Nova pobeda Kamenorezca u gostima za 6. mesto na tabeli

Sve bolja i sigurnija igra fudbalera Kamenoresca 76 iz Dublja, došla je i danas do izražaja u 9 kolu. Oni su u gostima u Laćisledu savladali sa 0:3 domaću ekipu Župski biser i tako uknjižili nova tri boda za 7. mesto na tabeli Druge okružne lige i sada imaju 16 bodova. Domaćini su na pretposlednjem 16. mestu bez bodova.

Bila je ovo fer i korektna utakmica, otvorena ali su dubljani u većem delu susreta dominirali. Došli su u vođstvo u 27. minutu pogodkom Darka Blagojevića iz slobodnog udarca. Isti igrač po drugi put se upisao u listu strelaca, ovoga puta je uspešno realizovao opravdano dosuđeni jedanaesterac u 37. minutu, jer je u kaznenom prostoru gostiju oboren Nikola Pecić.

U 68. minutu utakmice pobedu gostiju potvrdio je autogolom domaći igrač i to je bilo konačnih 0:3 za Kamenorezac 76. Ovaj susret dobro je vodio glavni sudija Petar Milićević a sa strana su mu pomagali Mateja Marković i Aleksandar Dubraja. Delegat je bio Miloš Milićević.

Naredno 10. kolo Kamenorezac 76 gostuje na vrućem terenu kod ekipe Beli Orlovi u Tobolcu, novajlije u ovoj ligi koji je sa dosadašnjim rezultatima veliko iznenađenje. Ipak dubljani se nadaju povoljnom rezultatu

Velika Drenova 0 : 0 Beli Orlovi
Omladinac 2 : 1 OFK Kopaonik 1931
Mladost (T) 0 : 0 Borac
Garevina 6 : 0 Ribnik
Mladost (DK) 1 : 2 Jezero 2017
Stari Trstenik 2 : 0 Donji Kopaonik
Poljoprivrednik 0 : 3 Mladost 1977