Superliga Srbije: TSC - Vojvodina 2:2

Meč se igrao bez prisustva gledalaca. U 8. minutu zbog prekršaja u skoku na sredini terena nad Tomanovićem, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Momčilo Mrkaić. U 19. minutu nakon ispucavanja lopte od strane Simića, do nje je došao Čović, ušao u šesnaesterac i šutirao sa petnaestak metara iskosa, ali je lopta otišla pored stative.

Par minuta kasnije Drinčić je iz kornera šutirao direktno u gol, ali je Filipović skrenuo putanju lopte u korner. Nakon kornera za TSC u 25. minutu, sudija Novak Simović je procenio da je Slavko Bralić igrao rukom, te mu je dodelio žuti karton i dosudio penal za domaći tim.

Zbog prigovora na dosuđen penal, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Nikola Andrić. Penal za TSC je izveo Lukić, Simić je odbranio, ali je Lukić ponovo došao do lopte i potom doveo svoj tim u vođstvo.

U 28. minutu zbog prigovora na sudijske odluke, žute kartone u ekipi Vojvodine dobili su šef stručnog štaba Nenad Lalatović i pomoćni trener Dragan Šarac, a u ekipi TSC-a šef stručnog štaba Zoltan Sabo. Zbog prigovora na dosuđen korner za Vojvodinu u 34. minutu, žuti karton u ekipi TSC-a dobio je Boris Varga. Samo minut kasnije, ekipa Vojvodine je izjednačila. Slobodan udarac sa oko 30 metara iskosa je izveo Drinčić, Filipović je odbranio, ali se lopta odbila do Mrkaića, koji ju je sa oko tri metra prosledio u mrežu. Poslednju priliku u prvom poluvremenu za promenu rezultata je bila u  38. minutu Tomanović je šutirao iz okreta sa petnaestak metara iskosa, ali je lopta otišla preko gola.

U 49. minutu Vojvodina  postiže novi pogodak i vodi 1:2. Bojić je prošao po desnoj strani i uputio oštar pas u peterac, gde je Varga, u pokušaju da izbije loptu, uspeo samo da je prosledi u sopstvenu mrežu. Još jednu dobri priliku Vojvodina nije iskoristila samo minut kasnije kada je Stojković je pokušao da lobuje Filipovića sa pola terena, ali je golman TSC-a uhvatio loptu.

U 53. minutu Silađi je šutirao sa oko 20 metara iskosa, ali je lopta otišla daleko van okvira gola. Minut kasnije, ispred šesnaesterca TSC-a, Bojić je petom odigrao pas do Zukića, koji je šutirao sa oko 20 metara, ali je Filipović odbranio.

Trener domaćih u 56. minutu vrši trostruku izmenu u timu: izašli su Mihajlo Banjac, Vasilije Đurić i Bojan Balaž, a ušli Đuro Zec, Goran Antonić i Borko Duronjić. U narednom napadu zbog prekršaja nad Bralićem na sredini terena, žuti karton u ekipi TSC-a dobio je Vladimir Silađi.

U 60. minutu Duronjić je šutirao sa oko 20 metara iskosa, ali je Simić uhvatio loptu. Posle kornera u 64. minutu za TSC, udarac glavom je uputio Tomanović, ali je lopta pogodila prečku.U  65. minutu izvršena je prva izmena i u timu Vojvodine: izašao je Dejan Zukić, a ušao Miljan Vukadinović. U 70. minutu izvršena je i druga izmena u timu Vojvodine: izašao je Petar Bojić, a ušao Miodrag Gemović.

Minut kasnije izvršena je i četvrta izmena u timu TSC-a: izašao je Dajan Ponjević, a ušao Nemanja Petrović. U 75. minutu zbog prigovora na jednu sudijsku odluku, drugi žuti, odnosno crveni karton u ekipi Vojvodine dobio je pomoćni trener Dragan Šarac.

TSC je izjednačio na 2:2 u 78. minutu. Zec je u šesnaestercu Vojvodine dobro proigrao Silađija, koji je sa oko 12-13 metara poslao loptu iza leđa golmana Simića. U  83. minutu Stojković je šutirao sa oko 25 metara, ali je Filipović uhvatio loptu.

Dva minuta kasnije zbog prekršaja nad Čovićem na oko 35 metara od gola domaćina, žuti karton u ekipi TSC-a dobio je Goran Antonić. Slobodan udarac za Vojvodinu je izveo Drinčić, ali je lopta otišla pored gola.

U 90. minut:utu zbog međusobnog odgurivanja, žute kartone dobili su Đuro Zec u ekipi TSC-a i Mladen Devetak u ekipi Vojvodine. Odmah potom, zbog prekršaja na sredini terena nad Tomanovićem, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Miljan Vukadinović.

Domaći su 93. minutu imali dobru priliku da preokrenu rezultat posle slobodnog udarca, Tumbasević je šutirao sa oko 12-13 metara, ali je lopta prošla pored stative.

Crvena zvezda 3 : 0 Novi Pazar
Radnički (N) 3 : 0 Metalac
Mačva 1 : 0 OFK Bačka
Spartak ŽK 3 : 0 Zlatibor
Proleter 2 : 0 Rad
TSC 2 : 2 Vojvodina
Čukarički 3 : 0 Inđija
Voždovac 1 : 3 Radnik