MFL Kraljevo: Čibukovac - Magnohrom 1:1

Posle dužeg perioda u borbi za bodove su se srela ova dva gradska kluba. Od uvek su dueli ovih ekipa iz Stare čaršije i Picmale donosili otvorenu igru, muški fudbal, a utakmicama je svojevremeno prisustvovalo i po 1000 gledalaca. Ovoga puta, pred oko 200 gledalaca, ekipe koje sa klupa predvode Majo Parađanin i Žiki Pribaković, žive legende kraljevačkog fudbala, su podelile plen na ravne časti. Za celim plenom više razloga imaju da žale "crveni đavoli" iz Picmale,koji su sve do 90.minuta imali vođstvo. Gosti su bolje otvorili utakmicu, stvorili par polušansi, a zatim i došli u vođstvo u 11.minutu: odličan prodor Filipovića po desnoj strani i još bolji centaršut, na drugoj stativi je pratio Marko Savićević i, u stilu svog strica Srđana, glavom postigao pogodak. Nastavili su gosti sa napadima, ali polušanse nisu iskoristili. Najbliži golu bio je Aleksa Janić, ali nije uspeo da poveća prednost, jer se u odsudnom momentu spetljao. I u drugom  poluvremenu ista priča, ali sa angažovanijom igrom domaćih, koji su najbliži izjednačenju bili u 55. minutu, ali je Gvozdenović sjajno odbranio šut pod prečku. Nakon toga, ponovo dobra igra gostiju, a šansu koju je imao Terzić da overi domaće je umetnost promašiti. I onda 90. minut i izjednačenje domaćih: Vučetić je glavom sa 7-8 metara, neometan, postigao gol i doneo radost svojoj ekipi.

Iako je pobeda izgubljena u poslednjem minutu, ovakav rezultat i nije neuspeh za ekipu Magnohroma, koja u subotu na Starom aerodromu dočekuje Mlada krila što je prilika da se dobrim rezultatom krene ka vrhu tabele.

Igralište: FK Čibukovac. Gledalaca: 200. Sudija: L.Tripković. Pomoćnici: Veljović i Blagojević. Strelci: Savićević u 10. (Magnohrom), Vučetić u 90.minutu (Čibukovac). Žuti kartoni: Gračanac i Vučetić (Čibukovac). Igrač utakmice: Marko Savićević (Magnohrom).

Čibukovac:Maričić, Lazović, Ristić, Panović (Gračanac F.), Čejović, Ružić, Milutinović, Radašinović, Nikolić (Novčić), Čingelić (Timotijević),Vučetić.
Magnohrom: Gvozdenović A., Petrović D. (Đusić), Mijalačković, Đokić, Jeremić, Vučićević, Dukić, Savićević (Terzić), Janić, Filipović, Gvozdenović N.(Krstić).

Čibukovac 1 : 1 Magnohrom
Mlada krila 0 : 1 Napredak
ND 2011 3 : 0 Tavnik
Mladost 2 : 1 Zvezda
Gruža 4 : 0 Morava
Granit 3 : 2 Vrnjci