Lokve
Gaj
Solunac
Komšijski derbi pripao lideru

Proteklog vikenda na terenu FK Banat iz Ilandže, vidjen je derbi kola Opštinske lige, grupa Alibunar-Plandište. I pred sam početak utakmice osetila se velika tenzija na obe strane, kod domaćina FK Banat zbog toga šo u proteklih par sezona nisu uspeli da komšijama iz Seleuša uzmu ni bod, a kod gostiju iz Seleuša zbog pritiska koji nabija prvo mesto na tabeli. Utakmica je počela u fer i sportskoj igri, te je nakon grubog starta Josimov N. sudija Miok Marin, dosudio slobodan udarac za FK Vojvodinu iz Seleuša, koji u 36 min. izveo Vukašinović Z. i bio precizan za 0-1 u korist gostiju iz Seleuša, te je tim rezultatom i završeno prvo poluvreme.

U drugom poluvremenu nakon grubog starta Josimov N. i Kulja I. nad napadačem Vojvodine Milošević M. dosudjen je jedanesterac, te je opet bio precizan Vukašinović Z. Domaći igrači su u nastavku zaigrali znatno bolje i organizovanije, ali je golaman gostiju Petić D. bio raspoložen i odbranio većinu šuteva domaćina, ali ne i u 80. min kada je dosudjen penal za domačina nakon grubog starta Branković D u prostoru od 16 metara. Domaći su bili precizni i rezultat glasi 1-2 u korist FK Vojvodine iz Seleuša. Fk Banatu iz Ilandze ostaje da sačekaju neku drugu sezonu kako bi potrazili bodove od komšija, a FK Vojvodini iz Seleuša preostaje borba za prvo mesto i eventualni ulazak u viši rang takmičenja.