Lalović za novu pobedu

Grčevita borba za opstanak se nastavlja. Nakon pobede u Tularima danas je Tešnjar na svom terenu izvojevao jos jednu važnu pobedu koja ga je ostavila u trci za opstanak. Savladana je uvek neugodna ekipa Sovljaka rezultatom 1:0. Početak utakmice obelezio je veliki pljusak koji je zahvatio Valjevo i okolinu i koji je teren učinio vrlo klizavim. U takvom ambijentu rasplamsala se prava prvenstvena borba dva rivala u kojoj je na kraju zasluženo slavila domaća ekipa. Trenutak odluke desio se u 34. minutu kada je Lalović šutirao sa oko 20 metara, lopta je poletela ka donjem levom uglu golmana Sovljaka, on se bacio ka njoj, ali je lopta pala ispred njega, odskočila i završila u mreži. Ispostaviće se da je to bio konačan rezultat susreta, mada je pobeda Tešnjara mogla biti i ubedljivija da su svoje šanse u drugom poluvremenu iskoristili Lalović, Nenad Milosavljević i Marjanović koji su bili neprecizni u vrlo izglednim situacijama. Do boda mogli su i gosti koji su imali svoje šanse, ali je i danas golman Radojevic bio na visini zadatka.

Tešnjar: Radojević, Vujić, Manojlović, Marković, Kerleta, Milosavljević Nebojša, Lalović, Marjanović (Selaković), Milosavljević Nenad (Stačević), Vučićević, Liknić (Janjić).

ZSK 2 : 1 Ribnikar
Zadrugar 2 : 1 Polet
Trlić 0 : 4 Brezovica
OFK Divci 3 : 1 Banjani
Pepeljevac 5 : 3 Tulari
Tešnjar 1 : 0 Sovljak
Vrujci 0 : 3 Rubribreza