Podela bodova na Petom puku

U prvoj utakmici na svom terenu u novoj sezoni Tešnjar je odigrao nerešeno sa ekipom Pepeljevca 1:1 (1:1). Utakmica je igrana na stadionu na Petom puku s obzirom da je teren Tešnjara popularni "River side" u fazi adaptacije kako bi ispunjavao uslove za Okružnu ligu. Utakmica sa Pepeljevcem je bila cvrsta, ne mnogo lepa za gledanje, a ostaje žal za sva tri boda sobzirom da se činilo da je Tešnjar ipak bio bliži pobedi. Utakmica je počela inicijativom Tešnjara i činilo se da će domaći lako doći do pobede. Međutim vrlo brzo se bude i gosti koji iz nekoliko napada pokazuju da nisu došli u Valjevo samo turistički.

Tešnjar prvi dolazi do vođstva. Maestralnu asistenciju Vučićevića koristi Aca Đurdjević koji istrčava sam ispred golmana gostiju i manirom iskusnog strelca ga lobuje. Bio je to njegov prvi gol u dresu Tešnjara u zvaničnoj utakmici.
U nastavku obostrano ćvrsta igra sa dosta grešaka. Jednu od njih koju su napravili Tešnjarci na sredini terena gosti koriste, kradu loptu i u brzoj kontri stižu do izjednačenja. Igrao se poslednji minut prvog poluvremena.
 U drugom poluvremenu ulaze Stašević i Nebojsa Milosavljević sa ciljem da ubrzaju igru Tesšnjara ali bez uspeha. Čini se da je sparno vreme i prepodnevni termin igranja utakmice prilično izmorio aktere. Do kraja vredne pomena su još samo šanse Marjanovića i Staševića, ali mreže su mirovale.

Tešnjar: Radojević, Janjić, Jokić, Radovanović, Kremić, Kušaković (Milosavljević), Vujić (Vukosavljević), Vasiljević, Đurđević (Stašević), Vučićević, Marjanović

Banjani 3 : 0 Ribnikar
Tulari 1 : 3 Brezovica
Sovljak 2 : 0 Polet
Rubribreza 1 : 0 ZSK
OFK Jabučje 2 : 0 Zadrugar
Mladost 2 : 1 Trlić
Vrujci 3 : 1 OFK Divci