Prijateljska utakmica: Inđija - IMT 3:0

Fudbaleri Inđije su odigrali prvu trening utakmicu od starta pripremnog perioda.

Inđija i beogradski IMT su danas u podnevnim satima odmerili snagu i znanje na terenu sa veštačkom travom u Sportskom centru FSS u Staroj pazovi. Ovaj meč je prvobitno bio planiran za subotu iza nas, ali je zbog obilnih snežnih padavina pomeren za danas.

Fudbaleri Inđije su bili dominantan rival u ovom meču što pokazuje i krajnji rezultat, 3:0 (1:0).

Iako to rezultat po poluvremenima ne pokazuje tako zeleno beli su bili dominantniji u prvom periodu igre kada su bili apsolutni gostodari na terenu propustivši još par prilika za gol, a u strelce se tada jedini upisao Banjac. Sa druge strane IMT je pokušavao iz polukontri da ugrozi golmana Prekovića.

Drugi deo igre je protekao u takođe zanimljivom duelu, a "nova" postava Inđije je takođe delovala vrlo dobro. Posebno golman Stanivuković koji je u dva navrata spasavao svoju mrežu. U tom delu igre još dva gola i to novajlija u zeleno belom dresu. Mrđe i tek stiglog Ugrice iz beogradske Lokomotive.

Novu pripremnu utakmicu Inđija igra u Beogradu protiv ekipe Lokomotive, najverovatnije na terenu sa veštačkom travom, na Adi. Početak utakmice je zakazan za 19 časova.

Primetno je bilo da u timu Inđije nema Cigra, koji je u međuvremenu postao novi član nikšićke Sutjeske i Smiljanića, koji je na putu da postane novi član beogradskog superligaša Rada.

Strelci: 1:0 Banjac, 2:0 Mrđa, 3:0 Ugrica.

Inđija:
Prvo poluvreme: Preković, Anđelković, Rogač, Veličković, M.Ilić, Janjić, Banjac, Bjeličić, Ivančević, Vraštanović, Badara.
Drugo poluvreme: Stanivuković, Bobar, P.Ilić, Vidaković, Vuković, Vidić, Ugrica, Zerafa, Đorđević, Živković, Mrdja.

Radnički (NB) 6 : 1 Brodarac
Kolubara 2 : 0 Crvena Zvezda
BSK Borča 2 : 1 Zvezdara
Radnički (O) 1 : 0 GSP Polet Dorćol
Grafičar 3 : 2 Lokomotiva
IMT 3 : 2 Prva Iskra
Jedinstvo 3 : 0 Stepojevac Vaga
OFK Beograd 4 : 3 BASK