Radović trostruki strelac za Jezero 2017 u pobedi nad ekipom iz Dublja

FS Rasinskog okruga - foto: fsro.org.rs

U prvom kolu Druge rasinske okružne lige Jezero je ubedljivo savladalo Kanenorezac iz Dublja 5:1. Gosti su prvi poveli i iznenadili domaćina u 12. minutu, a strelac je bio Nikola Đukić. Posle primljenog gola domaćin je krenuo mnogo agresivnije i u 18. minutu Tomić se najobolje snašao posle kornera i izjednačio rezultat na 1:1. Do preokreta domačin dolazi u 31. minutu utakmice strelac je bio brzonogi Marko Radović 2:1.

U drugom poluvremenu domaćin u potpunosti preuzima igru preko Marka Radovića povećava prednost u 68. prelepim volej udarcem 3:1. Isti igrač se u 73. minutu utakmicepo treći put upisuje u strelce posle odlične akcije završava lob udarcem i savladava golmana gostiju 4:1. Konačan rezultat postavio je rezervista Vučković u 80. minutu za 5:1.

Jezero - Kamenorezac 5:1 (2:1)

Zlatari-Stadion kraj Jezera. Gledalaca 60. Sudija: Petar Mitić (Kruševac). Strelci: Tomić u 18, Ma.Radović u 31, 68. i 73, Milosavljević u 80. minutu za Jezero, Đukić u 12. minutu za Kamenorezac.

Jezero: Ml. Radović, Punoševac, Marković, Radenković (Vučković), Stevanović, Bogićević, Trošić (Milosavljević), Tomić, Miljković, Mar.Radović, Simić (Zbiljić).

Kamenorezac: Župac, Janković, Pecić, Stanojević, Simić (Jakovljević), Andrijašević, N.Đukić, F. Đukić, Blagojević, Bežanović, Erić.

Beli Orlovi 3 : 0 OFK Orašje 1960
Poljoprivrednik 3 : 2 Vinogradar
Jezero 2017 5 : 1 Kamenorezac 76
Mladost 1977 6 : 0 Mladost (DK)
Stari Trstenik 1 : 2 Garevina
Donji Kopaonik 6 : 0 Mladost (T)