XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 22.11.2017 12:00 BSK Borča MK - Crvena zvezda MK 0:1
2 25.11.2017 11:00 Crvena zvezda MK - Brodarac MK 0:1
3 10.09.2017 12:30 Radnički (NB) MK - Crvena zvezda MK 1:6
4 16.09.2017 18:00 011 MK - Crvena zvezda MK 0:6
5 24.09.2017 10:00 Crvena zvezda MK - OFK Beograd MK 1:1
6 01.10.2017 09:00 Radnički (O) MK - Crvena zvezda MK 0:2
7 07.10.2017 17:00 Crvena zvezda MK - Čukarički MK 0:3
8 15.10.2017 10:00 DIF MK - Crvena zvezda MK 0:6
9 24.10.2017 13:30 Crvena zvezda MK - Voždovac MK 0:0
10 01.11.2017 11:30 Zemun MK - Crvena zvezda MK 1:2
11 05.11.2017 11:00 Crvena zvezda MK - Internacional MK 6:2
12 12.11.2017 09:00 Rad MK - Crvena zvezda MK 0:2
13 19.11.2017 10:00 Crvena zvezda MK - Partizan MK 1:1
14 10.03.2018 12:00 Crvena zvezda MK - BSK Borča MK 4:0
15 17.03.2018 09:00 Brodarac MK - Crvena zvezda MK 0:3
16 29.03.2018 15:00 Crvena zvezda MK - Radnički (NB) MK 2:1
17 05.04.2018 14:00 Crvena zvezda MK - 011 MK 6:1
18 15.04.2018 10:00 OFK Beograd MK - Crvena zvezda MK 0:2
19 21.04.2018 09:00 Crvena zvezda MK - Radnički (O) MK 6:0
20 28.04.2018 10:00 Čukarički MK - Crvena zvezda MK 2:1
21 05.05.2018 09:00 Crvena zvezda MK - DIF MK 8:0
22 10.05.2018 10:30 Voždovac MK - Crvena zvezda MK 0:8
23 19.05.2018 09:00 Crvena zvezda MK - Zemun MK 3:1
24 31.05.2018 18:30 Internacional MK - Crvena zvezda MK 2:6
25 03.06.2018 10:00 Crvena zvezda MK - Rad MK 1:3
26 14.06.2018 10:00 Partizan MK - Crvena zvezda MK 0:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Čukarički MK 26 20 5 1 65
2 Partizan MK 26 20 4 2 64
3 Crvena zvezda MK 26 19 3 4 60
4 Zemun MK 26 18 6 2 60
5 Rad MK 26 12 7 7 43
6 OFK Beograd MK 26 11 3 12 36
7 Radnički (O) MK 26 10 2 14 32
8 Brodarac MK 26 8 7 11 31
9 Internacional MK 26 10 1 15 31
10 Voždovac MK 26 8 5 13 29
11 BSK Borča MK 26 9 2 15 29
12 Radnički (NB) MK 26 6 4 16 22
13 011 MK 26 3 0 23 9
14 DIF MK 26 2 3 21 9
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu