Fudbaleri Kamenoresca 76 ostvarili svoju drugu pobedu ove jeseni

Gornji Ribnik utakmica FK Stari Trstenik - FK Kamenorezac 76 iz Dublja, foto D.Ivanović

Prvenstveno 7. kolo Druge rasinske okružne lige ’’Zapad’’ bilo je berićetno za gostujući tim Kamenorezac 76 iz Dublja, na igralištu u Gornjem Ribniku posle bolje igre ali i neefikasnosti domaćih igrača Starog Trstenika, koji su dva puta pogađali prečku danas izuzetno motivisanog golmana Lazara Petrašinovića, izgubili susret rezultatom 1:4, poluvreme 0:3.

Prema rečima njihovog golmana Nikole Veškovca i na ovoj utakmici kao domaćini nisu bili kompletni i to im se osvetilo. Nisu ni Dubljani pružili neku posebnu ofanzivniju igru ali su zahvaljujući danas raspoloženim za igru Nikole Pecića i igrača utakmice Stefana Simića, koji je postigao tri pogodka i tako sa još 5 postignutih do sada pogodaka postao trenutno najbolji strelac Druge rasinske okružne lige ’’Zapad’’.

Ovaj zanimljiv susret vodio je dobro i nepristrasno glavni arbitar Vojin Janjić sa pomoćnicima Živadinom Nikolićem i Aleksandrom Milovanovićem, delegat je bio istaknuti sportski radnik Dragan Jovanović.

Gosti iz Dublja su pogodkom Nikole Pecića posle lepe solo akcije u 7. minutu, a onda na scenu stupa agilni Stefan Simić sa svojim het-trikom u 13. minutu iz jedanaesterca, 20. i 37. minutu za 4:0. Poraz domaćih ublažio je Aleksandar Ivanović u 85. minutu utakmice.

Stari Trstenik je na tabeli 9. sa 5 bodova, a Kamenorezac 76 na 10. mestu sa istim brojem bodova. U narednom 8. kolu ova dva kluba gostuju, Stari Trstenik u Medveđi kod ekipe Morava, a Kamenorezac 76 u Ugljarevu kod Omladinca.

Gradina 1 : 2 Omladinac
Ribnik : Vinogradar
Mebit 2 : 0 Jugovići
Mladost 3 : 2 Sloboda 1948
Rujišnik 0 : 2 Morava
Stari Trstenik 1 : 4 Kamenorezac 76