XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 164 utakmica za dan
Subota, 23 Decembar 2017

Fudbal

23.12.2017 16:00 Brighton 1 : 0 Watford
23.12.2017 18:30 Burnley 0 : 3 Tottenham
23.12.2017 13:30 Everton 0 : 0 Chelsea
23.12.2017 20:45 Leicester 2 : 2 Manchester Utd
23.12.2017 16:00 Manchester City 4 : 0 Bournemouth
23.12.2017 16:00 Southampton 1 : 1 Huddersfield
23.12.2017 16:00 Stoke 3 : 1 WBA
23.12.2017 16:00 Swansea 1 : 1 Crystal Palace
23.12.2017 16:00 West Ham 2 : 3 Newcastle
23.12.2017 18:30 La Coruña 1 : 3 Celta Vigo
23.12.2017 16:15 Valencia 0 : 1 Villarreal
23.12.2017 13:00 Real Madrid 0 : 3 Barcelona
23.12.2017 15:00 Genoa 1 : 0 Benevento
23.12.2017 20:45 Juventus 1 : 0 Roma
23.12.2017 12:30 Lazio 4 : 0 Crotone
23.12.2017 18:00 Milan 0 : 2 Atalanta
23.12.2017 15:00 Napoli 3 : 2 Sampdoria
23.12.2017 15:00 Sassuolo 1 : 0 Internazionale
23.12.2017 15:00 SPAL 2 : 2 Torino
23.12.2017 15:00 Udinese 4 : 0 Verona

Košarka

23.12.2017 17:00 Partizan NIS 93 : 98 Mornar
23.12.2017 19:00 Cedevita 102 : 101 Zadar
23.12.2017 21:00 Budućnost VOLI 81 : 59 Igokea
23.12.2017 17:00 Union Olimpija 78 : 80 Cibona
23.12.2017 18:00 Vršac 83 : 78 Tamiš
23.12.2017 16:00 Dynamic 78 : 68 Zlatibor
23.12.2017 18:00 Metalac 94 : 71 OKK Beograd
23.12.2017 19:30 Pirot 72 : 75 Sloboda
23.12.2017 18:00 Smederevo 1953 68 : 78 Kolubara LA 2003
23.12.2017 19:00 Klik 73 : 46 Konstantin
23.12.2017 20:00 Sveti Đorđe 79 : 83 Jedinstvo
23.12.2017 18:00 Radnički 91 : 94 Mladost Veternik
23.12.2017 19:00 Hajduk 70 : 78 Nova Pazova
23.12.2017 18:00 Polet 60 : 78 Zlatar
23.12.2017 20:00 Radnički VA 90 : 85 Prva Petoletka
23.12.2017 16:30 Mileševac 71 : 93 Radnički 1950
23.12.2017 18:00 Zekas 75 79 : 71 Napredak Junior
23.12.2017 17:00 Rtanj 91 : 71 Radan
23.12.2017 17:00 Dimitrovgrad 71 : 62 Niš
23.12.2017 14:30 Zemun Fitofarmacija 78 : 80 BKK Radnički
23.12.2017 12:00 Torlak 97 : 63 Radnički (O)
23.12.2017 17:30 Kadet 88 : 75 Crvenka
23.12.2017 20:00 Velika Kikinda 68 : 83 Sloboda (NS)
23.12.2017 18:00 Bagljaš 84 : 71 Tisa
23.12.2017 14:15 Joker 71 : 59 Karađorđevo
23.12.2017 17:30 Vojvodina (BŠ) 64 : 88 Budućnost (NS)
23.12.2017 18:30 Stara Pazova 85 : 63 Pink
23.12.2017 20:00 RU Koš 85 : 81 BNS
23.12.2017 18:30 Lokomotiva 2016 76 : 96 Jadran
23.12.2017 19:00 Ub 85 : 73 Loznica
23.12.2017 13:30 Rađevac 42 : 104 Šabac
23.12.2017 19:30 Železničar 85 : 81 Mix
23.12.2017 13:00 Bane 57 : 69 Svilajnac
23.12.2017 19:30 Stragari Šumadija 82 : 74 Sloga (D)
23.12.2017 Despot 0 : 20 Sloga (PM)
23.12.2017 16:00 Stari Ras 99 : 73 Goč
23.12.2017 15:00 Sloga Elite 69 : 56 Trepča
23.12.2017 18:10 Zvezdara 84 : 73 Barajevo
23.12.2017 17:00 Vitez 73 : 61 Umka 2009
23.12.2017 14:30 Sava 62 : 89 LA Basket
23.12.2017 15:00 Vršac 79 : 85 Student
23.12.2017 17:30 Partizan 1953 97 : 58 Vrbas Medela
23.12.2017 16:00 Crvena zvezda 101 : 45 Bor
23.12.2017 18:00 Šabac 84 : 81 Beočin
23.12.2017 15:00 Lim 67 : 88 Play Off
23.12.2017 15:00 Užice 47 : 81 Duga
23.12.2017 15:00 ČA basket 60 : 66 Mileševka
23.12.2017 15:00 Ljubovija 20 : 0 Loznica
23.12.2017 19:00 Trstenik 47 : 69 Paraćin
23.12.2017 Proleter 023 20 : 0 Banovci Dunav
23.12.2017 18:00 Čelarevo 56 : 48 Karaburma
23.12.2017 18:00 Novosadska ŽKA 97 : 31 Ruma 92
23.12.2017 19:00 Crvena zvezda 2 82 : 50 Topolčanka

Odbojka

23.12.2017 19:00 Spartak (Lj) 0 : 3 Spartak (Su)
23.12.2017 20:00 Vojvodina NS Seme 3 : 2 Crvena zvezda
23.12.2017 17:00 Niš 0 : 3 Radnički
23.12.2017 19:00 Futog 0 : 3 VA-014 Gorenje
23.12.2017 19:00 Klek Srbijašume 3 : 2 Mladenovac
23.12.2017 18:00 Jagodina 2 : 3 VGSK
23.12.2017 14:00 Kosovska Mitrovica 2 : 3 Železničar (Bg)
23.12.2017 17:00 Napredak 037 1 : 3 Partizan
23.12.2017 16:00 Borac (St) 3 : 1 Smederevo Carina
23.12.2017 19:00 FAP Livnica 0 : 3 Novi Sad
23.12.2017 17:00 Timok 3 : 1 Bečej
23.12.2017 14:00 Dubočica 1 : 3 Užice
23.12.2017 15:30 Srem Iton 0 : 3 Banat
23.12.2017 15:00 Kulpin 3 : 1 Sombor
23.12.2017 18:00 Partizan 3 : 1 Botafogo
23.12.2017 19:00 Hercegovina 1 : 3 Dunav Volley
23.12.2017 17:30 Šid 0 : 3 Mladost (NP)
23.12.2017 14:00 Tamnava Voćar 0 : 3 Metalac Takovo 2
23.12.2017 19:00 Dinamo 3 : 1 Klek-MD Zrenjanin
23.12.2017 19:00 Jedinstvo (SP) 1 : 3 Crvena zvezda
23.12.2017 20:00 Srem 0 : 3 Vizura
23.12.2017 17:30 Spartak 1 : 3 Železničar
23.12.2017 18:30 FOK 3 : 1 Futog
23.12.2017 19:30 Roda 0 : 3 Ub
23.12.2017 19:00 Jedinstvo (U) 3 : 1 Gimnazijalac
23.12.2017 18:00 Vranje 2 : 3 Valjevo
23.12.2017 20:00 Borac (Ča) 1 : 3 Ivanjica
23.12.2017 18:00 Zlatibor 0 : 3 Spartak (Lj)
23.12.2017 15:00 Inđija 3 : 2 Kralj
23.12.2017 17:00 Hajduk Veljko 2 : 3 Kuršumlija
23.12.2017 19:00 Zaječar 3 : 0 Panda
23.12.2017 16:00 Futog vest 3 : 2 Novi Sad
23.12.2017 14:30 Mladost (NP) 0 : 3 Panonija
23.12.2017 16:00 Odbojka 013 0 : 3 Partizan
23.12.2017 15:00 Ruma 3 : 0 Elan Volej
23.12.2017 15:00 Volejstars 3 : 0 Kikinda
23.12.2017 Gračanica : Zvečan
23.12.2017 Leposavić 2 3 : 0 Sokolica
23.12.2017 Vidovdan : Brezovica
23.12.2017 Mokra Gora 2 : Kosovska Mitrovica
23.12.2017 10:30 Radnički 2 0 : 3 Kolubara
23.12.2017 13:30 Feniks Čukarički 3 : 1 BG Volley
23.12.2017 Akademija Singidunum 3 : 1 21. maj
23.12.2017 Maks 2 0 : 3 Eaton Srem Tempo 2
23.12.2017 Mitrovica 0 : 3 Prvi Tempo 2
23.12.2017 Trijumf 2013 2 0 : 3 Sloga
23.12.2017 13:05 Crvena zvezda 3 : 1 Roda
23.12.2017 12:30 Blok Aut 0 : 3 AS
23.12.2017 11:00 Crnjanski 2 : 3 Partizan
23.12.2017 11:20 TENT 3 : 0 Imlek
23.12.2017 11:20 Avala 0 : 3 AS
23.12.2017 15:55 Blok Aut 3 : 0 Partizan

Rukomet

23.12.2017 18:45 Partizan 27 : 21 Mokra Gora
23.12.2017 19:00 Jugović 29 : 37 Železničar 1949
23.12.2017 20:45 Obilić 32 : 27 Požarevac
23.12.2017 19:30 Spartak Vojput 36 : 25 Sloga (P)
23.12.2017 Singidunum 28 : 25 Crvena Zvezda
23.12.2017 Beograd 2 30 : 27 Kolubara
23.12.2017 Radnički BG 0 : 10 Voždovac 1955 2

Vaterpolo

23.12.2017 Taš 10 : 16 Banjica
23.12.2017 KVK Radnički 7 : 6 Zemun
23.12.2017 Banja Luka 8 : 6 Rasina
23.12.2017 TENT 13 : 8 Novi Beograd 011
23.12.2017 ŽAK 9 : 9 Spartak Prozivka
23.12.2017 Bečej 17 : 7 Valis
23.12.2017 Dunav 11 : 7 Mladost

FFA

23.12.2017 11:30 Bačka B 1 : 1 Akademija Njers Ištvan B
23.12.2017 11:00 Jedinstvo 3 : 2 Akademija Njers Ištvan A
23.12.2017 08:30 Bečej 2 : 0 Ada A
23.12.2017 09:30 Ada A 0 : 3 Bačka A
23.12.2017 12:00 Bačka A 1 : 4 Akademija Njers Ištvan A
23.12.2017 10:30 Bečej 5 : 0 Akademija Njers Ištvan B
23.12.2017 10:00 Bačka B 1 : 4 Ada B
23.12.2017 09:00 Jedinstvo 2 : 1 Ada B
23.12.2017 Šampion 2014 2 : 2 Radnički OFK - Beli
23.12.2017 Radnički OFK - Beli 7 : 1 Soko
23.12.2017 KMF Junior 2 : 5 Soko
23.12.2017 Delijski Vis 1 : 8 Aca Menta
23.12.2017 Car Konstantin plavi 4 : 6 Car Konstantin beli
23.12.2017 Soko 2 : 6 Radnički
23.12.2017 Car Konstantin 3 : 0 Kopernikus Železničar B
23.12.2017 Nacional Milan crveni 17 : 0 Car Konstantin beli
23.12.2017 Nacional Milan beli 6 : 5 Car Konstantin plavi
23.12.2017 12:30 Jedinstvo 0 : 9 Bačka A
23.12.2017 13:30 Jedinstvo 1 : 3 Ada
23.12.2017 13:00 Bačka B 0 : 6 Kanjiža
23.12.2017 15:00 Bečej 3 : 1 Bačka B
23.12.2017 14:30 Ada 1 : 2 Bačka A
23.12.2017 14:30 Bečej 1 : 0 Kanjiža
23.12.2017 Radnički beli 3 : 5 Aca Menta
23.12.2017 Nacional Milan crveni 2 : 5 Nacional Milan beli
bu2ns bu2ns je podelio utakmicu
bu2ns bu2ns je podelio utakmicu
Ne razumem koji problem ima administrator pa ne ažurira sastav VFL "SEVER". Već sam pisao o promeni kojom je FK "Budućnost" iz Gložana napustila grupu a mesto je popunio FK"Budućnost iz Mladenova. Istovremeno upražnjeno mesto u PFL SOMBOR nastalo odlaskom FK "Budućnost" u VFL "SEVER" popunio je FK "TVRDJAVA" BaČ Molim da se te izmene ažuriraju jer ovako tabele VFL "SEVER" i PFL "Sombor" nemaju smisla jer sadrže netačne informacije.