XS
SM
MD
LG
Pronađeno ukupno 497 utakmica za dan
Nedelja, 19 Mart 2017

Fudbal

19.03.2017 15:00 Čukarički 3 : 4 Crvena zvezda
19.03.2017 17:00 Vojvodina 0 : 1 Mladost
19.03.2017 14:30 Zemun 2 : 1 Sloboda
19.03.2017 13:00 Middlesbrough 1 : 3 Manchester Utd
19.03.2017 15:15 Tottenham 2 : 1 Southampton
19.03.2017 17:30 Manchester City 1 : 1 Liverpool
19.03.2017 15:30 Mainz 05 0 : 1 Schalke 04
19.03.2017 17:30 Borussia M'gladbach 0 : 1 Bayern
19.03.2017 12:30 Empoli 2 : 3 Napoli
19.03.2017 15:00 Bologna 4 : 1 Chievo
19.03.2017 15:00 Crotone 0 : 1 Fiorentina
19.03.2017 15:00 Sampdoria 0 : 1 Juventus
19.03.2017 15:00 Cagliari 0 : 0 Lazio
19.03.2017 15:00 Atalanta 3 : 0 Pescara
19.03.2017 18:00 Udinese 4 : 1 Palermo
19.03.2017 20:45 Roma 3 : 1 Sassuolo
19.03.2017 21:00 PSG 2 : 1 Lyon
19.03.2017 17:00 Dijon 0 : 1 Saint-Étienne
19.03.2017 15:00 Caen 0 : 3 Monaco
19.03.2017 12:00 Leganés 0 : 0 Málaga
19.03.2017 16:15 Atlético Madrid 3 : 1 Sevilla
19.03.2017 18:30 Sporting Gijón 3 : 1 Granada
19.03.2017 20:45 Barcelona 4 : 2 Valencia
19.03.2017 18:30 La Coruña 0 : 1 Celta Vigo
19.03.2017 15:30 Igalo 0 : 0 Berane
19.03.2017 15:30 Jezero 1 : 2 Ibar
19.03.2017 15:30 Mornar 3 : 0 Bratstvo
19.03.2017 15:30 Kom 0 : 0 Cetinje
19.03.2017 15:30 Radnički 0 : 2 Otrant Olympic
19.03.2017 14:00 Petnjica 0 : 4 Pljevlja 97
19.03.2017 14:00 Drezga 1 : 3 Ribnica
19.03.2017 15:00 Crvena stijena 3 : 0 Gorštak
19.03.2017 14:30 Borac (S) 2 : 0 Radnički (Zr)
19.03.2017 14:30 Dunav 1 : 0 TSC
19.03.2017 14:30 Železničar 1 : 1 FAP
19.03.2017 14:30 Mihajlovac 1934 0 : 0 Jošanica
19.03.2017 11:00 Polet (LJ) 0 : 0 Karađorđe (T)
19.03.2017 15:00 Vlasina 2 : 0 Car Konstantin
19.03.2017 15:00 Pukovac 2 : 1 Radan
19.03.2017 15:00 Tabane 1970 2 : 3 OFK Sinđelić
19.03.2017 15:00 Temnić 1924 2 : 0 Dunav
19.03.2017 11:00 Prva Iskra 4 : 3 BSK Batajnica
19.03.2017 14:30 Crvena Zvezda 0 : 2 Dorćol
19.03.2017 13:00 Rakovica 0 : 4 Radnički (NB)
19.03.2017 11:00 Žarkovo 5 : 1 Sopot
19.03.2017 14:30 Tisa (A) 0 : 3 Subotica
19.03.2017 14:30 Tavankut 1 : 0 Tekstilac
19.03.2017 14:30 Bačka (P) 3 : 1 Mladost (T)
19.03.2017 14:30 Dolina 2 : 0 Radnički (S)
19.03.2017 14:30 Vojvodina 1928 5 : 5 Polet (N)
19.03.2017 14:30 Hajduk 1925 Podunavac 1 : 3 Kabel
19.03.2017 10:00 Index 0 : 1 Mladost (BJ)
19.03.2017 14:30 Sremac Vojka 2 : 0 Sofeks
19.03.2017 14:30 Hajduk (Č) 0 : 0 Slavija
19.03.2017 14:30 LSK Laćarak 2 : 1 Jedinstvo (SP)
19.03.2017 14:30 Sušica 0 : 2 Takovo
19.03.2017 14:30 Orlovac 1 : 0 Bane
19.03.2017 14:30 Dragačevo 0 : 3 Sloboda (Č)
19.03.2017 14:30 Tutin 1 : 0 Sloga
19.03.2017 14:30 Miokovci 1 : 2 Karađorđe
19.03.2017 14:30 Šumadija (T) 2 : 0 Šumadija (A)
19.03.2017 14:30 Zvižd 0 : 1 VGSK
19.03.2017 14:30 Mladi radnik 1940 0 : 1 Petar Dobrnjac
19.03.2017 14:30 Borac 1932 0 : 2 RSK
19.03.2017 14:30 Borac (Ž) 0 : 4 Proleter
19.03.2017 14:30 Radjevac 2 : 0 Jedinstvo 1945
19.03.2017 14:30 Jedinstvo (Ub) 2 : 0 Polimlje
19.03.2017 14:30 OFK Divci 1 : 0 Spartak 1924
19.03.2017 15:00 Hajduk Veljko 1 : 1 Malošište
19.03.2017 15:00 Moravica 3 : 1 Brodoremont
19.03.2017 15:00 Napredak 0 : 3 OFK Bor
19.03.2017 15:00 Šarbanovac 1 : 0 Bukovik
19.03.2017 15:00 Levač 1 : 0 SFS Borac
19.03.2017 15:00 Župa 2 : 0 Bošnjane
19.03.2017 15:00 OFK Lugomir 2 : 1 Juhor
19.03.2017 15:00 Poljoprivrednik 1 : 1 Trajal
19.03.2017 15:00 Vranjska Banja 3 : 0 Jedinstvo (GM)
19.03.2017 15:00 Mladost (M) 1 : 2 Budućnost (O)
19.03.2017 15:00 OFK Brzi Brod 0 : 0 Jedinstvo (P)
19.03.2017 15:00 Budućnost (P) 4 : 0 Lužnica
19.03.2017 14:30 Turbina 1 : 1 Jedinstvo
19.03.2017 14:30 Budućnost 2 : 0 Borac (L)
19.03.2017 11:00 Hajduk 1 : 0 Borac (O)
19.03.2017 14:30 PKB Padinska Skela 0 : 1 Sremčica
19.03.2017 10:00 Torlak 2 : 2 Zvezdara
19.03.2017 15:30 Senta 2 : 1 Preporod
19.03.2017 15:30 Bajša 2 : 0 Proleter (Nj)
19.03.2017 15:30 Napredak 1 : 2 Njegoš
19.03.2017 15:30 Jadran (S) 0 : 2 Krivaja
19.03.2017 15:30 Jadran (F) 2 : 1 Eđšeg
19.03.2017 15:30 Sutjeska 2 : 0 Panonija IM Topola
19.03.2017 14:30 Krila Krajine 2 : 0 Hajduk Junior
19.03.2017 14:30 Rusin 1 : 3 Slavija
19.03.2017 14:30 Mladost (BP) 1 : 0 ŽAK
19.03.2017 14:30 Lipar 0 : 3 BSK
19.03.2017 14:30 OFK Šikara 1 : 1 Budućnost
19.03.2017 14:30 Terekveš 3 : 3 Stari Grad
19.03.2017 15:00 Strela 0 : 0 Partizan (G)
19.03.2017 15:00 Sloga (BNS) 4 : 1 Borac (St)
19.03.2017 15:00 Vulturul 4 : 2 Partizan (U)
19.03.2017 15:00 Polet 1 : 2 Jugoslavija
19.03.2017 15:00 Jedinstvo (V) 2 : 0 Budućnost (A)
19.03.2017 15:00 Mladost (O) 2 : 0 Vojvodina (C)
19.03.2017 15:00 Vojvodina (S) 0 : 0 BAK
19.03.2017 15:00 Crvena zvezda 1 : 2 Jedinstvo Stević
19.03.2017 15:00 Lehel 2 : 2 Borac
19.03.2017 15:00 Jedinstvo 4 : 0 Mladost (L)
19.03.2017 15:00 Naftagas (B) 3 : 0 Omladinac
19.03.2017 15:00 Mladost (BD) 1 : 0 Banat
19.03.2017 15:00 C. Zvezda (RS) 0 : 0 Proleter 2006
19.03.2017 14:30 FK Graničar 1924 1 : 0 Hrtkovci
19.03.2017 14:30 Napredak 0 : 4 Hajduk
19.03.2017 14:30 Ljukovo 2 : 1 Borac
19.03.2017 14:30 Jadran 1 : 0 Budućnost
19.03.2017 14:30 Sloboda 1 : 0 Partizan
19.03.2017 15:30 Vinogradar 1 : 2 Miletić
19.03.2017 15:30 Bačka 1 : 1 OFK Sirig
19.03.2017 15:30 Titel 0 : 6 Jedinstvo
19.03.2017 15:30 Proleter 0 : 1 Petrovaradin
19.03.2017 15:30 Tatra 0 : 1 OFK Futog
19.03.2017 11:00 Real 0 : 1 Granit
19.03.2017 15:00 Ibar 2 : 2 Novi Pazar 1928
19.03.2017 15:00 Magnohrom 2 : 0 Omladinac
19.03.2017 15:00 Ribnica 1 : 0 OFK Ras
19.03.2017 15:00 Proleter 3 : 0 Rudar
19.03.2017 15:00 Mataruge 0 : 3 Radnik
19.03.2017 15:00 Borac 0 : 0 Stubal
19.03.2017 15:00 Vinogradi DB 0 : 3 Srbija
19.03.2017 15:00 Vodojaža 4 : 0 Borac
19.03.2017 15:00 Šumadija 1934 0 : 3 Mladost
19.03.2017 15:00 Šumadinac 2 : 1 Kolonija
19.03.2017 15:00 Budućnost 2 : 1 Jedinstvo
19.03.2017 15:00 Sloboda 0 : 3 Sloga D
19.03.2017 14:30 Lunjevica 1 : 4 Polet (T)
19.03.2017 14:30 Jedinstvo (K) 3 : 1 Napredak
19.03.2017 14:30 Brezak 4 : 2 Backovac Junajted
19.03.2017 14:30 Omladinac (Z) 2 : 3 LFK Mladost
19.03.2017 14:30 Donja Vrbava 1 : 0 Ozrem PMH
19.03.2017 14:30 Spartak 1 : 2 Slatina
19.03.2017 14:30 Mladost (P) 2 : 0 Prijevor
19.03.2017 14:30 Budućnost 2 : 0 Podunavac
19.03.2017 14:30 Osipaonica 0 : 3 Udarnik
19.03.2017 14:30 Crvena zvezda 1 : 0 Polet
19.03.2017 14:30 Mladi borac 2 : 2 Pobeda
19.03.2017 14:30 SASK 1 : 1 Bresje Superior
19.03.2017 14:30 Šumadija 4 : 2 Sloboda
19.03.2017 14:30 Omladinac 1 : 5 Sloga
19.03.2017 14:30 Omladinac 1 : 1 Trnava
19.03.2017 14:30 Lokomotiva 2 : 0 OFK Šatornja
19.03.2017 14:30 BSK 6 : 1 Banja 1957
19.03.2017 14:30 OFK Aranđelovac 3 : 1 Vinča
19.03.2017 14:30 ŽSK 0 : 2 Proleter 1976
19.03.2017 14:30 Prvi srpski ustanak 3 : 0 Vitlina-Bokanja
19.03.2017 14:30 Rudar (Kr) 2 : 0 Mladost (B)
19.03.2017 14:30 Mlava (ML) 0 : 3 Napredak 1936
19.03.2017 14:30 Krilaš 0 : 1 Radnik (S)
19.03.2017 14:30 Rudar (S) 3 : 0 Borac (K)
19.03.2017 14:30 Makce 0 : 1 Sloga (B)
19.03.2017 15:00 Mladi Borac 1 : 1 Borac (L)
19.03.2017 15:00 Majur 1 : 2 Borac (V)
19.03.2017 15:00 Hajduk Stanko 2 : 2 Mladost (PP)
19.03.2017 15:00 Antimon 1 : 4 Radnički Šabački
19.03.2017 14:30 Tulari 3 : 0 Tešnjar
19.03.2017 14:30 Mladost 3 : 1 Trlić
19.03.2017 14:30 Brezovica 3 : 1 Sovljak
19.03.2017 14:30 Iskra 3 : 1 Joševa
19.03.2017 14:00 Savinac 0 : 1 Lazarica
19.03.2017 14:00 Višesava 6 : 2 Jedinstvo (K)
19.03.2017 14:00 Polet 1 : 0 Zlatar
19.03.2017 12:00 Ariljska rampa 5 : 1 Jasen
19.03.2017 11:00 Ježevica 0 : 3 Perućac
19.03.2017 15:00 Blizna 0 : 3 Slatina
19.03.2017 15:00 BSK 3 : 3 Polom
19.03.2017 15:00 Krivelj 0 : 3 Ključ
19.03.2017 15:00 Čubra 2 : 1 Deli Jovan
19.03.2017 15:00 Branik 0 : 1 Sloga
19.03.2017 15:00 Zemljoradnik 1 : 0 Naisus 1977
19.03.2017 15:00 Mladost (Ba) 3 : 0 Jedinstvo GVD
19.03.2017 15:00 Doljevac 1971 1 : 5 Naša krila
19.03.2017 15:00 Mladost 1976 3 : 2 Radnički 1947
19.03.2017 15:00 Radnički 1924 1 : 3 Orljane
19.03.2017 15:00 Moravac (ZT) 1 : 1 Rudar Alpos
19.03.2017 Omladinac 1 : 5 Rudar (G)
19.03.2017 Trebič 3 : 1 Vratarnica
19.03.2017 Kablovi 2 : 0 Osnić
19.03.2017 Malinik 3 : 0 ŠSK
19.03.2017 Sloga 1 : 1 Bučje Topla
19.03.2017 Radnički (L) 1 : 1 OFK Grlište
19.03.2017 15:00 OFK Knjaz 3 : 1 Graničar
19.03.2017 15:00 Dragocvet 2 : 0 Hajduk
19.03.2017 15:00 Mladost (J) 1 : 1 Partizan
19.03.2017 15:00 Kušiljevo 3 : 2 Napredak (Z)
19.03.2017 15:00 Bratstvo 2 : 0 OFK Bratstvo
19.03.2017 15:00 Juhor 3 : 0 OFK Batinac
19.03.2017 15:00 Budućnost 4 : 1 Morava
19.03.2017 15:00 Naupare 4 : 1 Sloga
19.03.2017 15:00 Vinogradar 4 : 1 Čitluk
19.03.2017 15:00 Jastrebac 6 : 1 FUD
19.03.2017 15:00 Kupci 3 : 0 Parunovac
19.03.2017 15:00 Šanac 6 : 1 Mladi radnik
19.03.2017 11:00 Crvena zastava 0 : 2 Budućnost
19.03.2017 15:00 Morava 3 : 1 Proleter (DV)
19.03.2017 15:00 Vulkan 0 : 1 Mladost
19.03.2017 15:00 Sloboda 6 : 1 Sloga 1948
19.03.2017 14:30 Polet 1 : 1 Jedinstvo (GS)
19.03.2017 14:30 Vučje 3 : 0 Železničar
19.03.2017 14:30 Plantaža 1 : 0 Jablanica
19.03.2017 14:30 Mladi Borac 2 : 1 Radnički (P)
19.03.2017 14:30 Brza 5 : 1 Progres
19.03.2017 14:30 Kumarevo 65 1 : 0 Umac
19.03.2017 14:30 Omladinac (DS) 1 : 4 Zloćudovo
19.03.2017 14:30 Bobište 1 : 0 Sloga
19.03.2017 14:30 Zmaj 1953 0 : 0 Borac
19.03.2017 14:30 PKB Kovilovo 2 : 3 Sinđelić 2012
19.03.2017 14:30 Dunav 4 : 2 Mladi proleter
19.03.2017 11:00 13. Maj Zemun 2 : 2 Brodarac
19.03.2017 14:30 Institut 2 : 0 Banja
19.03.2017 14:30 Šumadinac 1 : 0 Lepušnica
19.03.2017 14:30 Poštar Zvezdara 0 : 1 Komgrap
19.03.2017 14:30 Urovci 5 : 0 Mladost (B)
19.03.2017 14:30 Barajevo 0 : 5 Napredak
19.03.2017 14:30 Rušanj 3 : 5 TEK Sloga
19.03.2017 14:30 Polet 3 : 4 Burovo
19.03.2017 14:30 Strelac 3 : 1 Radnički
19.03.2017 14:30 Dunavac 2 : 3 Kosmaj
19.03.2017 14:30 Kovačevac 1 : 2 Hajduk
19.03.2017 14:30 Leštane 3 : 0 Boleč
19.03.2017 14:30 Pudarci 1 : 1 Velika Krsna
19.03.2017 14:30 Ropočevo 1 : 2 Vinča
19.03.2017 15:00 Zemljoradnik 4 : 0 Supska
19.03.2017 15:00 Moravac 2015 2 : 2 Omladinac
19.03.2017 15:00 Mladost (S) 3 : 0 Borac 1805
19.03.2017 15:00 Moravac 0 : 0 Rudar Stenjevac
19.03.2017 15:00 Šumadija 3 : 2 Omladinski
19.03.2017 15:00 Napredak (S) 4 : 7 Rudar
19.03.2017 15:00 Istok 63 0 : 2 15. Avgust 1950
19.03.2017 15:00 Mladost (K) 3 : 1 Sloga
19.03.2017 15:00 Morava 2 : 1 Sinđelić 1934
19.03.2017 15:00 Ursule 2 : 2 Mladost (G)
19.03.2017 15:00 Vinorača 3 : 0 Mladi radnik
19.03.2017 15:00 Šumadinac 2 : 0 Osaonica
19.03.2017 15:00 Crni Vrh 0 : 4 Kupinovac
19.03.2017 11:00 Bratstvo 2 : 0 Mladost (DL)
19.03.2017 14:30 Sloboda (DB) 0 : 1 Šumadija
19.03.2017 14:30 Atletiko 2 : 4 Gradac
19.03.2017 14:30 Mladost (V) 1 : 0 Real
19.03.2017 14:30 Jedinstvo (G) 3 : 0 Navalin
19.03.2017 14:30 Sušica 2012 3 : 0 Napredak
19.03.2017 14:30 Marjan MB 2 : 5 Mladost (B)
19.03.2017 14:30 BSK 1 : 1 Milanovo
19.03.2017 11:00 Lemind 2 : 1 OFK Morava
19.03.2017 14:30 Dunav 1 : 1 Kula
19.03.2017 14:30 Radnički 1918 2 : 1 Aleksa Šantić
19.03.2017 14:30 Graničar (R) 1 : 3 Hajduk (S)
19.03.2017 14:30 Omladinac (B) 1 : 2 Omladinac (D)
19.03.2017 15:00 Borac (VS) 2 : 1 Vladimirovac
19.03.2017 15:00 Dunav 2 : 1 Potporanj
19.03.2017 15:00 Dobrica 3 : 2 Borac (VG)
19.03.2017 15:00 Radnički 1927 1 : 0 Partizan (K)
19.03.2017 15:00 Ratar 2 : 1 Ševac
19.03.2017 15:00 Banat 0 : 2 Hajdučica
19.03.2017 15:00 Vojvodina (CC) 2 : 1 Karaš (K)
19.03.2017 15:00 ŽFK Banat 0 : 4 Rusanda
19.03.2017 15:00 Radnički 1911 2 : 1 Jedinstvo
19.03.2017 15:00 Zadrugar 1 : 0 MSK
19.03.2017 15:00 OFK Gradnulica 3 : 3 ASK
19.03.2017 15:00 OFK Stajićevo 3 : 1 OFK Klek
19.03.2017 15:00 Omladinac 3 : 1 Zlatica
19.03.2017 14:30 Jedinstvo (P) 0 : 3 Mladost
19.03.2017 14:30 Železničar 8 : 0 Hajduk
19.03.2017 14:30 Graničar (O) 4 : 1 Napredak
19.03.2017 14:30 Graničar (K) 2 : 2 Sloga
19.03.2017 14:30 OFK Brestač 2 : 0 Obilić 1993
19.03.2017 14:30 PSK Putinci 0 : 0 Borac
19.03.2017 14:30 Jedinstvo (M) 0 : 1 OFK Zeka Buljubaša
19.03.2017 10:00 Mlada krila 1 : 2 Borac (A)
19.03.2017 15:00 Gruža 3 : 0 Jedinstvo (D)
19.03.2017 15:00 Kraljevo Hajduk 1 : 2 Budućnost (K)
19.03.2017 15:00 Zvezda 2 : 1 Partizan
19.03.2017 15:00 Napredak (G) 1 : 2 Metalac
19.03.2017 15:00 Mladost (V) 2 : 1 Tavnik
19.03.2017 15:00 Lazac 2 : 2 Popovići
19.03.2017 15:00 Sloga (D) 2 : 0 Napredak
19.03.2017 15:00 Duško 4 : 1 Mladost (MM)
19.03.2017 15:00 Budućnost (Z) 3 : 0 Omladinac
19.03.2017 15:00 Borac (Š) 0 : 3 Drina
19.03.2017 15:00 Budućnost (PD) 0 : 1 Sloga (B)
19.03.2017 15:00 Proleter 0 : 3 Milicionar
19.03.2017 15:00 Gorki 0 : 0 Cer
19.03.2017 15:00 Torpedo 1 : 0 Vlašić
19.03.2017 15:00 Cerić 7 : 1 Sloga (K)
19.03.2017 11:00 Šipurske Livade 2 : 1 Dušan Silni
19.03.2017 15:00 Trešnjevka 1 : 1 Dobrava
19.03.2017 15:00 Radnički (К) 2 : 1 Rankovac
19.03.2017 15:00 Mladost 2013 0 : 2 Vojvoda Stepa Stepanović
19.03.2017 15:00 OFK Jelen 6 : 1 Varna 012
19.03.2017 15:00 Miloš Pocerac 2013 1 : 0 Karađorđe
19.03.2017 11:00 Velika Reka 4 : 1 7. Juli
19.03.2017 15:00 Vidojevica 0 : 1 Milan Orlić
19.03.2017 15:00 Sloga (LŠ) 2 : 1 Azbukovica
19.03.2017 15:00 Jedinstvo (MZ) 6 : 1 Cerova
19.03.2017 15:00 Gučevo 4 : 0 Sloga (S)
19.03.2017 15:00 Stolice 0 : 3 Borac (K)
19.03.2017 15:00 Jedinstvo (Z) 0 : 3 Jadar (S)
19.03.2017 15:00 Mladost (DD) 3 : 1 Prva Iskra
19.03.2017 14:30 Glumač 0 : 2 Omladinac
19.03.2017 11:30 Borac 1 : 2 Duškovci
19.03.2017 11:30 Avijatičar 5 : 0 Plavi Tok
19.03.2017 11:30 Lauš 4 : 1 Dobrinjac
19.03.2017 14:30 Gorobilje 7 : 2 Napredak
19.03.2017 14:30 Bakionica 5 : 1 Sečica
19.03.2017 14:30 Trešnjica 5 : 0 Pobeda
19.03.2017 15:00 Sebečevac 4 : 3 Mladost VPD
19.03.2017 15:00 Gornji Stepoš 2 : 0 Kapidžija
19.03.2017 15:00 Budućnost 1 : 0 Dedina
19.03.2017 15:00 Rasina 3 : 0 Bukovica
19.03.2017 11:00 Sloga 6 : 0 Borac
19.03.2017 11:00 Čarapan 2 : 4 Žabare
19.03.2017 15:00 14. Oktobar 4 : 1 Beli Orlovi
19.03.2017 15:00 Gradina 4 : 1 Mladost
19.03.2017 15:00 Rubin (Z) 3 : 1 Stari Trstenik
19.03.2017 15:00 Omladinac 2 : 1 Borac
19.03.2017 15:00 Donji Kopaonik 3 : 0 Jugovići
19.03.2017 15:00 Trudbenik 0 : 1 Rubin (DS)
19.03.2017 15:00 Polet 57 2 : 0 Sloga
19.03.2017 11:00 Stojnik 4 : 0 Popović
19.03.2017 15:00 Vojvoda 1 : 3 OFK Rogača
19.03.2017 15:00 Vis 3 : 1 Rudar 2012
19.03.2017 15:00 Omladinac 3 : 1 Posavina
19.03.2017 15:00 Rekreativo 1 : 5 Rvati
19.03.2017 15:00 Duboko 5 : 2 Jedinstvo
19.03.2017 15:00 Belo Polje 2 : 2 Sloga
19.03.2017 15:00 Borac 2 : 1 Partizan
19.03.2017 15:00 Zvezda 5 : 1 Ljubinić
19.03.2017 11:00 Badince 2 : 1 Gornje Krajince
19.03.2017 11:00 Rudar 1973 0 : 4 Jašunja
19.03.2017 15:00 Planinac 3 : 5 Zelenika
19.03.2017 15:00 Heroj 1 : 0 Razvitak
19.03.2017 15:00 Donja Mutnica 1 : 0 Radnik
19.03.2017 15:00 OFK Juhor 2016 4 : 2 Polet
19.03.2017 15:00 Mladost 4 : 1 Popovac
19.03.2017 12:00 Vihor 1 : 3 ISK Izvor
19.03.2017 15:00 Napredak 5 : 1 Jedinstvo
19.03.2017 14:30 Kosmajac 0 : 1 Šepšin
19.03.2017 14:30 Borac 1 : 3 Vlaška 1950
19.03.2017 14:30 Ivanča 0 : 3 Šumadija 1962
19.03.2017 14:30 Sloga 0 : 3 Napredak
19.03.2017 15:00 Spartak ŽK 0 : 3 Voždovac
19.03.2017 11:00 Vojvodina 2 : 1 Mačva
19.03.2017 15:00 Brodarac 1 : 1 Crvena zvezda
19.03.2017 14:30 Lokomotiva 1 : 2 Radnički (P)
19.03.2017 10:30 Radnički (V) 0 : 1 OFK Beograd
19.03.2017 13:00 Radnički (N) 0 : 1 Partizan
19.03.2017 11:00 Jagodina 1 : 2 Čukarički
19.03.2017 12:00 Rudar 3 : 0 Sloga (K)
19.03.2017 11:00 Radnički 1923 2 : 1 Partizan
19.03.2017 12:00 Goč 1 : 3 Budućnost (K)
19.03.2017 11:00 Savacijum : Radnički Stobex
19.03.2017 11:00 Studentski Grad 6 : 0 Žarkovo
19.03.2017 10:00 BSK Borča 3 : 0 BASK
19.03.2017 09:00 Kolubara 0 : 6 Sindjelic
19.03.2017 10:00 Radnički (O) 1 : 0 IMT
19.03.2017 09:00 Brodarac 2 0 : 1 IM Rakovica
19.03.2017 19:30 Radnički MK 1 : 1 BASK MK
19.03.2017 09:00 Sinđelić MK 0 : 2 Zemun MK
19.03.2017 09:00 011 MK 1 : 3 Lokomotiva MK
19.03.2017 10:00 Grafičar 8 : 1 Prva Iskra
19.03.2017 13:00 Spartak ŽK 3 : 1 Studentski Grad
19.03.2017 13:00 Vojvodina 2 : 1 Kiker
19.03.2017 12:00 Brodarac 0 : 6 Crvena zvezda
19.03.2017 13:30 Jagodina 1 : 1 Čukarički
19.03.2017 13:00 Radnički 1923 1 : 1 Sloga (K)
19.03.2017 10:00 Rudar 0 : 3 Nacional AG
19.03.2017 12:00 Mačva 2005 5 : 0 Železničar
19.03.2017 15:30 Radnički (V) 1 : 2 Savacium
19.03.2017 12:00 BSK 3 : 1 Voždovac
19.03.2017 12:00 Sindjelic 3 : 2 Internacional
19.03.2017 12:30 Kolubara 2 : 1 BSK 1925
19.03.2017 14:00 Teleoptik 4 : 1 BASK
19.03.2017 17:30 Radnicki (NB) 2 : 0 011
19.03.2017 11:00 Teleoptik MK 2 : 0 Radnički NB MK
19.03.2017 12:00 Voždovac MK 0 : 1 Studentski grad MK
19.03.2017 15:00 Vinca 1 : 3 Bežanija
19.03.2017 12:00 IMT 2 : 0 Beograd 1929
19.03.2017 10:30 AS 2 : 2 Sloga (K)
19.03.2017 10:00 Mačva 2005 2 : 1 Železničar
19.03.2017 10:00 Radnički (V) 1 : 1 Savacijum
19.03.2017 10:00 Ribnica 0 : 6 Mačva (Š)
19.03.2017 10:00 Omladinac 2014 0 : 1 Budućnost-Krušik 2014
19.03.2017 09:00 Teleoptik MK 0 : 3 Crvena zvezda MK
19.03.2017 09:00 Voždovac MK 0 : 4 Partizan MK
19.03.2017 10:00 OFK Beograd MK 4 : 0 Altina MK

Košarka

19.03.2017 17:00 OKK Beograd 67 : 66 Dunav
19.03.2017 18:00 Hajduk 67 : 73 Akademik
19.03.2017 18:00 Jedinstvo 66 : 68 Radnički
19.03.2017 19:00 Ub 88 : 89 Priboj
19.03.2017 13:00 Polet 68 : 84 Klik
19.03.2017 18:00 Novi Pazar 74 : 61 Mileševac
19.03.2017 18:30 OKK Junior 90 : 75 Morava
19.03.2017 20:30 Niš 96 : 84 Mladost
19.03.2017 18:00 Dimitrovgrad 89 : 67 Kuršumlija
19.03.2017 17:00 Astra 64 : 55 Borča
19.03.2017 13:00 Sivac 104 : 109 Mladost Veternik
19.03.2017 16:00 Dinamo 86 : 55 Jadran
19.03.2017 18:00 Jedinstvo 99 : 57 Vojka
19.03.2017 21:00 GM-032 68 : 60 Užice
19.03.2017 14:00 Play off 80 : 100 Sloga
19.03.2017 15:00 Napredak Junior 82 : 76 Požarevac
19.03.2017 19:30 Stari Ras 89 : 75 Trepča
19.03.2017 18:30 Bane 56 : 82 Stragari
19.03.2017 15:00 Paraćin 114 : 72 Sloga (PM)
19.03.2017 16:00 Zvezdara 90 : 86 Umka 2009
19.03.2017 17:00 Lazarevac 62 : 51 Cerak
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
19.03.2017 17:00 Athlete Celje 61 : 57 Beroe
Utakmica za 3. mesto
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
19.03.2017 14:30 Montana 2003 41 : 44 Budućnost Bemax 0:1
Polufinale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
18.03.2017 19:30 Beroe 66 : 64 Budućnost Bemax 1:0
18.03.2017 17:00 Montana 2003 74 : 85 Athlete Celje 0:1
19.03.2017 20:00 Proleter 90 : 22 Srbobran
19.03.2017 Mionica 31 : 29 MIX 1

Odbojka

19.03.2017 16:00 Futog 0 : 3 Kosovska Mitrovica
19.03.2017 16:00 Jagodina 1 : 3 VA 014 Gorenje
19.03.2017 16:30 Metalac Takovo 0 : 3 Mladenovac
19.03.2017 17:00 Užice 3 : 0 Bečej
19.03.2017 17:00 Zaslon 0 : 3 Novi Sad
19.03.2017 18:30 Dubočica 3 : 2 Timok
19.03.2017 20:00 Loznica 3 : 0 Lucky Star
19.03.2017 17:00 Rudar 3 : 1 Šumadija
19.03.2017 16:30 Knez Lazar 2 : 3 Gračac
19.03.2017 15:00 Putevi 0 : 3 Partizan
19.03.2017 18:00 Mladost-Expans 3 : 0 Šid
19.03.2017 12:30 Dunav Volley 3 : 2 Banat
19.03.2017 19:30 Vojvodina 2 3 : 0 Botafogo
19.03.2017 17:00 Ozren 3 : 0 Hajduk Veljko
19.03.2017 16:00 MOK Topličanin 97 0 : 3 Borac
19.03.2017 Surdulica 0 : 3 Topličanin 2
1/4 finala
19.03.2017 16:00 Gimnazijalac 3 : 2 FOK
19.03.2017 19:00 Takovo Zvezda Helios 1 : 3 Eaton Srem Tempo
19.03.2017 16:15 Beograd 2 : 3 Roda
19.03.2017 16:00 Žabalj Volej 1 : 3 Valjevo
19.03.2017 19:00 Tehničar 0 : 3 Crnokosa
19.03.2017 20:00 Bambi volej 3 : 0 Tara
19.03.2017 17:30 Topličanin 1 : 3 Kuršumlija
19.03.2017 16:00 Pirot 3 : 2 Aleksinac
19.03.2017 15:00 Leskovac-98 3 : 0 Paraćin
19.03.2017 14:00 Zaječar 3 : 0 Radan
19.03.2017 15:00 Novi Sad 3 : 1 Vršac
19.03.2017 18:30 Mladost (I) 0 : 3 Futog vest
19.03.2017 16:30 Panonija 0 : 3 Volejstars
19.03.2017 16:00 Ruma 3 : 0 Apatin
19.03.2017 17:00 Šumadija 3 : 1 Lucky Star
19.03.2017 19:00 Lazarevac 1 : 3 Kralj
19.03.2017 13:00 Tehničar 3 : 2 Mali Zvornik
19.03.2017 18:00 Srbijanka 014 3 : 0 Fortuna plus

Rukomet

19.03.2017 17:00 Metaloplastika 34 : 31 Vojvodina
19.03.2017 18:00 Požarevac 29 : 34 Crvena zvezda
19.03.2017 18:30 Kikinda 24 : 22 Hercegovina
19.03.2017 19:30 ŽSK 27 : 24 Jedinstvo
19.03.2017 17:00 Rekreativo 21 : 18 Studentski grad
19.03.2017 17:30 Novi Beograd 27 : 29 Loznica
19.03.2017 19:00 Planinka 43 : 24 Aleksinac
19.03.2017 20:00 Arilje 29 : 29 Lokomotiva
19.03.2017 19:00 Metalac 26 : 21 Beli andjeo
19.03.2017 17:00 Napredak 26 : 25 Mladost
19.03.2017 19:00 Trepča 34 : 29 Goč Merkur
19.03.2017 18:00 Slavija 31 : 23 Mladost
19.03.2017 17:00 Vladimirovac 21 : 23 Metalac
19.03.2017 14:00 Bane 26 : 31 Sloga
19.03.2017 17:30 ORK Loznica 26 : 29 ORK Beograd
19.03.2017 20:00 Žitorađa 24 : 22 Jastrebac
19.03.2017 18:00 Radan 24 : 14 Rtanj
19.03.2017 13:30 Naisa 2 27 : 25 Đerdap
19.03.2017 15:00 Temerin 30 : 19 Mladost
19.03.2017 19:00 Radnički 28 : 26 Partizan

Vaterpolo

19.03.2017 Stari Grad 16 : 7 Dunav
19.03.2017 Beograd 8 : 8 Taš

Futsal

19.03.2017 19:00 Jastrebac 5 : 9 Ekonomac
19.03.2017 20:00 Kalča 8 : 2 Metalac Kolorado
19.03.2017 21:00 Hajduk 5 : 6 Viking
19.03.2017 Timok 4 : 6 Vranje
19.03.2017 Vinter sport 7 : 1 Banjica
19.03.2017 Niš 92 2 : 5 Pirot
19.03.2017 21:00 Župski rubin 1 : 5 Raška
19.03.2017 18:00 Bellatores 3 : 4 Partenon
19.03.2017 14:30 Fontana 6 : 6 Ekonomac 2
19.03.2017 20:15 Intelektualac 3 : 6 Handy United
19.03.2017 12:30 Flach : Aranđelovac
19.03.2017 19:00 Šljivici 1 : 2 Kosjerić
19.03.2017 16:30 Bezbednost 192 3 : 3 92
19.03.2017 19:30 Leskovac 7 : 2 Dolap
19.03.2017 19:30 Rota 2 : 3 As
19.03.2017 19:30 Prokuplje 2 : 0 Bele crkve

Ragbi 13

19.03.2017 18:00 Partizan 60 : 10 Radnički
19.03.2017 16:00 Dorćol 20 : 50 Crvena Zvezda

Ragbi 15

19.03.2017 15:00 BRK Crvena Zvezda 0 : 7 Partizan
makili i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
makili i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
makili i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
makili i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
makili i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
jelenpivo i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
FKSD1924 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu