XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 549 utakmica za dan
Subota, 2 April 2016

Fudbal

02.04.2016 16:00 Metalac 2 : 0 Borac
02.04.2016 16:00 Rad 1 : 1 OFK Beograd
02.04.2016 18:00 Vojvodina 0 : 0 Crvena zvezda
02.04.2016 15:00 Spartak 1 : 2 Radnički (N)
02.04.2016 16:00 Novi Pazar 1 : 1 Voždovac
02.04.2016 18:00 Jagodina 1 : 3 Čukarički
02.04.2016 16:00 Partizan 3 : 2 Radnik
02.04.2016 15:30 ČSK Pivara 2 : 0 Sloboda
02.04.2016 15:30 Napredak 1 : 0 Loznica
02.04.2016 15:00 Proleter 1 : 0 Donji Srem
02.04.2016 15:30 Dinamo 0 : 5 Inđija
02.04.2016 15:30 BSK Borča 0 : 0 Bačka (BP)
02.04.2016 15:30 Sindjelić 0 : 0 Kolubara
02.04.2016 15:30 Sloga (PM) 0 : 1 Zemun
02.04.2016 16:30 Mladost 1 : 2 Široki Brijeg
02.04.2016 16:30 Velež 1 : 2 Sloboda
02.04.2016 16:30 Željezničar 3 : 1 Olimpic
02.04.2016 16:30 Vitez 3 : 0 Drina
02.04.2016 16:30 Radnik 2 : 0 Travnik
02.04.2016 16:30 Borac 0 : 1 Sarajevo
02.04.2016 16:30 Slavija 0 : 1 Zrinjski
02.04.2016 16:30 Rudar 0 : 0 Čelik
02.04.2016 15:00 Sloboda (MG) 3 : 0 Vlasenica
02.04.2016 15:00 Leotar 0 : 0 Tekstilac
02.04.2016 15:00 Zvijezda 09 1 : 2 Krupa
02.04.2016 15:00 Drina HE 0 : 2 Mladost
02.04.2016 15:00 Sutjeska 1 : 0 Borac
02.04.2016 15:00 Kozara 0 : 0 Sloboda (NG)
02.04.2016 15:00 Željezničar 2 : 1 Župa
02.04.2016 15:00 Sloga (S) 1 : 0 Mladost (DS)
02.04.2016 15:00 BSK 0 : 0 Modriča
02.04.2016 15:00 Proleter 3 : 1 Sloga (D)
02.04.2016 15:00 Ljubić 1 : 0 Jedinstvo (Ž)
02.04.2016 15:00 Mladost (G) 1 : 0 Podrinje
02.04.2016 15:00 Jedinstvo (Bč) 1 : 2 Ilićka 01
02.04.2016 15:00 Famos 1 : 0 Radnički (K)
02.04.2016 15:00 Trebava 2 : 0 Skugrić
02.04.2016 15:00 Lokanj 2 : 2 Milići
02.04.2016 15:00 Partizan 7 : 0 Proleter
02.04.2016 15:00 Bratstvo 2 : 1 Zadrugar
02.04.2016 15:30 Kladari 5 : 2 Tamaris
02.04.2016 15:00 Sloga 5 : 0 Miloš Obilić
02.04.2016 17:00 Stevan Dukić 2 : 1 Polet
02.04.2016 16:00 Bratstvo 0 : 3 Borac
02.04.2016 16:00 Romanovci 0 : 4 Obradovac
02.04.2016 OFK Janja 2009 1 : 1 Drina
02.04.2016 10:30 Lazarevica 5 : 2 Ljeskovac
02.04.2016 16:00 Trstenik PPT 0 : 1 Timočanin
02.04.2016 16:00 Timok 6 : 1 OFK Bor
02.04.2016 16:00 Radnički (S) 3 : 1 Moravac Orion
02.04.2016 16:00 Ozren 1 : 1 Jedinstvo (B)
02.04.2016 15:30 Vršac 4 : 1 Radnički (NP)
02.04.2016 15:30 Bačka 1901 2 : 0 Radnički (SM)
02.04.2016 15:30 Omladinac 1 : 2 Železničar
02.04.2016 15:30 TSC 3 : 1 Borac (S)
02.04.2016 15:30 Senta 0 : 0 Radnički (Š)
02.04.2016 15:30 Cement 0 : 1 Dunav
02.04.2016 15:30 Sloga 0 : 2 Odžaci
02.04.2016 11:00 GSP Polet 1 : 1 IMR
02.04.2016 15:30 Radnički (O) 5 : 4 Stepojevac Vaga
02.04.2016 15:30 Teleoptik 3 : 0 Radnički (NB)
02.04.2016 15:30 Sopot 2 : 1 Crvena zvezda
02.04.2016 10:00 BASK 2 : 2 Žarkovo
02.04.2016 15:30 IMT 1 : 1 Budućnost
02.04.2016 15:30 Šumadija 1903 1 : 1 Železničar
02.04.2016 15:30 Karađorđe 1 : 0 Smederevo 1924
02.04.2016 15:30 Sloga (P) 4 : 0 FAP
02.04.2016 15:30 Jedinstvo Putevi 2 : 1 Mokra Gora
02.04.2016 15:30 Mačva 0 : 0 Jedinstvo
02.04.2016 16:00 Kosanica 0 : 1 FUD
02.04.2016 16:00 Jedinstvo (P) 3 : 0 Župa
02.04.2016 16:00 Đerdap 1 : 0 Pukovac
02.04.2016 16:00 Rtanj 1 : 1 Napredak
02.04.2016 16:00 Lužnica 1 : 0 Nebeski Andjeli
02.04.2016 16:00 Sloga (L) 2 : 0 Morava
02.04.2016 15:30 Jedinstvo (BK) 6 : 0 ŽAK
02.04.2016 15:30 Radnički Zrenjanin 9 : 1 Polet
02.04.2016 15:30 Mladost (L) 0 : 2 Kozara
02.04.2016 15:30 Sloga 1 : 0 Budućnost
02.04.2016 15:30 Sloboda 3 : 2 Slavia
02.04.2016 15:30 Jedinstvo (NB) 0 : 0 Radnički (K)
02.04.2016 15:30 Proleter (BK) 2 : 0 Vršac United
02.04.2016 15:30 Polet (S) 3 : 2 ŽAK
02.04.2016 15:30 Srbobran 1 : 2 OFK Mladost APA
02.04.2016 15:30 OFK Vrbas 1 : 3 Mladost (T)
02.04.2016 15:30 Radnički (S) 2 : 0 Bačka (P)
02.04.2016 15:30 Jugović 3 : 2 ŽSK
02.04.2016 15:30 Jedinstvo (SP) 2 : 1 Borac
02.04.2016 15:30 Slavija 0 : 1 Crvena Zvezda
02.04.2016 15:30 Sloga 3 : 0 Kupinovo
02.04.2016 15:30 Balkan 0 : 3 Hajduk
02.04.2016 15:30 Rudar 2 : 1 Morava
02.04.2016 15:30 Sloga 1940 (BB) 0 : 0 Ribnica
02.04.2016 15:30 Spartak 1924 2 : 0 Sloga (S)
02.04.2016 15:30 Jedinstvo 1945 1 : 1 Radnički Stobex
02.04.2016 15:30 Radnički (V) 4 : 1 Brezovica
02.04.2016 15:30 Jošanica 1 : 1 Karađorđe
02.04.2016 15:30 Trepča 2 : 0 Arsenal
02.04.2016 15:30 Takovo 1 : 1 Tutin
02.04.2016 15:30 Ovčar 0 : 3 Dragačevo
02.04.2016 15:30 Palilula 3 : 2 Mladost 1976 (Bilj.)
02.04.2016 15:30 Malošište 4 : 0 Mladost (Batuš.)
02.04.2016 16:00 Zlot 4 : 3 Poreč
02.04.2016 16:00 Rudna Glava 3 : 1 Radnički
02.04.2016 Rudar 4 : 0 Midžor
02.04.2016 Vratarnica 3 : 3 Rgotina
02.04.2016 16:00 Borac 2 : 4 Tanasko Rajić
02.04.2016 16:00 Vladimir Durković 0 : 1 Spartak
02.04.2016 16:00 Mladost 2 : 5 Zvezda
02.04.2016 15:00 GFK Dubočica 3 : 0 Mladi Borac
02.04.2016 16:00 OFK Niš 4 : 0 Vulkan
02.04.2016 16:00 Palilulac 1 : 3 Brzi Brod
02.04.2016 16:00 Jedinstvo Stević 3 : 1 Borac (S)
02.04.2016 16:00 Dinamo 1945 3 : 1 BAK
02.04.2016 15:30 Bilećanin 2 : 0 Polet
02.04.2016 15:30 Kikinda 1909 6 : 0 Zadrugar
02.04.2016 15:30 Naftagas 5 : 0 Krajina
02.04.2016 15:30 Proleter 2006 0 : 1 Crvena zvezda
02.04.2016 15:30 Radnički 1918 0 : 0 Lipar
02.04.2016 16:30 Njegoš 4 : 0 Vinogradar
02.04.2016 16:30 Obilić 2 : 2 Proleter
02.04.2016 16:30 Panonija IM Topola 4 : 1 Tornjoš
02.04.2016 15:30 Podrinje 2 : 0 Jadran
02.04.2016 15:30 Sloven 0 : 3 Hajduk 1925 Podunavac
02.04.2016 15:30 Rudar 2 : 4 Hajduk (D)
02.04.2016 16:30 Omladinac 0 : 0 Mladost
02.04.2016 16:30 Sofeks 3 : 1 OFK Sirig
02.04.2016 15:30 Mladost (C) 1 : 0 Mladost (B)
02.04.2016 15:30 Šumadija 3 : 1 Mladost (Č)
02.04.2016 15:30 Policajac 1 : 2 Brodarac
02.04.2016 15:30 Milutinac 1 : 0 13. maj
02.04.2016 15:30 Mladenovac 8 : 0 Pinosava
02.04.2016 15:30 Sloboda 0 : 1 Borac (R)
02.04.2016 15:30 Bačinac 0 : 3 Železničar
02.04.2016 15:30 Đerdap 3 : 2 Polet
02.04.2016 15:30 Karađorđe 0 : 3 ŽSK
02.04.2016 15:30 Šumadinac 2 : 0 Trnava
02.04.2016 14:30 Crnokosa 0 : 0 Čajetina
02.04.2016 16:00 Jadar 0 : 1 Radnički Šabački
02.04.2016 16:00 Mačva 2005 0 : 1 Mladost (P)
02.04.2016 16:00 Junior Novo Naselje 1 : 3 Pepeljevac
02.04.2016 16:00 Jadran 1 : 1 Srbija
02.04.2016 16:30 Goč 2 : 0 Budućnost
02.04.2016 16:00 Slatina 1 : 1 Omladinac
02.04.2016 16:30 Rudar (SR) 3 : 1 Polet
02.04.2016 16:00 Jastrebac (T) 6 : 0 Polet
02.04.2016 16:00 OFK Draževac 6 : 0 Gredetin
02.04.2016 16:00 OFK Sloga 2 : 1 Napredak 2012
02.04.2016 16:00 Rongo Siti 0 : 5 Mladost
02.04.2016 16:00 Sloboda 0 : 1 Pobeda
02.04.2016 15:00 Sušica 2012 3 : 2 Real
02.04.2016 15:30 Delija 3 : 1 1.Oktobar
02.04.2016 15:30 Crvenka 3 : 1 Graničar
02.04.2016 15:30 Jedinstvo 1947 0 : 1 Rastina 1918
02.04.2016 15:30 KFK Kula 1 : 4 Aleksa Šantić
02.04.2016 16:30 Dušan Silni 0 : 4 Elektrovojvodina
02.04.2016 15:30 RFK Novi Sad 1921 3 : 0 Centar
02.04.2016 15:30 Jedinstvo (Lj) 3 : 0 Napredak (B)
02.04.2016 15:30 Polet (V) 4 : 0 Polet (B)
02.04.2016 15:30 Rade Milošević 0 : 1 Radnički
02.04.2016 16:00 OFK Jelen 2 : 3 Vojvoda Stepa Step.
02.04.2016 16:00 Radnik 1 : 1 Dimitrije Tucović
02.04.2016 16:00 Rubribreza 2 : 0 Rudar
02.04.2016 15:30 Sparta Grabovica 2 : 1 Mladost 09
02.04.2016 15:30 Ozremica 1 : 4 Brezak
02.04.2016 16:30 Čoka 4 : 1 Jedinstvo (M)
02.04.2016 16:00 OFK Sikole 1 : 0 Malajnica
02.04.2016 15:00 Jedinstvo 1953 1 : 6 Mladost
02.04.2016 16:30 OFK Burovo 4 : 0 Bistrica
02.04.2016 16:30 Šumadija 3 : 2 BSK
02.04.2016 16:30 Rudar 2012 2 : 0 Mladost (G)
02.04.2016 16:30 Popović 0 : 0 Vojvoda
02.04.2016 16:00 Radnik 1 : 2 Heroj
02.04.2016 16:30 Sindjelić 4 : 3 Planinac
02.04.2016 16:30 Beljanica 2 : 0 Resava
02.04.2016 16:30 Bresje 1 : 1 Trnava
02.04.2016 14:30 Topoljak 4 : 1 Mladost
02.04.2016 14:30 Sloboda 1948 0 : 3 Borjak 2013
02.04.2016 15:00 Gornje Krajince 3 : 0 Nomanica
02.04.2016 15:00 Pomoravlje 0 : 3 Atletiko
02.04.2016 15:00 Todorovce 7 : 1 Badince
02.04.2016 15:00 Radnik 2013 3 : 1 Rudar
02.04.2016 15:00 Jedinstvo 2 : 4 Turekovac
02.04.2016 15:00 Moravac 2 : 2 Milanovo
02.04.2016 16:00 Gaj 2 : 6 Sloga
02.04.2016 16:00 Solunac 2 : 3 Graničar
02.04.2016 16:00 Naša Krajina 2 : 4 Janošik
02.04.2016 15:30 Omladinac B 0 : 3 Vukan
02.04.2016 15:30 Mladost (R) 4 : 0 Mladost (L)
02.04.2016 15:30 Dobrnje 0 : 0 Burovac
02.04.2016 15:30 Veliko Laole 1 : 1 Radnik
02.04.2016 15:00 Mladost (J) 6 : 1 Maskar
02.04.2016 16:30 Maovi MH 2 : 0 Mladost (S)
02.04.2016 16:30 OFK Varna 2 : 5 Pocerina
02.04.2016 Sloga DB 0 : 1 Grabovica
02.04.2016 OFK Donja Ljuboviđa 1 : 1 Azbukovica
02.04.2016 15:30 Vitanovac 08 1 : 3 Grkljane
02.04.2016 15:30 Polet 0 : 2 Lipovac
02.04.2016 15:30 Zmajevac 3 : 1 Polet
02.04.2016 15:30 Jablanica 1 : 1 Modrica
02.04.2016 15:30 Zdravinje 1 : 4 Mladost VPD
02.04.2016 15:30 Knez Lazar 10 : 0 Pasjak 2013
02.04.2016 16:00 Proleter 2 : 0 Slavija
02.04.2016 16:00 Rekreativo 4 : 1 Proleter
02.04.2016 16:00 Sloga 1 : 1 Roma-Iverić
02.04.2016 16:00 Barič-Munja 0 : 1 Draževac-Tornado
02.04.2016 16:00 Zadrugar 2 : 1 Baljevac
02.04.2016 16:30 Mladi Radnik 1 : 3 Mladi Borac
02.04.2016 16:30 Dobra Voda 0 : 2 Mladost
02.04.2016 16:30 OFK Dragoševac 3 : 1 Dražmirovac
02.04.2016 15:30 Mornar 0 : 0 OFK Petrovac
02.04.2016 15:30 Mladost 2 : 0 Zeta
02.04.2016 15:30 Rudar 0 : 0 Iskra
02.04.2016 16:00 Budućnost 4 : 0 Lovćen
02.04.2016 15:30 Bokelj 3 : 0 Grbalj
02.04.2016 15:30 Sutjeska 1 : 1 Dečić
02.04.2016 14:00 Mašinac 6 : 0 Požarevac
02.04.2016 12:00 Jerina 0 : 1 Požega
02.04.2016 11:00 Sloga 036 6 : 0 Slatke Male
02.04.2016 11:00 Karađorđe 4 : 0 Šabac
02.04.2016 13:00 Radnički 2013 15 : 1 Bukovička Banja
02.04.2016 12:00 Sremice 0 : 9 Metalmania
02.04.2016 14:00 Sjeverna zvijezda 1 : 4 Cvetex
02.04.2016 15:00 Sokolac 0 : 6 Sloga Kakmuž-Petrovo
02.04.2016 10:00 Čelik 1 : 2 Proleter
02.04.2016 12:30 Čukarički 3 : 0 Brodarac
02.04.2016 13:00 Crvena zvezda 2 : 1 Radnički (N)
02.04.2016 12:00 Široki Brijeg 5 : 0 Velež
02.04.2016 12:00 Mladost 1 : 5 Željezničar
02.04.2016 12:00 Sloboda 7 : 0 Vitez
02.04.2016 12:00 Olimpic 5 : 0 Radnik
02.04.2016 12:00 Drina 2 : 1 Borac
02.04.2016 12:00 Travnik 2 : 1 Slavija
02.04.2016 12:00 Sarajevo 6 : 0 Rudar Prijedor
02.04.2016 12:00 Zrinjski 2 : 1 Čelik
02.04.2016 12:00 Široki Brijeg 2 : 2 Sloboda
02.04.2016 12:00 Olimpic 2 : 1 Mladost
02.04.2016 12:00 Drina 0 : 3 Velež
02.04.2016 12:00 Travnik 1 : 1 Željezničar
02.04.2016 12:00 Sarajevo 3 : 0 Vitez
02.04.2016 12:00 Zrinjski 1 : 0 Radnik
02.04.2016 12:00 Čelik 1 : 0 Borac
02.04.2016 12:00 Rudar Prijedor 5 : 1 Slavija
02.04.2016 10:00 Spartak 4 : 0 Dinamo 1945
02.04.2016 10:00 Bačka 1901 1 : 1 TSC
02.04.2016 10:00 Bačka (BP) 0 : 2 Hajduk Junior
02.04.2016 15:30 Javor 0 : 0 FAP
02.04.2016 13:00 Kolubara 1 : 2 Radnički (NB)
02.04.2016 11:30 Siti Sport Klub 1 : 4 Sindjelić
02.04.2016 15:00 IM Rakovica 0 : 3 Brodarac 2
02.04.2016 11:00 Žarkovo 1 : 8 Zemun
02.04.2016 09:00 Policajac 2 : 2 Bežanija
02.04.2016 15:00 Dolina 6 : 0 Slavija
02.04.2016 11:00 Glogonj 2 : 3 Borac (S)
02.04.2016 11:00 Omladinac 7 : 1 Unirea
02.04.2016 11:00 Partizan (U) 2 : 0 Budućnost (A)
02.04.2016 10:00 OFK Beograd 4 : 1 Lokomotiva
02.04.2016 10:00 011 3 : 0 Zemun
02.04.2016 10:00 Internacional 3 : 0 Bežanija
02.04.2016 10:00 Sinđelić 1 : 0 Voždovac
02.04.2016 10:00 Rad 3 : 0 Radnički NBG
02.04.2016 12:00 BSK 1925 1 : 3 GSP Polet
02.04.2016 12:30 Srem 1 : 3 Vrcin
02.04.2016 15:15 Brodarac 1947 4 : 1 PKB
02.04.2016 15:30 Turbina 4 : 3 Zvezdara
02.04.2016 17:30 Studentski Grad 5 : 0 Trudbenik
02.04.2016 10:30 011 5 : 0 Buducnost
02.04.2016 11:00 Dunavac Grocka 3 : 5 Milenium
02.04.2016 Sloboda 1 : 0 Osipaonica
02.04.2016 15:30 Budućnost 3 : 0 Šumadija
02.04.2016 15:30 Mladi borac 1 : 0 Sloga
02.04.2016 15:30 Udarnik 3 : 0 Omladinac
02.04.2016 17:30 Kom 4 : 2 Grbalj
02.04.2016 17:30 Berane 3 : 0 OFK Petrovac
02.04.2016 17:30 Bratstvo 4 : 5 Lovćen
02.04.2016 17:30 Ibar 0 : 1 Mornar
02.04.2016 17:30 Cetinje 2 : 8 Bokelj
02.04.2016 15:00 Crvena zvezda 1 : 1 Radnički (N)
02.04.2016 13:00 OFK Hajduk 4 : 0 Napredak
02.04.2016 12:00 Vojvodina 3 : 0 Hajduk junior
02.04.2016 12:00 Inđija 3 : 2 Radnički (NP)
02.04.2016 12:00 TSC 1 : 0 Bačka 1901
02.04.2016 11:00 Voždovac 1 : 1 Radnički
02.04.2016 12:30 011 4 : 0 Internacional
02.04.2016 15:00 BASK 1 : 1 BSK 1925
02.04.2016 12:00 Lokomotiva 4 : 2 Dominus
02.04.2016 13:30 Kiker 2 : 0 Bane
02.04.2016 11:00 Radnički 1923 1 : 0 Rudar
02.04.2016 13:00 Sloga 2 : 0 Tutin
02.04.2016 13:00 Nacional 1 : 5 Novi Pazar
02.04.2016 17:00 IMT 4 : 0 Budućnost
02.04.2016 12:00 Drina 0 : 3 Senjak
02.04.2016 12:00 Budućnost Krušik 2014 1 : 2 Loznica
02.04.2016 12:00 Savacium 1 : 0 Jedinstvo
02.04.2016 09:00 Borac 4 : 3 Banja
02.04.2016 10:00 Avala 0 : 2 Hajduk
02.04.2016 10:45 Jedinstvo 0 : 3 Sremcica
02.04.2016 11:00 Vojvodina 3 : 6 Dolina
02.04.2016 11:00 Dinamo 1945 13 : 0 Polet
02.04.2016 Posavina 2 : 1 Budućnost
02.04.2016 10:00 Jedinstvo 5 : 1 Zadrugar
02.04.2016 10:00 Radnički Stobex 2 : 2 Mačva 2005
02.04.2016 10:00 Rađevac 7 : 1 Radnički
02.04.2016 11:00 Donjošorac 6 : 2 POFK Letnjikovac
02.04.2016 10:00 Široki Brijeg 9 : 2 Velež
02.04.2016 10:00 Mladost 1 : 2 Željezničar
02.04.2016 10:00 Sloboda 4 : 0 Vitez
02.04.2016 10:00 Olimpic 2 : 1 Radnik
02.04.2016 10:00 Drina 3 : 0 Borac
02.04.2016 10:00 Travnik 0 : 2 Slavija
02.04.2016 10:00 Sarajevo 7 : 0 Rudar Prijedor
02.04.2016 10:00 Zrinjski 0 : 0 Čelik
02.04.2016 Mladost (R) 2 : 3 Velež
02.04.2016 Hercegovac 3 : 1 Stakorina
02.04.2016 Rudo 0 : 2 Glasinac
02.04.2016 10:00 Vojvodina 1 : 0 Radnički
02.04.2016 10:00 Železničar 1 : 0 Petar Puača
02.04.2016 10:00 Inđija 0 : 2 Radnički (NP)
02.04.2016 10:00 TSC 1 : 1 Bačka 1901
02.04.2016 13:00 Tutin 0 : 2 Apolon 4
02.04.2016 13:00 Apolon 2 : 1 Pazar Juniors
02.04.2016 14:00 Voždovac 1 : 0 Teleoptik
02.04.2016 14:00 Čukarički 4 : 0 Brodarac
02.04.2016 16:00 OFK Beograd 9 : 0 Dominus
02.04.2016 10:00 Kolubara 1 : 2 Zemun
02.04.2016 16:00 PKB Kovilovo 3 : 1 Radnički (NB)
02.04.2016 19:30 Studentski Grad 2 : 0 Lokomotiva
02.04.2016 13:30 SASK 3 : 6 Mladi radnik 1940
02.04.2016 Sloboda 2 : 3 Osipaonica
02.04.2016 10:00 Bresje Superior 0 : 1 Napredak
02.04.2016 13:30 Mladi borac 2 : 2 Sloga
02.04.2016 Udarnik 7 : 0 Omladinac
02.04.2016 10:00 Budućnost Krušik 2014 1 : 2 Loznica
02.04.2016 15:00 OFK Osečina 0 : 5 Radnički
02.04.2016 10:00 Savacijum 1 : 1 Jedinstvo
02.04.2016 Zvižd 5 : 0 Cepelin 026
02.04.2016 10:00 Srem J. 2 : 0 Institut
02.04.2016 12:00 Borac O. 1 : 0 IMT
02.04.2016 16:00 Borac P. 0 : 9 13.maj
02.04.2016 17:00 BASK 1 : 1 Vranić
02.04.2016 14:00 BSK 4 : 3 BAK
02.04.2016 10:00 Njerš Ištvan 2 : 2 CFK
02.04.2016 10:00 Palilulac 1 : 3 Pionir
02.04.2016 11:00 Balkan 4 : 5 Beograd 1929
02.04.2016 10:00 Jedinstvo 0 : 6 Bačka
02.04.2016 12:00 Tempo 2 : 4 Institut
02.04.2016 12:30 Zemun B 8 : 0 Šumadinac
02.04.2016 12:30 Zmaj 1953 0 : 1 Radnički NB
02.04.2016 10:00 Radnički 12 : 1 Budućnost
02.04.2016 10:00 Karađorđe 0 : 3 OFK Šabac
02.04.2016 10:00 Romanija 2 : 1 Han Pijesak
02.04.2016 Mladost (R) 5 : 0 Velež
02.04.2016 Hercegovac 0 : 1 Stakorina
02.04.2016 Rudo 1 : 5 Glasinac
02.04.2016 13:30 Požarevac 3 : 14 Sloga 036
02.04.2016 13:30 Požega 1 : 6 Šumadija 1903
02.04.2016 sokolice : Krstarica
02.04.2016 12:00 Majdanpek 0 : 3 Lavice Dubočica
02.04.2016 13:00 Rosulja 2014 0 : 1 Morava
02.04.2016 12:00 Rad 4 : 0 Kolubara
02.04.2016 09:00 BSK Borča 1 : 3 Teleoptik
02.04.2016 09:00 Brodarac 1 : 5 Voždovac
02.04.2016 10:00 DIF 8 : 0 Sindjelić
02.04.2016 13:30 PKB Kovilovo 0 : 13 Ada
02.04.2016 12:00 Poštar 9 : 1 Hajduk
02.04.2016 15:00 Subotica '04 3 : 0 Vinogradar
02.04.2016 11:00 Subotica '03 0 : 1 Bačka 1901
02.04.2016 Presing 0 : 0 Bambi
02.04.2016 12:00 Belo Polje 4 : 3 Zvezda
02.04.2016 09:00 Zabrezje 2 : 1 Buducnost
02.04.2016 10:00 Duboko 0 : 3 Urovci
02.04.2016 09:00 Posavina 3 : 0 Sloga
02.04.2016 10:00 Polet 2 : 0 Skela
02.04.2016 11:00 Pobeda 6 : 0 Ljubinic
02.04.2016 12:00 Zadrugar 4 : 0 Omladinac
02.04.2016 09:00 Obrenovac 1905 3 : 0 Duboko
02.04.2016 09:50 Radnički 3 : 0 Sloga
02.04.2016 10:40 Feniks 1 : 1 Posavina
02.04.2016 Presing 0 : 5 Bambi
02.04.2016 Dominus : BSK 1925
02.04.2016 16:00 OFK Beograd 5 : 0 Teleoptik

Košarka

02.04.2016 19:00 Mladost 67 : 69 Plana
02.04.2016 20:00 Srem 66 : 67 Dunav
02.04.2016 19:00 Napredak 83 : 76 Zlatibor
02.04.2016 19:00 Sloboda 81 : 64 Zdravlje Leskovac
02.04.2016 19:00 Spars 75 : 80 Široki
02.04.2016 19:00 Kakanj 84 : 71 Leotar Swisslion
02.04.2016 20:00 Sloboda 90 : 70 Radnik BN Basket
02.04.2016 20:00 Građanski 82 : 74 Zrinjski
02.04.2016 20:00 Bošnjak 80 : 67 Student
02.04.2016 19:00 Drina Birač 61 : 87 Prijedor
02.04.2016 19:00 Kozara 75 : 84 HEO
02.04.2016 19:00 Rogatica 69 : 61 Borac
02.04.2016 19:00 Student 75 : 81 Bratunac
02.04.2016 19:00 Sutjeska 84 : 54 Teslić
02.04.2016 19:00 Mladost Vesna 59 : 68 Dimitrovgrad
02.04.2016 18:00 Kuršumlija 100 : 83 OKK Junior
02.04.2016 18:00 Zone Boys 71 : 81 Sokobanja
02.04.2016 19:00 Zlatar 78 : 57 Prva Petoletka
02.04.2016 19:00 Zekas 75 62 : 80 Šabac
02.04.2016 19:30 Milan Trivić 70 : 62 BKK Radnički
02.04.2016 19:20 Zvezdara 79 : 56 Torlak Aboca
02.04.2016 14:50 Astra 78 : 68 Žarkovo
02.04.2016 12:00 Slodes 97 : 95 Žitko Basket
02.04.2016 18:15 Borac 66 : 84 Kolubara LA 2003
02.04.2016 20:30 Futog Tehnomer 80 : 66 Hajduk
02.04.2016 19:00 Odžaci 78 : 89 Akademik
02.04.2016 19:00 Radnički 66 : 71 Topola
02.04.2016 MIX 67 : 56 Železničar
02.04.2016 Lazarevac : M-015
02.04.2016 LA Basket 69 : 88 Mladost
02.04.2016 MIX : Šabac
02.04.2016 Mladost 014 46 : 53 Osečina
02.04.2016 Student 48 : 71 Železničar

Odbojka

02.04.2016 17:00 VA 014 3 : 2 Jagodina
02.04.2016 20:00 Borac 3 : 0 Jedinstvo
02.04.2016 15:00 Metalac Takovo 0 : 3 Mladi radnik
02.04.2016 19:00 Hajduk Veljko 0 : 3 Desetka
02.04.2016 Gračac 3 : 2 Lotus
02.04.2016 16:00 Partizan 3 : 0 Partizan 2012
02.04.2016 Putevi 3 : 0 Drina
02.04.2016 FAP Livnica 3 : 2 Užice
02.04.2016 19:00 Napredak 037 2 : 3 Antena
02.04.2016 Hercegovina 0 : 3 Futog
02.04.2016 Vojvodina 2 2 : 3 Srem
02.04.2016 Vrbas 0 : 3 Kulpin
02.04.2016 Dunav Volley 2 : 3 Mladost-Expans
02.04.2016 Proleter 0 : 3 Bečej
02.04.2016 19:30 Karađorđe 0 : 3 Zaslon
02.04.2016 14:00 Loznica 0 : 3 Lucky Star
02.04.2016 19:00 VGSK 3 : 0 Šumadija
02.04.2016 19:30 Mladenovac 3 : 0 Jedinstvo
02.04.2016 17:00 BMR Petlovača 1947 0 : 3 Rudar
02.04.2016 Knez Lazar 3 : 0 Tehničar
02.04.2016 Ribnica 2 3 : 0 Zvečan
02.04.2016 14:15 Goč 0 : 3 Gračanica
02.04.2016 19:00 Vranje 3 : 0 Topličanin 2
02.04.2016 Radan 3 : 0 Morava
02.04.2016 14:30 Mladost 0 : 3 MOK Topličanin 97
02.04.2016 18:00 Drina 3 : 2 Crvena zvijezda
02.04.2016 18:00 Maglić 3 : 0 Majevica
02.04.2016 18:00 Gradiška 0 : 3 Pelagićevo
02.04.2016 18:00 Modriča Optima 3 : 1 Jahorina
02.04.2016 15:00 AS 0 : 3 Klek Srbijašume
02.04.2016 16:30 Student 0 : 3 Valjevo
02.04.2016 17:00 Smederevo 0 : 3 Beograd
02.04.2016 Jedinstvo 2 3 : 0 Vršac
02.04.2016 Odbojka 013 1 : 3 Eaton Srem Tempo 2
02.04.2016 Ruma 3 : 0 Vrbas
02.04.2016 Omladinac 0 : 3 Žabalj Volej
02.04.2016 Mladost 0 : 3 NIS Spartak 2
02.04.2016 Gimnazijalac 3 : 1 Zlatibor
02.04.2016 18:00 Tara 3 : 2 Ekonomac
02.04.2016 Mokra Gora 1 : 3 Borac
02.04.2016 Putevi Trendteks 1 : 3 Trstenik
02.04.2016 Crnokosa 0 : 3 Tutin Dalas
02.04.2016 Sterija 3 : 1 Zaslon
02.04.2016 Ub 3 : 0 Mladi Radnik
02.04.2016 Srbijanka 014 1 : 3 Roda
02.04.2016 Šumadija 3 : 0 Lazarevac
02.04.2016 Mali Zvornik 0 : 3 Spartak
02.04.2016 18:00 Paraćin 0 : 3 Leskovac 98
02.04.2016 15:30 Pirot 0 : 3 Vranje
02.04.2016 18:00 Bor 3 : 1 Kuršumlija
02.04.2016 18:00 Majdanpek FBC 3 : 0 Surdulica
02.04.2016 11:00 ŽOK 030 0 : 3 Hajduk Veljko
02.04.2016 NIS Spartak 3 : Čoka
02.04.2016 Senta : KI 0230
02.04.2016 Vollejstar : Panonija
02.04.2016 18:00 Balkana 0 : 3 Laktaši
02.04.2016 18:00 Glasinac 3 : 1 Crvena zvijezda
02.04.2016 18:00 Maglić 3 : 0 Hercegovac
02.04.2016 18:00 Slavija 3 : 0 Stakorina
02.04.2016 18:00 HE Drini 3 : 1 Jahorina

Rukomet

02.04.2016 20:00 Partizan 27 : 27 Vojvodina
02.04.2016 19:00 Sloga 23 : 27 Metaloplastika
02.04.2016 19:00 Spartak Vojput 27 : 20 Crvena zvezda
02.04.2016 Železničar 1949 23 : 32 Rudar
02.04.2016 Radnički 26 : 30 Morava
02.04.2016 Jugović 27 : 26 Požarevac
02.04.2016 19:00 Inđija 41 : 25 Banatski Karlovac
02.04.2016 19:00 Lavovi BP 27 : 27 Metalac
02.04.2016 19:00 Kikinda 32 : 24 Hercegovina
02.04.2016 19:00 ŽSK 33 : 24 Jabuka
02.04.2016 19:00 Jedinstvo 28 : 22 Apatin
02.04.2016 19:00 Mladost 1949 17 : 41 Bela Palanka
02.04.2016 19:00 Rembas 25 : 44 Planinka PV
02.04.2016 19:00 Hajduk Veljko 33 : 25 ORK Bor
02.04.2016 19:00 Vranje 1957 36 : 24 Jagodina
02.04.2016 18:00 Priboj 35 : 28 Trepča
02.04.2016 19:00 Metalac 32 : 31 Mladost
02.04.2016 19:00 Prva Petoletka 21 : 20 Lokomotiva
02.04.2016 18:00 Novi Pazar 38 : 29 Omladinac
02.04.2016 19:00 Radnički 1958 34 : 23 Potisje Pleteks
02.04.2016 19:00 Vojvoda Stepa 33 : 27 Hajduk
02.04.2016 19:00 Sivac 30 : 29 Slavija
02.04.2016 19:00 Srem SM 33 : 25 Nova Pazova
02.04.2016 19:00 Kljajićevo 30 : 21 Beočin
02.04.2016 19:00 Radnički (JT) 23 : 25 Mladost
02.04.2016 19:00 Mladost TSK 36 : 24 Crvenka 2
02.04.2016 16:00 Gučevo 24 : 42 Smederevo
02.04.2016 16:00 Umčari 10 : 0 Zemun 1957
02.04.2016 15:30 Dorćol 22 : 23 Radnički
02.04.2016 19:00 Radnički 43 : 25 Knjaževac
02.04.2016 19:00 Paraćin 24 : 28 Majdanpek
02.04.2016 16:30 Topličanin 2 31 : 34 Vlasotince
02.04.2016 12:30 Štrpce 32 : 30 Knez Lazar
02.04.2016 19:00 Karađorđe 39 : 34 Sloga
02.04.2016 19:00 Vogošća 40 : 29 Gračanica
02.04.2016 19:00 Derventa 10 : 0 Igman
02.04.2016 19:00 Konjuh 33 : 26 Bosna
02.04.2016 20:00 Prijedor 29 : 28 Sloga
02.04.2016 20:00 Krajina 33 : 29 Zrinjski
02.04.2016 19:30 Izviđač 39 : 18 Maglaj
02.04.2016 19:00 Železničar 21 : 21 Radnički
02.04.2016 20:00 Izvor Bukovička Banja 31 : 26 Naisa
02.04.2016 18:00 Kučevo 18 : 20 Kikinda
02.04.2016 20:00 Vrbas 20 : 23 Radnički
02.04.2016 19:00 Spartak 28 : 15 Ravangrad
02.04.2016 19:00 Sloven 29 : 18 Laki
02.04.2016 11:00 Paraćin 12 : 38 Remesiana
02.04.2016 20:00 Mira 35 : 27 Katarina
02.04.2016 20:00 Jedinstvo 26 : 25 Izviđač
02.04.2016 20:00 Ilidža 18 : 34 Grude
02.04.2016 20:00 Lokomotiva 23 : 31 Krivaja
02.04.2016 20:00 Goražde 30 : 27 Bihać
02.04.2016 20:00 Zrinjski 27 : 17 Rogatica

Vaterpolo

02.04.2016 Taš 2000 6 : 11 Novi Beograd 011

Futsal

02.04.2016 12:00 Flash Bečej 4 : 3 Niš 92
02.04.2016 18:00 Deus 5 : 0 Vranje
02.04.2016 18:00 Apa Futsal 9 : 0 Kikinda
02.04.2016 21:00 Dolap 3 : 6 BSK
02.04.2016 20:00 Kolubara 3 : 5 Handy United
02.04.2016 13:15 Ekonomist 1 : 2 Intelektualac
02.04.2016 17:15 Grocanski 8 : 4 Samo pravo
02.04.2016 15:15 Euromotus 5 : 0 TMF
02.04.2016 20:00 TFK 3 : 0 Sombor
02.04.2016 Gurgusovac 4 : 4 Akademac
02.04.2016 19:00 Seljak 3 : 6 Zrinjski
02.04.2016 19:00 Brotnjo Premier SK 5 : 4 Mostar SG
02.04.2016 19:00 Leotar 3 : 4 Centar
02.04.2016 18:00 Kaskada 8 : 1 Jošavka
02.04.2016 18:00 Bosna Kompred 8 : 2 Tango
02.04.2016 18:00 Sofić Konjic 8 : 3 Čelinac

Ragbi 13

02.04.2016 Soko : Zemun

Američki fudbal

02.04.2016 15:00 Wild Boars 41 : 0 Meridian Indians

Ragbi 15

02.04.2016 14:00 Partizan : Vojvodina
Igrom slučaja ne gledah večeras ono što još uvek neopravdano zovu "veliki derbi",derbi da ali veliki nije odavno zbog mnogo čega.Opet igrom slučaja valjda oko sat posle utakmice,svratih u jednu čarapansku meanu gde su se moji kompanjoni uveliko ubeđivali oko onoga što su gledali.Mišljenja naravno totalno suprostavljena kao da su gledali različite utakmice.A samo sam hteo da im platim turu,bez koje ostadoše a ja napuštajući lokal svatih da me "slučaj" poslužio pa ne gledah to beogradsko đubre.
Jovica Jovanovic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Jovica Jovanovic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Jovica Jovanovic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Jovica Jovanovic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Jovica Jovanovic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Jovica Jovanovic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
tozajagodina i još 1 korisnika su tipovali utakmicu