Podela bodova u meču FUD-a i Sloge iz Lozne

FS Rasinskog okruga - foto: fsro.org.rs

Gosti su  došli na ovaj susret sa samo jedanaest igrača i vodili su ali su domaći fudbaleri uspeli da izjednjače i dođu do boda. Gosti su poveli već u 4.  minutu golom Andrejića za 0:1. Protestvovali  su  domaći  fudbaleri kod glavnog sudije da je pre postizanja gola jedan fudbalerdomaćih bio fauliran ali  glavni sudija je ostao pri svojoj odluci. Brzo su domaći fudbaleri došli do izjednjačenja rezultata već u 7. minutu Pavlović se najbolje snalazi u petercu  gostiju i postiže gol za 1:1. Mogla je skupo da košta greška golmana domažih Vučkovića u 17. minutu kada loše ispucava a Andrejić šutira ka golu, Vučković stiže i loptu izbacuje preko gola. Nisu imali rešenje za brzonogog Andrejića domaći fudbaleri u 22. minutu kao metak je prošao pored mladog  Andrije Obradovića i pogađa gol Vučkovića na novo vođstvo od 1:2. U 41. minutu gosti su ponovo imali šansu kada šut glavom Vučković izbacuje u  korner.

U drugom delu u 52. minutu Jelić centrira lopta stiže do igrača domaćih Ranka Obradovića kojeg golman Savić obara a sudija Lazić pokazuje na belu  tačku. Siguran sa penala bio  je Pavlovićza  2:2. Mogao je domaćin i do pobede ali šansu Deljanina golman gostiju brani.

FUD - Sloga (L) 2:2 (1:2)

Brus - Gradski Stadion. Gledalaca: 60. Sudija: Đorđe Lazić (Kruševac) 6,5. Strelci: Pavlović u 7. i 53. minutu za FUD, Andrejić u 4. i 22. minutu za Slogu. Žuti kartoni: Jelić, Luković, Minić (FUD), Savić, Mil.Kovačević, Mar.Kovačević, Andrejić (Sloga). Igrač utakmice: Andrejić.

FUD: Vučković 6,5, R.Obradović 7, A.Obradović 6 (Nikolić 6), Jelić 6,5, Čaloveić 7, Pavlović 7, Karadžić 6,5 (Simić-), Vračarević 6,5, Zdravković 6,5, Deljanin 6 (Minić-), Luković 6,5.

Sloga (L): Savić 7, Mil.Kovačević 7, Mar.Kovačević 7, S.Nedeljković 6,5, Vasiljević 6,5, Milošević 7, Andrejić 7,5, Milojević 7, N.Nedeljković 6,5, Mladenović 6,5, Velisavljević 7.

FUD 2 : 2 Sloga (L)
Rubin 1 : 1 Trudbenik
Bošnjane 5 : 1 Parunovac
Polet 57 1 : 1 Sloga (Ć)
Jastrebac 0 : 3 Temnić 1924
Sloga (D) 3 : 1 Mačkovac