28.05.2012 S.Blagojević

ROL: Trudbenik - Gornji Stepoš 8:0

Gosti koji su izgubili sve šanse za opstanak doputovali su u Stalać sa deset igrača pa domaćinima nije bilo teško da do vrha napune mrežu nemoćnog Stanojlovića. Dva momenta treba iѕdvojiti evro gol Stojkovića u 20 minutu koji je sa 30 metara pogodio stativu od koje se lopta odbila u mrežu, kao i lep lob prvog strelca Stalaćanalj Lazarevića u 30 minutu, sve ostalo bilo je za zaborav sem nova tri bod na kontu Stalaćana. Strelci: 1:0 Lazarević u 14, 2:0 Stojković u 20, 3:0 Lazarević u 30, 4:0 Aksentijević u 35, 5:0 Filipović u 65, 6:0 Filipović u 68, 7:0 Filipović u 80, 8:0 Ivković u 89 minutu. Stadion Trudbenika u Stalaću, gledalaca 200. Sudija Dončić Milivoje(Kruševac) 7. Igrač utakmice: Dušan Ađanin (Trudbenik). TRUDBENIK:Nešić-,Ađanin 8,5,Đulović 7,5,Miloš Stanojević 7,5,Barezi 7,5(Stamenković 7),Stojković 8,Ivković 7,5,Alksentijević 7,5,Lazarević 8)Filipović 8),Milojević 7,5,Gazibarić 7,5 GORNjI STEPOŠ: Stanojlović 6,Milenković 5, Janić 5,Mijatović 5,S.Stojadinović 5,5,Vujčić 5,Stević 5,Spasojević 5,Đokić 6,D. Stojadinović 5,5.

Dedina 2 : 4 Poljoprivrednik
Jovan Kursula 4 : 4 Jasika
Bošnjane 6 : 1 Naupare
Trajal 5 : 2 Blagotin
Donji Kopaonik 1 : 5 Trudbenik
Sloga 3 : 0 Jastrebac
Jedinstvo 1936 3 : 0 Velika Drenova
Gornji Stepoš 2 : 4 Mladost