Sutjeska ubjedljiva protiv Petrovca, sigurna i Podgorica

Fudbaleri Sutjeske savladali su u gostima ekipu Petrovca sa 4:0 u meču 16. kola Prve Telekom fudbalske lige Crne Gore. Dobru partiju pružio je nikšićki sastav i sasvim zasluženo došao do pobjede. Povela je Sutjeska u 39. mi nutu kada je pogodio Damir Kojašević, a na 2:0 povisio je Marko Ćetković samo pet minuta kasnije. Na visokih 3:0 povisio je Božo Marković u 54. minutu sa bijele tačke, da bi konačnih 4:0 postavio Kojašević svojim drugim golom na meču u 92. minutu.

Iskra je na gostovanju Komu odigrala 1:1, a povela je autogolom Mihaila Petrovića u 35. minutu. Bod domaćima donio je Goran Vujović u 87. minutu.

Zeta je na Trešnjici savladala ekipu Grblja sa 2:0, a strijelac prvog gola je bio Srđan Krstović u 14. minutu. Na konačnih 2:0 povisio je u 94. minutu isti igrač.

Od 15 sati odigran je duel između Podgorice i Rudara na DG areni, a domaći tim slavio je sa 3:0. Golove sa pobjedičku ekipu postigli su Nikola Vujnović u 12, Anđelko Jovanović u 59. i Jovan Vujović sa penala u 80. minutu.

Od 19 sati igraju Budućnost i OFK Titograd.