XS
SM
MD
LG

Bodovi spasa za Kamenorezac 76

U okviru 24. kola druge Rasinske okružne lige u Gornjem Ribniku sastali su se Kamenorezac 76 kao domaćin i Omladinac iz Pojata.

Ovaj susret bio je mnogo važan za dubljane jer su se posle neuspeha u prethodnim prvenstvenim kolima našli na pretposlednjem mestu tabele sa tendencijom ispadanja iz lige.

Pobeda od 4:1u ovom susretu uliva nadu da će u narednim utakmicama uspeti da se izvuku iz opasne zone.

Igrali su domaći ovoga puta angažovanije i kvalitetnije i pokazali da nisu ekipa za ispadanje. Gosti su iznenadili domaće u 15. minutu i posle grube greške odbrane dubljana uspeli da dođu u vođstvo 1:0.

Onda su fudbaleri Kamenorezca 76 krenuli agresivnije i uspeli su u 21. minutu da izjednače rezultat na 1:1 pogodak je postigao Stefan Panić.

Gosti su u 25. minutu promašili dosuđeni jedanaesterac i nije bilo promene rezultata. Isti slučaj bio je i kod domaćih ni kapiten Darko Blagojević nije bio precizan sa bele tačke, pa se sa nerešenim rezultatom otišlo na odmor.

U nastavku u 51. minutu agilni Marko Čeperković pogodkom dovodi dubljane u vođstvo 2:1. Dragan Župac povećava vođstvo Kamenorezca 3:1 u 70. minutu.

Posle prigovora sudiji Stefanu Topolcu, kapiten Darko Blagojević je zaradio isključenje. Tačku na ovaj zanimljiv susret koga je posmatralo oko 100 gledalaca stavio je u 90. minutu Aleksa Mijajlović 4:1 za dubljane.

Glavnom sudiji Stefanu Topolcu u suđenju su pomagali Aleksandar Rašković i Nikola Pavlović, dužnost delegata obavljao je iskusni sportski radnik Miomir Pantić.

Posle ovog odigranog kola Kamenorezac je zamenio mesto sa ekipom Velika Drenova, nalazi se na 14. mestu i dalje sa negativnom gol razlikom.

 


Trudbenik 3 : 0 Garevina
Borac 2 : 1 Velika Drenova
Rubin 1 : 0 Kamenorezac 76
Beli Orlovi 3 : 2 Sloga (L)
Polet 57 2 : 0 Sloga (D)
Omladinac 6 : 5 Gradina
Mladost 3 : 0 14. Oktobar
Stari Trstenik 2 : 2 Ušće
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Gradina 27 19 1 7 58
2 Trudbenik 27 16 4 7 52
3 Mladost 27 15 6 6 51
4 Sloga (L) 27 14 6 7 48
5 14. Oktobar 26 15 3 8 48
6 Stari Trstenik 27 14 4 9 46
7 Rubin 27 14 3 10 45
8 Garevina (-1) 27 11 5 11 37
9 Polet 57 (-1) 27 11 4 12 36
10 Omladinac 27 9 5 13 32
11 Sloga (D) 27 9 4 14 31
12 Kamenorezac 76 27 8 4 15 28
13 Borac 27 9 0 18 27
14 Ušće 26 8 2 16 26
15 Velika Drenova 27 8 2 17 26
16 Beli Orlovi (-1) 27 8 1 18 24