Derbi 11. kola: Vujić voda-Sloga (K) 0:2
Kraljevčani su slavili u utakmici koja je svakako bila derbi 11. kola Srpske fudbalske lige – grupa "Zapad". Golovima Djurića u 23’ i Rikanovića u 70’ Sloga je odnela vrlo važna tri boda iz Valjeva, i ostala na drugoj poziciji na tabeli. Sve do vođstva gostiju igralo se apsolutno ravnopravno. U 23’ izveden je korner sa desne strane za Slogu, lopta je pala na peterac, a u gužvi se najbolje snašao kapiten gostiju, vrlo dobri štoper Djurić, i smestio je u mrežu Pimića. Posle primljenog gola nastala je konfuzija i nepovezanost u igri Valjevaca, što gosti nisu uspeli da do poluvremena iskoriste. Međutim, u finišu prvog dela Vujić voda je mogla do izjednačenja, ali se Stanojlović propisno ispromašivao u 44’ i dva puta u 45’, tako da se na odmor ipak otšlo rezultatom 0:1. Start drugog poluvremena doneo je dosta uzbuđenja. U 50’ nastaje prekid zbog velike gužve, koja je izbila pred golom Kraljevčana, jer je gol Vujić vode posle kornera sa leve strane poništen zbog igranja rukom jednog od domaćih igrača. U toj situaciji žuti, a odmah zatim i crveni karton zbog prigovora dobija prvi strelac i najiskusniji igrač Valjevaca, Ljubiša Savić, koji je pri izlasku sa terena (da li isprovociran ili ne, ostaje na delegatu da prosudi), u revoltu udario jednog od gostujućih igrača koji su se zagrevali iza gola. O njegovoj kazni odlučiće disciplinski organ takmičenja. Kada je igra nastavljena, Valjevci su krenuli sa ozbiljnijim atacima, ali bez rezultata, jer se u napadu ostio manjak Savića. Za to vreme su gosti, koji su celim tokom meča igrali vrlo organizovano (kako u fazi odbrane, tako i u fazi napada), znalački čuvali stečenu prednost i čekali priliku iz kontranapada. Jednu takvu su i dočekali u 70’. Raičević je veoma loše izveo gol-aut, a u protivudaru Sloge precizan je bio fantastični strelac Rikanović, koji je lepim udarcem glavom sa oko 6-7 metara, posle centaršuta sa desne strane, postavio konačnih 0:2. Valjevci su u poslednjeih 20-ak minuta stihijski napadali, ali bez rešenja u završnici. Inače, vreme je otežalo uslove za igru, ali i sprečilo veći broj ljubitelja fudbala da dođu i posmatraju ovaj zanimljiv meč, jer je pre početka, ali i tokom celog prvog poluvremena utakmice padala kiša, a pored toga i temperatura je bila dovoljno niska da odvrati valjevsku publiku da se pojavi na stadionu. - stadion: Senjak, Valjevo; - gledalaca: 100-150; - strelci: Djurić u 23’ i Rikanović u 70’ za Slogu.

Mačva 2 : 0 Šumadija 1903
Budućnost (V) 1 : 0 Vujić voda
Mladi radnik 1 : 0 Inon
Jedinstvo 2 : 1 Radnički (K)
Sloga (PM) 3 : 2 Metalac (K)
Sloga (K) 2 : 1 Sloboda (U)
Sloga (BB) 0 : 1 Sloboda (Č)
Železničar 2 : 2 Morava (VP)