XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 12.08.2006 Trajal - Kosanica 0:0
2 19.08.2006 Topličanin - Trajal 1:5
3 27.08.2006 Trajal - Timok 3:3
4 03.09.2006 Bor - Trajal 0:0
5 06.09.2006 Trajal - Rudar Alpos 3:1
6 09.09.2006 Sloga (L) - Trajal 2:0
7 16.09.2006 Trajal - Sinđelić 1:1
8 23.09.2006 Trajal - Car Konstantin 1:0
9 01.10.2006 Jedinstvo (P) - Trajal 2:0
10 07.10.2006 Trajal - OFK Niš 2:0
11 15.10.2006 Kopaonik - Trajal 1:0
12 21.10.2006 Trajal - Svrljig 2:1
13 29.10.2006 Morava (VH) - Trajal 1:1
14 04.11.2006 Trajal - Železničar 1:0
15 12.11.2006 Jagodina - Trajal 2:0
16 18.11.2006 Trajal - Dubočica 3:1
17 25.11.2006 Đerdap - Trajal 0:2
18 10.03.2007 Kosanica - Trajal 0:0
19 18.03.2007 Trajal - Topličanin 3:0
20 24.03.2007 Timok - Trajal 2:0
21 01.04.2007 Trajal - Bor 3:0
22 08.04.2007 Rudar Alpos - Trajal 1:1
23 15.04.2007 Trajal - Sloga (L) 0:0
24 21.04.2007 Sinđelić - Trajal 0:3
25 29.04.2007 Car Konstantin - Trajal 2:3
26 06.05.2007 Trajal - Jedinstvo (P) 3:0
27 09.05.2007 OFK Niš - Trajal 1:2
28 13.05.2007 Trajal - Kopaonik 6:0
29 19.05.2007 Svrljig - Trajal 1:0
30 27.05.2007 Trajal - Morava (VH) 0:1
31 03.06.2007 Železničar - Trajal 2:2
32 10.06.2007 Trajal - Jagodina 3:1
33 17.06.2007 Dubočica - Trajal 1:0
34 24.06.2007 Trajal - Đerdap 2:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Telekom Srbija Jagodina 34 21 7 6 70
2 Železničar 34 19 6 9 63
3 Sloga (L) 34 17 8 9 59
4 Trajal 34 16 9 9 57
5 Sinđelić 34 16 7 11 55
6 Svrljig 34 15 7 12 52
7 Dubočica 34 15 6 13 51
8 Kopaonik (-1) 34 15 7 12 51
9 Morava (VH) 34 15 5 14 50
10 Timok 34 13 11 10 50
11 OFK Niš 34 14 7 13 49
12 Rudar Alpos 34 13 9 12 48
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravsko-Timočka zona Jedinstvo (P) 34 12 7 15 43
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravsko-Timočka zona Bor 34 11 9 14 42
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Niška zona Topličanin 34 10 12 12 41
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Niška zona Car Konstantin 34 9 7 18 34
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravsko-Timočka zona Đerdap 34 7 3 24 24
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Niška zona Kosanica 34 2 5 27 11
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.