28.10.2012 S.Blagojević

PTM zona: Bošnjane - Pepeljevac 3:0

Ubedljiva pobeda Bošnjanaca ali posle ne baš sjajne igre.Gosti su krenuli silovito i u prvih 20 minuta imali tri stoprocentne šanse preko Mihajlovića ali je golman domaćih Marković bio na mestu. Usledila je kazna u 19 minutu posle odličnog centaršuta sa desne strane lopta je došla do Marjanovića koji je šutirao ,golman gostiju odbija loptu na glavu Jovana Simonovića za 1:0, na 2:0 povisio je Marjanović posle solo prodora izašao je sam ispred Ivanovića i majstorski ga lobovao,tako da je već u 26 minutu bilo 2:0. U nastavku se igralo rastrzano i slabo i domaći gosti si imali po nekoliko šansi ali ne kao plod dobre igre već velikih grešaka odbrane. Konačan rezultat postavio je Milenović koji je na jednu odbijenu loptu natrčao i nepdbranjivo po ѕemlji je poslao u mrežu gostiju. Strelci: 1:0 Jovan Simonović u 19,2:0 Marjanović u 26,3:0 Milenović u 90 minutu. Igralište u Bošnjanu,gledalaca 200.Sudija Željko Trifunović (Knjaževac) 7,5.Opomenuti igrači: Dejan Miletić (Bošnjane) i Stefan Janković,Milosavljević i Vuletić (Pepeljevac). Igrač utakmice: Dalibor Marjanović (Bošnjane). BOŠNjANE: Marković 7,Stefan Mihajlović 6;Bojan Mihajlović 6,Dejan Miletić 7,Pešić 6/Milić-),Jovanović 7,Marjanović 7,5,Milenović 6,5,Jelić 5,5(Dragan Miletić-),Radojević 7(Krstić 7),Jovan Simonović 6,5. PEPELjEVAC: Ivanović 6,5 Gružić 6,5 Kovalj 6,5,Stefan Janković 6,Živanović 6,Petković 6,Filip Janković 7,Milosavljević 6,5,Stolić 6,5,Mihajlović 7,Vuletić 7.

Župa 2 : 0 Dragocvet
Ozren 2 : 1 Majdanpek
Juhor 2 : 0 Đerdap
Timočanin 6 : 1 Kablovi
OFK Bor 0 : 3 Bošnjane
Radnički (L) 5 : 1 Napredak (D)
Jedinstvo 8 : 0 Rembas
Dunav 3 : 0 Pepeljevac