13.03.2021 V. Jankov

Sve gotovo u prvom poluvremenu

Momenat sa utakmice izmeđi Bečejaca i Obrenovčana - foto: V. Jankov

Bečejci su lakše nego što se očekivalo stigli do nova tri boda. Obrenovčani su doputovali samo sa šestoricom igrača i golmanima, panisu imali veliku mogućnost rotacije, što se itakako odrazilo na nametnuti ritam domaćina. Epilog  se najbolje video na semaforu. Sve je završeno već u prvom poluvremenu. Iako se na odmor otišlo s ubedljivih 7:1, najlepši pogodak postigao je kapiten gostiju Srđan Grujičić šutem od svog gola i lopta je preletela istrčalog Vadaskog za 1:1. Lider sa Tise je u prvom delu utakmice poput osica napadao i gosti nisu znali sa koje strane opasnost preti. Najlepši pogodak domaćina je bio za 4:1, gde je akciju započeo Golub, nastavio asistencojom Korać, a golom završio Mačiženski.

U nastavku sasvim drugačija slika na terenu. Gosti su sve vreme igrali bez golmana, čiju ulogu je preuzeo kapiten Srđan Grujičić, ali im igra sa petoricom igrača nije donela ništa više od jednog gola. Domaćin je iskoristio to da uvežbava odbranu, pa je to razlog što Obrenovčani nisu ispraćeni dvocifrenim brojem golova u svojoj mreži.

Bečej 2003 - Palež  8:2  (7:1)

Bečej: Sportska dvorana OSC „Đorđe Predin Badža“. Bez gledalaca: Sudije: Dalibor Stanković i Marko Martinović (obojica iz Lazarevca) po 7,5. Strelci: Ćulum u 6, Novaković u 7, Korać u 10. i 15, Mačiženski 10, 11, 27, Golub u 18. minutu za Bečej 2003, a S. Grujičić u 6. i Vučićević u 30. minutu za Palež. Žuti karton: Bodonji (Bečej 2003). Nagomilavanje prekršaja: Bečej 3 (2+1), Pakež 3 (2+1). Igrač utakmice: Damir Mačiženski (Bečej 2003).

Bečej 2003: VADASKI 6,5, NOVAKOVIĆ 7,5, GOLUB 7,5, KORAĆ 7,5, BODONJI 7, Marinković -, Arđeljan 7, Ćulum 7, Mačiženski 7,5, Živkucin 7.

Palež: TOMIĆ 6, S. GRUJIČIĆ 6, Ž. GRUJIČIĆ 6, VUČIĆEVIĆ 6, PAVLIČEVIĆ 6, Avram -, Lutovac 5,5, Tejić 5,5.

Ivanjica 8 : 5 SAS
Bečej 2003 8 : 2 Palež
Banjica 2 : 6 Jastrebac
Zufo 4 : 9 Loznica Grad 2018
Tisa 4 : 3 Metalac Kolorado
Leskovac 9 : 5 Forum