24.05.2008 Marija Kostić

Topličanin-BSK 1:1

Veoma loša igra oba tima iako su uslovi za igru bili gotovo idealni. U prvom poluvremenu uglavnom se igralo na sredini terena. Prvu priliku na utakmici imali su Prokupčani, posle dobro izvedenog slobodnog udarca od strane Paunovića, ali lopta je završila preko gola. Domaći ipak uspevaju da dođu do vođstva u 27. minutu, strelac A.M. Jović iz okreta. U 32. minutu domaći su imali priliku da povećaju vođstvo, međutim Kostić je pored dva slobodna igrača rešio da akciju završi sam, i pogrešio je. Malo je hvalilo da gosti kazne grešku Kostića. U narednom napadu imali su izglednu priliku za izjednačenje ali je jedan od igrača šutirao pravo u golmana Savića. Gosti ipak uspevaju da dođu do gola u 43. minutu. Dosuđen je slobodan udarac, upućen je sjajan centaršut u šesnaesterac i napadaču nije bilo teško da loptu glavom samo spusti u gol domaćih. To je bilo sve od prvog poluvremena.

U drugom delu susreta uglavnom se igralo na polovini gostiju, ali Prokupčani nisu imali rešenja u završnici. Posle jednog duela između Stankovića i jednog od igrača gostiju sudija je obojicu poslao pre vremena u svlačionicu. Međutim, tu nije bio kraj isključenjima. U 31. minutu još jedan igrač BSK-a je isključen i Topličanin je ostao na terenu sa igračem više,ali nije to iskoristio.Iako je bilo dosta prilika za gol konačan rezultat ostao je isti kao na kraju prvog poluvremena, 1:1.

Gledalaca: 200. Sudija: (Grdelica)
Topličanin: Savić, D.Krstić, Paunović, Mirković (Šubaranović), A.D.Jović, Kostić (Mladenović), Rajković, A.M. Jović, A.D. Stanković, Jovanović