Mataruge
Borac
Stubal
Raški okrug: Goč u Jovcu "zazidao" prednost na tabeli

Sa liderom nema šale! Fudbaleri Goča pokazali su da se s pravom nalaze na čelu tabele Raške okružne lige. Osvojili su ceo plen u susretu sa solidnom ekipom Ribnice. Gosti su poveli golom Kostića koji je posle ubačene lopte u kazneni prostor Ribnice odlično reagovao i sa desetak metara matirao golmana Šurbatovića.

Vodeći gol Goča, strelac Kostić (plavi dres)

U nastavku domaćini su krenili u prave juriše na gol Goča. Najpre je Ristić sa tridesetak metara podobro zagrejao dlanove gostujućeg vratara koji je loptu odbio u korner. Posle udarca iz ugla iz buketa igrača izdigao se Raković i glavom poslao loptu u mrežu - 1:1. Radost domaćina bila je kratka. Posle samo sedam minuta gosti su izveli jedan od mnogobrojnih kontranapada usledio je centaršut sa leve strane a usrcu šesnaesterca Ribnice najspretniji je bio Džamić i poslao loptu posred gola.

Gužva pred golom domaćina u prvom poluvremenu Foto: STOLE

Posle toga usledili su napadi domaćina ali do izjednačenja nije došlo na radost velikog broja navijača iz Vrnjačke Banje.

RIBNICA - GOČ 1:2 (0:1)

JOVAC - Gledalaca 200. Sudija: Filip Popović (Kraljevo) 7,5. Strelci: Raković u 58. (Ribnica), Kostić u 18. Džamić u 65. (Goč). Žuti kartoni: Simović i Lazarević (Goč), Igrač utakmice: Mihajlo Džamić (Goč).

RIBNICA: Grbović 7, Obrenović 7, Stanković 6,5, Tomić 6, K. Dončić 6 (S. Dončić -, Milić -), Raković 7, Vukadinović 6,5, Ristić 7, Saveljić 6,5, Milošević 6, Paunović 7.

GOČ: Šurbatović 7, Ilić 7, Ignjatović 67, Lazarević 7, Stančić 7, Crnoglavac 6,5, Kostić 7, Simović 6,5 (Milić -), Bogdanović 6 (M. Gavrović 6), Džamić 7,5, A. Gavrović 6 (Rafajlović -).