Ribnik se preokretom osamio na čelu tabele

U 3. kolu Druge rasinske lige Zapad Ribnik je kao domaćin pobedio Kamenorezac iz Dublja preokretom. U utakmici punoj preokreta i sa dosta kartona  domaći su poveli iz penala u 20. minutu preko Blagojevića, gosti su u 27. Uzvratili golom Župca nakon prekida. Na poluvreme se otišlo sa nerešenim rezultatom.

Nakon par propuštenih šansi domaćih gosti su to umeli da kazne u 75. preko Pecića iz penala. I kada su svi mislili da bodovi idu u Dublje, u 85 minutu šesnaestogodišnji Kručićan, inače najmladji na terenu postiže gol nakon prekida i kardinalne greške golmana gostiju poravnava rezultat na 2:2. Gosti su nakon toga krenuli da napadaju nakon čega je sevnula kontra domaćih preko Đonića koji prelazi pola terrena i asistira Trnavcu koji donosi potpuni preokret za zasluženih 3 boda koja ostaju u Ribniku.

Ribnik: S. Milovanović, Vukojević, Kručićan, Komatović, Ničić, B. Milovanović, Trnavac, Karadžić (Jevtić (Karić)), Pljakić, Blagojević (Čeperković), Đonić.

Kamenorezac: L.Petrašinović, A. Petrašinović (Rakovac), Janković, Župac (Obradović), Radović (A.Pecić), Bežanović, Đukić, Simić, Pecić, Petković, Đorđević.

Omladinac : Rujišnik
Stari Trstenik : Mladost
Kamenorezac 76 : Mebit
Morava : Ribnik
Sloboda 1948 : Gradina
Jugovići : Vinogradar