23.10.2011 S.Blagojević

Pepeljevac bolji u lokalnom derbiju

Lokalni derbi pripao je zasluženo Pepeljevčanima koji su posle bolje igre pogotovo u prvom poluvremenu kada su i postigli oba gola zasluženo došli do bodova. U nastavku gosti su se oslobodili pritiska ali su uspeli preko Živkovića da smanje  na 2:1, a za više od toga nije im u drugom delu dozvolio golman domaćih Marković D.Vladimir koji je sa nekoliko bravuroznih intervencija spasio svoj gol i zaslužio epitet igrača utakmice.

Strelci: 1:0 Karajović u 13, 2:0 Drenovac u 29, 2:1 Živković u 85 minutu. Igralište u Pepeljevcu, gledalaca 200. Sudija Aleksandar Marjanović (Despotovac). Opomenuti igrači: Rakić, Karajović, Živanović i Georgijev (Pepeljevac) i Petrović, Maksić,Lapčević i Pavlović (Župa). Igrač utakmice: Marković D.Vladimir (Pepeljevac).

PEPELJEVAC: Marković.D, Vladimir, Živanović, Krstić, Karajović, Čarapić, Georgijev, Miljković (Bećirbegović), Ničić, Rakić (Marković.B.Vladimir), Milanović, Drenovac (Ivanović).
ŽUPA: Filipović, Milojević (Ćirić), Bogićević, Živković, Obradović, V.Bićanin, Petrović, Lapčević (Pavlović), Maksić, Miljković (S.Bićanin).

Rembas 1 : 0 Timočanin
FUD 3 : 1 Juhor
Kablovi 2 : 1 Napredak
Morava (Ć) 4 : 1 Dunav
Ozren 1 : 1 Jedinstvo (P)
Pepeljevac 2 : 1 Župa