Podela bodova nakon preokreta gostiju iz Smedereva

Fudbaleri SAS-a sinoć su u Kristalnoj dvorani u okviru 11. kola Druge futsal lige odigrali nerešeno 4:4 sa gostima iz Smedereva.

Prvi gol na meču postiže Tomin u 11 minutu za SAS, minut kasnije gosti preko Markovića izjednačuju na 1:1.  Nakon asistencije Šarenca, Živanov postiže evrogol sa 13 metara i dovodi SAS ponovo u vođstvo. U 20. minutu Aranitović  pronalazi Novkovića koji rutinski pogađa za 3:1.

U drugom pluvremenu nakon sumnjive odluke sudije Aleksića lopta je pripala gostima, koji su  za manje od minut, preko Pantića i Markovića, postigli dva gola za 3:3. Živanov postiže svoj drugi gol na utakmici za ponovno vođstvo od 4:3, da bi Živković u 28. minutu opet izjednačio rezultat i odneo vredan bod u Smederevo.

SAS: Rodić, ŽIvanov, Aranitović, Tomin, Radenković, Lojpur, Milićev, Mandić, Jevremov, delić, Vukoje, Novković,Damjanović, Šarenac.

Smederevo: Popović, Filipović, Marković, Đorđević, Pantić, Milovanović, Živković, Brkić, Miljković.

Tisa 10 : 2 Bečej
Konjarnik 4 : 2 Zufo
RB 4 : 8 Metalac Kolorado
SAS 4 : 4 Smederevo
Radnički 2010 6 : 2 Sopot
Ivanjica 5 : 2 Banjica