SAS polusezonu završio pobedom pred domaćom publikom

Futsaleri SAS  pobedom nad gostim iz Nove Pazove rezultatom 5:3, u 11. kolu Druge Futsal lige, pred domaćom publikom u "Kristalnoj" dvorani, spustili su zavesu na jesenji deo prvenstva.

Poveli su igrači SAS-a preko Mileta Šarenca u 5. minutu. Ubrzo nakon prvog gola, Novković dodaje za Škorića koji udvostručuje prednost. Matić u 10.minutu odlično asistira za Lojpura koji pogađa za 3:0. Minut kasnije Aranitović nakon brze kontre pronalazi Matića koji desno iskosa šalje loptu u mrežu za4:0. U poslednjim sekundama prvog poluvremena igrač gostiju Draganić daje autogol za 5:0 za ekipu SAS-a.

U drugom poluvremenu golman SAS-a Rodić imao je svojih 5 minuta i u nekoliko navrata odlično intervenisao. Prvi gol u 2. poluvremenu viđen je u 33. minutu kada je igrač gostiju Borisavljević pogodio za 5:1. Isti igrač minut kasnije smanjuje rezultat na 5:2. Gosti u poslednjem minutu meča preko Šobota pogađaju za ispostaviće se konačnih 5:3.

Gvozdeni puk 2 : 8 Leskovac
SAS 5 : 3 Nova Pazova
Jastrebac 7 : 7 Smederevo
Student 2 : 6 Ekonomac