Ubedljiva pobeda Dinama

Odigrana je utakmica 17.kola Vojvođanske lige, grupa Istok u kojoj su se sastali fudbaleri domaćeg Dinama i Mladost Lux-a iz Lukićeva. Dinamovci su bili pobedili ubedljivim rezultatom od 4:0, poluvreme 1:0. Oko 250 ljubitelja fudbala videlo je zanimljivu utakmkicu u kojoj je potpunu terensku inicijativu imala domaća ekipa. Prva prilika za Dinamo stvorila se u 11.minutu koju je Kovačević pretvorio u gol. Prvo poluvreme proteklo je uglavnom „bunkerom“ gostujuće ekipe, koja je tražila priliku da kontranapadima ugrozi gol domaćina. Dinamo je u prvom periodu igre imao još dve šanse koje nije uspeo da iskoristi, pa se na odmor otišlo minimalnom prednošću Pančevaca. Već na početku drugog poluvremena (46.min.) razmenom „pasova“ Dinamo stvara višak igrača, a Kovačević sa oko 15-tak metara postiže drugi gol za svoju ekipu. I pored vođstva od 2:0 domaća ekipa i dalje forsira svoju igru da bi se u 54.minutu dogodio najlepši trenutak na utakmici . Matić sa oko 25 metara parabolom pogađa levi gornji ugao protivničkog gola i povećava vođstvo svoje ekipe na 3:0. Samo 10.minuta kasnije Kovačević postiže „het-trik“ i postiže svoj treći, odnosno četvrti gol za Dinamo, što je bio i krajnji rezultat utakmice. Utakmicu 18.kola Vojvođanske lige fudbaleri Dinama igraju narednog vikenda u Nakovu sa ekipom Poleta.