XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:00 Rubin (DS) - Ušće 6:1
2 27.08.2017 17:00 Ušće - Mladi Gorani 4:0
3 03.09.2017 16:30 Trudbenik - Ušće 2:1
4 10.09.2017 16:30 Ušće - Polet 57 1:0
5 13.09.2017 16:30 Velika Drenova - Ušće 5:3
6 17.09.2017 16:30 Ušće - Omladinac 4:1
7 24.09.2017 15:30 Stari Trstenik - Ušće 4:2
8 01.10.2017 15:30 Ušće - Beli Orlovi 2:2
9 08.10.2017 15:30 Borac - Ušće 3:0
10 11.10.2017 14:30 Ušće - Rubin (Z) 0:4
11 15.10.2017 14:30 Gradina - Ušće 6:1
12 21.10.2017 14:30 Jugovići - Ušće 5:1
13 29.10.2017 13:30 Ušće - 14. Oktobar 1:0
14 05.11.2017 13:30 Mladost (DK) - Ušće 4:1
16 18.11.2017 13:00 Varvarin - Ušće 5:1
17 26.11.2017 13:00 Ušće - Sloga (L) 0:3
18 11.03.2018 15:00 Ušće - Rubin (DS) 5:0
19 18.03.2018 12:00 Mladi Gorani - Ušće 2:1
20 16.05.2018 17:00 Ušće - Trudbenik 2:1
21 04.04.2018 16:00 Polet 57 - Ušće 0:1
22 07.04.2018 16:00 Ušće - Velika Drenova 1:3
23 10.04.2018 16:00 Omladinac - Ušće 2:4
24 15.04.2018 16:00 Ušće - Stari Trstenik 3:2
25 22.04.2018 16:30 Beli Orlovi - Ušće 4:3
26 29.04.2018 16:30 Ušće - Borac 3:2
27 02.05.2018 17:00 Rubin (Z) - Ušće 1:1
28 06.05.2018 17:00 Ušće - Gradina 2:1
29 13.05.2018 17:00 Ušće - Jugovići 5:1
30 20.05.2018 17:00 14. Oktobar - Ušće 1:2
31 23.05.2018 17:30 Ušće - Mladost (DK) 3:2
33 03.06.2018 17:30 Ušće - Varvarin 5:4
34 09.06.2018 17:30 Sloga (L) - Ušće 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Mladost (DK) 32 23 5 4 74
2 Varvarin 32 22 3 7 69
3 Gradina (-1) 32 21 3 8 65
4 Sloga (L) 32 20 3 9 63
5 Polet 57 32 19 2 11 59
6 Trudbenik 32 18 4 10 58
7 Rubin (DS) 32 14 5 13 47
8 Ušće (-4) 32 15 2 15 43
9 Omladinac 32 14 1 17 43
10 14. Oktobar (-1) 32 12 7 13 42
11 Borac 32 13 3 16 42
12 Velika Drenova (-1) 32 13 3 16 41
13 Beli Orlovi 32 11 5 16 38
14 Stari Trstenik 32 10 4 18 34
15 Rubin (Z) (-2) 32 10 3 19 31
16 Mladi Gorani (-1) 32 6 1 25 18
17 Jugovići (-2) 32 3 2 27 9
Antić Marko je dislajkovao utakmicu
Kada počinje takmičenje i kad bi trebale ekipe da se prijave za to takmičenje??