Sloga (D)
Gradina
Trstenik PPT
Šest golova u podeli bodova između Župe i Kušiljeva

Po veoma hladnom i kišovitom vremenu Župa je uspela da smanji prednost gostiju i osvoje bod. U 9. minutu usledio je šok za domaće fudbalere i malobrojnu publiku kada je Jovanović doveo goste u vodstvo 0:1. Ni tada se domaći fudbaleri nisu predavali  pa je u 18. minutu Vuletić je oprobao šut iz daljine ali je lopta otišla pored gola. Samo dva minuta kasnije Ćirić pogađa za 1:1. Ponovo su gosti poveli u 25. minutu, a gol je postigao Petrović. Morao je trener domaćina već u 27. minutu da izvrši izmenu kada Milićevića menja gorostasni Radović. Da je golman Blagojević najslabija karika u domaćoj ekipi videlo se u 29. minutu kada je morao bolje da interveniše kod gola Ilića za velikih 1:3 za goste iz Kušiljeva, pa je trener Jovanović morao veću pred kraj prvog poluvremena šalje rezernog golmana Markovića na zagrevanje. I tada su uspeli fudbaleri Župe da se vrate u 38. minutu Ivanović je odlično prošao po desnoj strani a u šesnaestercu ga rukama rvački obara jedan od gostujućih igrača i sudija bez razmišljanja pokazuje na belu tačku. Siguran je bio Vuletić 2:3. Pokazao je trener gostiju da može da se bavi i sudijskim poslom pošto je celu utakmicu sugerisao glavnom sudiji.

U drugom poluvremenu domaćin je bolje počeo i već u prvim minutima Vuletić je imao odličnu šansu ali je bio neprecizan. Tokom većeg dela drugog poluvremena domaći fudbaleri su konstantno napadali i sabili goste u svoj šesnaesterac a da gosti nisu prešli na polovinu domaćina. Ekipa Kušiljeva je imala šansu da reše pitanje pobednika ali nisu iskoristili penal. Da posle promašaja stiže kazna viđeno je u 85. minutu kada Vuletić postiže gol za izjednačenje. Na kraju domaći fudbaleri su zadovoljniji bodom a gosti mogu da žale za dva izgubljena.

Aleksandrovac - Stadion Župe. Gledalaca: 50. Sudija: Nenad Milojević (Jagodina) 7, Strelci: Ćirić 20, Vuletić 38. i 85. minutu za Župu, Jovanović 9, Petrović 25, Ilić 29. minutu za Kušiljevo.  Žuti kartoni: Vuletić (Župa ), Petrović (Kušiljevo). Igrač utakmice: Vuletić (Župa).

Župa: Blagojević 5 ( Marković 6,5),  Milošević 6,5, Bašić 6,5, Stepić 7, Lisinac 7, Knežević 6,5, Milićević -, Đorđević 7, Ivanović 7, Ćirić 7, Vuletić 7,5.
Kušiljevo: Jug 6,5, Đurđević 6,5, Simić 7, Ilić 7,Ste.Gojković 6,5, Stan.Gojković 6,5, Popović 6,5 Petrović 7 (Anđelković-), Jovanović 6,5 (Stošić-), Marković 7, Ristić 6,5.