21.11.2011 S.Blagojević

Pomoravsko-Timopčka zona: Pepeljevac - Juhor 3:2

Kad su svi očekivali podelu plena iskusni veteran Krstić je u poslednjem minutu doneo domaćima zlata vredne bodove, za lakši zimski san. Inače gosti su dva puta preko Blagojevića i Dušana Ćosića stizali rezultat, ali je na kraju Krstić postavio stvari na svoje mesto. Treba ponovo istaći odličnu igru napadača  Pepeljevčana Miloša Milanovića popularnog Belca na cije igre nisu ostali imuni ni veći klubovi.

Strelci: 1:0 ivanović u 23, 1:1 Blagojević u 39, 2:1Milanović u 55, 2:2 Ćosić u 80, 3:2 Krstić u 90. minutu. Igralište u Pepeljevcu, gledalaca 200. Sudija Darko Antić (Jagodina ). Opomenuti igrači: Čarapić, Georgijev, Marković (Pepeljevac), Ćosić i Mladenović (Juhor). Igrač utakmice: Miloš Milanović (Pepeljevac).

Pepeljevac: Marković, Živanović, Karajović, Krstić, Čarapić, Georgijev, Marković (Drenovac), Milićević, Rakić, Milanović, Bećirbegović (Vranjanac).
JUHOR:Jevremović,Rajković,Dušan Ćosić, Simonović (A.Ćosić), Svrzić, Blagojević, Mladenović, Lukić, Jeremić (Dimitrijević), Pejković, Milojević.

Rembas 1 : 2 Kablovi
Morava (Ć) 4 : 2 FUD
Ozren 0 : 0 Timočanin
Pepeljevac 3 : 2 Juhor
Slatina 0 : 3 Napredak
SFS Borac 5 : 4 Dunav