XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 07.09.2016 17:00 Crvena zvezda MK - Teleoptik MK 5:1
3 17.09.2016 12:00 Crvena zvezda MK - Studenski grad MK 3:0
4 05.10.2016 13:30 Crvena zvezda MK - Partizan MK 3:1
5 28.09.2016 16:00 011 MK - Crvena zvezda MK 0:9
6 01.10.2016 14:00 Crvena zvezda MK - Altina MK 5:0
7 09.10.2016 09:00 Brodarac MK - Crvena zvezda MK 0:6
8 16.10.2016 09:30 Crvena zvezda MK - BSK Borča MK 6:0
9 26.10.2016 15:30 Zemun MK - Crvena zvezda MK 3:4
10 30.10.2016 11:00 Crvena zvezda MK - Rad MK 3:1
11 05.11.2016 14:00 OFK Beograd MK - Crvena zvezda MK 0:3
12 12.11.2016 14:00 Crvena zvezda MK - Čukarički MK 1:0
13 19.11.2016 10:00 Voždovac MK - Crvena zvezda MK 1:1
14 19.03.2017 09:00 Teleoptik MK - Crvena zvezda MK 0:3
16 02.04.2017 13:00 Studenski grad MK - Crvena zvezda MK 0:2
17 09.04.2017 10:00 Partizan MK - Crvena zvezda MK 3:2
18 13.04.2017 09:00 Crvena zvezda MK - 011 MK 4:0
19 22.04.2017 Altina MK - Crvena zvezda MK 1:7
20 29.04.2017 10:00 Crvena zvezda MK - Brodarac MK 5:1
21 24.05.2017 12:00 BSK Borča MK - Crvena zvezda MK 1:4
22 15.05.2017 13:30 Crvena zvezda MK - Zemun MK 1:1
23 31.05.2017 12:00 Rad MK - Crvena zvezda MK 1:3
24 28.05.2017 14:00 Crvena zvezda MK - OFK Beograd MK 2:2
25 03.06.2017 10:00 Čukarički MK - Crvena zvezda MK 7:1
26 09.06.2017 13:30 Crvena zvezda MK - Voždovac MK 3:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Partizan MK 24 20 2 2 62
2 Crvena zvezda MK 24 19 3 2 60
3 OFK Beograd MK 23 17 4 2 55
4 Čukarički MK 24 16 3 5 51
5 Zemun MK 24 12 4 8 40
6 Rad MK 24 11 4 9 37
7 Teleoptik MK 23 10 2 11 32
8 Altina MK 24 10 2 12 32
9 Voždovac MK 24 8 5 11 29
10 BSK Borča MK 24 3 5 16 14
11 Brodarac MK 24 3 4 17 13
12 Studenski grad MK 24 3 2 19 11
13 011 MK 24 2 2 20 8
Odigrane su utakmice prvog kola baraža za popunu seniorskih liga FSB za takmičarsku sezonu 2019/2020, a postignuti su sledeći rezultati: Za Srpsku ligu – grupa Beograd FK „Sremčica“ – FK „Stepojevac Vaga“ 1:0 Za Zonsku ligu Beograda FK „Šumadija“ (Šopić) – FK „Turbina“ (Vreoci) 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „A“ FK „Poštar 1930“ – FK „Balkan Mirijevo“ 1:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „B“ FK „Duboko“ – FK „Rojkovac“ 2:1 Za Prvu beogradsku ligu – grupa „C“ FK „Rabrovac“ – FK „Student“ (Mladenovac) 3:0 Revanš utakmice igraju se u sredu 19. juna 2019. godine od 17:00 časova, osim utakmice FK „Turbina“ (Vreoci) – FK „Šumadija“ (Šopić) koja će se igrati dan kasnije, u četvrtak 20. juna 2019. godine takođe od 17:00 časova.
SportX je podelio utakmicu