Polet Voluja sa bodom iz Žitkovice
Po veoma vetrovitom vremenu, na stadionu u Žitkovici, u okviru drugog kola Međuopštinske Lige "DUNAV", odmerili su snage FK Žitkovica i FK Polet iz Voluje.
FK Polet je nastupio u blago defanzivnoj formaciji tako da je ekipa Žitkovica imala inicijativu u prvom poluvremenu.
Oko 25 minuta prvog poluvremena, Polet je imao šansu da povede, ali je sa gol linije izbačena lopta, i time je sprečen gol. Posle dosta borbe na sredini terena, prvo poluvreme je završeno rezultatom 0: 0.
Drugo poluvreme se nastavilo istom borbom uz par šansi na obe strane.
Na polovini drugog poluvremena, ekipa iz Voluje je brzim kontra napadom povela, međutim, ekipa Žitkovice je brzo izravnala rezultat.
U istom tempu je nastavljena utakmica, ravnopravna uz puno duela i igre na sredini terena.
Može se reći da je Polet bio bolji rival, ali i da smo gledali jednu pravu takmičarsku utakmicu, gde su borba i zalaganje svakako igrali glavnu ulogu.
Polet je zadovoljan podelom plena, svestan da je uzeo bod na teškom gostovanju uvek neugodnoj ekipi FK Žitkovica.
Suđenje je bilo ravnopravno, sto bi se reklo 50: 50, jedino je vetar malo omeo odigravanje jedne prelepe utakmice.
Polet naredne dve utakmice igra na svom terenu protiv ekipa FK Dunavac Kisiljevo i FK Jedinstvo Ljubinje. Po veoma vetrovitom vremenu, na stadionu u Žitkovici, u okviru drugog kola Međuopštinske Lige "DUNAV", odmerili su snage FK Žitkovica i FK Polet iz Voluje.
Polet naredne dve utakmice igra na svom terenu protiv ekipa FK Dunavac Kisiljevo i FK Jedinstvo Ljubinje.
Po veoma vetrovitom vremenu, na stadionu u Žitkovici, u okviru drugog kola Međuopštinske Lige "DUNAV", odmerili su snage FK Žitkovica i FK Polet iz Voluje. FK Polet je nastupio u blago defanzivnoj formaciji tako da je ekipa Žitkovica imala inicijativu u prvom poluvremenu. Oko 25 minuta prvog poluvremena, Polet je imao šansu da povede, ali je sa gol linije izbačena lopta, i time je sprečen gol. Posle dosta borbe na sredini terena, prvo poluvreme je završeno rezultatom 0: 0.
Drugo poluvreme se nastavilo istom borbom uz par šansi na obe strane. Na polovini drugog poluvremena, ekipa iz Voluje je brzim kontra napadom povela, međutim, ekipa Žitkovice je brzo izravnala rezultat.
U istom tempu je nastavljena utakmica, ravnopravna uz puno duela i igre na sredini terena. Može se reći da je Polet bio bolji rival, ali i da smo gledali jednu pravu takmičarsku utakmicu, gde su borba i zalaganje svakako igrali glavnu ulogu. Polet je zadovoljan podelom plena, svestan da je uzeo bod na teškom gostovanju uvek neugodnoj ekipi FK Žitkovica. Suđenje je bilo ravnopravno, sto bi se reklo 50: 50, jedino je vetar malo omeo odigravanje jedne prelepe utakmice. Polet naredne dve utakmice igra na svom terenu protiv ekipa FK Dunavac Kisiljevo i FK Jedinstvo Ljubinje.

Dunavac (K) 2 : 1 Desine
Napredak 2 : 1 Sloga
Dunavac (P) 1 : 0 Borac
Đerdap 1 : 0 Jedinstvo (D)
OFK Vinci 2 : 2 Basarac
RSK 4 : 1 Jedinstvo (LJ)
Žitkovica 1 : 1 Polet