Sloga silna protiv Tutina

Sloga odlična u poslednjoj proveri pred start drugog dela sezone Srpske lige "Zapad"

Pošto je zbog vremenskih neprilika odložen start prolećnog dela prvenstva Srpske lige grupa „Zapad“ za sedam dana, fudbaleri kraljevačke Sloge odigrali su još jedan kontrolni meč. Na terenu sa veštačkom travom u Novom Pazaru, „beli“ su pobedili srpskoligaša Tutin rezultatom 4-0 (1-0). Kraljevčane je u vođstvo doveo Aleksić u 34. minutu i to je bio rezultat prvog poluvremena.

U nastavku je štoper Luković povisio vođstvo Sloge u 52. minutu, da bi onda na scenu stupio mladi Matija Jovanović. Popularni Miš je postigao dva gola, jedan je bio evrogol koji nikoga na stadionu nije ostavio ravnodušnim. Na kraju Sloga je pobedila 4-0 i potvrdila da se tokom pauze dobro radilo, kako tokom prelaznog roka, tako i na samom terenu. Protiv Tutina nije igrao Đoković zbog povrede,a Sloga je igrala u sastavu: Nikolić, Popović, Markiš, Luković, N. Jovanović, Despotović, Stojanović, Aleksić, Dimitrić, M. Jovanović, Jovanić. Šansu sa klupe su čekali: Grujičić, Vesić, Budai, Todorić, Stajki, Pantović, Milošević, Vulićević, Serdarević, Petrović.

Detalj sa prijateljske utakmice Tutin-Sloga odigrane u Novom Pazaru

Sloga za sedam dana, u meču 16. kola Srpske lige „Zapad“, gostuje ekipi OFK Mihajlovac.

Polet (Lj) 1 : 3 Smederevo 1924
Real 2 : 2 Sloga (BB)
Tutin 2 : 1 Sloga (P)
Sloga (K) 3 : 2 Takovo
Budućnost Krušik 2014 2 : 1 OFK Mihajlovac
FAP 1 : 1 Rađevac
Borac 1926 3 : 0 Budućnost (A)
Mačva 1929 3 : 0 Mladi radnik 1926