 | 1 : 3 | |||||||
17.04
10:30
OFK Sloga
Rudar 2016
3
0
|
17.04.2022 10:30 | 3 : 0 | |||||||
17.04
11:00
Borac
Polet
6
0
|
17.04.2022 11:00 | 6 : 0 | |||||||
17.04
11:00
Crvena zvezda
Ratar
3
0
|
17.04.2022 11:00 | 3 : 0 |
17.04
16:00
Badljevica
Jezava
3
4
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 4 |
|
||||||
17.04
16:00
BuduÄnost
Skobalj
2
1
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.04
16:00
Godomin
Crvena zvezda
0
2
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
17.04
16:00
Lunjevac
Vožd 2020
4
0
|
17.04.2022 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
Proleter 1947
Landol
4
1
|
17.04.2022 16:00 | 4 : 1 |
|
17.04
16:00
Bratstvo
DeviÄi
2
0
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
RadniÄki
Gradina
2
4
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 4 |
|
||||||
17.04
16:00
Brezova
Vrelo
2
0
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
17.04
16:30
Jedinstvo (M)
TromeÄa
3
1
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
GraniÄar
Hajduk
0
1
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
Slavija
HorgoÅ” 1911
1
1
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
Jedinstvo (SK)
Äoka
4
0
|
17.04.2022 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
17.04
16:30
Jadran
Å ampion
5
0
|
17.04.2022 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
17.04
16:30
Tisa
Potisje
2
0
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 0 |
|
17.04
16:00
Erdevik 2017
OFK BaÄinci
1
1
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.04
16:00
LSK LaÄarak
ObiliÄ 1993
1
3
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
17.04
16:00
Srem
Zmaj
2
1
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.04
16:00
Hajduk
FruŔka Gora
5
0
|
17.04.2022 16:00 | 5 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
OFK BikiÄ
OFK Zeka BuljubaŔa
1
3
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
17.04
16:00
BSK
Jedinstvo
2
0
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
GraniÄar (A)
GraniÄar (K)
0
2
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 2 |
|
17.04
Backovac Junajted
FC Stella Rossa
2
4
|
17.04.2022 | 2 : 4 | |||||||
17.04
VelereÄ 94
Omladinac
8
2
|
17.04.2022 | 8 : 2 |
|
||||||
17.04
Majdan
Ozremica
2
4
|
17.04.2022 | 2 : 4 | |||||||
17.04
Semedraž
Jablanica
2
1
|
17.04.2022 | 2 : 1 | |||||||
17.04
Brezak
Lunjevica
3
0
|
17.04.2022 | 3 : 0 | |||||||
17.04
Å ilopaj
Takovski Ustanak
5
3
|
17.04.2022 | 5 : 3 |
17.04
13:00
Arbanasce
DobriÄ 1974
1
0
|
17.04.2022 13:00 | 1 : 0 |
|
||||||
17.04
13:00
Omladinac 1977
JugoviÄi 1976
4
3
|
17.04.2022 13:00 | 4 : 3 |
|
||||||
17.04
10:00
Lepaja 2018
Balajnac 2019
4
1
|
17.04.2022 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
17.04
10:00
Jastrebac 1979
Koprijan
3
0
|
17.04.2022 10:00 | 3 : 0 |
17.04
16:30
Udarnik ViŔnjevac
Hajduk 1950
5
1
|
17.04.2022 16:30 | 5 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
Solid
Bikovo
0
4
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 4 |
|
||||||
17.04
16:30
Žednik
OFK Mala Bosna 2015
3
2
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
17.04
16:30
Elektrovojvodina
Äantavir
2
0
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 0 |
|
17.04
16:30
Banat (D)
GraniÄar
4
1
|
17.04.2022 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
KaraÅ” (K)
Omladinac
2
3
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 3 |
|
||||||
17.04
16:30
Vitorul
Dunav
2
4
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 4 | |||||||
17.04
16:30
Borac (VS)
Partizan
4
1
|
17.04.2022 16:30 | 4 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
Ratar
KaraÅ” (J)
3
0
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 0 | |||||||
17.04
16:30
Å evac
Polet
3
1
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 1 |
|
17.04
12:00
Selevac 1919
BuduÄnost 1948
2
2
|
17.04.2022 12:00 | 2 : 2 |
|
||||||
17.04
16:00
Beli Orlovi
Udarnik
0
6
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 6 |
|
||||||
17.04
16:00
Pobeda
Bukovac
1
0
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
17.04
16:00
Omladinac
ObiliÄ
3
1
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
17.04
16:00
Sloga
Bresje Superior
2
1
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.04
15:30
Karadjordje
Mladost
0
3
|
17.04.2022 15:30 | 0 : 3 |
|
17.04
11:00
Moravac
10. februar
3
0
|
17.04.2022 11:00 | 3 : 0 | |||||||
17.04
16:00
Elid
Grkinja
0
4
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 4 |
17.04
Slavija
Sloboda
1
2
|
17.04.2022 | 1 : 2 |
|
||||||
17.04
Mladost
Tomislavci
0
2
|
17.04.2022 | 0 : 2 |
|
||||||
17.04
EÄÅ”eg
Jedinstvo
3
0
|
17.04.2022 | 3 : 0 | |||||||
17.04
Pobeda
Proleter
1
7
|
17.04.2022 | 1 : 7 |
|
17.04
16:30
Lokomotiva
Egeta
1
5
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 5 |
|
||||||
17.04
16:30
KoÄa AnÄelkoviÄ
KladuŔnica
0
2
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 2 |
|
17.04
13:00
Napredak
Dobrinjac
3
4
|
17.04.2022 13:00 | 3 : 4 |
|
||||||
17.04
16:00
GlumaÄ
Knjaz
2
2
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 2 |
17.04
17:00
ObiliÄ
BaÄka
0
1
|
17.04.2022 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
17.04
17:00
Proleter
MiletiÄ
3
0
|
17.04.2022 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
17.04
17:00
Hajduk (G)
Äenej
1
1
|
17.04.2022 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.04
17:00
Titel
Vinogradar
1
3
|
17.04.2022 17:00 | 1 : 3 | |||||||
17.04
17:00
Hajduk (Ä)
Borac
3
1
|
17.04.2022 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
17.04
17:00
OFK Sirig
Moskva
4
0
|
17.04.2022 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
17.04
17:00
Susek
OFK Hajduk
5
0
|
17.04.2022 17:00 | 5 : 0 |
|
17.04
16:00
Kameni
Kupinovo
2
1
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.04
16:00
Lovac
Mladost 1935
5
2
|
17.04.2022 16:00 | 5 : 2 |
|
||||||
17.04
16:00
Sloven
Vitez
1
1
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 1 |
|
17.04
16:30
Jedinstvo 2014
Proleter
5
4
|
17.04.2022 16:30 | 5 : 4 |
|
||||||
17.04
16:30
Zlatica
KSK Konak 1926
2
1
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
Sloga
Borac
0
5
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 5 |
|
17.04
17:00
Sloga
OFK Urovci
2
7
|
17.04.2022 17:00 | 2 : 7 | |||||||
17.04
17:00
Crvena zastava
Proleter
0
3
|
17.04.2022 17:00 | 0 : 3 |
17.04
17:00
Polet
Hajduk
2
1
|
17.04.2022 17:00 | 2 : 1 | |||||||
17.04
11:00
Torpedo
Petrovac 74
1
3
|
17.04.2022 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
17.04
17:00
Jedinstvo 2014
Mladost (Z)
1
0
|
17.04.2022 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
17.04
11:00
Bobovik
Skupljen 2013
6
0
|
17.04.2022 11:00 | 6 : 0 | |||||||
17.04
17:00
Belpos
Verko
1
0
|
17.04.2022 17:00 | 1 : 0 |
17.04
16:00
OFK Borac
OFK Boždarevac
2
2
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
17.04
16:00
RuŔanj
VraniÄ
3
1
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 1 |
|
17.04
16:00
Bukorovac
Hajduk 1936
0
0
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
Å umadija
Azbest
0
2
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
17.04
16:00
Jovanovac
Kremenac
5
0
|
17.04.2022 16:00 | 5 : 0 |
|
17.04
16:30
Mladost 1981
Stubal
1
1
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
ZgodaÄica
Sloga Obrva
3
2
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
17.04
16:30
Mladost 1925
Morava (S)
3
0
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 0 |
17.04
13:00
BogutovaÄka Banja
BuduÄnost
6
1
|
17.04.2022 13:00 | 6 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
Borac (A)
Biljanovac
2
0
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 0 |
|
17.04
11:00
Stara ÄarÅ”ija
Omladinac (V)
7
4
|
17.04.2022 11:00 | 7 : 4 | |||||||
17.04
11:00
Bresno Polje
Å ampion 2013
2
8
|
17.04.2022 11:00 | 2 : 8 | |||||||
17.04
13:30
Parcane
Mladost 1977
1
7
|
17.04.2022 13:30 | 1 : 7 | |||||||
17.04
13:00
Velika Morava
Borjak 2013
3
0
|
17.04.2022 13:00 | 3 : 0 |
|
17.04
16:00
Jedinstvo
Donji Petrovci
2
6
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 6 |
|
||||||
17.04
16:00
FruŔkogorac
Borac
2
0
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
Hrtkovci
Polet
1
1
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 1 |
|
17.04
16:00
Car UroÅ”
Vojvodina
3
0
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 0 | |||||||
17.04
16:00
Borac
27. Oktobar
0
3
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
17.04
16:00
Planinac
Sloga (K)
2
1
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.04
16:00
Dunav
Sloga (M)
1
0
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
17.04
16:30
PIK
TeleÄka
0
1
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 1 | |||||||
17.04
16:30
Jedinstvo LemeÅ”
Jedinstvo (R)
1
3
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 3 |
|
17.04
16:30
Kolonija
Jedinstvo
1
1
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 1 | |||||||
17.04
16:30
Omladinac
Belica
5
2
|
17.04.2022 16:30 | 5 : 2 | |||||||
17.04
16:30
Dobra Voda
Napredak
2
7
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 7 | |||||||
17.04
16:30
Mladost
OFK DragoŔevac
5
0
|
17.04.2022 16:30 | 5 : 0 |
17.04
11:00
Strelac 001
Vrelo
1
3
|
17.04.2022 11:00 | 1 : 3 | |||||||
17.04
11:00
Zvizdar 2012
Gunjevac
3
1
|
17.04.2022 11:00 | 3 : 1 | |||||||
17.04
11:00
Vukona
Brezovica
1
2
|
17.04.2022 11:00 | 1 : 2 | |||||||
17.04
11:00
BuduÄnost 1995
Dokmir
0
2
|
17.04.2022 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
17.04
11:00
OFK Takovo
Tulari
0
7
|
17.04.2022 11:00 | 0 : 7 |
|
17.04
16:30
Napredak
Bratstvo
5
0
|
17.04.2022 16:30 | 5 : 0 |
|
||||||
17.04
16:30
Jednota
Omladinac
4
2
|
17.04.2022 16:30 | 4 : 2 |
|
||||||
17.04
16:30
Jedinstvo (M)
SinÄeliÄ
7
1
|
17.04.2022 16:30 | 7 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
Borac
GraniÄar
2
1
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
Jedinstvo (lj)
OFK Bingula
2
2
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 2 |
17.04
16:30
BSK
Mladost
1
3
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 3 |
|
||||||
17.04
16:30
Napredak (St)
Popovac
3
0
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 0 | |||||||
17.04
16:30
ISK Izvor
Radnik
1
0
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 0 |
|
17.04
16:30
Sloboda
Zemljoradnik
3
1
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
Jedinstvo
Heroj
1
2
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 2 |
|
||||||
17.04
10:00
Moravac
Napredak (Sv)
2
1
|
17.04.2022 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
PotoÄac
Razvitak
2
2
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 2 |
|
17.04
16:30
Jedinstvo
BuduÄnost
1
4
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 4 | |||||||
17.04
16:30
Kolonija
Borac
5
2
|
17.04.2022 16:30 | 5 : 2 |
|
17.04
16:00
OFK Polet
Strmovo
|
17.04.2022 16:00 |
|
|||||||
17.04
16:00
20. Oktobar
Å umadinac
|
17.04.2022 16:00 |
|
|||||||
17.04
16:00
Mladost
Proleter
|
17.04.2022 16:00 |
|
17.04
16:00
RadniÄki
BaŔtovan 2015
0
4
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
17.04
16:00
Kumane
Borac 2016
6
1
|
17.04.2022 16:00 | 6 : 1 | |||||||
17.04
16:00
Polet
Žika MarkoviÄ - UÄa
0
3
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 3 | |||||||
17.04
16:00
Pek
Ram
0
4
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 4 |
|
||||||
17.04
16:00
Sloga TOP
Mirko TomiÄ
3
1
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 1 |
|
17.04
11:00
Trnjaci 2021
Rudar 1945
1
2
|
17.04.2022 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
17.04
11:00
MurgaÅ” 2012
KaleniÄ
3
0
|
17.04.2022 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
17.04
11:00
Sloga (V)
Brgule
3
0
|
17.04.2022 11:00 | 3 : 0 |
17.04
11:00
Gornje Sinkovce
Napredak
1
4
|
17.04.2022 11:00 | 1 : 4 |
|
17.04
15:30
BabajiÄ
IzviÄaÄ
1
2
|
17.04.2022 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
17.04
15:30
Proleter
Mladost
1
6
|
17.04.2022 15:30 | 1 : 6 |
|
||||||
17.04
15:30
Napredak
Kolubara
3
0
|
17.04.2022 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
17.04
15:30
Rubribreza
Stepanje
1
0
|
17.04.2022 15:30 | 1 : 0 |
|
17.04
10:00
Borac (V)
Vrelo
4
0
|
17.04.2022 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
17.04
10:00
BuduÄnost (M)
Homoljac
4
3
|
17.04.2022 10:00 | 4 : 3 |
|
||||||
17.04
10:00
Zvezda
Sloga (J)
0
1
|
17.04.2022 10:00 | 0 : 1 |
|
17.04
11:00
Stig (MC)
Crni Vitez
1
4
|
17.04.2022 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
17.04
11:00
Radnik
BSK 1924
1
5
|
17.04.2022 11:00 | 1 : 5 |
|
17.04
16:30
Rapid
Mladost
6
0
|
17.04.2022 16:30 | 6 : 0 |
|
||||||
17.04
16:30
Crvena zvezda
JanoŔik
5
4
|
17.04.2022 16:30 | 5 : 4 | |||||||
17.04
16:30
Banatul
Vladimirovac
4
0
|
17.04.2022 16:30 | 4 : 0 |
17.04
10:00
Radoje DomanoviÄ
Jarmenovci
4
2
|
17.04.2022 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
17.04
10:00
Å umadinac
Maskar
3
4
|
17.04.2022 10:00 | 3 : 4 |
|
||||||
17.04
10:00
BuduÄnost (B)
Gornja Trnava 1938
3
2
|
17.04.2022 10:00 | 3 : 2 |
|
17.04
16:30
Hajduk
Pobeda
3
2
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 2 |
|
||||||
17.04
16:30
Borac (VG)
Vinogradar
2
6
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 6 |
|
17.04
16:30
Sremac (J)
OFK Bosut
0
1
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
Mitros
Sloga (Z)
7
2
|
17.04.2022 16:30 | 7 : 2 |
|
||||||
17.04
16:30
Borac (VR)
Borac (R)
2
2
|
17.04.2022 16:30 | 2 : 2 |
|
17.04
16:30
Sloga
TrgovaÄki
0
2
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 2 |
|
||||||
17.04
16:30
Sloboda
Napredak 2021
6
3
|
17.04.2022 16:30 | 6 : 3 |
|
17.04
11:00
Partizan
Jedinstvo 2020
2
1
|
17.04.2022 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.04
11:00
Napredak
Varna
0
3
|
17.04.2022 11:00 | 0 : 3 | |||||||
17.04
11:00
Zadrugar
Jelen
2
0
|
17.04.2022 11:00 | 2 : 0 |
|
17.04
11:00
ZablaÄe
Sava
0
1
|
17.04.2022 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
17.04
11:00
MiŔar
Rudar
3
1
|
17.04.2022 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
17.04
11:00
MetliÄ
Jedinstvo
5
1
|
17.04.2022 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
17.04
11:00
Mladost Slatina
Mladost Svileuva
3
3
|
17.04.2022 11:00 | 3 : 3 |
|
||||||
17.04
11:00
Galeb
Korman
3
0
|
17.04.2022 11:00 | 3 : 0 | |||||||
17.04
11:00
Rankovac
BojiÄ
3
1
|
17.04.2022 11:00 | 3 : 1 |
|
17.04
16:00
Vojvoda Milenko
Sloga (D)
2
0
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
Zemljoradnik 1932
Metalac
1
3
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
17.04
16:00
Pobeda
Sloga Vitez
1
2
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 2 |
|
17.04
16:00
Morava 1932
Napredak
1
3
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
17.04
16:00
Dunavac
Moravac 1933
5
0
|
17.04.2022 16:00 | 5 : 0 |
|
17.04
11:00
Omladinac
Melnica
2
5
|
17.04.2022 11:00 | 2 : 5 |
|
17.04
11:00
Stolice
Paskovac
2
2
|
17.04.2022 11:00 | 2 : 2 | |||||||
17.04
11:00
Granit
Vuk
1
2
|
17.04.2022 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
17.04
11:00
Sloga
GradiliŔte
3
0
|
17.04.2022 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
17.04
11:00
Jadar
14. Oktobar
1
1
|
17.04.2022 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.04
11:00
KrajiŔnici
Borac
5
1
|
17.04.2022 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
17.04
11:00
Mladost (B)
Jadar 07
2
2
|
17.04.2022 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
17.04
11:00
Mladost GradiliŔte
Hajduk
4
6
|
17.04.2022 11:00 | 4 : 6 |
17.04
11:00
Partizan 1945
MisaÄa
2
0
|
17.04.2022 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.04
11:00
RaniloviÄ 1970
Vrbica
2
1
|
17.04.2022 11:00 | 2 : 1 |
|
17.04
16:00
Borac
Markovac
1
2
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
17.04
16:00
Kosmajac
IvanÄa
2
0
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
VlaŔka
Sloga
8
0
|
17.04.2022 16:00 | 8 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
Omladinac
Selo Mladenovac
4
2
|
17.04.2022 16:00 | 4 : 2 |
|
17.04
16:00
Hajduk
OFK Mladost
2
2
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
17.04
16:00
UmÄari
GroÄanski fudbalski klub
3
0
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 0 |
|
17.04
16:00
Polet
BSK
2
3
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
17.04
16:00
Udarnik
Jedinstvo
4
0
|
17.04.2022 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
17.04
16:00
BuduÄnost
Proleter
1
2
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 2 |
|
17.04
16:30
Resavac
SinÄeliÄ
1
2
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 2 |
|
17.04
11:00
Kaonik
KruŔevica
3
0
|
17.04.2022 11:00 | 3 : 0 | |||||||
17.04
11:00
Grkljane
BSK
3
2
|
17.04.2022 11:00 | 3 : 2 | |||||||
17.04
11:00
Dvorane
Polet
3
3
|
17.04.2022 11:00 | 3 : 3 |
|
||||||
17.04
11:00
Mladost VPD
Vratare
4
4
|
17.04.2022 11:00 | 4 : 4 |
|
17.04
16:00
VuÄak
Kolarac
2
2
|
17.04.2022 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
17.04
16:00
OFK Slavija
Petrijevac
1
2
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
17.04
16:00
Ravni Gaj
Drugovac
3
3
|
17.04.2022 16:00 | 3 : 3 |
|
||||||
17.04
16:00
Vrbovac
ŽelezniÄar
1
2
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 2 |
|
17.04
16:00
Krupa
Sloboda
1
0
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 0 |
17.04
16:00
Cetinje
Mladost
1
2
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
17.04
16:00
Berane
Grbalj
1
1
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.04
17:30
Kom
Jedinstvo
0
3
|
17.04.2022 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
17.04
16:00
Arsenal
Bokelj
0
1
|
17.04.2022 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
17.04
17:30
OFK Titograd
Igalo
2
5
|
17.04.2022 17:30 | 2 : 5 |
|
17.04
15:30
Orjen
Sloga (R)
0
3
|
17.04.2022 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
17.04
15:30
ObiliÄ
Sloga (SB)
8
0
|
17.04.2022 15:30 | 8 : 0 |
|
||||||
17.04
15:30
Hajduk
Otrant Olympic
0
3
|
17.04.2022 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
17.04
15:30
LovÄen
Budva
1
4
|
17.04.2022 15:30 | 1 : 4 |
|
17.04
15:00
Ribnica
Adria
0
3
|
17.04.2022 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
17.04
15:00
Karioke
Internacional
0
3
|
17.04.2022 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
17.04
15:00
Crvena stijena
Drezga
2
2
|
17.04.2022 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
17.04
15:00
Iskra 2
Ilarion 2
3
3
|
17.04.2022 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
17.04
15:00
Olympico
Zora
|
17.04.2022 15:00 |
|
|||||||
17.04
15:00
Polet Stars
Ilarion
1
6
|
17.04.2022 15:00 | 1 : 6 |
|
17.04
15:15
Newcastle United
Leicester City
2
1
|
17.04.2022 15:15 | 2 : 1 |
|
||||||
17.04
15:15
West Ham United
Burnley
1
1
|
17.04.2022 15:15 | 1 : 1 |
|
17.04
18:30
Athletic Bilbao
Celta Vigo
0
2
|
17.04.2022 18:30 | 0 : 2 |
|
||||||
17.04
16:15
Atletico Madrid
Espanyol
2
1
|
17.04.2022 16:15 | 2 : 1 |
|
||||||
17.04
14:00
Granada
Levante
1
4
|
17.04.2022 14:00 | 1 : 4 |
|
||||||
17.04
21:00
Sevilla
Real Madrid
2
3
|
17.04.2022 21:00 | 2 : 3 |
|
17.04
19:30
Bayer 04 Leverkusen
RB Leipzig
0
1
|
17.04.2022 19:30 | 0 : 1 |
|
||||||
17.04
17:30
Union Berlin
Eintracht
2
0
|
17.04.2022 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
17.04
17:30
Hoffenheim
Greuther FĆ¼rth
0
0
|
17.04.2022 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
17.04
15:30
Arminia
Bayern
0
3
|
17.04.2022 15:30 | 0 : 3 |
|
17.04
17:05
Olympique Lyonnais
Bordeaux
6
1
|
17.04.2022 17:05 | 6 : 1 |
|
||||||
17.04
15:00
Metz
Clermont
1
1
|
17.04.2022 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.04
15:00
Montpellier
Reims
0
0
|
17.04.2022 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
17.04
15:00
Nantes
Angers
1
1
|
17.04.2022 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.04
13:00
Nice
Lorient
2
1
|
17.04.2022 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.04
20:45
PSG
Olympique Marseille
2
1
|
17.04.2022 20:45 | 2 : 1 |
|
||||||
17.04
15:00
Troyes
Strasbourg
1
1
|
17.04.2022 15:00 | 1 : 1 |
|
17.04
16:30
Požarevac
TSC
0
18
|
17.04.2022 16:30 | 0 : 18 |
17.04
16:30
Napredak Junior 2018
KaraÄorÄe
3
3
|
17.04.2022 16:30 | 3 : 3 |
17.04
11:00
Kolibri
MaŔinac 2020
3
0
|
17.04.2022 11:00 | 3 : 0 |
|
17.04
Kopernikus ŽeležniÄar
Trayal
0
3
|
17.04.2022 | 0 : 3 | |||||||
17.04
OFK RadniÄki
Napredak
1
3
|
17.04.2022 | 1 : 3 |
|
||||||
17.04
BuduÄnost
Timok 1919
4
1
|
17.04.2022 | 4 : 1 |
|
17.04
Bor 1919
Dinamo
0
2
|
17.04.2022 | 0 : 2 |
|
17.04
10:00
Hajduk 1912
RFK Novi Sad 1921
0
3
|
17.04.2022 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
17.04
10:00
RadniÄki 1912
OFK BaÄka
5
1
|
17.04.2022 10:00 | 5 : 1 |
17.04
12:00
RadniÄki (Å )
Petar PuaÄa
0
3
|
17.04.2022 12:00 | 0 : 3 |
|
||||||
17.04
10:00
InÄija
ŽelezniÄar
6
1
|
17.04.2022 10:00 | 6 : 1 | |||||||
17.04
10:00
RadniÄki (Zr)
RadniÄki (NP)
5
0
|
17.04.2022 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
17.04
10:00
Omladinac
RadniÄki (SM)
1
1
|
17.04.2022 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.04
11:00
OFK VrŔac
Petrika
2
1
|
17.04.2022 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.04
10:00
GFK Sloven
Dinamo 1945
5
2
|
17.04.2022 10:00 | 5 : 2 |
|
17.04
14:15
RadniÄki
Lokomotiva
4
3
|
17.04.2022 14:15 | 4 : 3 |
17.04
11:00
Grizzly ML
SuŔica
6
1
|
17.04.2022 11:00 | 6 : 1 |
17.04
11:00
Mladost (BJ)
Feniks 1995
1
5
|
17.04.2022 11:00 | 1 : 5 | |||||||
17.04
11:00
RadniÄki (K)
OFK Kikinda
2
2
|
17.04.2022 11:00 | 2 : 2 |
|
17.04
10:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
BuduÄnost (A)
6
0
|
17.04.2022 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
17.04
10:00
Jedinstvo Putevi
KaraÄorÄe
0
0
|
17.04.2022 10:00 | 0 : 0 | |||||||
17.04
10:00
Takovo
OFK Senjak
3
0
|
17.04.2022 10:00 | 3 : 0 |
|
17.04
13:00
Rad
Voždovac
2
1
|
17.04.2022 13:00 | 2 : 1 | |||||||
17.04
16:15
Zemun
TSC
1
2
|
17.04.2022 16:15 | 1 : 2 | |||||||
17.04
11:30
IMT
OFK Beograd
1
0
|
17.04.2022 11:30 | 1 : 0 | |||||||
17.04
13:00
ÄukariÄki
Brodarac
2
1
|
17.04.2022 13:00 | 2 : 1 | |||||||
17.04
11:00
RFK GrafiÄar
Partizan
1
1
|
17.04.2022 11:00 | 1 : 1 | |||||||
17.04
13:00
Mladost (L)
Vojvodina
4
3
|
17.04.2022 13:00 | 4 : 3 |
17.04
11:00
Brodarac
Voždovac
2
5
|
17.04.2022 11:00 | 2 : 5 |
|
17.04
OFK RadniÄki
SFS Borac
5
2
|
17.04.2022 | 5 : 2 |
|
||||||
17.04
RadniÄki 2
Timok 1919
0
1
|
17.04.2022 | 0 : 1 |
|
||||||
17.04
Radnik
Vlasina
0
1
|
17.04.2022 | 0 : 1 |
|
17.04
10:30
Index
TSC
1
3
|
17.04.2022 10:30 | 1 : 3 |
|
||||||
17.04
12:00
Hajduk 1912
RFK NS 1921
1
2
|
17.04.2022 12:00 | 1 : 2 | |||||||
17.04
12:00
RadniÄki 1912
OFK BaÄka
5
0
|
17.04.2022 12:00 | 5 : 0 |
|
17.04
10:00
Podrinje
Petar PuaÄa
4
0
|
17.04.2022 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
17.04
12:00
InÄija
ŽelezniÄar
0
4
|
17.04.2022 12:00 | 0 : 4 |
|
||||||
17.04
12:00
Omladinac
RadniÄki (SM)
2
3
|
17.04.2022 12:00 | 2 : 3 |
|
||||||
17.04
13:00
OFK VrŔac
Petrika
0
3
|
17.04.2022 13:00 | 0 : 3 |
|
17.04
17:00
011
Kolubara
4
2
|
17.04.2022 17:00 | 4 : 2 | |||||||
17.04
11:15
SinÄeliÄ
Lokomotiva
1
1
|
17.04.2022 11:15 | 1 : 1 |
|
||||||
17.04
16:30
Internacional
IMT
1
0
|
17.04.2022 16:30 | 1 : 0 |
|
||||||
17.04
12:00
BSK BorÄa
OFK Beograd
2
5
|
17.04.2022 12:00 | 2 : 5 |
|
17.04
15:30
Novi Pazar
Jedinstvo 2017
4
0
|
17.04.2022 15:30 | 4 : 0 |
|
17.04
10:00
OFK Vrbas
Derby 2015
0
2
|
17.04.2022 10:00 | 0 : 2 |
|
17.04
10:00
ODR
Dunav
2
0
|
17.04.2022 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.04
12:00
Jedinstvo (SP)
Cement
3
0
|
17.04.2022 12:00 | 3 : 0 |
|
17.04
10:00
MaÄva (Å )
MaÄva 1929
4
0
|
17.04.2022 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
17.04
10:00
Strmovo 1986
OFK Senjak
2
10
|
17.04.2022 10:00 | 2 : 10 |
17.04
00:00
SuŔica
Arsenal
3
1
|
17.04.2022 00:00 | 3 : 1 |
|
17.04
OFK Balkan
BuduÄnost
|
17.04.2022 | : | |||||||
17.04
11:30
Palilulac
Beograd
1
4
|
17.04.2022 11:30 | 1 : 4 |
|
||||||
17.04
10:00
OFK Žarkovo
DIF
2
1
|
17.04.2022 10:00 | 2 : 1 |
|
17.04
10:00
Sloboda (Ä)
Sloga (BB)
1
2
|
17.04.2022 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
17.04
15:00
Jedinstvo Putevi
Polimlje
2
0
|
17.04.2022 15:00 | 2 : 0 |
17.04
14:00
Vinogradar
Sloga
3
1
|
17.04.2022 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
17.04
10:00
BaÄka 1901
Preporod
11
0
|
17.04.2022 10:00 | 11 : 0 |
|
17.04
11:00
Vojvodina
TSC
3
9
|
17.04.2022 11:00 | 3 : 9 | |||||||
17.04
11:00
NjegoÅ”
BaÄka
|
17.04.2022 11:00 |
|
|||||||
17.04
11:00
ObiliÄ
ÄurÄin
3
0
|
17.04.2022 11:00 | 3 : 0 |
|
17.04
15:00
Rad
Napredak
0
1
|
17.04.2022 15:00 | 0 : 1 | |||||||
17.04
20:15
Ada
Teleoptik
0
1
|
17.04.2022 20:15 | 0 : 1 | |||||||
17.04
15:30
ÄukariÄki
Brodarac
3
1
|
17.04.2022 15:30 | 3 : 1 | |||||||
17.04
17:00
Crvena zvezda
Sloga (P)
2
0
|
17.04.2022 17:00 | 2 : 0 | |||||||
17.04
13:00
RFK GrafiÄar
Partizan
0
0
|
17.04.2022 13:00 | 0 : 0 | |||||||
17.04
15:30
Mladost (L)
Vojvodina
2
1
|
17.04.2022 15:30 | 2 : 1 |
17.04
13:00
Brodarac 2
Zemun 2
1
4
|
17.04.2022 13:00 | 1 : 4 |
|
||||||
17.04
19:00
RFK GrafiÄar
BSK 1925
3
0
|
17.04.2022 19:00 | 3 : 0 |
|
||||||
17.04
10:00
RadniÄki (NB) 2
Rad 2
1
6
|
17.04.2022 10:00 | 1 : 6 |
|
17.04
11:00
Rad 3
SremÄica
1
3
|
17.04.2022 11:00 | 1 : 3 |
|
17.04
16:00
MaÄva
RSK
1
4
|
17.04.2022 16:00 | 1 : 4 |
|
||||||
17.04
12:00
RadniÄki 1923
Jedinstvo Putevi
1
0
|
17.04.2022 12:00 | 1 : 0 |
17.04
13:00
SuŔica
Kosmet
1
2
|
17.04.2022 13:00 | 1 : 2 |
|
||||||
17.04
11:00
Pazar Juniors
AF AS Novi Pazar
0
0
|
17.04.2022 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
17.04
11:00
Sport Klub 99
Sloga (K)
2
1
|
17.04.2022 11:00 | 2 : 1 |
|
17.04
Trio
Duel Juniors
0
6
|
17.04.2022 | 0 : 6 |
|
||||||
17.04
Å ampion 2014
Real
0
3
|
17.04.2022 | 0 : 3 |
|
17.04
10:00
Sporto 023
OFK VrŔac
1
1
|
17.04.2022 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.04
10:00
RadniÄki (Å )
Petrika
3
2
|
17.04.2022 10:00 | 3 : 2 | |||||||
17.04
10:00
ŽelezniÄar
GFK Sloven
1
0
|
17.04.2022 10:00 | 1 : 0 |
|
17.04
11:00
Loznica
Drina
3
0
|
17.04.2022 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
17.04
10:00
Omladinac 2014
Fenix
4
1
|
17.04.2022 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
17.04
10:00
Savacium
RaÄevac
6
0
|
17.04.2022 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
17.04
10:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
RadniÄki (V)
3
0
|
17.04.2022 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
17.04
10:00
Ribnica
MaÄva 1929
1
1
|
17.04.2022 10:00 | 1 : 1 |
|
17.04
10:00
Jedinstvo
RadniÄki
3
0
|
17.04.2022 10:00 | 3 : 0 |
17.04
11:00
Fudbol per femra
Rosulja 2014
8
0
|
17.04.2022 11:00 | 8 : 0 |
|
17.04
16:00
Zemun
Bežanija
7
1
|
17.04.2022 16:00 | 7 : 1 |
|
||||||
17.04
10:00
Milutinac
ÄankoviÄ
2
2
|
17.04.2022 10:00 | 2 : 2 | |||||||
17.04
13:00
Srem
IMT
0
5
|
17.04.2022 13:00 | 0 : 5 |
|
||||||
17.04
12:00
BuduÄnost
Borac
4
0
|
17.04.2022 12:00 | 4 : 0 |
|
17.04
11:00
RSK
OPK Rudar 1933
3
2
|
17.04.2022 11:00 | 3 : 2 |
|
17.04
12:00
OFK Morava 2012
GFK Jagodina
6
0
|
17.04.2022 12:00 | 6 : 0 |
|
||||||
17.04
12:00
OFK ParaÄin
OFK Bratstvo
6
2
|
17.04.2022 12:00 | 6 : 2 |
|
17.04
10:00
Savinac 1933
Jedinstvo Putevi
0
16
|
17.04.2022 10:00 | 0 : 16 |
|
17.04
19:00
MZT Skopje
Zlatibor
73
78
|
17.04.2022 19:00 | 73 : 78 |
17.04
13:00
Astra
Rivers BM
17
25
|
17.04.2022 13:00 | 17 : 25 | |||||||
17.04
16:30
Zemun
Beko
21
26
|
17.04.2022 16:30 | 21 : 26 |
17.04
13:30
Zvezdara
RadniÄki
30
10
|
17.04.2022 13:30 | 30 : 10 |
17.04
17:00
Nova Pazova
Jedinstvo
20
21
|
17.04.2022 17:00 | 20 : 21 |
17.04
18:00
Gorica
Umka Džez
21
29
|
17.04.2022 18:00 | 21 : 29 |
17.04
12:20
Mondo Basket
RadniÄki
20
16
|
17.04.2022 12:20 | 20 : 16 |
17.04
15:00
Art Basket
Crvena zvezda
73
77
|
17.04.2022 15:00 | 73 : 77 |
17.04
14:30
RadniÄki 1950
Konstantin
33
19
|
17.04.2022 14:30 | 33 : 19 | |||||||
17.04
13:00
Partizan NIS
Vojvodina
30
25
|
17.04.2022 13:00 | 30 : 25 | |||||||
17.04
17:00
Borac
Crvena zvezda mts
18
22
|
17.04.2022 17:00 | 18 : 22 | |||||||
17.04
16:00
Dynamic VIP PAY
Sloboda
17
14
|
17.04.2022 16:00 | 17 : 14 | |||||||
17.04
19:00
Mega Mozzart
Star
24
19
|
17.04.2022 19:00 | 24 : 19 |
17.04
17:00
Hajduk Veljko Spajic D.O.O.
Ras
11
14
|
17.04.2022 17:00 | 11 : 14 |
17.04
20:00
Vojvodina NS Seme
Spartak (S)
3
0
|
17.04.2022 20:00 | 3 : 0 |
17.04
20:00
Borac (P)
Jedinstvo
0
3
|
17.04.2022 20:00 | 0 : 3 |
17.04
15:00
Kosovska Mitrovica
MOK TopliÄanin 97
3
0
|
17.04.2022 15:00 | 3 : 0 | |||||||
17.04
18:00
Å umadija
ŽelezniÄar
3
0
|
17.04.2022 18:00 | 3 : 0 |
17.04
18:30
Beograd
Roda
3
0
|
17.04.2022 18:30 | 3 : 0 | |||||||
17.04
15:00
RadniÄki Blasters
Crno Bele 011
3
2
|
17.04.2022 15:00 | 3 : 2 |
17.04
20:00
Zlatibor
Valjevo
3
2
|
17.04.2022 20:00 | 3 : 2 | |||||||
17.04
18:00
Ivanjica
Dunav
1
3
|
17.04.2022 18:00 | 1 : 3 | |||||||
17.04
15:00
Panonija
Gimnazijalac
3
0
|
17.04.2022 15:00 | 3 : 0 | |||||||
17.04
18:00
Leskovac 98
Vranje
0
3
|
17.04.2022 18:00 | 0 : 3 | |||||||
17.04
17:00
RadniÄki
TENT 2
3
0
|
17.04.2022 17:00 | 3 : 0 |
17.04
19:00
Omladinac
Arilje
37
24
|
17.04.2022 19:00 | 37 : 24 | |||||||
17.04
18:00
Loznica
Užice
35
25
|
17.04.2022 18:00 | 35 : 25 |
17.04
20:00
KaraÄorÄe
Mladost
26
36
|
17.04.2022 20:00 | 26 : 36 | |||||||
17.04
19:00
Jagodina 2
Sloga
25
27
|
17.04.2022 19:00 | 25 : 27 |
17.04
18:30
Udarnik
Jedinstvo 1974
24
42
|
17.04.2022 18:30 | 24 : 42 | |||||||
17.04
18:00
ZajeÄar 1949
Majdanpek
31
27
|
17.04.2022 18:00 | 31 : 27 | |||||||
17.04
17:00
Mladi radnik
Äerdap
38
31
|
17.04.2022 17:00 | 38 : 31 | |||||||
17.04
12:00
Borsko jezero
Osipaonica
32
34
|
17.04.2022 12:00 | 32 : 34 | |||||||
17.04
20:00
ORK Bor
Rudar 2
32
31
|
17.04.2022 20:00 | 32 : 31 |
17.04
14:00
GraniÄar
Crepaja
47
39
|
17.04.2022 14:00 | 47 : 39 |
17.04
12:00
Vladimirovac
Naftagas
26
18
|
17.04.2022 12:00 | 26 : 18 |
17.04
17:00
KljajiÄevo
Sivac 69 - 2
26
29
|
17.04.2022 17:00 | 26 : 29 |
17.04
17:00
Hajduk
Putinci
22
24
|
17.04.2022 17:00 | 22 : 24 |
17.04
17:00
Krule
Temerin
24
35
|
17.04.2022 17:00 | 24 : 35 | |||||||
17.04
18:00
Proleter
Mladost
24
25
|
17.04.2022 18:00 | 24 : 25 | |||||||
17.04
18:00
Ruma
Sloven
23
24
|
17.04.2022 18:00 | 23 : 24 |
17.04
15:00
Medicinar 2
KoŔutnjak
36
14
|
17.04.2022 15:00 | 36 : 14 |
17.04
14:00
SPD RadniÄki - 2
Jagodina 2
23
25
|
17.04.2022 14:00 | 23 : 25 |
17.04
18:00
Vlasotince
Mladost
45
28
|
17.04.2022 18:00 | 45 : 28 | |||||||
17.04
18:00
Remesiana
Radan
30
19
|
17.04.2022 18:00 | 30 : 19 |
17.04
18:00
Rudar
Bor - RTB 2
28
21
|
17.04.2022 18:00 | 28 : 21 | |||||||
17.04
12:30
NemanjiÄ
Hajduk Veljko
44
30
|
17.04.2022 12:30 | 44 : 30 | |||||||
17.04
18:00
Rtanj
Požarevac
25
28
|
17.04.2022 18:00 | 25 : 28 |
17.04
14:00
Trijumf
Gradnulica
19
19
|
17.04.2022 14:00 | 19 : 19 | |||||||
17.04
17:00
Odžaci
Apatin
18
28
|
17.04.2022 17:00 | 18 : 28 |
17.04
19:30
Naisa
Crvena zvezda
41
38
|
17.04.2022 19:30 | 41 : 38 | |||||||
17.04
18:00
Bor RTB
SPD RadniÄki
29
26
|
17.04.2022 18:00 | 29 : 26 | |||||||
17.04
18:30
Medicinar
ŽelezniÄar
29
29
|
17.04.2022 18:30 | 29 : 29 |
17.04
18:00
TopliÄanin
Mladi radnik
27
22
|
17.04.2022 18:00 | 27 : 22 | |||||||
17.04
17:00
Srem
RadniÄki BG
31
26
|
17.04.2022 17:00 | 31 : 26 |
17.04
09:45
SenteÅ”
Universiade Team of Great Britain
16
6
|
17.04.2022 09:45 | 16 : 6 | |||||||
17.04
08:30
Olympia KoŔice
TaÅ” 2000
22
6
|
17.04.2022 08:30 | 22 : 6 | |||||||
17.04
00:00
Universiade Team of Great Britain
ŽAVK Mladost
5
0
|
17.04.2022 00:00 | 5 : 0 | |||||||
17.04
12:15
WPA Bucuresti
Vojvodina
11
19
|
17.04.2022 12:15 | 11 : 19 | |||||||
17.04
14:45
Olympia KoŔice
Crvena zvezda
14
12
|
17.04.2022 14:45 | 14 : 12 | |||||||
17.04
00:00
Universiade Team of Great Britain
Jadran
5
0
|
17.04.2022 00:00 | 5 : 0 |
17.04
18:00
Pirot
Lindoret
9
1
|
17.04.2022 18:00 | 9 : 1 |
|
||||||
17.04
17:30
Akademac
Rosulja
4
5
|
17.04.2022 17:30 | 4 : 5 | |||||||
17.04
18:30
BSK
Bele crkve
2
1
|
17.04.2022 18:30 | 2 : 1 |
|
17.04
15:00
Partizan 1953
Crvena zvezda
12
26
|
17.04.2022 15:00 | 12 : 26 |
|
17.04
16:00
Blue Dragons Beograd
Pastuvi Požarevac
55
20
|
17.04.2022 16:00 | 55 : 20 | |||||||
17.04
15:00
Novi Sad Wild Dogs
Black Hornets
20
0
|
17.04.2022 15:00 | 20 : 0 |
17.04
16:00
Blue Dragons Beograd
Pastuvi Požarevac
55
20
|
17.04.2022 16:00 | 55 : 20 |
|
17.04
18:30
Slavija Junior
Triglav
2
4
|
17.04.2022 18:30 | 2 : 4 |