XS
SM
MD
LG

FK Kamenorezac pobedom uknjižio nova tri boda

 

Zanimljiva,otvorena i do samog kraja neizvesna prvenstvena utakmica u okviru 26 kola Druge Rasinske okružne lige na igralištu u Gornjem Ribniku,sastali su se stari rivali domaći FK Kamenorezac 76 i gostujući tim FK Beli orlovi iz Tobolca.Susret je posmatralo oko 100 gledalaca a vodio ga je glavni sudija Goran Minić,sa pomoćnicima Markom Spasojevićem i Petrom Milićevićem.Delegat je bio Ivica Krkić.Rezultat 4:3 za FK Kamenorezac 76,poluvreme 2:1.Gosti su već u 3 minutu jednom brzom akcijom i još boljom završnicom postigli vodeći pogodak,kojim su iznenadili dubljane.Domaći su krenuli u napade ali neuspešno sve do 15 minuta kada je Stefan Simić savladao danas solidnog golmana tobolčana i izjednačio rezultat 1:1.Do kraja prvog dela utakmice nastavljena je otvorena igra,da bi u 26 minutu kapiten Darko Blagojević postigao vodeći pogodak i rezultat poluvremena 2:1,odbijenu loptu odbrambenih igrača FK Tobolac on je poslao u mrežu.Gosti su izjednačili rezultat u 47 minutu 2:2,ali su domaći pogodkom Nenada Stanojevića u 58 minutu ponovo došli u vođstvo 3:2.U 73 minutu ponovo na sceni kapiten Darko Blagojević postiže svoj drugi a za FK Kamenorezac 76 četvrti pogodak.Gosti su bili uporni,krenuli na sve ili ništa i uspeli su u 86 minutu utakmice da smanje rezultat 4:3 iz opravdano dosuđenog jedanaesterca.Dubljani su imali šansu u poslednjim minutima susreta da povećaju vođstvo ali je Darko Blagojević posle lepih driblinga izbacio iz igre trojicu igrača ali je njegov šut završio pored gola gostiju.Ovom pobedom FK Kamenorezac 76 napravio je mali pomak unapred na tabeli i sada zauzima 12 mesto sa 28 osvojenih bodova.Naredno 27 kolo dubljani gostuju u Donjem Stupnju kod FK Rubin.

Gornji Ribnik utakmica FK Kamenorezac FK Beli orlovi


Trudbenik 3 : 0 Garevina
Borac 2 : 1 Velika Drenova
Rubin 1 : 0 Kamenorezac 76
Beli Orlovi 3 : 2 Sloga (L)
Polet 57 2 : 0 Sloga (D)
Omladinac 6 : 5 Gradina
Mladost 3 : 0 14. Oktobar
Stari Trstenik 2 : 2 Ušće
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Gradina 27 19 1 7 58
2 Trudbenik 27 16 4 7 52
3 Mladost 27 15 6 6 51
4 Sloga (L) 27 14 6 7 48
5 14. Oktobar 26 15 3 8 48
6 Stari Trstenik 27 14 4 9 46
7 Rubin 27 14 3 10 45
8 Garevina (-1) 27 11 5 11 37
9 Polet 57 (-1) 27 11 4 12 36
10 Omladinac 27 9 5 13 32
11 Sloga (D) 27 9 4 14 31
12 Kamenorezac 76 27 8 4 15 28
13 Borac 27 9 0 18 27
14 Ušće 26 8 2 16 26
15 Velika Drenova 27 8 2 17 26
16 Beli Orlovi (-1) 27 8 1 18 24