Kopaonik poražen u kupu od ekipe Juhora iz Obreža

U Kupu FS Rasinskog okruga u prvom kolu "Vukovi" iz Brusa su poraženi u Obrežu od ekipe Juhora rezultatom 2:0. Strelci za Obeležene bili su Antonijević u 63.  minutu, a drugi gol je postigao Radonjić u 87. minutu iz penala.

Od ostalih zonaša Sloga iz Majdeva je pobedila ekipu Sloge iz Lozne rezultatom 1:0, Jedinstvo 1936 je pobedilo Mladost iz Donjeg Katuna 4:0, ekipa Bošnjana je na svom terenu pobedila ekipu Čitluka 2:0, Temnica 1924 je pobedio 1:0 ekipu Parunovca, a Meševo je ubedljivo savladalo u gostima ekipu Garevine rezultatom 0:4.

Juhor - Kopaonik 2:0 (0:0)

Igralište u Obrežu. Suduja: David Veljković (Kruševac). Strelci: Antonijević u 63. minutu i Radonjić u 87. minutu iz penala. Žuti kartoni: Panić, Marković (Kopaonik).

Juhor: Maksimović, Jevtić, Ćosić, Dragoljub Kolarević, Petrović, Radonjić, Nikolić, Srbinović, Marko Kolarević, Antonijević, (Stamenkovic), Vuška.
Kopaonik: Marko Nikolić, U.Knezević, Bučić, N.Knežević, Vidojević, Čukuranović, Marjan Nikolić, Milisavljević, Panić, Vukojević, Milićević, (Makragić).