XS
SM
MD
LG

Lista sudija, pomoćnih sudija i posmatrača suđenja Prve lige Srbije za sezonu 2020/21

 

Lista sudija:

 

Druga grupa:

 

1.   Dejan Trifković - Beograd

2.   Marko Srećković - Kragujevac

3.   Dalibor Manojlović - Knjaževac

4.   Danilo Jerinić - Beograd

5.   Lazar Tripković - Kraljevo

6.   Pavle Tomić - Beograd

7.   Pavle Ilić - Kragujevac

8.   Milan Stefanović - Beograd

 

Treća grupa:

 

1.   Ivan Stamenković - Beograd

2.   Miloš Živanović - Beograd

3.   David Matić - Novi Sad

4.   Marko Delibašić - Vrbas

5.   Danilo Nikolić - Lovćenac

6.   Borko Mijajlović - Jagodina

7.   Stefan Ćirić - Pirot

8.   Ivan Nikitović - Čačak

9.   Nikola Đorđević - Aranđelovac

10.  Aleksandar Lukić - Divci

11.  Bogdan Džaković - Beograd

12.  Nikola Petrović - Šajkaš

13.  Predrag Janjuš - Pančevo

14.  Dušan Pančić - Karavukovo

15.  Stefan Jeknić - Subotica

16.  Miroslav Matić - Loznica

17.  Jelena Cvetković - Leskovac

 

Lista pomoćnih sudija:

 

Druga grupa:

 

1.   Miodrag Zdravković - Ražanj

2.   Goran Božović - Beograd

3.   Nikola Milosavljević - Beograd

4.   Goran Bogićević - Beograd

5.   Ivan Krstić - Beograd

6.   Ilija Lovre - Novi Sad

7.   Dragan Nikolić - Požarevac

8.   Milan Pešović - Kraljevo

9.   Nenad Radoičić - Beograd

10.  Milorad Jovanović - Ljig

11.  Miloš Milićević - Aleksandrovac

12.  Novak Novaković - Beograd

13.  Nikola Rijavec - Vrbas

14.  Jasmina Zafirović - Vranje

 

Treća grupa:

 

1.   Miloš Mitić - Svrljig

2.   Aleksandar Marjanović - Despotovac

3.   Aleksa Vladić - Šid

4.   Ivan Cvetković - Beograd

5.   Njegoš Tubić - Kragujevac

6.   Ivan Blagojević - Paraćin

7.   Boško Božović - Pirot

8.   Nikola Borović - Beograd

9.   Nikola Antić - Niš

10.  Petar Radić - Novi Sad

11.  Nebojša Savić - Užice

12.  Marko Živković - Kragujevac

13.  Nemanja Jovanović Džajić - Ub

14.  Slobodan Krstić - Niš

15.  Dimitrije Vlasačević - Beograd

16.  Bojan Tomović - Pančevo

17.  Bojan Ivanišević - Odžaci

18.  Nemanja Todorović - Jagodina

19.  Uroš Radovanović - Gruža

20.  Ilija Novaković - Guča

21.  Nikola Obradović - Rača

22.  Aleksandar Govedarović - Velika Plana

 

Posmatrači suđenja Prva liga:

 

1.   Zoran Šipčić - Beograd

2.   Slavko Tuvedžić - Inđija

3.   Saša Živković - Petrovaradin

4.   Milenko Vukadinović - Beograd

5.   Dragan Radovanović - Beograd

6.   Milivoje Aksentijević - Šabac

7.   Dejan Santrač - Pavliš

8.   Svetislav Marušić - Kraljevo

9.   Ivan Mrkić - Kosovska Mitrovica

10.  Steva Četnik - Beograd

11.  Goran Marinković - Soko Banja

12.  Zoran Sandić - Lajkovac

13.  Zdravko Savić - Bačka Topola

14.  Dragomir Stanković - Beograd

15.  Srđan Obradović - Jagodina

16.  Slobodan Veselinović - Valjevo

17.  Srđan Milutinović - Niš

18.  Zoran Ćupić - Beograd

19.  Vukašin Đorđević - Beograd

20.  Milan Korajlija - Novi Sad

21.  Sava Čokanica - Novi Sad

22.  Jovica Milin - Irig

23.  Nebojša Šijaković - Bor

24.  Aleksandar Veljović - Niš

25.  Nenad Đokić - Užice

26.  Dejan Anđelković - Kruševac

 

 

 


Novi Pazar : Javor Matis
Radnik : Partizan
Inđija : Napredak
Vojvodina : Mladost (L)
Rad : Voždovac
Zlatibor : Čukarički
OFK Bačka : TSC
Metalac : Proleter
Crvena zvezda : Spartak ŽK
Radnički (N) : Mačva
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Crvena zvezda 3 3 0 0 9
2 Spartak ŽK 3 3 0 0 9
3 Mladost (L) 3 3 0 0 9
4 TSC 3 2 1 0 7
5 Čukarički 3 2 1 0 7
6 Proleter 3 2 1 0 7
7 Partizan 3 2 0 1 6
8 Radnički (N) 3 2 0 1 6
9 Vojvodina 3 1 2 0 5
10 Radnik 3 1 0 2 3
11 Javor Matis 3 1 0 2 3
12 Novi Pazar 3 1 0 2 3
13 Voždovac 3 1 0 2 3
14 Mačva 3 1 0 2 3
15 Napredak 3 1 0 2 3
16 Metalac 3 1 0 2 3
17 OFK Bačka 3 0 1 2 1
18 Inđija 3 0 0 3 0
19 Rad 3 0 0 3 0
20 Zlatibor 3 0 0 3 0