Prva liga Valjevo: Mladost (D) - Tešnjar 0:3

Iako rezultat to ne pokazuje dosta napora juče je trebalo utrošiti da bi se savladala neugodna ekipa Mladosti na malom i raskvašenom terenu stadiona u Dračiću. Taktički dobro su tešnjarci odigrali utakmicu a rano vođstvo je samo olakšalo ekipi trenera Minića da ostvari zacrtani cilj. Do prvog pogotka u 12.minutu Tešnjar dolazi zahvaljujući Nemanji Staševiću koji je izašavši oči u oči sa golmanom Mladosti iskosa sa leve strane efektno od stativu plasirao loptu  u mrežu. Agresivni domaćin konstantnim pritiskom na sudije i dugim loptama pokušavao je da dodje do izjednačenja što im posle jednog kiksa zadne linije Tešnjara i opravdano dosudjenog jedanaesterca umalo nije i pošlo za rukom ali iskusni Radojević i stativa su ih u tome sprečili. Do kraja poluvremena napadači Tešnjara su se propisno ispromašivali i domaćina i dalje ostavljali u igri. Ista slika vidjena je i u nastavku pa pravovremenom izmenom trener Minić u igru uvodi danas raspoloženog Milosavljevića i napad tešnjaraca postaje još ubojitiji. Pomenuti igrač nakon jednog od svojih jučerašnjih prodora kao na tacni poslužuje Marjanovića koji rutinski povećava na 2:0 i gasi svaku nadu domaćina za mogućim iznenađenjem. Do kraja gledaoci su još videli pravi projektil i evropogodak Vučićevića sa preko 35 metara za konačnih 3:0 i sasvim zasluženu pobedu Tešnjara.

Jučerašnja igra je recept kako do šampionske titule a na našim momcima je da do kraja nastave sa ovakvim izdanjima i vitrine kluba iz najstarije gradske četvrti na kraju prvenstva biće bogatije za još jedan pehar.

Tešnjar: Radojević, Radovanović, Popadić, Jokić, Kremić, Janjić, Vasiljević (Jakovljević), Marjanović (Tadić), Stašević (Milosavljević), Vučićević, Vujić

Mladost Dračić 0 : 3 Tešnjar
Gradac 4 : 0 OFK Povlen
Junior Novo Naselje 1 : 0 Mladost Kamenica
Zadrugar 1 : 1 Kotešica
Pričević 2 : 9 Polet
Lukavac 0 : 0 Iskra