Morava (M) - Vrnjci 0:3

Morava se posle još jednog poraza nalazi na samoj ivici ispadanja u najniži rang što bi bilo prvi put u skoro devedeset godina dugoj istoriji kluba. U meču koji im je puno značio igrači Morave nisu pokazali gotovo ništa dok su gosti znali da iskoriste svoje šanse protiv indisponiranog i bezvoljnog domaćina. Brzonogi Jovanović iskrao se odbrani Morave i lagano plasirao loptu pored istrčalog Starčevića. Bilo je to u 14. minutu. Samo 3-4 minuta kasnije isti igrač udvostručuje prednost gostiju. Bez prave ideje u napadu gotovo bez prave šanse nije se ni mogao postići pogodak. Ipak Simović propušta najbolju priliku da unese neizvesnost u meč pošto šutira pored gola.

Drugi deo kreće u totalnoj ofanzivi domaćih ali jalovo i traljavo a u jeku tih napada u 68. minutu Jovanović ponovo beži odbrani Morave i svojim trećim golom šalje Moravu na predposlednju poziciju sa koje će se teško pomeriti do kraja sezone. Na samom kraju meča težu povredu doživeo je igrač Morave Milenić a meč gotovo bez greške vodio iskusni Živanović. Moravi ostaje još nada da u Zoni Morava opstanu svi predstavnici našeg Okruga i tako izbegnu ispadanje.

Sastav Morave: Starčević, Mirosavić, Milošević, Pavlović, Mitrović, Mršović, Miličić, Spasojević (Andrić) , Milenić (Batnožić), Đ. Urdov (Stamenković), Simović.

Čibukovac 2 : 2 Tavnik
Zvezda 4 : 1 Napredak
Morava 3 : 3 Magnohrom
Vrnjci 7 : 1 Mlada krila
Šumadija 2 : 4 ND 2011
Žiča 3 : 0 Mladost
Jedinstvo 5 : 2 Gruža