XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 25.08.2013 17:00 Sloga - Župski biseri 1:0
2 01.09.2013 16:30 14. Oktobar - Sloga 3:0
3 08.09.2013 16:30 Sloga - Beli Orlovi 2:0
4 15.09.2013 16:30 Ušće - Sloga 1:2
5 22.09.2013 16:30 Sloga - Mladi radnik 0:1
6 29.09.2013 15:30 Omladinac - Sloga 4:1
7 05.10.2013 15:30 Sloga - Rubin (Z) 0:3
8 13.10.2013 15:30 Sloga - Mladost (DK) 2:2
9 19.10.2013 14:30 Blagotin - Sloga 2:1
10 27.10.2013 13:30 Sloga - Rubin (DS) 1:1
11 02.11.2013 13:30 Donji Kopaonik - Sloga 2:0
12 10.11.2013 13:30 Sloga - Ribnik 1:2
13 17.11.2013 13:00 Mladost (T) - Sloga 1:5
14 16.03.2014 14:30 Župski biseri - Sloga 3:0
15 23.03.2014 14:30 Sloga - 14. Oktobar 2:0
16 30.03.2014 14:30 Beli Orlovi - Sloga 2:1
17 06.04.2014 15:30 Sloga - Ušće 2:0
18 13.04.2014 16:00 Mladi radnik - Sloga 4:0
19 30.04.2014 16:30 Sloga - Omladinac 2:3
20 27.04.2014 16:30 Rubin (Z) - Sloga 3:0
21 04.05.2014 16:30 Mladost (DK) - Sloga 2:1
22 11.05.2014 17:00 Sloga - Blagotin 2:6
23 25.05.2014 17:00 Rubin (DS) - Sloga 4:3
24 01.06.2014 17:30 Sloga - Donji Kopaonik 1:6
25 08.06.2014 17:30 Ribnik - Sloga 3:4
26 15.06.2014 17:30 Sloga - Mladost (T) 2:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva rasinska okružna liga Mladi radnik 26 18 5 3 59
2 Prelazi u ligu višeg ranga Prva rasinska okružna liga Omladinac 26 16 4 6 52
3 Prelazi u ligu višeg ranga Prva rasinska okružna liga Blagotin 26 14 6 6 48
4 Donji Kopaonik 26 15 2 9 47
5 Rubin (DS) 26 13 7 6 46
6 Župski biseri 26 15 1 10 46
7 Ribnik 26 12 1 13 37
8 Mladost (DK) (-1) 26 11 1 14 33
9 Rubin (Z) 26 8 5 13 29
10 14. Oktobar 26 8 2 16 26
11 Beli Orlovi (-2) 26 9 1 16 26
12 Klub se ugasio Ušće (-2) 26 8 3 15 25
13 Sloga (-2) 26 8 2 16 24
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Varvarin Mladost (T) 26 6 2 18 20
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.