Slavlje Zagoričana u Jelencu

Ekipa Sloge ostvarila je značajnu pobedu u borbi za opstanak. U 16. kolu Međuopštinske lige Aranđelovac Topola Zagoričani su u Jelencu savladali domaću ekipu Mladost retultatom 2:1.Fudbaleri Mladosti, rešeni da pokažu da su dva prolećna poraza samo splet lođih okolnosti, ušli su u meč sa velikim motivom. Sdruge strane, fudbaleri Sloge, osokoljeni stoprocentnim učinkom u nastavku prolećnog dela, svoju šansu videli su u borbenoj, strpljivoj i disciplinovanoj igri. Nije to bila utakmica sa pregršt atrativnih poteza, ali je svojom neizvesnošću zadovoljila gledaoce, koji su se na dan Vaskrsenja Hristovog okupili u (za naše usliove) impozantnom broju.

U 10. minutu Vladimir Petrović je prošao po levoj strani i asistirao Ivanoviću,koji je postigao prvi gol na utakmici. Međutim, slavlje gostiju kratko je trajalo. u 14. minutu posle kornera koji je izveo Marinković, Kuzmanović je poravnao rezultat. u 25. minutu Marinković je spektakularno izveo slobodan udarac sa 20-ak metara, ali je jelesijević svojom bravuroznom intervencijom sačuvao gol Sloge. U 32. minutu šut V.Petrovića golman domaćih Radojević je uspeo da izboksuje, a odbijenu loptu M.Jelesijević šutira pored gola. Domaći su mogli do gola u 35..minutu, ali je Jelesijević zaustavio šut Kuzmanovića.

Drugo poluvreme donelo je manje sadržajniju igru. U 66.minutu Miloš Stevanović je izveo aut Antonijeviću, koji je uz malo sreće uspeo da savlada Radojevića. Fudbaleri Mladosti su pokušavali da dođu do izjednačenja,ali je odbrana Sloge , kojo je dirigovao standardno dobar Milan Stevanović, delovala je besprekorno, pa se rezultat do kraja nije menjao.

Igralište u Jelencu. Gledalaca oko 150. Glavni sudija: Nenad Milovanović (Aranđelovac) pomoćne sudije : Bojana Ivanović (Banja)  Miljana NIkolić (belosavci) Strelci: Kuzmanović u 14 minutu za Mladost, a Ivanović u 10. i Antonijević u 66.minutu za Slogu

Žuti kartoni: Panić, Naumovski, Stanković (Mladost) Vladimir Petrović (Sloga)

Mladost: Radojević, Mikičić (od 66. Nikolić), Pavlović, Džunić, Đokić, Naumovski, Stanković, Panić, Kuzmanović, Marinković (od 46.Marković), Mirković (od 46. Borić)

Sloga: N.Jelesijević, Miloš Stanković, Dimitrijević, Blagojević (od 66. Jovanović), Milan Stevanović, Ćosić, M.Jelesijević, Antonijević, Ivanović (od 80. Ć.petrović), J.Petrović ( od 64. Milić) V.Petrović

Jasenica 3 : 0 Šamot
Radoje Domanović 4 : 3 Sloga
Mladi rudar 5 : 4 Mladost
Trešnjevica 2 : 1 Šatornja
B 2000 8 : 0 Plaskovac