Kad igra i daje golove Nikola Đorđević, pirotsko Jedinstvo pobeđuje!

Iako su u većem delu prvog poluvremena bili bolji tim i stvorili više povoljnih prilika, domaći su prvi primili gol. Bila je to druga prilika za nekoliko minuta za fudbalere iz Bojnika. Uspešnu kombinaciju završio je reciznim udarcem iskosa sa leve strane Stanišić.

Da Jedinstvo igra kada igra i pogadja Nikola Djordjević, videlo se pred kraj prvog poluvremena. Za tri minuta Djordjević je preokrenuo rezultat i otvorio put svojoj ekipi do pobede.

U nastavku domaći su i dalje bili nadmoćniji, gostima kao da je ponestalo snage, tako da je rezultat mogao da bude ubedljiviji. Povredjenog Nikolu Djordjevića, zamenio je Mančić, koji je snažnim udarcem iz blizine postavio konačan rezultat.

Nikola Djordjević, može da služi za primer igračima. Iz Beograda, gde radi, nastoji da dolazi na utakmice u želji da pomogne. Ljubav i drugarstvo, ističe Nikola, “vezuju” ga za ovaj Klub.

Bojan Panajotović, trener našeg tima, ponovo ističe da ima problema oko sastava. Ima igrača koji zbog obaveza na poslu, na fakultetu ili su povredjeni često ne mogu da igraju.

U 19. kolu Jedinstvo gostuje ekipi Pčinje.

Zona Jug 18.kolo: Jedinstvo – Pusta Reka Bojnik  3:1 ( 2:1)

Jedinstvo: Nemanja  Djordjević 8,  Petković 7, Pešić 7, Lz.Filipović 7, Krstić 8, Vasić 8, Lk.Filipović 7, Kostić 7, (Bošković), Nikola .Djordjević 9(Manćić 7)Milošević 7, Vidanović 7 ( Jovanović).

Strelci: 0:1  Stanišić u 36.minutu, 1:1 Nikola Djordjević 40.min. 2:1 Nikola Djordjević 43. Min.  3:1  Mančić u 62.min.

Igrač utakmice: Nikola Djordjević – Jedinstvo Pirot