Pregled 1. kola Sremske lige

U prvom kolu Sremske lige u sezoni 2024-2025, postignuti su sledeći rezultati: Ljukovo je sa ubedljivih 3:0 savladao ekipu Borac 1925. Utakmica je odigrana u Ljukovu, a rezultat na poluvremenu bio je 0:0. Sremac (V) i Budućnost su u Vojki remizirali rezultatom 1:1. Gosti su vodili na poluvremenu 0:1.

Napredak je u Popincima zabeležio pobedu od 3:1 protiv ekipe OFK Zeka Buljubaša. Domaći su već u prvom delu imali prednost od 2:0. U Vitojevcima, Partizan i Radnički su podelili bodove rezultatom 2:2. Radnički je vodio na poluvremenu 0:1.

Graničar (K) je na svom terenu poražen od Sremac (D) rezultatom 0:3. Gosti su vodili 0:1 na poluvremenu. Polet je kao gost savladao ekipu LSK Laćarak sa 1:2. Prvi deo igre nije doneo golove (0:0).

Sloga (V) je u Krušedolu postigla neverovatnih 7 golova, ne primivši nijedan, savladavši domaći tim Krušedol. Rezultat na poluvremenu glasio je 0:3. Hajduk je u Višnjićevu trijumfovao nad ekipom Podrinje rezultatom 3:2, a ovaj uzbudljiv meč doneo je sve golove u prvom poluvremenu (3:2).

Na tabeli nakon prvog kola, vodeću poziciju zauzela je ekipa Sloga (V) sa 3 boda zahvaljujući visokoj pobedi od 7:0. Iste bodove imaju i Ljukovo, Sremac (D), Napredak, Hajduk i Polet, ali sa nešto slabijom gol razlikom. Na dnu tabele su Krušedol, Borac 1925, Graničar (K), OFK Zeka Buljubaša, LSK Laćarak i Podrinje, koji nisu uspeli da osvoje niti jedan bod u ovom kolu.