02.10
18:00
Spartak ŽK
Voždovac
0
4
|
02.10.2021 18:00 | 0 : 4 |
|
||||||
02.10
18:00
Radnik
Proleter
0
1
|
02.10.2021 18:00 | 0 : 1 |
|
||||||
02.10
16:00
TSC
ÄukariÄki
1
2
|
02.10.2021 16:00 | 1 : 2 |
|
02.10
15:00
RadniÄki (SM)
ŽelezniÄar
2
1
|
02.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.10
15:00
Kabel
BuduÄnost
0
0
|
02.10.2021 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
02.10
15:00
Loznica
Mladost GAT
1
1
|
02.10.2021 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.10
15:00
Rad
IMT
1
0
|
02.10.2021 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
02.10
15:00
InÄija
Zlatibor
3
1
|
02.10.2021 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
02.10
15:00
OFK Žarkovo
OFK BaÄka
0
1
|
02.10.2021 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
02.10
19:00
MaÄva
RFK GrafiÄar
2
1
|
02.10.2021 19:00 | 2 : 1 |
02.10
15:30
OFK BeÄej 1918
RadniÄki (Zr)
2
1
|
02.10.2021 15:30 | 2 : 1 | |||||||
02.10
15:30
Dinamo 1945
Feniks 1995
1
3
|
02.10.2021 15:30 | 1 : 3 | |||||||
02.10
15:30
OFK Stari Grad
Tekstilac
3
4
|
02.10.2021 15:30 | 3 : 4 | |||||||
02.10
15:30
Jedinstvo (SP)
1. Maj Ruma
1
2
|
02.10.2021 15:30 | 1 : 2 | |||||||
02.10
15:30
OFK Kikinda
Hajduk 1912
3
1
|
02.10.2021 15:30 | 3 : 1 |
02.10
15:00
Sloga (P)
Smederevo 1924
3
1
|
02.10.2021 15:00 | 3 : 1 | |||||||
02.10
15:00
Sloga (K)
MaÄva 1929
2
0
|
02.10.2021 15:00 | 2 : 0 | |||||||
02.10
15:00
Real
RSK
2
1
|
02.10.2021 15:00 | 2 : 1 | |||||||
02.10
15:00
Mladi radnik 1926
Jedinstvo
0
1
|
02.10.2021 15:00 | 0 : 1 | |||||||
02.10
15:00
Borac 1926
RaÄevac
2
0
|
02.10.2021 15:00 | 2 : 0 | |||||||
02.10
15:00
TrepÄa
BuduÄnost (A)
1
3
|
02.10.2021 15:00 | 1 : 3 | |||||||
02.10
15:00
Sloga (BB)
GFK Sloboda
1
0
|
02.10.2021 15:00 | 1 : 0 |
02.10
10:00
BASK
Studentski grad
4
1
|
02.10.2021 10:00 | 4 : 1 |
|
||||||
02.10
15:30
LeŔtane
UÅ”Äe Novi Beograd
1
0
|
02.10.2021 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
02.10
15:30
RadniÄki (NB)
RadniÄki (O)
0
1
|
02.10.2021 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
02.10
11:00
Prva iskra
Brodarac
2
0
|
02.10.2021 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.10
11:00
Teleoptik
BSK BorÄa
0
0
|
02.10.2021 11:00 | 0 : 0 | |||||||
02.10
15:30
OFK Beograd
Borac
4
1
|
02.10.2021 15:30 | 4 : 1 |
|
02.10
15:00
MeŔevo
Sloga (L)
1
0
|
02.10.2021 15:00 | 1 : 0 | |||||||
02.10
15:00
PÄinja
Rembas
1
1
|
02.10.2021 15:00 | 1 : 1 |
02.10
15:30
Kozara
Polet
2
1
|
02.10.2021 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
02.10
15:30
Jedinstvo (BK)
Proleter
3
0
|
02.10.2021 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
02.10
15:30
Sloga
Vojvodina 1928
0
2
|
02.10.2021 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
02.10
15:30
Crvena zvezda (VS)
Mladost
3
2
|
02.10.2021 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
02.10
15:30
BAK
Naftagas
0
2
|
02.10.2021 15:30 | 0 : 2 | |||||||
02.10
15:30
Jedinstvo (V)
Begej
3
0
|
02.10.2021 15:30 | 3 : 0 |
|
02.10
15:30
Cement
Sloga (E)
2
1
|
02.10.2021 15:30 | 2 : 1 | |||||||
02.10
15:30
Mladost
RFK Novi Sad 1921
1
1
|
02.10.2021 15:30 | 1 : 1 | |||||||
02.10
15:30
Jedinstvo
Donji Srem 2015
1
2
|
02.10.2021 15:30 | 1 : 2 | |||||||
02.10
15:30
RadniÄki (Å )
Sloga (T)
2
3
|
02.10.2021 15:30 | 2 : 3 |
02.10
15:30
Senta
Hercegovac
4
0
|
02.10.2021 15:30 | 4 : 0 | |||||||
02.10
15:30
ÄSK Pivara
NjegoÅ”
3
0
|
02.10.2021 15:30 | 3 : 0 | |||||||
02.10
15:30
BaÄka 1901
Preporod
3
0
|
02.10.2021 15:30 | 3 : 0 | |||||||
02.10
15:30
OFK Mladost APA
Vojvodina (BG)
1
3
|
02.10.2021 15:30 | 1 : 3 |
02.10
15:30
Lokomotiva
Torlak
0
1
|
02.10.2021 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
02.10
15:30
OFK Mladenovac
VinÄa
5
0
|
02.10.2021 15:30 | 5 : 0 |
|
02.10
15:00
GoÄ
BuduÄnost
0
1
|
02.10.2021 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
02.10
15:00
Å umadija 1903
Tutin
2
2
|
02.10.2021 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
02.10
15:00
KaraÄorÄe
Polet
3
1
|
02.10.2021 15:00 | 3 : 1 |
|
02.10
15:00
Parmenac
Jedinstvo (K)
1
5
|
02.10.2021 15:00 | 1 : 5 |
|
||||||
02.10
15:00
FAP
Polet (T)
4
0
|
02.10.2021 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
02.10
15:00
Sevojno
Zlatar
0
0
|
02.10.2021 15:00 | 0 : 0 |
|
02.10
15:00
Cer
OFK Divci
2
0
|
02.10.2021 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.10
15:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
Strmovo 1968
1
1
|
02.10.2021 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.10
15:00
RadniÄki (V)
Vrelo Sport
2
0
|
02.10.2021 15:00 | 2 : 0 |
|
02.10
15:00
OFK Mihajlovac
OFK Napredak
2
0
|
02.10.2021 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.10
15:00
Sloga 33
Å umadija
2
1
|
02.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.10
15:00
KaraÄorÄe
Rudar 2001
1
1
|
02.10.2021 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.10
15:00
Morava
OFK AranÄelovac 1979
5
1
|
02.10.2021 15:00 | 5 : 1 |
|
02.10
15:00
OFK SinÄeliÄ
NaŔa krila 1936
6
0
|
02.10.2021 15:00 | 6 : 0 |
|
02.10
15:00
SFK Morava
Nebeski Andjeli
1
0
|
02.10.2021 15:00 | 1 : 0 |
|
02.10
15:00
Morava 1918
Juhor
5
1
|
02.10.2021 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
02.10
15:00
Blagotin
Sloga (D)
1
2
|
02.10.2021 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
02.10
15:00
Jedinstvo 1936
LevaÄ
5
0
|
02.10.2021 15:00 | 5 : 0 |
|
02.10
15:00
Äerdap
Jedinstvo (P)
5
1
|
02.10.2021 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
02.10
15:00
Zvezda
Rajko MitiÄ
0
5
|
02.10.2021 15:00 | 0 : 5 |
|
||||||
02.10
15:00
OFK Knjaz
Dunav
0
2
|
02.10.2021 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
02.10
15:00
Lužnica
Bor 1919
3
1
|
02.10.2021 15:00 | 3 : 1 |
|
02.10
15:30
RadniÄki (S)
Crvenka
2
5
|
02.10.2021 15:30 | 2 : 5 | |||||||
02.10
15:30
Vojvodina
RadniÄki 1918
0
3
|
02.10.2021 15:30 | 0 : 3 | |||||||
02.10
15:30
ŽAK
Borac 46
1
0
|
02.10.2021 15:30 | 1 : 0 | |||||||
02.10
15:30
Bratstvo 2019
Polet
2
1
|
02.10.2021 15:30 | 2 : 1 |
02.10
16:00
Crvena Zvezda
JugoviÄ
1
3
|
02.10.2021 16:00 | 1 : 3 |
|
||||||
02.10
16:00
Slavija
Omladinac
3
0
|
02.10.2021 16:00 | 3 : 0 |
|
||||||
02.10
16:00
OFK Futog
FruŔkogorski partizan
3
1
|
02.10.2021 16:00 | 3 : 1 |
|
02.10
15:30
Jedinstvo SteviÄ
Stari TamiÅ”
2
2
|
02.10.2021 15:30 | 2 : 2 | |||||||
02.10
15:30
Partizan (U)
RadniÄki (K)
2
0
|
02.10.2021 15:30 | 2 : 0 |
02.10
15:30
Podrinje
Sremac (DeÄ)
1
3
|
02.10.2021 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
02.10
15:30
GFK Sloven
ŽelezniÄar
2
1
|
02.10.2021 15:30 | 2 : 1 | |||||||
02.10
15:30
Partizan
Sloga
3
1
|
02.10.2021 15:30 | 3 : 1 |
|
02.10
15:30
Proleter
OFK Vrbas
0
2
|
02.10.2021 15:30 | 0 : 2 | |||||||
02.10
15:30
Jadran
RadniÄki 1905
4
1
|
02.10.2021 15:30 | 4 : 1 | |||||||
02.10
15:30
AFK
BaÄka
3
0
|
02.10.2021 15:30 | 3 : 0 | |||||||
02.10
15:30
Srbobran
ÄurÄin
4
1
|
02.10.2021 15:30 | 4 : 1 | |||||||
02.10
15:30
ObiliÄ (NK)
TornjoÅ”
2
0
|
02.10.2021 15:30 | 2 : 0 |
02.10
15:00
PetliÄ SD 026
ŽelezniÄar Kusadak
1
1
|
02.10.2021 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.10
15:00
Jasenica 2017
Osipaonica
3
2
|
02.10.2021 15:00 | 3 : 2 |
|
02.10
15:30
Å arbanovac
RadniÄki (K)
3
3
|
02.10.2021 15:30 | 3 : 3 |
|
||||||
02.10
15:30
PoreÄ
MiloŔevo
0
0
|
02.10.2021 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
02.10
15:30
Rudna Glava
Polet
10
1
|
02.10.2021 15:30 | 10 : 1 |
|
02.10
15:00
BaliÄevac
Borac
3
1
|
02.10.2021 15:00 | 3 : 1 | |||||||
02.10
15:00
Svrljig
Moravac
3
1
|
02.10.2021 15:00 | 3 : 1 |
02.10
15:30
Rtanj
Velika Jasikova
3
0
|
02.10.2021 15:30 | 3 : 0 | |||||||
02.10
15:30
Rudar VrÅ”ka Äuka
RadniÄki 1946
0
1
|
02.10.2021 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
02.10
15:30
Midžor
FSU Kraljevica
4
0
|
02.10.2021 15:30 | 4 : 0 |
|
02.10
15:00
SebeÄevac
Sloga (D)
8
1
|
02.10.2021 15:00 | 8 : 1 | |||||||
02.10
15:00
Sloga (Ä)
Jastrebac (VÅ )
3
4
|
02.10.2021 15:00 | 3 : 4 |
|
||||||
02.10
19:30
Rubin
BoŔnjane
1
1
|
02.10.2021 19:30 | 1 : 1 |
|
02.10
15:30
Delija
ŽAK
2
0
|
02.10.2021 15:30 | 2 : 0 |
02.10
14:30
Mladi Borac
Javor
3
1
|
02.10.2021 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
02.10
14:30
Rudar (St)
Partizan (G)
4
1
|
02.10.2021 14:30 | 4 : 1 |
|
02.10
15:30
Zvižd
Borac (K)
0
1
|
02.10.2021 15:30 | 0 : 1 |
02.10
15:00
Napredak
Spartak
3
0
|
02.10.2021 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
02.10
15:00
Zadrugar
Vladimir DurkoviÄ
3
2
|
02.10.2021 15:00 | 3 : 2 |
|
02.10
15:30
Strelac
Mladost
2
0
|
02.10.2021 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
02.10
15:30
Å umadija
LisoviÄ 1977
0
5
|
02.10.2021 15:30 | 0 : 5 |
|
||||||
02.10
15:30
Barajevo
BSK 1926
3
2
|
02.10.2021 15:30 | 3 : 2 | |||||||
02.10
10:00
Turbina
OFK BuduÄnost
0
2
|
02.10.2021 10:00 | 0 : 2 |
|
02.10
15:30
Milutinac
Borac (O)
0
2
|
02.10.2021 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
02.10
18:00
Å eÄeranac Ada
Heroj Polet
4
3
|
02.10.2021 18:00 | 4 : 3 | |||||||
02.10
10:30
Rakovica
Beograd Karaburma
0
0
|
02.10.2021 10:30 | 0 : 0 |
|
02.10
15:00
Sloga (D)
Å umadinac
2
0
|
02.10.2021 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.10
15:00
Kolonija
Borac (D)
2
1
|
02.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
02.10
15:00
OFK BrÄanac
Toplica
7
0
|
02.10.2021 15:00 | 7 : 0 |
|
02.10
15:00
RadniÄki 2020
Planinac 1933
4
0
|
02.10.2021 15:00 | 4 : 0 |
02.10
15:30
OvÄar
DragaÄevo
3
1
|
02.10.2021 15:30 | 3 : 1 |
02.10
15:30
Mladost (V)
Proleter
2
1
|
02.10.2021 15:30 | 2 : 1 |
|
02.10
15:00
Crnokosa
Äajetina
2
1
|
02.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
02.10
14:30
Mladost (S)
FSU Južna pruga
1
0
|
02.10.2021 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
02.10
14:30
Levosoje
Mladost (B)
2
2
|
02.10.2021 14:30 | 2 : 2 |
|
02.10
15:00
Junior Novo Naselje
Rajac
0
5
|
02.10.2021 15:00 | 0 : 5 |
|
02.10
15:00
Mladost
Borac
0
3
|
02.10.2021 15:00 | 0 : 3 | |||||||
02.10
15:00
Varvarin
Poljoprivrednik
0
1
|
02.10.2021 15:00 | 0 : 1 |
02.10
15:30
Zadrugar
Mladost
4
1
|
02.10.2021 15:30 | 4 : 1 |
02.10
15:30
Rudar 1973
Badince
0
4
|
02.10.2021 15:30 | 0 : 4 |
|
02.10
15:00
Luk
Prva Iskra
1
0
|
02.10.2021 15:00 | 1 : 0 |
|
02.10
15:30
Pobednik
Jedinstvo
4
0
|
02.10.2021 15:30 | 4 : 0 |
02.10
15:00
Beljanica
Omladinac
3
1
|
02.10.2021 15:00 | 3 : 1 |
|
02.10
14:30
Miljakovac
Busije
1
3
|
02.10.2021 14:30 | 1 : 3 |
|
02.10
15:00
Stanovo 1941
Kragujevac
3
1
|
02.10.2021 15:00 | 3 : 1 |
|
02.10
15:30
Mladost (P)
Å umadija
1
1
|
02.10.2021 15:30 | 1 : 1 |
|
02.10
15:00
GFK StreliŔte
Å umadinac
4
1
|
02.10.2021 15:00 | 4 : 1 | |||||||
02.10
15:00
Kupinovac
Trnava
7
1
|
02.10.2021 15:00 | 7 : 1 |
02.10
15:30
TvrÄava
Mladost
5
0
|
02.10.2021 15:30 | 5 : 0 |
|
02.10
15:30
Mlada krila
Omladinac
0
0
|
02.10.2021 15:30 | 0 : 0 |
|
02.10
15:30
Jedinstvo (NB)
Roham
9
1
|
02.10.2021 15:30 | 9 : 1 |
|
02.10
15:30
Planinac
BuduÄnost
3
1
|
02.10.2021 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
02.10
11:00
Prijatelji
Malba
|
02.10.2021 11:00 |
|
|||||||
02.10
15:30
Vujan
Tigrovi Mija Gold
2
2
|
02.10.2021 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
02.10
15:30
Gladijator
Lugovi
1
3
|
02.10.2021 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
02.10
15:30
ÄaÄak 94
MrŔinci
2
0
|
02.10.2021 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
02.10
15:30
Morava
Remont
1
4
|
02.10.2021 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
02.10
15:30
GauÄosi
Gavrilo Princip
3
2
|
02.10.2021 15:30 | 3 : 2 |
|
02.10
15:30
OFK BraniÄevo
BSK 1931
0
4
|
02.10.2021 15:30 | 0 : 4 |
|
||||||
02.10
15:30
Polet (V)
Napredak (B)
1
4
|
02.10.2021 15:30 | 1 : 4 |
|
02.10
15:30
Bata BuliÄ
Mladost (K)
0
1
|
02.10.2021 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
02.10
15:30
TrgovaÄki
Integral
0
1
|
02.10.2021 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
02.10
15:30
Jasenovac
Zadrugar 1947
1
0
|
02.10.2021 15:30 | 1 : 0 |
|
02.10
15:00
Borac
BuduÄnost
3
0
|
02.10.2021 15:00 | 3 : 0 | |||||||
02.10
15:00
Rongo Siti
Padež
6
5
|
02.10.2021 15:00 | 6 : 5 |
02.10
15:00
OFK Sloga
Polet
2
2
|
02.10.2021 15:00 | 2 : 2 | |||||||
02.10
15:00
Jedinstvo
Å kriljac
2
5
|
02.10.2021 15:00 | 2 : 5 |
02.10
15:30
Bjelica
Brezova
3
0
|
02.10.2021 15:30 | 3 : 0 |
02.10
Omladinac 1977
Balajnac 2019
6
1
|
02.10.2021 | 6 : 1 | |||||||
02.10
Sloga 1980
DobriÄ 1974
2
2
|
02.10.2021 | 2 : 2 |
02.10
15:30
Oko sokolovo
Marina Kutina
1
1
|
02.10.2021 15:30 | 1 : 1 |
02.10
15:30
Solunac N&Ä JerkoviÄ KaraÄorÄevo
Sloboda
3
0
|
02.10.2021 15:30 | 3 : 0 |
|
02.10
15:00
MakreŔane
Naupare
3
4
|
02.10.2021 15:00 | 3 : 4 |
|
02.10
16:00
ŽelezniÄar
OFK Hajduk
2
1
|
02.10.2021 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.10
16:00
MiletiÄ
Äenej
3
2
|
02.10.2021 16:00 | 3 : 2 |
|
02.10
15:30
Rekreativo
OFK Urovci
1
8
|
02.10.2021 15:30 | 1 : 8 |
02.10
15:00
Borba
Hajduk 1936
1
1
|
02.10.2021 15:00 | 1 : 1 |
|
02.10
15:30
Milakovac 2018
Mladost 1925
0
0
|
02.10.2021 15:30 | 0 : 0 |
|
02.10
15:30
BogutovaÄka Banja
Magnohrom
3
4
|
02.10.2021 15:30 | 3 : 4 |
|
||||||
02.10
15:30
BuduÄnost
Stara ÄarÅ”ija
0
2
|
02.10.2021 15:30 | 0 : 2 |
|
02.10
15:00
Å ampion 2013
Beli Orlovi
0
2
|
02.10.2021 15:00 | 0 : 2 |
02.10
14:30
Dražmirovac
Jedinstvo
2
1
|
02.10.2021 14:30 | 2 : 1 |
|
02.10
15:30
Popovac
Istok 63
0
3
|
02.10.2021 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
02.10
15:30
Radnik
BSK
5
1
|
02.10.2021 15:30 | 5 : 1 |
|
||||||
02.10
15:30
Borac 1950
ISK Izvor
4
0
|
02.10.2021 15:30 | 4 : 0 |
|
02.10
15:00
Sloboda
Mladi borac
4
3
|
02.10.2021 15:00 | 4 : 3 |
|
||||||
02.10
15:00
BSK
Mladost
3
0
|
02.10.2021 15:00 | 3 : 0 |
02.10
15:00
Mladi radnik
OFK Borac
1
3
|
02.10.2021 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
02.10
15:00
Strmovo
OFK Polet
8
1
|
02.10.2021 15:00 | 8 : 1 |
|
02.10
15:00
Rudar 1945
Trnjaci 2021
1
0
|
02.10.2021 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
02.10
15:00
KaleniÄ
MurgaÅ” 2012
1
0
|
02.10.2021 15:00 | 1 : 0 |
02.10
15:30
Mladost (DL)
Morava
1
0
|
02.10.2021 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
02.10
15:30
Atletiko
Å FU Derbi 2016
2
1
|
02.10.2021 15:30 | 2 : 1 |
02.10
11:00
Rubribreza
Napredak
0
3
|
02.10.2021 11:00 | 0 : 3 |
|
02.10
15:30
Osanica
Laznica
3
1
|
02.10.2021 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
02.10
15:30
Vrelo
Borac (V)
0
2
|
02.10.2021 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
02.10
15:30
Homoljac
BuduÄnost (M)
1
0
|
02.10.2021 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
02.10
15:30
Polet (SD)
Bliznak-MedveÄica
7
0
|
02.10.2021 15:30 | 7 : 0 |
|
02.10
15:30
Mladost
Solunac
5
1
|
02.10.2021 15:30 | 5 : 1 |
|
02.10
15:30
Å umadinac
Gornja Trnava 1938
1
1
|
02.10.2021 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
02.10
15:30
BuduÄnost MI
Jarmenovci
3
0
|
02.10.2021 15:30 | 3 : 0 |
|
02.10
15:30
Hajduk
Borac (VG)
4
2
|
02.10.2021 15:30 | 4 : 2 |
|
||||||
02.10
15:30
Pobeda
Vinogradar
2
2
|
02.10.2021 15:30 | 2 : 2 |
|
02.10
15:30
Jedinstvo 2020
Varna
5
0
|
02.10.2021 15:30 | 5 : 0 |
|
02.10
15:30
Dunav
Napredak
0
4
|
02.10.2021 15:30 | 0 : 4 |
|
02.10
15:30
Vukan
Rudar 1947
1
1
|
02.10.2021 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
02.10
15:30
Melnica
Burovac
3
0
|
02.10.2021 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
02.10
11:00
Udarnik 2015
Sloga
1
0
|
02.10.2021 11:00 | 1 : 0 |
|
02.10
15:30
Napredak
Petar Dobrnjac
3
1
|
02.10.2021 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
02.10
11:00
BSK
Jedinstvo
0
1
|
02.10.2021 11:00 | 0 : 1 | |||||||
02.10
15:30
Sloga 1952
Radnik
2
1
|
02.10.2021 15:30 | 2 : 1 | |||||||
02.10
15:30
ZabrÄe 1936
RadniÄki
1
0
|
02.10.2021 15:30 | 1 : 0 |
02.10
15:30
Bare
Omladinac
4
1
|
02.10.2021 15:30 | 4 : 1 | |||||||
02.10
15:30
Grivac
Kotlenik
0
2
|
02.10.2021 15:30 | 0 : 2 |
|
02.10
15:00
Paskovac
Stolice
4
0
|
02.10.2021 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
02.10
15:00
Jadar 07
Mladost (B)
1
4
|
02.10.2021 15:00 | 1 : 4 |
02.10
15:30
BuduÄnost
Udarnik
0
4
|
02.10.2021 15:30 | 0 : 4 |
|
02.10
14:00
Azbukovica
Selanac
2
1
|
02.10.2021 14:00 | 2 : 1 | |||||||
02.10
11:00
CrnÄa
Grabovica
0
2
|
02.10.2021 11:00 | 0 : 2 |
02.10
15:00
SinÄeliÄ
Resavski Despoti
2
2
|
02.10.2021 15:00 | 2 : 2 |
|
02.10
15:00
BSK
Mladost VPD
2
1
|
02.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
02.10
15:00
Leotar
Radnik
1
0
|
02.10.2021 15:00 | 1 : 0 | |||||||
02.10
19:00
Zrinjski
Å iroki Brijeg
4
0
|
02.10.2021 19:00 | 4 : 0 | |||||||
02.10
15:00
PosuŔje
Velež
2
4
|
02.10.2021 15:00 | 2 : 4 |
02.10
15:30
Drina
Tekstilac
0
1
|
02.10.2021 15:30 | 0 : 1 | |||||||
02.10
15:30
Sloboda
Krupa
1
2
|
02.10.2021 15:30 | 1 : 2 | |||||||
02.10
15:30
Zvijezda 09
Kozara
1
1
|
02.10.2021 15:30 | 1 : 1 | |||||||
02.10
15:30
Sloga
BuduÄnost
4
0
|
02.10.2021 15:30 | 4 : 0 | |||||||
02.10
18:00
Sutjeska
ModriÄa
5
0
|
02.10.2021 18:00 | 5 : 0 | |||||||
02.10
15:30
LjubiÄ
Borac
2
0
|
02.10.2021 15:30 | 2 : 0 | |||||||
02.10
15:30
Podrinje
ŽeljezniÄar Sport Team
0
2
|
02.10.2021 15:30 | 0 : 2 |
02.10
15:30
Zvijezda
Goražde
0
1
|
02.10.2021 15:30 | 0 : 1 | |||||||
02.10
15:30
Bratstvo
TOÅ K
2
0
|
02.10.2021 15:30 | 2 : 0 | |||||||
02.10
15:30
BuduÄnost
Radnik
0
0
|
02.10.2021 15:30 | 0 : 0 | |||||||
02.10
15:30
Simm Bau
Tomislav
3
1
|
02.10.2021 15:30 | 3 : 1 | |||||||
02.10
15:30
Rudar
Jedinstvo
1
0
|
02.10.2021 15:30 | 1 : 0 | |||||||
02.10
15:30
Igman
OraŔje
2
0
|
02.10.2021 15:30 | 2 : 0 |
02.10
18:00
Podgorica
Sutjeska
1
2
|
02.10.2021 18:00 | 1 : 2 | |||||||
02.10
19:00
Mornar
OFK Petrovac
0
0
|
02.10.2021 19:00 | 0 : 0 |
02.10
15:30
Brskovo
Petnjica
5
1
|
02.10.2021 15:30 | 5 : 1 |
|
02.10
18:30
Brighton & Hove Albion
Arsenal
0
0
|
02.10.2021 18:30 | 0 : 0 | |||||||
02.10
16:00
Burnley
Norwich City
0
0
|
02.10.2021 16:00 | 0 : 0 | |||||||
02.10
16:00
Chelsea
Southampton
3
1
|
02.10.2021 16:00 | 3 : 1 | |||||||
02.10
16:00
Leeds United
Watford
1
0
|
02.10.2021 16:00 | 1 : 0 | |||||||
02.10
13:30
Manchester United
Everton
1
1
|
02.10.2021 13:30 | 1 : 1 | |||||||
02.10
16:00
Wolverhampton Wanderers
Newcastle United
2
1
|
02.10.2021 16:00 | 2 : 1 |
02.10
16:00
Cardiff City
Reading
0
1
|
02.10.2021 16:00 | 0 : 1 | |||||||
02.10
13:30
Coventry City
Fulham
4
1
|
02.10.2021 13:30 | 4 : 1 | |||||||
02.10
16:00
Barnsley
Millwall
0
1
|
02.10.2021 16:00 | 0 : 1 | |||||||
02.10
16:00
AFC Bournemouth
Sheffield United
2
1
|
02.10.2021 16:00 | 2 : 1 | |||||||
02.10
16:00
Hull City
Middlesbrough
2
0
|
02.10.2021 16:00 | 2 : 0 | |||||||
02.10
16:00
Blackpool
Blackburn Rovers
2
1
|
02.10.2021 16:00 | 2 : 1 | |||||||
02.10
16:00
Queens Park Rangers
Preston North End
3
2
|
02.10.2021 16:00 | 3 : 2 | |||||||
02.10
16:00
Peterborough United
Bristol City
2
3
|
02.10.2021 16:00 | 2 : 3 | |||||||
02.10
16:00
Luton Town
Huddersfield Town
0
0
|
02.10.2021 16:00 | 0 : 0 | |||||||
02.10
16:00
Derby County
Swansea City
0
0
|
02.10.2021 16:00 | 0 : 0 | |||||||
02.10
16:00
Birmingham City
Nottingham Forest
0
3
|
02.10.2021 16:00 | 0 : 3 |
02.10
21:00
Atletico Madrid
Barcelona
2
0
|
02.10.2021 21:00 | 2 : 0 | |||||||
02.10
16:15
Mallorca
Levante
1
0
|
02.10.2021 16:15 | 1 : 0 | |||||||
02.10
18:30
Cadiz
Valencia
0
0
|
02.10.2021 18:30 | 0 : 0 | |||||||
02.10
14:00
Osasuna
Rayo Vallecano
1
0
|
02.10.2021 14:00 | 1 : 0 |
02.10
18:30
RB Leipzig
Bochum
3
0
|
02.10.2021 18:30 | 3 : 0 | |||||||
02.10
15:30
Borussia Dortmund
Augsburg
2
1
|
02.10.2021 15:30 | 2 : 1 | |||||||
02.10
15:30
Wolfsburg
Borussia M'gladbach
1
3
|
02.10.2021 15:30 | 1 : 3 | |||||||
02.10
15:30
Stuttgart
Hoffenheim
3
1
|
02.10.2021 15:30 | 3 : 1 | |||||||
02.10
15:30
Hertha BSC
Freiburg
1
2
|
02.10.2021 15:30 | 1 : 2 |
02.10
15:00
Salernitana
Genoa
1
0
|
02.10.2021 15:00 | 1 : 0 | |||||||
02.10
20:45
Sassuolo
Inter
1
2
|
02.10.2021 20:45 | 1 : 2 | |||||||
02.10
18:00
Torino
Juventus
0
1
|
02.10.2021 18:00 | 0 : 1 |
02.10
17:00
Montpellier
Strasbourg
1
1
|
02.10.2021 17:00 | 1 : 1 | |||||||
02.10
21:00
Nice
Brest
2
1
|
02.10.2021 21:00 | 2 : 1 |
02.10
16:00
MaŔinac
Sloga
4
1
|
02.10.2021 16:00 | 4 : 1 |
02.10
16:00
RadniÄki 1923
MaÄva
9
1
|
02.10.2021 16:00 | 9 : 1 | |||||||
02.10
15:00
LevaÄ
Kolubara
1
1
|
02.10.2021 15:00 | 1 : 1 | |||||||
02.10
16:30
Zemun
KaraÄorÄe
3
1
|
02.10.2021 16:30 | 3 : 1 |
02.10
16:00
Kraljica Marija
Jedinstvo Putevi
14
0
|
02.10.2021 16:00 | 14 : 0 |
02.10
13:15
Voja GaÄiÄ
Banat
2
1
|
02.10.2021 13:15 | 2 : 1 |
02.10
13:00
VuÄice
Kolibri
0
4
|
02.10.2021 13:00 | 0 : 4 |
|
02.10
00:00
Heroj Polet
Rad
3
2
|
02.10.2021 00:00 | 3 : 2 |
|
||||||
02.10
00:00
VinÄa
Desetka
3
0
|
02.10.2021 00:00 | 3 : 0 |
|
02.10
Jedinstvo
Trayal
1
3
|
02.10.2021 | 1 : 3 |
|
02.10
BuduÄnost
RadniÄki (N)
5
0
|
02.10.2021 | 5 : 0 |
|
||||||
02.10
OFK TopliÄanin
Radnik
2
2
|
02.10.2021 | 2 : 2 |
|
02.10
10:00
Prof. Bolesnikov
Proleter
1
4
|
02.10.2021 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
02.10
10:00
Tisa NjerÅ”
Index
1
3
|
02.10.2021 10:00 | 1 : 3 |
|
02.10
14:30
RadniÄki (Å )
Petrika
0
1
|
02.10.2021 14:30 | 0 : 1 |
02.10
20:15
Ada
OFK Žarkovo
3
3
|
02.10.2021 20:15 | 3 : 3 | |||||||
02.10
15:00
Internacional
BSK BorÄa
1
4
|
02.10.2021 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
02.10
16:00
Bežanija
SinÄeliÄ
1
1
|
02.10.2021 16:00 | 1 : 1 |
02.10
11:00
Napredak
Å umadija (T)
1
2
|
02.10.2021 11:00 | 1 : 2 |
|
02.10
15:00
Hajduk
Mladost (BJ)
5
1
|
02.10.2021 15:00 | 5 : 1 |
02.10
00:00
BSK 1925
Prva Iskra
2
1
|
02.10.2021 00:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.10
00:00
RadniÄki
Dunav (VS)
|
02.10.2021 00:00 |
|
|||||||
02.10
00:00
Siti Sport Klub
Rojkovac
5
2
|
02.10.2021 00:00 | 5 : 2 |
|
||||||
02.10
00:00
BuduÄnost
OFK Balkan
3
3
|
02.10.2021 00:00 | 3 : 3 |
|
||||||
02.10
00:00
Beograd Karaburma
GSP Polet
4
0
|
02.10.2021 00:00 | 4 : 0 |
|
02.10
Dolovo
Jedinstvo
0
5
|
02.10.2021 | 0 : 5 |
|
||||||
02.10
Vulturul
Partizan
6
0
|
02.10.2021 | 6 : 0 |
|
||||||
02.10
Mladost
Borac
2
0
|
02.10.2021 | 2 : 0 |
|
02.10
00:00
Voja GaÄiÄ
Borac
4
3
|
02.10.2021 00:00 | 4 : 3 | |||||||
02.10
RadniÄki
Omladinac 1927
4
6
|
02.10.2021 | 4 : 6 |
|
02.10
00:00
Heroj Polet
Crvena zvezda
|
02.10.2021 00:00 | : | |||||||
02.10
00:00
Radnicki
Dunav
|
02.10.2021 00:00 |
|
02.10
11:00
Partizan
TEK Sloga
1
8
|
02.10.2021 11:00 | 1 : 8 | |||||||
02.10
Omladinac
OFK Urovci
6
3
|
02.10.2021 | 6 : 3 |
|
02.10
Proleter
Kabel
4
2
|
02.10.2021 | 4 : 2 |
|
||||||
02.10
BaÄka
Petrika
|
02.10.2021 | : | |||||||
02.10
Jedinstvo
TSK
4
1
|
02.10.2021 | 4 : 1 |
|
02.10
10:00
Brodarac
ÄukariÄki
2
0
|
02.10.2021 10:00 | 2 : 0 | |||||||
02.10
13:30
Partizan
RFK GrafiÄar
4
1
|
02.10.2021 13:30 | 4 : 1 |
02.10
11:15
Lokomotiva
RadniÄki (NB)
3
2
|
02.10.2021 11:15 | 3 : 2 |
|
||||||
02.10
16:00
RFK GrafiÄar
IMT
3
2
|
02.10.2021 16:00 | 3 : 2 |
|
02.10
13:00
BASK
Rakovica
2
1
|
02.10.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.10
13:00
BoleÄ
Borac
4
5
|
02.10.2021 13:00 | 4 : 5 |
|
||||||
02.10
15:30
KovaÄevac
RadniÄki (NB) 2
1
2
|
02.10.2021 15:30 | 1 : 2 |
|
02.10
RadniÄki (P)
Vlasina
4
3
|
02.10.2021 | 4 : 3 |
|
||||||
02.10
RadniÄki 2
Mineralac
2
1
|
02.10.2021 | 2 : 1 |
|
||||||
02.10
OFK RadniÄki
GFK DuboÄica
11
3
|
02.10.2021 | 11 : 3 |
|
||||||
02.10
GFK Jagodina
SFS Borac
7
0
|
02.10.2021 | 7 : 0 |
|
||||||
02.10
Trayal
Kopernikus ŽeležniÄar
2
3
|
02.10.2021 | 2 : 3 |
|
02.10
12:00
Tisa NjerÅ”
Index
2
2
|
02.10.2021 12:00 | 2 : 2 |
|
02.10
10:00
ODR
Proleter 2006
4
0
|
02.10.2021 10:00 | 4 : 0 |
|
02.10
09:30
Kolubara
011
2
2
|
02.10.2021 09:30 | 2 : 2 |
|
||||||
02.10
13:15
Lokomotiva
SinÄeliÄ
4
1
|
02.10.2021 13:15 | 4 : 1 |
|
||||||
02.10
10:00
OFK Beograd
BSK BorÄa
3
2
|
02.10.2021 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
02.10
09:30
OLE
Rakovica
3
1
|
02.10.2021 09:30 | 3 : 1 |
|
02.10
15:30
Novi Pazar
Jedinstvo 2017
3
1
|
02.10.2021 15:30 | 3 : 1 |
02.10
12:00
OFK Kikinda
OFK JugoviÄ
1
2
|
02.10.2021 12:00 | 1 : 2 |
|
02.10
15:15
Voja GaÄiÄ
Cement
4
2
|
02.10.2021 15:15 | 4 : 2 |
02.10
10:00
Vrelo Sport
Strmovo 1986
4
4
|
02.10.2021 10:00 | 4 : 4 |
02.10
00:00
BuduÄnost
OFK Balkan
|
02.10.2021 00:00 |
|
|||||||
02.10
00:00
Zvezdara
VinÄa
1
1
|
02.10.2021 00:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.10
00:00
Beograd
Palilulac
0
0
|
02.10.2021 00:00 | 0 : 0 |
|
||||||
02.10
00:00
Lestane
Prva Iskra
1
13
|
02.10.2021 00:00 | 1 : 13 |
|
||||||
02.10
09:00
DIF
OFK Žarkovo
2
3
|
02.10.2021 09:00 | 2 : 3 | |||||||
02.10
00:00
RadniÄki (O)
BASK
3
1
|
02.10.2021 00:00 | 3 : 1 |
|
||||||
02.10
00:00
BSK 1925
Bežanija
2
0
|
02.10.2021 00:00 | 2 : 0 |
02.10
10:00
Sloga (BB)
FAP
0
3
|
02.10.2021 10:00 | 0 : 3 |
|
02.10
BuduÄnost
Å evac
7
2
|
02.10.2021 | 7 : 2 |
|
||||||
02.10
Banat
Crvena zvezda
0
5
|
02.10.2021 | 0 : 5 |
|
||||||
02.10
Proleter
Sloga
2
1
|
02.10.2021 | 2 : 1 |
|
||||||
02.10
Partizan
Invictus 2020
2
1
|
02.10.2021 | 2 : 1 |
|
||||||
02.10
Banat
HajduÄica
1
4
|
02.10.2021 | 1 : 4 |
|
02.10
Sloga
Proleter
1
2
|
02.10.2021 | 1 : 2 |
|
||||||
02.10
00:00
Omladinac
Spartak 1911
1
5
|
02.10.2021 00:00 | 1 : 5 |
|
||||||
02.10
Glogonj
Mladost
2
0
|
02.10.2021 | 2 : 0 |
|
||||||
02.10
Borac
Tempo
2
1
|
02.10.2021 | 2 : 1 |
|
02.10
10:00
Sloga
RadniÄki 1905
0
0
|
02.10.2021 10:00 | 0 : 0 |
|
02.10
Jedinstvo 1924
POFK Savacium
3
0
|
02.10.2021 | 3 : 0 | |||||||
02.10
Jedinstvo
Hajduk Stanko
3
0
|
02.10.2021 | 3 : 0 |
02.10
10:00
TEK Sloga
Kolubara
3
3
|
02.10.2021 10:00 | 3 : 3 |
|
02.10
Polet
Palanka
|
02.10.2021 | : | |||||||
02.10
Sloga
Jedinstvo
6
3
|
02.10.2021 | 6 : 3 |
|
||||||
02.10
Podunavac
Bresje Superior
8
1
|
02.10.2021 | 8 : 1 |
|
||||||
02.10
10:00
Sloboda
ŽelezniÄar
0
5
|
02.10.2021 10:00 | 0 : 5 |
|
02.10
11:00
Duboko
Omladinac
0
11
|
02.10.2021 11:00 | 0 : 11 | |||||||
02.10
10:00
Rvati
Rojkovac
5
4
|
02.10.2021 10:00 | 5 : 4 |
02.10
11:00
TSC
Vojvodina
7
5
|
02.10.2021 11:00 | 7 : 5 |
|
||||||
02.10
11:00
BaÄka
NjegoÅ”
2
1
|
02.10.2021 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.10
11:00
ÄurÄin
ObiliÄ
2
1
|
02.10.2021 11:00 | 2 : 1 |
02.10
Armija SK
RFK Novi Sad 1921
1
0
|
02.10.2021 | 1 : 0 |
|
||||||
02.10
Mladost GAT
Kabel
1
3
|
02.10.2021 | 1 : 3 |
|
02.10
11:30
Zemun
RadniÄki (NB)
2
0
|
02.10.2021 11:30 | 2 : 0 |
|
||||||
02.10
11:00
Voždovac
RFK GrafiÄar
4
1
|
02.10.2021 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
02.10
08:30
Teleoptik
ÄukariÄki
1
5
|
02.10.2021 08:30 | 1 : 5 |
|
||||||
02.10
13:00
011
Milutinac
2
1
|
02.10.2021 13:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.10
13:00
Brodarac
ADA
7
0
|
02.10.2021 13:00 | 7 : 0 |
|
||||||
02.10
09:00
IMT
Lokomotiva
3
2
|
02.10.2021 09:00 | 3 : 2 |
|
02.10
08:30
Rakovica
Å umadinac
7
2
|
02.10.2021 08:30 | 7 : 2 |
02.10
00:00
Crvena zvezda
Zemun 3
7
2
|
02.10.2021 00:00 | 7 : 2 |
|
||||||
02.10
00:00
Mladenovac
Resnik
1
3
|
02.10.2021 00:00 | 1 : 3 |
|
||||||
02.10
00:00
SremÄica
Dunavac
0
5
|
02.10.2021 00:00 | 0 : 5 |
|
||||||
02.10
00:00
Rad 3
Borac
8
0
|
02.10.2021 00:00 | 8 : 0 |
|
02.10
11:00
Apolon 2018
Novi Pazar
2
0
|
02.10.2021 11:00 | 2 : 0 |
02.10
Trio
OFK RadniÄki
0
3
|
02.10.2021 | 0 : 3 |
|
||||||
02.10
Å ampion 2014
Car Konstantin
3
3
|
02.10.2021 | 3 : 3 |
|
||||||
02.10
RadniÄki (N)
Lider MGM
0
1
|
02.10.2021 | 0 : 1 |
|
||||||
02.10
RadniÄki (P)
Napredak
0
1
|
02.10.2021 | 0 : 1 |
|
02.10
10:00
Kabel
RadniÄki 1912
1
3
|
02.10.2021 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
02.10
15:00
Krila Krajine
OFK BaÄka
0
2
|
02.10.2021 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
02.10
10:00
Hajduk 1912
Petar PuaÄa
0
3
|
02.10.2021 10:00 | 0 : 3 |
|
02.10
10:00
RadniÄki (SM)
Derby 2015
1
5
|
02.10.2021 10:00 | 1 : 5 |
|
||||||
02.10
10:00
RadniÄki (Zr)
Proleter 2006
5
1
|
02.10.2021 10:00 | 5 : 1 |
|
||||||
02.10
11:00
OFK VrŔac
Sporto 023
5
1
|
02.10.2021 11:00 | 5 : 1 |
|
||||||
02.10
10:00
InÄija
ODR
5
0
|
02.10.2021 10:00 | 5 : 0 | |||||||
02.10
12:00
Petrika
RadniÄki (Å )
1
0
|
02.10.2021 12:00 | 1 : 0 |
|
||||||
02.10
10:00
GFK Sloven
ŽelezniÄar
1
2
|
02.10.2021 10:00 | 1 : 2 |
|
02.10
15:30
Brodarac
Zemun
3
0
|
02.10.2021 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
02.10
15:30
Teleoptik
Crvena zvezda
0
3
|
02.10.2021 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
02.10
12:00
RFK GrafiÄar
Voždovac
1
0
|
02.10.2021 12:00 | 1 : 0 |
|
||||||
02.10
13:00
OLE
Rad
2
2
|
02.10.2021 13:00 | 2 : 2 |
|
02.10
10:00
Drina
Senjak
1
1
|
02.10.2021 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.10
10:00
Fenix
Loznica
3
1
|
02.10.2021 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
02.10
10:00
RadniÄki (V)
Omladinac 2014
0
1
|
02.10.2021 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
02.10
10:00
Respekt
Ribnica
8
0
|
02.10.2021 10:00 | 8 : 0 |
|
02.10
09:30
Smederevo 1924
PetliÄ SD 2006
1
1
|
02.10.2021 09:30 | 1 : 1 |
02.10
10:00
Real NiÅ”
BuduÄnost
2
1
|
02.10.2021 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.10
13:30
Kopernikus ŽelezniÄar 2
Dinamo
1
3
|
02.10.2021 13:30 | 1 : 3 |
|
||||||
02.10
10:00
Trnovac
Radnik
2
2
|
02.10.2021 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
02.10
12:00
BSK
Lugina
0
7
|
02.10.2021 12:00 | 0 : 7 |
|
02.10
00:00
SinÄeliÄ
Lokomotiva
2
0
|
02.10.2021 00:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.10
00:00
Rakovica
RadniÄki (O)
0
0
|
02.10.2021 00:00 | 0 : 0 |
|
||||||
02.10
00:00
IMT
Balkan
3
0
|
02.10.2021 00:00 | 3 : 0 |
|
||||||
02.10
00:00
BSK
Kolubara
0
2
|
02.10.2021 00:00 | 0 : 2 |
|
02.10
00:00
Vukovi
MeŔevo
1
5
|
02.10.2021 00:00 | 1 : 5 |
|
||||||
02.10
00:00
GFK Jagodina 2
Car Lazar 2015
6
3
|
02.10.2021 00:00 | 6 : 3 |
|
||||||
02.10
00:00
OFK Bratstvo
Jedinstvo
8
2
|
02.10.2021 00:00 | 8 : 2 |
|
||||||
02.10
00:00
Duel Juniors 2
Junior
7
5
|
02.10.2021 00:00 | 7 : 5 |
|
||||||
02.10
00:00
TimoÄanin
Morava 1918
6
1
|
02.10.2021 00:00 | 6 : 1 |
|
||||||
02.10
00:00
RadniÄki (S)
Trstenik PTT
4
2
|
02.10.2021 00:00 | 4 : 2 |
|
||||||
02.10
00:00
Finale 2013
Župa
2
4
|
02.10.2021 00:00 | 2 : 4 |
|
02.10
11:00
Spartak ŽK
AFK
2
0
|
02.10.2021 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.10
10:00
RadniÄki 1905
Arena Su
1
5
|
02.10.2021 10:00 | 1 : 5 |
|
02.10
10:00
RadniÄki
Zabrezje
9
1
|
02.10.2021 10:00 | 9 : 1 | |||||||
02.10
11:00
Crvena Zastava
Jedinstvo
7
2
|
02.10.2021 11:00 | 7 : 2 |
02.10
00:00
Potporanj
Borac
9
5
|
02.10.2021 00:00 | 9 : 5 |
|
||||||
02.10
11:00
Polet
Partizan
1
1
|
02.10.2021 11:00 | 1 : 1 | |||||||
02.10
00:00
Ratar
BAK
1
7
|
02.10.2021 00:00 | 1 : 7 |
|
||||||
02.10
KaraÅ”
OFK PlandiŔte
3
3
|
02.10.2021 | 3 : 3 |
|
02.10
Dolina
Polet
5
1
|
02.10.2021 | 5 : 1 |
|
||||||
02.10
Jugoslavija
Borac
2
1
|
02.10.2021 | 2 : 1 |
|
||||||
02.10
Unirea
BSK
1
5
|
02.10.2021 | 1 : 5 |
|
||||||
02.10
Stari TamiÅ”
Pobeda
3
3
|
02.10.2021 | 3 : 3 |
|
02.10
00:00
Dinamo 1945
OFK VrŔac
9
0
|
02.10.2021 00:00 | 9 : 0 |
|
||||||
02.10
Proleter
Borac
4
0
|
02.10.2021 | 4 : 0 |
|
||||||
02.10
RadniÄki
Mundial
0
0
|
02.10.2021 | 0 : 0 |
|
02.10
00:00
DIF
Obrenovac 1905
9
1
|
02.10.2021 00:00 | 9 : 1 |
|
||||||
02.10
00:00
BuduÄnost
Omladinac
2
4
|
02.10.2021 00:00 | 2 : 4 |
|
02.10
00:00
VinÄa
Kosmaj
3
2
|
02.10.2021 00:00 | 3 : 2 |
|
||||||
02.10
00:00
OLE
Hajduk
1
1
|
02.10.2021 00:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.10
00:00
BoleÄ
OFK Crvenka
3
6
|
02.10.2021 00:00 | 3 : 6 |
|
||||||
02.10
00:00
Torlak
OFK Mladenovac
3
1
|
02.10.2021 00:00 | 3 : 1 |
|
02.10
10:30
POFK Savacium
Sunrise Å abac
1
8
|
02.10.2021 10:30 | 1 : 8 |
02.10
Jedinstvo 2017
JoŔanica
9
1
|
02.10.2021 | 9 : 1 |
|
||||||
02.10
Tutin
AL AHLI
6
1
|
02.10.2021 | 6 : 1 |
|
||||||
02.10
KoŔtam Polje
Sport Klub 99
0
1
|
02.10.2021 | 0 : 1 |
|
||||||
02.10
Novi Pazar
OFK National AG
4
0
|
02.10.2021 | 4 : 0 |
|
||||||
02.10
10:00
OFK Ras
Pazar Juniors
4
6
|
02.10.2021 10:00 | 4 : 6 |
|
02.10
17:00
Kolubara
Mladost
3
0
|
02.10.2021 17:00 | 3 : 0 |
|
02.10
10:00
Proleter
Vrnjci
9
1
|
02.10.2021 10:00 | 9 : 1 |
|
||||||
02.10
10:00
Polet
Kiker
1
4
|
02.10.2021 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
02.10
10:00
Real
KaraÄorÄe
0
3
|
02.10.2021 10:00 | 0 : 3 | |||||||
02.10
10:00
Sloga
Radnik
0
3
|
02.10.2021 10:00 | 0 : 3 |
|
02.10
11:00
EÄÅ”eg
Iskra
2
1
|
02.10.2021 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.10
11:00
Jadran
Mladost
2
1
|
02.10.2021 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.10
11:00
BuduÄnost
NjegoÅ”
3
3
|
02.10.2021 11:00 | 3 : 3 |
|
||||||
02.10
11:00
Proleter
ObiliÄ
1
3
|
02.10.2021 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
02.10
11:00
Napredak
Sutjeska
1
5
|
02.10.2021 11:00 | 1 : 5 |
|
02.10
09:00
VaŔariŔte
Pobeda
9
0
|
02.10.2021 09:00 | 9 : 0 |
|
||||||
02.10
09:00
Slavija
SuŔica
0
5
|
02.10.2021 09:00 | 0 : 5 |
|
||||||
02.10
09:00
Å umadija 1903
KaraÄorÄe
0
1
|
02.10.2021 09:00 | 0 : 1 |
|
||||||
02.10
09:00
Marjan
RadniÄki 1923
0
8
|
02.10.2021 09:00 | 0 : 8 |
|
||||||
02.10
09:00
Morava
Sloga 1924
4
2
|
02.10.2021 09:00 | 4 : 2 |
|
02.10
00:00
Zemun
Rakovica
0
9
|
02.10.2021 00:00 | 0 : 9 |
|
||||||
02.10
00:00
Partizan
ÄukariÄki
2
5
|
02.10.2021 00:00 | 2 : 5 |
|
||||||
02.10
00:00
BSK BorÄa
Rad
0
3
|
02.10.2021 00:00 | 0 : 3 |
|
||||||
02.10
00:00
OFK Crvenka
DIF
3
1
|
02.10.2021 00:00 | 3 : 1 |
|
||||||
02.10
00:00
Crvena zvezda
Bežanija
|
02.10.2021 00:00 | : |
02.10
00:00
PFK Žarkovo 2000
Kolubara
2
4
|
02.10.2021 00:00 | 2 : 4 |
|
||||||
02.10
00:00
VraniÄ
Borac (L)
4
2
|
02.10.2021 00:00 | 4 : 2 |
|
||||||
02.10
00:00
Prva Iskra
Jedinstvo
7
0
|
02.10.2021 00:00 | 7 : 0 |
|
||||||
02.10
00:00
Rad
OFK Žarkovo
0
3
|
02.10.2021 00:00 | 0 : 3 |
|
||||||
02.10
00:00
Borac (O)
Lokomotiva
|
02.10.2021 00:00 |
|
02.10
00:00
IMT
Trudbenik
7
1
|
02.10.2021 00:00 | 7 : 1 |
|
||||||
02.10
00:00
OFK Prima Fortuna
SinÄeliÄ
8
3
|
02.10.2021 00:00 | 8 : 3 |
|
||||||
02.10
00:00
PKB
Institut
0
1
|
02.10.2021 00:00 | 0 : 1 |
|
||||||
02.10
00:00
Palilulac
Zvezdara
14
0
|
02.10.2021 00:00 | 14 : 0 |
|
||||||
02.10
00:00
VrÄin
LeŔtane
2
3
|
02.10.2021 00:00 | 2 : 3 |
|
||||||
02.10
00:00
ObiliÄ 1924
Dunavac
1
5
|
02.10.2021 00:00 | 1 : 5 |
|
02.10
Lavice DuboÄica
Majdanpek
3
0
|
02.10.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
02.10
Jedinstvo 2014
MaŔinac
0
2
|
02.10.2021 | 0 : 2 |
|
||||||
02.10
Kolibri
Fudbol per femra
2
2
|
02.10.2021 | 2 : 2 |
|
||||||
02.10
Dinamo
Rosulja 2014
5
0
|
02.10.2021 | 5 : 0 |
|
||||||
02.10
RadniÄki 2012
LevaÄ
12
0
|
02.10.2021 | 12 : 0 |
|
||||||
02.10
Jagodina
Napredak junior 2018
1
1
|
02.10.2021 | 1 : 1 |
|
||||||
02.10
VuÄice
Ozren
10
0
|
02.10.2021 | 10 : 0 |
|
02.10
15:00
KaraÄorÄe
Plana
3
0
|
02.10.2021 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
02.10
13:00
ŽGFK Borac
Jedinstvo
2
0
|
02.10.2021 13:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.10
15:00
Požega
Kraljica Marija
1
4
|
02.10.2021 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
02.10
15:00
RadniÄki 1923
Loznica
0
6
|
02.10.2021 15:00 | 0 : 6 |
|
||||||
02.10
15:00
Požarevac
MaÄva
6
1
|
02.10.2021 15:00 | 6 : 1 |
|
02.10
11:00
Ruma
Moskva
3
1
|
02.10.2021 11:00 | 3 : 1 | |||||||
02.10
14:00
Prave Dame
VoŔa AS
0
2
|
02.10.2021 14:00 | 0 : 2 |
02.10
11:30
Voja GaÄiÄ
Nova Kolonija
15
1
|
02.10.2021 11:30 | 15 : 1 | |||||||
02.10
11:00
StajiÄevo 2017
Spartak d.o.o.
0
2
|
02.10.2021 11:00 | 0 : 2 |
|
02.10
16:00
Crvena zvezda
Rad
0
3
|
02.10.2021 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
02.10
10:30
ŽFK BoleÄ
VinÄa
1
11
|
02.10.2021 10:30 | 1 : 11 |
|
||||||
02.10
13:00
Sloga
Zvezda B
0
11
|
02.10.2021 13:00 | 0 : 11 |
|
02.10
09:30
Spartak ŽK '10
ObiliÄ
2
0
|
02.10.2021 09:30 | 2 : 0 |
|
||||||
02.10
13:00
Arena SU
TSC '09
1
5
|
02.10.2021 13:00 | 1 : 5 |
|
||||||
02.10
11:30
TSC '10
Spartak ŽK '09
1
4
|
02.10.2021 11:30 | 1 : 4 |
|
||||||
02.10
10:00
Tisa NjerÅ”
SuTeam Akademija
1
1
|
02.10.2021 10:00 | 1 : 1 |
|
02.10
13:00
SinÄeliÄ
Å umadinac
4
2
|
02.10.2021 13:00 | 4 : 2 |
|
||||||
02.10
12:00
Bežanija
Zemun
1
3
|
02.10.2021 12:00 | 1 : 3 |
|
||||||
02.10
10:00
ÄankoviÄ
Milutinac
5
2
|
02.10.2021 10:00 | 5 : 2 |
|
||||||
02.10
15:00
IMT
Srem
13
1
|
02.10.2021 15:00 | 13 : 1 |
|
||||||
02.10
16:00
Borac
BuduÄnost
0
8
|
02.10.2021 16:00 | 0 : 8 |
|
02.10
13:30
RadniÄki (R)
BuduÄnost (D)
2
4
|
02.10.2021 13:30 | 2 : 4 |
|
02.10
12:30
MaÄva 1
Tika taka 1
5
0
|
02.10.2021 12:30 | 5 : 0 | |||||||
02.10
09:00
POFK Savacium 1
Sunrise Å abac 1
1
10
|
02.10.2021 09:00 | 1 : 10 |
02.10
Novi Pazar
Bane 1931
3
0
|
02.10.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
02.10
00:00
Sport Club 99
OFK National
2
0
|
02.10.2021 00:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.10
AF AS Novi Pazar
Kosmet
0
1
|
02.10.2021 | 0 : 1 |
|
02.10
Sport Club 99
OFK National
8
1
|
02.10.2021 | 8 : 1 |
|
||||||
02.10
OFK Vlada DimitrijeviÄ
AL AHLI
3
1
|
02.10.2021 | 3 : 1 |
|
||||||
02.10
Novi Pazar
OFK Ras
3
0
|
02.10.2021 | 3 : 0 |
|
||||||
02.10
13:30
Rudar
Pazar Juniors B
2
7
|
02.10.2021 13:30 | 2 : 7 |
|
02.10
00:00
Obilic 1924
Beograd 1929
3
2
|
02.10.2021 00:00 | 3 : 2 |
|
||||||
02.10
00:00
PetliÄ
Torlak
11
0
|
02.10.2021 00:00 | 11 : 0 |
|
||||||
02.10
00:00
LeŔtane
OFK Prima Fortuna
1
0
|
02.10.2021 00:00 | 1 : 0 |
|
02.10
00:00
Velika MoŔtanica
Komgrap
8
2
|
02.10.2021 00:00 | 8 : 2 |
|
||||||
02.10
00:00
Sremcica
Žarkovo 2000
1
3
|
02.10.2021 00:00 | 1 : 3 |
|
||||||
02.10
00:00
Lokomotiva
Seceranac Ada
7
0
|
02.10.2021 00:00 | 7 : 0 |
|
||||||
02.10
00:00
Kolubara
GSP Polet
2
1
|
02.10.2021 00:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.10
00:00
DIF
Akademija fudbala
0
2
|
02.10.2021 00:00 | 0 : 2 |
|
02.10
00:00
RFK GrafiÄar
Palilulac
2
0
|
02.10.2021 00:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.10
00:00
Trudbenik
Zvezdara
12
0
|
02.10.2021 00:00 | 12 : 0 |
|
||||||
02.10
00:00
Beograd 1929
OFK Crvenka
0
0
|
02.10.2021 00:00 | 0 : 0 |
|
||||||
02.10
00:00
Milano Stars
Banja
3
0
|
02.10.2021 00:00 | 3 : 0 |
|
||||||
02.10
00:00
Balkan Mirijevo
PKB
1
1
|
02.10.2021 00:00 | 1 : 1 |
|
||||||
02.10
00:00
BSK BorÄa
DIV
3
2
|
02.10.2021 00:00 | 3 : 2 |
|
02.10
11:00
SFU Gornjak
OPK Rudar 1933
2
6
|
02.10.2021 11:00 | 2 : 6 |
|
||||||
02.10
10:00
RSK
Pomoravlje 1946
9
0
|
02.10.2021 10:00 | 9 : 0 |
|
||||||
02.10
10:00
Mladi Radnik 1926
ŽelezniÄar
0
2
|
02.10.2021 10:00 | 0 : 2 |
|
02.10
10:00
RadniÄki
Posavina
17
0
|
02.10.2021 10:00 | 17 : 0 | |||||||
02.10
09:00
Zvezda
BuduÄnost
0
0
|
02.10.2021 09:00 | 0 : 0 | |||||||
02.10
10:00
Omladinac
Rvati
5
0
|
02.10.2021 10:00 | 5 : 0 |
02.10
00:00
Trio
Nacional
1
5
|
02.10.2021 00:00 | 1 : 5 |
|
||||||
02.10
00:00
OFK Å ampion
RadniÄki 2
2
0
|
02.10.2021 00:00 | 2 : 0 |
|
||||||
02.10
00:00
RadniÄki
Lider MGM
11
0
|
02.10.2021 00:00 | 11 : 0 |
|
||||||
02.10
00:00
Timok 1919
Trajal - Prosoker
3
0
|
02.10.2021 00:00 | 3 : 0 |
|
||||||
02.10
00:00
RadniÄki
Napredak
5
0
|
02.10.2021 00:00 | 5 : 0 |
|
||||||
02.10
00:00
Vlasina
OFK ParaÄin
2
8
|
02.10.2021 00:00 | 2 : 8 |
|
||||||
02.10
00:00
Duel Juniors
GFK Jagodina
1
0
|
02.10.2021 00:00 | 1 : 0 |
|
||||||
02.10
00:00
Kopernikus ŽelezniÄar
Real NiÅ”
1
2
|
02.10.2021 00:00 | 1 : 2 |
|
02.10
13:00
TimoÄanin
Morava 1918
3
1
|
02.10.2021 13:00 | 3 : 1 |
|
||||||
02.10
14:00
GFK Jagodina
OFK Morava 2012
0
4
|
02.10.2021 14:00 | 0 : 4 |
|
02.10
00:00
Real NiÅ” 2
BuduÄnost
0
3
|
02.10.2021 00:00 | 0 : 3 |
|
||||||
02.10
00:00
Trnovac
Radnik
5
4
|
02.10.2021 00:00 | 5 : 4 |
|
||||||
02.10
00:00
BSK
Lugina
1
2
|
02.10.2021 00:00 | 1 : 2 |
|
||||||
02.10
00:00
Kopernikus ŽelezniÄar 2
Dinamo
2
2
|
02.10.2021 00:00 | 2 : 2 |
|
||||||
02.10
00:00
VuÄje
OFK BuduÄnost 2020
0
13
|
02.10.2021 00:00 | 0 : 13 |
|
||||||
02.10
00:00
OFK TopliÄanin
GFK DuboÄica
2
1
|
02.10.2021 00:00 | 2 : 1 |
|
||||||
02.10
00:00
Sloga
OFK Kosanica
3
5
|
02.10.2021 00:00 | 3 : 5 |
|
02.10
12:00
Sloga (BB)
Drina
3
0
|
02.10.2021 12:00 | 3 : 0 |
|
||||||
02.10
13:00
Jedinstvo Putevi
Savinac 1933
17
0
|
02.10.2021 13:00 | 17 : 0 |
|
02.10
17:00
Krka
Mornar Barsko zlato
89
80
|
02.10.2021 17:00 | 89 : 80 |
02.10
19:30
Sloga
Zdravlje Leskovac
76
79
|
02.10.2021 19:30 | 76 : 79 | |||||||
02.10
12:00
OKK Beograd
Slodes SoccerBet
80
76
|
02.10.2021 12:00 | 80 : 76 | |||||||
02.10
18:00
Vojvodina
Metalac
72
78
|
02.10.2021 18:00 | 72 : 78 | |||||||
02.10
18:00
Dynamic VIP PAY
Zlatibor
97
68
|
02.10.2021 18:00 | 97 : 68 | |||||||
02.10
20:00
TamiÅ”
Dunav
87
76
|
02.10.2021 20:00 | 87 : 76 | |||||||
02.10
18:00
VrŔac
Sloboda
82
74
|
02.10.2021 18:00 | 82 : 74 |
02.10
16:30
Borac
Napredak Metalka Majur
79
70
|
02.10.2021 16:30 | 79 : 70 | |||||||
02.10
14:00
Konstantin
Klik
85
79
|
02.10.2021 14:00 | 85 : 79 | |||||||
02.10
19:00
Hercegovac
Radnik
82
77
|
02.10.2021 19:00 | 82 : 77 |
02.10
14:00
Žitko Basket
Beovuk 72
71
70
|
02.10.2021 14:00 | 71 : 70 | |||||||
02.10
17:00
Spartak Office Shoes
Mladost
92
80
|
02.10.2021 17:00 | 92 : 80 | |||||||
02.10
16:00
Proleter Naftagas
Napredak Junior
67
63
|
02.10.2021 16:00 | 67 : 63 | |||||||
02.10
16:00
ÄaÄak 94
Pirot
89
62
|
02.10.2021 16:00 | 89 : 62 |
02.10
18:00
Sloven
Podrinje
85
72
|
02.10.2021 18:00 | 85 : 72 | |||||||
02.10
19:30
Futog
Topola
69
76
|
02.10.2021 19:30 | 69 : 76 | |||||||
02.10
19:00
Hajduk
Sveti ÄorÄe
73
65
|
02.10.2021 19:00 | 73 : 65 | |||||||
02.10
17:00
Joker
Nova Pazova
114
60
|
02.10.2021 17:00 | 114 : 60 |
02.10
17:00
Jedinstvo
Vrbas
80
88
|
02.10.2021 17:00 | 80 : 88 | |||||||
02.10
19:00
Srbobran
Velika Kikinda
109
77
|
02.10.2021 19:00 | 109 : 77 | |||||||
02.10
20:00
Srem
ŽelezniÄar
58
76
|
02.10.2021 20:00 | 58 : 76 |
02.10
17:00
Sivac
Petrovgrad
63
58
|
02.10.2021 17:00 | 63 : 58 | |||||||
02.10
17:30
Futog 1276
Marina
98
63
|
02.10.2021 17:30 | 98 : 63 |
02.10
20:00
BeoÄin
Veternik 1998
104
52
|
02.10.2021 20:00 | 104 : 52 |
02.10
17:00
Äelarevo
Vojvodina 021- 2
59
77
|
02.10.2021 17:00 | 59 : 77 |
02.10
15:00
Sivac
Delfin
79
27
|
02.10.2021 15:00 | 79 : 27 |
02.10
14:30
SPD RadniÄki
Proleter 023
78
77
|
02.10.2021 14:30 | 78 : 77 | |||||||
02.10
16:30
Kraljevo
Radivoj KoraÄ
76
70
|
02.10.2021 16:30 | 76 : 70 | |||||||
02.10
15:00
VrŔac
Vrbas Medela
85
64
|
02.10.2021 15:00 | 85 : 64 | |||||||
02.10
17:00
Vojvodina 021
Student
79
46
|
02.10.2021 17:00 | 79 : 46 |
02.10
16:00
Ljubovija
Rudar 1903
65
52
|
02.10.2021 16:00 | 65 : 52 | |||||||
02.10
18:00
Stara Pazova
Novosadska ŽKA
60
80
|
02.10.2021 18:00 | 60 : 80 |
02.10
19:00
Mladi radnik
Crvena zvezda
1
3
|
02.10.2021 19:00 | 1 : 3 | |||||||
02.10
19:00
Spartak (Lj)
NiÅ”
3
2
|
02.10.2021 19:00 | 3 : 2 | |||||||
02.10
19:00
Metalac Takovo
Vojvodina NS Seme
1
3
|
02.10.2021 19:00 | 1 : 3 |
02.10
19:00
Srem
Jedinstvo
0
3
|
02.10.2021 19:00 | 0 : 3 | |||||||
02.10
19:00
Ub
InÄija
3
2
|
02.10.2021 19:00 | 3 : 2 | |||||||
02.10
19:00
Klek
ŽelezniÄar
0
3
|
02.10.2021 19:00 | 0 : 3 |
02.10
19:30
Metaloplastika
JugoviÄ
31
26
|
02.10.2021 19:30 | 31 : 26 | |||||||
02.10
17:30
Dinamo
Vojvodina
27
29
|
02.10.2021 17:30 | 27 : 29 | |||||||
02.10
19:00
RadniÄki
Crvena zvezda
29
25
|
02.10.2021 19:00 | 29 : 25 |
02.10
16:00
ŽelezniÄar 1949
Mokra Gora
28
31
|
02.10.2021 16:00 | 28 : 31 | |||||||
02.10
19:00
Å amot 65
Spartak
27
25
|
02.10.2021 19:00 | 27 : 25 |
02.10
19:00
KurŔumlija
Metalac
27
26
|
02.10.2021 19:00 | 27 : 26 | |||||||
02.10
19:00
Bela Palanka
Zlatar
33
29
|
02.10.2021 19:00 | 33 : 29 | |||||||
02.10
19:00
TopliÄanin
Jastrebac
29
21
|
02.10.2021 19:00 | 29 : 21 | |||||||
02.10
19:00
Hajduk Veljko
Vlasotince
26
24
|
02.10.2021 19:00 | 26 : 24 | |||||||
02.10
19:00
Vranje 1957
Priboj
30
23
|
02.10.2021 19:00 | 30 : 23 |
02.10
13:00
Smederevo
Sivac 69
24
25
|
02.10.2021 13:00 | 24 : 25 | |||||||
02.10
19:00
Kolubara
InÄija
29
29
|
02.10.2021 19:00 | 29 : 29 | |||||||
02.10
18:00
Apatin
Morava
24
21
|
02.10.2021 18:00 | 24 : 21 | |||||||
02.10
19:00
Kikinda
Sportski Centar Voždovac 2012
39
23
|
02.10.2021 19:00 | 39 : 23 |
02.10
18:00
Mladost TSK
Potisje Pleteks
28
31
|
02.10.2021 18:00 | 28 : 31 | |||||||
02.10
20:00
Banatski Karlovac
Lavovi BP
29
32
|
02.10.2021 20:00 | 29 : 32 | |||||||
02.10
19:30
Jedinstvo
Slavija
28
25
|
02.10.2021 19:30 | 28 : 25 |
02.10
19:00
Bane
ParaÄin
36
24
|
02.10.2021 19:00 | 36 : 24 | |||||||
02.10
16:00
Sloga
KruŔevac
37
19
|
02.10.2021 16:00 | 37 : 19 | |||||||
02.10
19:00
Jagodina 2
KaraÄorÄe
29
34
|
02.10.2021 19:00 | 29 : 34 |
02.10
18:30
ZajeÄar 1949
Rudar 2
39
28
|
02.10.2021 18:30 | 39 : 28 | |||||||
02.10
20:00
Sloga
Äerdap
41
38
|
02.10.2021 20:00 | 41 : 38 |
02.10
19:30
BSK Heba
Knjaz 1957
30
30
|
02.10.2021 19:30 | 30 : 30 |
02.10
15:30
RadniÄki
Beograd
23
18
|
02.10.2021 15:30 | 23 : 18 |
|
||||||
02.10
15:30
Partizan 2
RSU Akademija LeÄiÄ
33
24
|
02.10.2021 15:30 | 33 : 24 |
|
||||||
02.10
15:30
Studentski grad
Rakovica
36
27
|
02.10.2021 15:30 | 36 : 27 | |||||||
02.10
15:30
Rekreativo
Mladenovac
33
30
|
02.10.2021 15:30 | 33 : 30 |
|
||||||
02.10
15:30
BASK Soko
Novi Beograd
29
36
|
02.10.2021 15:30 | 29 : 36 |
02.10
16:00
Crepaja
Ruma
32
26
|
02.10.2021 16:00 | 32 : 26 |
02.10
15:00
RA Dinamo
Mladost
23
15
|
02.10.2021 15:00 | 23 : 15 |
02.10
18:00
Rusin
ObiliÄ
32
32
|
02.10.2021 18:00 | 32 : 32 |
02.10
19:00
Hajduk
Titel
23
19
|
02.10.2021 19:00 | 23 : 19 |
02.10
20:00
Sloven
Temerin
21
33
|
02.10.2021 20:00 | 21 : 33 | |||||||
02.10
20:00
Jadran
Krule
27
27
|
02.10.2021 20:00 | 27 : 27 | |||||||
02.10
17:00
Proleter
Laki
30
23
|
02.10.2021 17:00 | 30 : 23 |
02.10
15:00
ORK Loznica
Metalac AD
37
25
|
02.10.2021 15:00 | 37 : 25 | |||||||
02.10
17:00
Loznica grad
Medicinar 2
36
43
|
02.10.2021 17:00 | 36 : 43 | |||||||
02.10
17:00
Sedmerac
Metalac 2015
9
40
|
02.10.2021 17:00 | 9 : 40 |
02.10
Napredak 12
RadniÄki (S)
10
0
|
02.10.2021 | 10 : 0 |
|
02.10
19:00
Rudar
Rtanj
29
26
|
02.10.2021 19:00 | 29 : 26 | |||||||
02.10
18:00
Sloga
Požarevac
37
19
|
02.10.2021 18:00 | 37 : 19 |
02.10
20:00
Apatin
Halas Jožef 2
34
30
|
02.10.2021 20:00 | 34 : 30 |
02.10
18:30
Naisa
SPD RadniÄki
26
22
|
02.10.2021 18:30 | 26 : 22 | |||||||
02.10
15:00
Medicinar
Crvena zvezda
31
29
|
02.10.2021 15:00 | 31 : 29 | |||||||
02.10
18:00
Mladost (NP)
Beograd
30
26
|
02.10.2021 18:00 | 30 : 26 |
02.10
10:00
Mladi radnik
Srem
27
26
|
02.10.2021 10:00 | 27 : 26 | |||||||
02.10
18:00
Pirot
Petrovaradin
22
30
|
02.10.2021 18:00 | 22 : 30 | |||||||
02.10
16:00
TopliÄanin
Prijepolje
35
19
|
02.10.2021 16:00 | 35 : 19 | |||||||
02.10
19:00
Halas Jožef
Kikinda
20
20
|
02.10.2021 19:00 | 20 : 20 |
02.10
15:00
Partizan
Rad Mozzart
0
25
|
02.10.2021 15:00 | 0 : 25 |
02.10
12:00
Jagodina Black Hornets
SBB Beograd Vukovi
0
50
|
02.10.2021 12:00 | 0 : 50 |
|
02.10
18:00
Celje
Hidria Jesenice
3
4
|
02.10.2021 18:00 | 3 : 4 | |||||||
02.10
19:00
Maribor
Slavija Junior
1
7
|
02.10.2021 19:00 | 1 : 7 | |||||||
02.10
18:45
Bled
SŽ Olimpija
2
5
|
02.10.2021 18:45 | 2 : 5 |